Main Menu

DotA, LoL

Started by chilip, 2008-02-16, 15:38:29

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Sokat erölködtél mire eldöntötted, hogy melyik szar meme-t posztold?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kassh

#1021
Quote from: Dreamcleaver on 2011-08-25, 20:15:49
Sokat erölködtél mire eldöntötted, hogy melyik szar meme-t posztold?
Azért van szükség az orb systemre dotában (és honban) hogy legyen "súlya" annak hogy milyen tárgyakat veszel.
Veszel mondjuk egy Stygian Desolatort(-armor), Diffusal Bladet(manaburn), Mjollnirt(chainlightning), Mask of Madnesst(lifesteal) egy weaverrel akkor az elég OP lenne anélkül hogy bármiféle rendszer akadályozná hogy minden szaros attackmodifier/orb összestackeljen és egy lövéssel decimáljon mindenkit.
Bár ez elég szélsőséges példa amit hoztam mert ahhoz hogy ezt valaki összehozza egy cipővel kell egy jó 350-400 GPM egy 60 perces meccs alatt de szerintem látszik hogy szükség van az orb systemre vagy valamire helyette ami korlátozza az embereket hogy a végtelenségig stackeljék a debuffokat egy heron.
Persze lehet ezellen lázadozni meg sirni, de én erre még mindig csak annyit tudok mondani hogy deal with it :)

Dreamcleaver

Én meg hogy hülyeségeket beszélsz. :)

Bírom mikor mondok valamit, a te fajtád meg azt hiszi, hogy mindenféle egyéb változtatás nélkül gondolom implementálni a dolgokat, mintha hülye lennék.

- nyilvánvaló, hogy egyes orb-is itemek-et át kéne alakítani stat szemontjából, vagy az effektet gyengíteni (persze akkor olcsóbbá is tenni a cucc-ot)
- még az is lehetséges, hogy egyes effektek-et meg kéne tartani exklúzívnak (mármint itemek között, nem innate hős skillel), de pl egy life steal vagy egy armor shred annyira nem táp ha maga az item kiegyensúlyozott, vagy kurva drága.
- az meg pláne hülyeség, hogy innate orb effektes karakterek helyből nem építhetnek egy csomó mindent, mert összeakadnak az orb effektek.

stb.

Persze lehet úgyis hagyni, ahogy van (ez fog történni), csak akkor ez nem DotA2 igazán, hanem DotA: 2012 Version.

Mindezek ellenére is biztató a cucc, a rengeteg feature miatt, amit elvileg beleraknak. Arra leszek kíváncsi, hogy az alap DotA hősökön túl később előjönnek-e majd extra karakterekkel, ahol olyan képességeket tudnak összedobni, amit a W3 engine ne mengedett.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kassh

Quote from: Dreamcleaver on 2011-08-26, 14:51:40
Én meg hogy hülyeségeket beszélsz. :)

Bírom mikor mondok valamit, a te fajtád meg azt hiszi, hogy mindenféle egyéb változtatás nélkül gondolom implementálni a dolgokat, mintha hülye lennék.

- nyilvánvaló, hogy egyes orb-is itemek-et át kéne alakítani stat szemontjából, vagy az effektet gyengíteni (persze akkor olcsóbbá is tenni a cucc-ot)
- még az is lehetséges, hogy egyes effektek-et meg kéne tartani exklúzívnak (mármint itemek között, nem innate hős skillel), de pl egy life steal vagy egy armor shred annyira nem táp ha maga az item kiegyensúlyozott, vagy kurva drága.
- az meg pláne hülyeség, hogy innate orb effektes karakterek helyből nem építhetnek egy csomó mindent, mert összeakadnak az orb effektek.

stb.

Persze lehet úgyis hagyni, ahogy van (ez fog történni), csak akkor ez nem DotA2 igazán, hanem DotA: 2012 Version.

Mindezek ellenére is biztató a cucc, a rengeteg feature miatt, amit elvileg beleraknak. Arra leszek kíváncsi, hogy az alap DotA hősökön túl később előjönnek-e majd extra karakterekkel, ahol olyan képességeket tudnak összedobni, amit a W3 engine ne mengedett.
Az innate orb effectes heroknak ki lehet kapcsolni az innate orb effektjét már elég régóta nem? (vagy ez csak honba van?)

amúgy elég kevés heronak éri meg a lifesteal, és azoknak meg más nem is nagyon :P
az hogy boldog boldogtalan lifestealt vesz az már más kérdés. :p

Zsiga


Alkyra


Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Alkyra

Van egy-két normális játékos aki tolna velem szívesen Dominion-t US szervereken?


Zsiga

Van egy felesleges Dota2-m, ki kéri?

