Main Menu

DotA, LoL

Started by chilip, 2008-02-16, 15:38:29

Previous topic - Next topic

Cobra

Rankeden úgyis megy majd a csaj banra, mint Shaco, szóval sokat nem látjuk :)
Egyébként a passzív skillje elég jó gakeléshez, simán rohangálhat a lanek között.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Alkyra

Quote from: Cobra on 2010-08-31, 11:34:02
Rankeden úgyis megy majd a csaj banra, mint Shaco, szóval sokat nem látjuk :)
Egyébként a passzív skillje elég jó gakeléshez, simán rohangálhat a lanek között.

Én nem gankelnék egy glass-cannonal, de te tudod...( Mikor láttál egy Annie-t vagy Ryze-t vagy Akali-t egyedül gankelni menni? Szétkapják úgy ahogy van. Most arról az esetről beszélek amikor még egyikük sincs feedelt állapotban és a játék első 10-20 percbében vagyunk)

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Draconire

Már 3. napja nem tudok játszani este a LoL-al, mert "Busy" meg "Unavailable"....
Ez általános, vagy most direkt szívat, hogy végérvényesen elvegye a kedvem? Eddig még gondolkoztam rajta, hogy esetleg adok ki rá pénzt, de így semmi értelme nem lenne...

Zen

A launcher képernyőn nyomj fel-le-balra-jobbra-fel-fel-le-le-t.
Vagy ennek vmien variációját, de elvileg jól mondtam.
Ja és kattints előtte az ablakra.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Draconire



Selmo

Quote from: Draconire on 2010-09-09, 19:50:09
Már 3. napja nem tudok játszani este a LoL-al, mert "Busy" meg "Unavailable"....
Ez általános, vagy most direkt szívat, hogy végérvényesen elvegye a kedvem? Eddig még gondolkoztam rajta, hogy esetleg adok ki rá pénzt, de így semmi értelme nem lenne...
Ja, ez általános. -_-

A tökéletesség unalmas.

Bruce

Quote from: Selmo on 2010-09-09, 20:08:44
Quote from: Draconire on 2010-09-09, 19:50:09
Már 3. napja nem tudok játszani este a LoL-al, mert "Busy" meg "Unavailable"....
Ez általános, vagy most direkt szívat, hogy végérvényesen elvegye a kedvem? Eddig még gondolkoztam rajta, hogy esetleg adok ki rá pénzt, de így semmi értelme nem lenne...
Ja, ez általános. -_-
Valami olyasmit olvastam, hogy ez azért van, mert hirtelen nagyon népszerű lett, és nem bírják a szerverek, szóval egy játékoslimit után fellövik, hogy busy, és így akik már bent vannak, nem szívnak szervergonddal. Aztán ha mégis kipurcan, akkor meg unavailable. Fejlesztés-bővítés beígérve...

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Alkyra

#819
Ilyenkor örülök, hogy én US szervereken vagyok. Ott minden oké. Volt egy húzósabb szerver repair, de ma már semmi gond nem volt vele.
Ez a Miss Fortune elég kegyetlen amúgy...márha feedelik...És melyik karakter NEM jó, ha befeedelik? Morgana-val most szépen szarráaláztam mid-en. Meg is nyertük a meccset.:)


Jah és nem tom, hogy hallottátok-e, de volt ingyen IP boost kulcs osztogatás az alienware honlapján. Én szereztem hármat azonnal... Az IP boost 4 win-ig érvényes és még meg sem vagyok kötve, hogy mikor használom el.
Asszem ez is csak US szervereken megy...

thrall

Quote from: Alkyra on 2010-09-09, 20:34:06
slowpoke

Quote from: thrall on 2010-09-09, 19:59:08
http://www.pcgamer.com/2010/09/09/league-of-legends-incredible-new-art-style/

i just leave it here

ja és IP boost.. nemtudom, hogy ti kaptatok-e, de nálunk kapott mindeki aki az elmúlt 60 napban játszott

Alkyra

Quote from: thrall on 2010-09-09, 21:06:41
Quote from: Alkyra on 2010-09-09, 20:34:06
slowpoke

Quote from: thrall on 2010-09-09, 19:59:08
http://www.pcgamer.com/2010/09/09/league-of-legends-incredible-new-art-style/

i just leave it here

ja és IP boost.. nemtudom, hogy ti kaptatok-e, de nálunk kapott mindeki aki az elmúlt 60 napban játszott

Elnézést azt nem láttam.

