Main Menu

DotA, LoL

Started by chilip, 2008-02-16, 15:38:29

Previous topic - Next topic

Alkyra

Quote from: Dreamcleaver on 2010-08-15, 20:06:39
Quote from: thrall on 2010-08-15, 15:17:18
Quote from: Selmo on 2010-08-15, 14:35:08Általában minél drágább, annál erősebb is.
like Master Yi? :P (tudom, ott az általában)

Kennen.  :frown:

Ahogy a barátom hívja, a "kis patkány" kegyetlen dps tud kiadni magából és remek CC.
Egy okos Kennen játékos meccseket tud nyerni, egy jó tank mellett. Sajnos nagyon lebecsülik, mert nagyon könnyedén meghal, de a következő patch-ben fogják újradolgozni.

[spoiler]
Electrical Surge
Ability Power ratio increased to 0.55 from 0.45.
Lightning Rush
Energy cost reduced to 100 from 110.
Can no longer be slowed during Lightning Rush.
Now provides 10/20/30/40/50 Magic Resistance and Armor for 4 seconds.
Slicing Maelstrom
Ability Power ratio increased to 0.4 from 0.33.
Number of bolts increased to 6/10/15 from 6/8/10 (still retains the cap of 3 hits per target).
Removed the cap of applying only 1 Mark of The Storm per target.
[/spoiler]

Továbbá Malphite kapott még újratervezést, ahogy elnéztem.

[spoiler]
Seismic Shard
Reduced the cooldown to 10 seconds from 12 seconds.
Reduced the duration of the slow to 4 seconds from 5 seconds.
Reduced the mana cost to 70/75/80/85/90 from 80/90/100/110/120.
Brutal Strikes
Changed the active effect to increase Malphite's armor and damage by 20/25/30/35/40% instead of increasing his damage by 30/40/50/60/70%.
Reduced the cooldown to 16 seconds from 20 seconds.
Fixed a bug where the cleave percent would double dip on bonus attack damage.
Increased the passive cleave percent to 30/38/46/54/62% from 30/35/40/45/50%.
The cleave passive will no longer proc while hitting towers.
Ground Slam
Reduced the mana cost at all ranks to 60 from 60/70/80/90/100.
Updated the tooltip to display how much bonus damage Ground Slam gains from armor.
Unstoppable Force
Malphite should no longer be subject to CC's while charging with his ultimate.
Granite Shield
The shield now recharges after 8 seconds instead of 10 seconds.
The shield will now automatically restore to full after 8 seconds of not being hit. Previously it would not replenish until a new shield activated.
Fixed a bug where the particle would not appear for a second after the shield activated.
Fixed a bug where the shield strength would not update after buying a health item until a new shield activated.
Updated his recommended items.
[/spoiler]

Dreamcleaver

Wow 2 a main-jeim közül buffot kap!  :D

Szerencsére Sion állandó imba státuszban van, és nem is akarják nerfelni, Annie meg, ugye Annie. Jó lesz.  :D

Már csak Sivir kaphatna egy atk range (vissza az eredetire) + ms speed buffot is tökéletes lenne.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Cobra

Sivir így is halálos lategame non-stunnerek ellen, nem kéne tovább erősíteni. malphite-ot viszont továbbra se tudom értékelni. Tanknak se az igazi, sebzése se valami sok a nagyon alacsony atk speed miatt, arra jó, hogy beugorjon ultival, majd meghaljon, miközben a csapattársak leverik az ellent.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Dreamcleaver

#723
Malphite-ot én armorra szoktam gyúrni, és úgy az AoE skillje esgész szépen sebez, de amúgy nincs valami sok szinergia a skilljei között.