Alkyra

Quote from: Zsiga on 2011-11-30, 06:11:28
Van egy felesleges Dota2-m, ki kéri?


ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉNNNNNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tezsvir:

(jelenlegi nevem WhiskyDelta, acc yumemigahara, fenn vagyok steam groupon)

Draconire

Quote from: Zsiga on 2011-11-30, 06:11:28
Van egy felesleges Dota2-m, ki kéri?
NEKEM ADD TE TARP

Fazék

Quote from: Zsiga on 2011-11-30, 06:11:28
Van egy felesleges Dota2-m, ki kéri?
ehhez meg hogy jutottál? lenyúlták a steam adataidat és kárpótlásként kaptad? :)

Draconire

Quote from: Fazék on 2011-11-30, 10:08:19
Quote from: Zsiga on 2011-11-30, 06:11:28
Van egy felesleges Dota2-m, ki kéri?
ehhez meg hogy jutottál? lenyúlták a steam adataidat és kárpótlásként kaptad? :)

Minden beta inv mellé adnak 2 guest passt amit kiküldhetsz akárkinek.

szerk.: elvileg

Alkyra

Draco te kaptad meg a meghívót? Vagy csak Zsiga nem volt net előtt tegnap óta?

Draconire

Quote from: Alkyra on 2011-12-01, 10:14:27
Draco te kaptad meg a meghívót? Vagy csak Zsiga nem volt net előtt tegnap óta?

Zsiga egy lusta dög.  :mad:

"Last online: Yesterday at 22:03:23"

[spoiler=@Zsiga]If you dress as Saber I am willing to play a game of pretend for that code. Serious.[/spoiler]

Zsiga

Tegnap dolgoztam nappal, este meg sör, bocs a kis késésért. :)
Draco nyerte a fej vagy írás párbajt 3-2 arányban.


Alkyra

Quote from: Zsiga on 2011-12-01, 14:18:05
Tegnap dolgoztam nappal, este meg sör, bocs a kis késésért. :)
Draco nyerte a fej vagy írás párbajt 3-2 arányban.

Sosem volt szerencsém. No mindegy, gratula pajtás.

Draconire

Quote from: Zsiga on 2011-12-01, 14:18:05
Tegnap dolgoztam nappal, este meg sör, bocs a kis késésért. :)
Draco nyerte a fej vagy írás párbajt 3-2 arányban.

:merci:  :kocc:

kada

Quote from: Zsiga on 2011-12-01, 14:18:05Draco nyerte a fej vagy írás párbajt 3-2 arányban.
[spoiler]Alkyra=1; Draconire=0;
return.random(2)==1 - Kettő győzelem a háromból!
return.random(2)==0 - Haladunk!
return.random(2)==1 - NOOOO!  Három győzelemig!
return.random(2)==0 - Haladunk!
return.random(2)==0 - Fuck Yea!
[spoiler]Saber cosplay inc[/spoiler]
[/spoiler]

Alkyra

Quote from: kada on 2011-12-01, 14:40:15
Quote from: Zsiga on 2011-12-01, 14:18:05Draco nyerte a fej vagy írás párbajt 3-2 arányban.
[spoiler]Alkyra=1; Draconire=0;
return.random(2)==1 - Kettő győzelem a háromból!
return.random(2)==0 - Haladunk!
return.random(2)==1 - NOOOO!  Három győzelemig!
return.random(2)==0 - Haladunk!
return.random(2)==0 - Fuck Yea!
[spoiler]Saber cosplay inc[/spoiler]
[/spoiler]


Nekem ez volt az érzelmi reakcióm:
[spoiler]

Zen

Láttam a DotA képregényt Steamen és atyaég Trax?! :zomg:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

A rajzoló a férfias nőket szereti, van ilyen. :D
[reserved]

Cobra

Ez a rajzoló se játszott a Lineage 2-vel :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

[reserved]

kada

Quote from: NLZ on 2011-12-01, 21:41:24
?
+1, nagyon lemaradtam itt valami(k)ről a drow/nemdrow csajszitól kezdve.

Cobra

Mondjuk úgy, hogy ott nem lehet összekeverni a drow nőket a férfi karakterekkel :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Alkyra

Nincs valakinek még egy meghívója?  ^^" Bár úgy tűnik, hogy mindenkinek van két ismerőse aki akar DOTA2-zni.  :smile:
I want an invite. :bruhuhu:

Raggie

Nem vagyok egy nagy fanatikus, de néha szoktam LoL-ozni. Kik azok akik fenn vannak, és mi az summoner nevük?
(gondoltam felveszem őket friend listába azt ha épp online van valaki akkor tolhatjuk eggyütt)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"