Dreamcleaver

Quote from: Alkyra on 2010-09-09, 20:34:06
Jah és nem tom, hogy hallottátok-e, de volt ingyen IP boost kulcs osztogatás az alienware honlapján. Én szereztem hármat azonnal... Az IP boost 4 win-ig érvényes és még meg sem vagyok kötve, hogy mikor használom el.
Asszem ez is csak US szervereken megy...

Tök ügyi vagy. :taps:  Máskor talán akkor próbáld ezt beírni, mikor még aktív a dolog. Kösz.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Alkyra

#823
Quote from: Dreamcleaver on 2010-09-09, 22:17:19
Quote from: Alkyra on 2010-09-09, 20:34:06
Jah és nem tom, hogy hallottátok-e, de volt ingyen IP boost kulcs osztogatás az alienware honlapján. Én szereztem hármat azonnal... Az IP boost 4 win-ig érvényes és még meg sem vagyok kötve, hogy mikor használom el.
Asszem ez is csak US szervereken megy...

Tök ügyi vagy. :taps:  Máskor talán akkor próbáld ezt beírni, mikor még aktív a dolog. Kösz.

25000 kulcsot adnak el. Azért nem mondtam, hogy meddig aktív, mert úgy tudom, hogy csak az US szervereken működik, ti meg mind EU-sak vagytok, ha jól emlékszem.
De tessék:

http://www.alienwarearena.com/event/lol-boost/

Lehet még maradt pár kulcs. Próba szerencse. A mai napon indult ez az akció amúgy és addig tart amíg el nem fogynak a kulcsok.

Christian

Oh, na nézd már, mit találtam :D Nem is tudtam, hogy innen is játszák a LoL-t. Azt hittem már az összes magyarral összefutottunk. Akinek van kedve igazán felnézhetne hozzánk majd TS-re. Főleg ha van esetleg kész 5 fős csapat akik szívesen játszanának ellenünk. Meg akinek van kedve, felvehet friendbe is: Athem

Természetesen EU szerver.

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Alkyra

#828
Végre! VÉGRE!VÉGRE!VÉGRE!VÉGRE!VÉGRE!

Egy normális főhőst kapunk!

Egy hölgyemény lesz és nem is akármilyen. Bárd. Az összes képessége gyakorlatilag egy Buff. Már úgy vártam egy taktikai főhőst...olyan kevés van belőle a játékban...

A karakter neve Sona és a képességei a következőek:

[spoiler]

Quote
http://img716.imageshack.us/img716/1369/sonay.jpg

>Power Chord (passive): After 3 spell casts, Sona's next attack will deal 80 + 20 x lvl magic damage, and reduce the damage the target deals by 30% for 3 seconds. Additionally, Sona's Auras persist for 3 seconds after deactivating.

>Aria of Perseverance - Passive Aura: Sona plays the Aria of Perseverance, increasing nearby allied champions Armor and Magic Resist by 8/12/16/20/24. Active: Sona sends out healing melodies, healing Sona and the most wounded nearby allied champion by 50/75/100/125/150(+0.6).

>Hymn of Valor - Passive Aura: Sona plays the Hymn of Valor, increasing nearby allied champions Damage and Ability Power by 8/12/16/20/24. Active: Sona fires bolts of sound, dealing 70/120/170/220/270(+0.6) magic damage to the nearest two enemies (prioritizes champions).

>Song of Discord - Passive Aura: Sona plays the Song of Discord, granting nearby allied champions 14/18/22/26/30 bonus Movement Speed. Active: Sona energizes nearby allies, granting them 14/18/22/26/30% Movement Speed for 1.5 seconds.

>Crescendo - Sona plays her ultimate chord, forcing enemy champions in a line in front of her to dance, taking 150/250/350(+0.7) magic damage over 2.5 seconds.

Added numbers and AP ratios from ptr data.
Cooldown on her normal abilities is 7 sec at all ranks with a shared cooldown of 1 second.


[/spoiler]

A karakter működése megegyező lesz Udyr-éval. (Magyarul mindig csak egy "stance", tehát ének lesz aktív) Azt már most látom, hogy  ultiján akkorákat fogok röhögni, hogy csak na ...

Itt az ideje, hogy farmoljak egy kis IP-t...

Dreamcleaver

Rohadt rondák az aura effektjei. Remélem javítják mire kijön.

A Hymn of Valor amúgy elég trágya. X2 több AP-t kén adnia mint AD-t legalább. Az AP egy sokkal olcsóbb stat az AD-nál.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

thrall

hát.. nem az én champ-em lesz.. inkább megveszem MF-et majd

Christian

Az ultija elég durvának tűnik, remélem az a 2.5 sec AOE CC nem komoly, mert ez így elég mocskos support karakter lesz :P Elég szimpatikus amúgy, csak kicsit uneffektívnek tűnnek az aurák.

Alkyra

Quote from: Dreamcleaver on 2010-09-15, 17:28:47
Rohadt rondák az aura effektjei. Remélem javítják mire kijön.

A Hymn of Valor amúgy elég trágya. X2 több AP-t kén adnia mint AD-t legalább. Az AP egy sokkal olcsóbb stat az AD-nál.

Az információ teljesen friss. Most kezdték a tesztelést PTR-en. Ez mindenképpen változni fog.

Christian

Aki még nem tudná, annak szólok ,hogy nem sokára lesz egy kis bajnokság:
LoL-Hungary -> Nevezni itt lehet.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bruce

Két lehetőség van. A következő patch-ig még várok, aztán vagy vége a LoL-os pályafutásomnak, vagy áttérek amerikai szerverre. Szánalmas, hogy a legutóbbi patch óta nem vagyok képes játszani, mert állandóan összeomlik. Nem hiszem el, hogy ennyi idő alatt nem voltak képesek megoldani, főleg, hogy ha jól olvasom, az amerikai szerveren már minden rendben.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Alkyra

Quote from: Bruce on 2010-09-18, 13:39:12
Két lehetőség van. A következő patch-ig még várok, aztán vagy vége a LoL-os pályafutásomnak, vagy áttérek amerikai szerverre. Szánalmas, hogy a legutóbbi patch óta nem vagyok képes játszani, mert állandóan összeomlik. Nem hiszem el, hogy ennyi idő alatt nem voltak képesek megoldani, főleg, hogy ha jól olvasom, az amerikai szerveren már minden rendben.

EU megint szar? Furcsa. Itt semmilyen gond nem volt legutóbbi patch óta. Akkor volt egy kicsit hosszabb szerver leállás a patch felrakása miatt, de ennyi. Nem laggol, nem akad meg. Működik rendesen.

thrall

Quote from: Alkyra on 2010-09-18, 14:59:30
EU megint szar? Furcsa. Itt semmilyen gond nem volt legutóbbi patch óta. Akkor volt egy kicsit hosszabb szerver leállás a patch felrakása miatt, de ennyi. Nem laggol, nem akad meg. Működik rendesen.
Azzal kezdődött, hogy bejelentették, hogy elnapolják a patchelést 1 nappal, mert az US patch-eléskor valami hiba kiderült, és kijavítják. Ebből az lett, hogy mikro kijött a Patch, a PvP.net kliens annyit eszik, hogy nem lehet rendesen használni semmit (legalábbis nálam és haveroknál). ha más hőst akarsz használni, mint amit szoktál, akkor még champ select előtt kell a mastery-ket megváltoztatni, mert ha nincs szerencséd, nincs időd átrakni őket. Ezen kívül, egy raklap ember DC-zik.

Azt pedig, hogy a server túlterheltséget kijavították-e nem tudom, mivel 3 napja nem játszottam.. valahogy most nincs kedvem (bár adig kéne, amíg ki nem javítják kog'maw-t és OP-bb mint kellene :D)

Bruce

Jah... (és én sajna pont a raklaphoz tartozom, szóval champ-választásig eljutok, aztán töltésnél kivág...) Épp azon voltam, hogy beírok fórumba, hogy ez meg mi, amikor észrevettem, hogy már van vagy 40+ oldal teleírva vele, különböző címek alatt... Szerencsétlen ( a szó minden értelmében ) Riot-alkalmazottak már javasoltak mindenfélét, még egy standalone-verziót is kiadtak, de ezidáig eredménytelenül...

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Cobra

Nekem "csak" annyi a gondom, hogy az eddigi 80% körüli processzorterhelés 5vs5 csatában felmegy 100%-ra és akadozik a játék. Meg a hősválasztáskor is egy csomó ideig kínlódik, van amikor ki is írja, hogy megszakadt a kapcsolat a PVP-net-tel, de amikor azt le OK-zom, akkor ott a kiválasztott hős. Meg a chat fél percenként megszakad egy pillanatra.
Hide and fear, Cobra Commander is here !