Late game halálos Sivir meg remélem csak vicc volt.  ::) Csíra ranged kari hp, de nincs hozzá range. Ráadásul se CC se escape skill. A Boomerange Blade-t meg akárki ki tudja kerülni, akinek van egy kis tapasztalata, ráadásul hosszú cd, sok mana és tömegben még a sebzése is elolvad. A shieldje viszont poén. Push-ra jó meg hogy ultizzon egyet team fightoknál/tornyoknál, de azt is nerfelték anno.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Cobra

Persze játékosfüggő, de öltem már meg vele nem egy dps karaktert 1vs1-ben. Meg 5vs5-ben is elég szépen lehet aoe sebezni, ha életben maradsz elég ideig :)
Escape skillnek ott a pajzs meg az ultija.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Dreamcleaver

Hát Sivir csak koordinált team-mel érv valamit, akkor meg aurá-ra érdemes építeni (Stark's, Aegis, aztán damage). Persze mindig vannak "azok" a meccsek, ahol az ellen még lv12-nél sem jön rá, hogy a laning phase-nek vége, és csapatban kéne mozogni, de ettől Sivir még nem lesz halálos lategame dps imo. Kezdetben ő volt a legtöbbet játszott hősöm, de a nerfek után valahogy már nem volt ugyanaz.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Makos

Rakom fel a LoL-t. Updatel...kemény 100 kB/s-el jön. Vagy lassabban.
Ma sem fogom kipróbálni -.-

Dreamcleaver

Quote from: Makos on 2010-08-16, 00:45:55
Rakom fel a LoL-t. Updatel...kemény 100 kB/s-el jön. Vagy lassabban.
Ma sem fogom kipróbálni -.-

Mikori kliens-t raktál fel? Elég friss szokott lenni az oldalon lévő ahhoz, hogy csak 40-100 megát updateljen. Mármint az US, az EU-val nincs tapasztalatom.

Btw Morde is awsum.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Makos

EU kliens.
És most szedtem le az oldalról. És elég sokmindent szed.

thrall

#729
Quote from: Dreamcleaver on 2010-08-16, 01:04:37

Btw Morde is awsum.
Legalább te is imádkozhatsz velem, hogy ne hallgassák meg a fejlesztők a playereket, mert manapság mindenki morde nerf-ért sír, mert late-game -ben nehéz megölni és QQ .. legalább Kog'maw miatt nem sírnak, hogy túl nagy a range és omg T_T

Selmo

Rájuk is fér a nerf. Meg Vladira is.

A tökéletesség unalmas.

Cobra

Vladnak a tócsáját kéne még nerfelni kicsit (most kapott egy cd hosszabbítást), mondjuk hogy ne mozoghasson vele, vagy max 50% sebességgel. A többi skillje nem olyan vészes.
Morde viszont tényleg op, melee sebző hőssel nem sok esélyed van ellene. Volt, hogy 2vs1-ből győztesen jöttem ki, pedig nem voltam még nagyon eltápolódva.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Alkyra

Quote from: Cobra on 2010-08-16, 09:54:56
Vladnak a tócsáját kéne még nerfelni kicsit (most kapott egy cd hosszabbítást), mondjuk hogy ne mozoghasson vele, vagy max 50% sebességgel. A többi skillje nem olyan vészes.
Morde viszont tényleg op, melee sebző hőssel nem sok esélyed van ellene. Volt, hogy 2vs1-ből győztesen jöttem ki, pedig nem voltam még nagyon eltápolódva.

Barátom Morde-t nyomja fő karakternek és mostanában tényleg elég nehéz megölni, főleg, ha sikerült egy-két killt beszereznie. Összeségében azonban, ha figyel rá az ember, nem visz sokat a csapatba, ugyanis nincs akkora DPS-e és nagyon könnyedén ki lehet rakni egy csatából. Kap egy szép stunt/disable-t és ennyi volt. Amennyiben jól ki tudják (és az okosabb játékosok ki tudják) használni azt, hogy egy Morde játékos csak akkor érzi magát elemében, ha sok ellenfele van, akkor könnyedén elkapható egy gank-re. Menekülni úgysem tud.

Dreamcleaver

Morde magában védelemre nagyon jó (ha van jungler a csapatban akkor ő lazán 2v1 a laning phase végéig). Meg sokat dobott rajta, hogy a cleanse nem müxik az ultiján.

Viszont abszolút nincs CC-je meg initiation skillje, ami fontos a jó tankoknál (Amumu, Shen stb). Morde ellen viszonylag könnyű harcolni: ignorálni kell amíg a csapatát leírtjátok aztán jöhet ő. Már ha tank Morde. Dps Morde veszélyesebb, de könnyebb is megölni.

