Main Menu

DotA, LoL

Started by chilip, 2008-02-16, 15:38:29

Previous topic - Next topic

NLZ

Azért illik a játék elején szólni, ha valaki eltűnik a folyosódról.
[reserved]

Christian

Quote from: NLZ on 2010-12-06, 23:38:36
Azért illik a játék elején szólni, ha valaki eltűnik a folyosódról.

Meg azért wardolni is illik. Felső lane 1 a bokorba
Mid a két szélső bokorba.
Alsó lane meg dragon control.

A miss csak amolyan plusz ezekhez az első recallig.


Ezek kb olyan alap dolgok mint az ,hogy fent kell lennie a solo lanenak, jungles karakterrel ha van az ellenségben is olyan aki üríti az erdőt, nézni kell a Creep Scoret (legalábbis nem árt).

Zsiga

Bár csak kb. 10 meccs tapasztalata, de mintha 3v3-ban kevesebb gyökér lenne. Legalábbis egész korrekt csapatokat kapok soloban.
Kivéve a Tristana meg Master Yi playereket, mert azok oldaltól függetlenül mind feederek.  :gyagya:

Ja és Malph gusztustalan OP fos.

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

Quote from: Cobra on 2010-12-08, 01:24:39
Egy kis Dota nosztalgia :) http://www.youtube.com/watch?v=tTaqx9lFE5o
Tipikus, mikor bemegy a pro gyerek az apem noobba alázni. :)
[reserved]

Dreamcleaver

http://www.leagueoflegends.com/board/attachment.php?attachmentid=86884&d=1291845546

Most komolyan, mi a halál folyik ott nálatok kaz EU serveren?  :rotfl:

Mondjuk Eve sztem se annyira rossz, mint beállítják (főleg ha a team szerezz egy-két kill-t az ultijához), de azért top tier játékban ennyire darálni vele?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Dreamcleaver

Imádom az új hybrid Katarina-t!  :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Alkyra

#937
Az új főhősnél csak én látom a következőt:

Full Crit Page (+17%) + SHEEN(később TriForce..) +PASSIVE+ULT

BOOM HEADSHOT

DEM F**KIN SNIPER!

thrall

Nekem kifejezettem a következő mondat lebeg a szemem előtt ha arra a championre gondolok: "Ez is szar lesz"

Alkyra

Quote from: thrall on 2010-12-28, 16:07:40
Nekem kifejezettem a következő mondat lebeg a szemem előtt ha arra a championre gondolok: "Ez is szar lesz"

Noja. Tuti gyenge lesz. Mostnában egy erős főhőst nem tudnak csinálni náluk ami hasznos lenne a csapat számára.

thrall

oh yea, életem első ranked meccse 7/0/7 MF win. i'm a happy panda

Alkyra

Quote from: thrall on 2011-02-02, 02:51:08
oh yea, életem első ranked meccse 7/0/7 MF win. i'm a happy panda

:kocc:

Cobra

Akkor többet ne is nagyon játsszál, mert nagyon hamar megtört ember leszel :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Dreamcleaver

Nem akarom elkiabálni, de Karma nagyon tápnak tűnik. Support, Nuker és Tank egyben.

Sztem fog kapni jó pár nerfet.

Mindenesetre végre egy érdekes karakter dizájn és skill-set.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zsiga

Játszottam két meccset ellene, meg egyszer volt csapattársam, szerintem nem különösebben OP. Bár én nem próbáltam, annyira nem tetszett meg hogy megvegyem, meg így is van vagy 30 championom amit sose próbáltam még... :)

Dreamcleaver

Quote from: Zsiga on 2011-02-03, 03:11:49
Játszottam két meccset ellene, meg egyszer volt csapattársam, szerintem nem különösebben OP. Bár én nem próbáltam, annyira nem tetszett meg hogy megvegyem, meg így is van vagy 30 championom amit sose próbáltam még... :)

Magába nem is, de egy két táp melee dps mellett (Ren, Tryn, Malphite) nagyon zúz. Mondjuk healernek nem jó, illetve nehéz összehangolni, de pl a pajzs mantrázva (sebez) + slow/haste elég durva tud lenni.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zsiga

#946
Csapatjátékról van szó, persze hogy egy jól összeállított (és jól játszott) csapat zúz. Amikor velem volt, én épp Malph voltam (mondjuk én nem dps-nek szoktam cuccolni hanem tanknak), a harmadik meg Tryn; és hát valóban meg lett alázva a másik oldal, de lehet azért mert az ő Kamájuk mellett két papír volt. :D

Magában (béna csapattársakkal, vagy rosszul megválasztott hősökkel) meg ugyanúgy nem ér semmit mint bármelyik másik.

Szerk.: Na, kellett nekem emlegetni a béna csapattársakat... 3v3, nálunk egy Annie (ügyes) meg egy Teemo (nókomment), én Malphite; ellen meg Mundo Singed Gragas. Ez a hülyebarom Teemo meg nem rak Bloodrazort. 70 percig húztuk, pedig simán nyerhettük volna, 25-nél be volt tolva az első két torony és ettük őket (meg a sárkányt) reggelire, 45-re a felső inhibitor is megvolt. Aztán Mundo szépen lassan ölhetetlenné vált az ötmillió HP és a Teemo dps-ét túlgyógyító regen miatt...

Cobra

Karma sajnos nagyon support, tegnap egy Kayle nagyon csúnyán bealázott, semmi esélyem nem volt már lvl1-től sem. Melee-k ellen még elmegy, de egy jó ranged simán szétkapja (Kayle az ultija miatt ugye torony alatt is).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zsiga


thrall

Quote from: Zsiga on 2011-02-04, 00:59:31
Más. Ezen konkrétan beszartam. AD Soraka. :muhahah:
http://www.own3d.tv/video/63137/SoloMid__Reginald_s_Attack_Damage_Soraka_Carrying_High_Elo
jóóó, reginald nem ér, múltkor AP tristanaval is nyert

Zsiga

Ne viccelj, AP Tristanaval már én is nyertem, az nem művészet. :D

Dreamcleaver

#951
Azért szerencse, hogy volt ott mellette egy full high-tier karikból álló csapat. Taric heal-t helyette és tankolt. WW a legjobb jungler és képes volt neki odaadni a buffokat. Zilean önmagában táp. Ashe meg egy kezdetek óta egy megbízható support/carry.

Regi meg amúgy is egy faszkalap szal tökmindegy hogyan játszik. :D

Egész cuccban az elején a legjobb, ahogy last hittel. Az pro, de azon a szinten ez alap.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zsiga

http://soraka.blogspot.com/
:D

Btw nincs valaki lvl22 körül EU-n? Kicsit kezdem unni az idiótákat...

Selmo

Az új hős tiszta Spectre, érdekes lesz.

A tökéletesség unalmas.

Zsiga


Cloud

Vettem egy razer egeret és van benne két LoL-os razer rúna. Érdekel valakit a kód?

Zsiga

Quote from: Cloud on 2011-04-05, 23:54:01
Vettem egy razer egeret és van benne két LoL-os razer rúna. Érdekel valakit a kód?
Inkább gyere játszani és használd te. :)

Zen

#957
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Zsiga