Remélem azért az EU fórumokon nem kiabáltok folyton nerfet jobbra-balra. Sok baromság történt már a túl sok QQ miatt. Morde erős, egy-két kisebb nerf-et el is bírna talán. OP? Kötve hiszem.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Cobra

Én elfogadom mindegyik hőst úgy, ahogy van, nem csak rajtuk múlik egy meccs. Persze van abszolút herowin, de általában inkább 1-2 béna csapattárson megy el a meccs. Xin-re is mindenki mondja, mennyire op, mégis nem egy meccs volt, ahol ő feedelte a mi csapatunkat, mert kapott 1 stunt és már feküdt is. Egyik meccsben voltam Vladdal, melettem egy Katarina, és elején a Sion+Taric kombó simán legyalult minket még torony alatt is. Szerintem pont a ranged stunnerek a legveszélyesebbek.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Makos

Regisztráció után küldenie kéne ímélt ugye?
Mert regeltem vagy 3x ugyanazokkal az adatokkal és se ímélt nem kaptam, se belépni nem tudok.
Nem megy az account szerver vagy mi?

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Makos


Selmo

Spam mappában sincs? Esetleg próbáld meg másik - lehetőleg gmailes - mailcímmel.

A tökéletesség unalmas.

Alkyra

Quote from: Cobra on 2010-08-16, 12:17:59
Én elfogadom mindegyik hőst úgy, ahogy van, nem csak rajtuk múlik egy meccs. Persze van abszolút herowin, de általában inkább 1-2 béna csapattárson megy el a meccs. Xin-re is mindenki mondja, mennyire op, mégis nem egy meccs volt, ahol ő feedelte a mi csapatunkat, mert kapott 1 stunt és már feküdt is. Egyik meccsben voltam Vladdal, melettem egy Katarina, és elején a Sion+Taric kombó simán legyalult minket még torony alatt is. Szerintem pont a ranged stunnerek a legveszélyesebbek.

Taric Taric...Szerintem a legundorítóbb főhős az egész játékban. Nincs is nála rosszabb. Ranged Stun, Heal és Tank. Ha meglátok egyet elkap az idegroham rögtön, főleg. Természetes az összes jó Taric játékos akivel valaha is találkoztam az mindig az ellenfélnél volt. Valahogy én sosem kaptam pro taric playert magam mellé...

Makos

Azóta sem tudok regelni.
Gmailes címmel.

Zsiga

Quote from: Makos on 2010-08-16, 22:45:08
Azóta sem tudok regelni.
Gmailes címmel.
Béna vagy.

Makos

Beírtam az adatokat (minden zöld pipa), rámentem a play for free-re, kiírja hogy loading, visszavált play for free-re és a felhaszn.név mellett már piros x van.
Gmail-t nézem, sehol semmi.
WTF?

Cobra

Nem lehet, hogy foglalt a nick?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Makos


Zsiga

Quote from: Makos on 2010-08-16, 23:59:20
Quote from: Makos on 2010-08-16, 23:51:27
(minden zöld pipa)
::)
Inkább írd le milyen nicket akarsz, mi meg majd megnézzük hogy van-e olyan nevű játékos, azoknak a zöld pipáknak egy ilyen lagos bugos foshalom webszerverekkel rendelkező játék esetében én nem feltétlenül hinnék.
Makos név pl. foglalt.

Makos

#746
Ezt jó tudni.
Másik nick-el próbálkozok, eddig ennyire jutottam(mármint még az oldalon):

Loading...

Edit:

Error
We were unable to create your account for an unknown reason. Please try again, if the problem persists please contact our support team by sending an email to support@riotgames.com

Cobra

Egyébként most este erősen döglődik a szerver, próbálkozzál majd holnap (persze ha sikerül rendberakniuk addig).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Makos

Bahh.
Akkor ma sem nézem meg, hogy milyen.

Zsiga

Éreztem én hogy meg kell nézni a postaládát... Mondjuk a buzi postás igazán becsöngethetett volna. Na mindegy, lényeg hogy megjött a Collector's Pack. :hopp:
9 (vagy 10? fene tudja) euro-ért 20 champion, 4 lvl3 rúna, egy skin, meg 10 euro értékben RP, szerintem nem rossz vétel. :smile: