Main Menu

DotA, LoL

Started by chilip, 2008-02-16, 15:38:29

Previous topic - Next topic

Alkyra

Quote from: Dreamcleaver on 2011-12-12, 18:23:18
Rammus Taunts

"Your profession...dead-guy."

Quote from: Alkyra on 2011-12-12, 10:37:45
A passzívja, ha Ezreal nem módosította egy stackelős (9-ig természetesen) stat buff lesz. Amikor ötleteltünk, akkor még nem jutott eredményre, hogy növelt AP-t kap vagy minden egyes spellje egyre erősebb lesz szóval ez változhat.

Szóval senki nem tudott semmi értelmeset kitalálni a nine-tail theme-re? Jelentkeznem kéne champ designernek, de nem vennének fel mert nincs róla papírom...

Volt rengeteg ötlet, de Ezreal egyiket sem akarta... és mindenki a "Furry love" nevet akarta adni neki, de ezt is megvétózta az alkotó.XD Az egyik kedvencem volt ami 9 stack után aktivált egy külön kis illuzióból összerakott "területet", ahol az ellenfél nagyobbat sebez. (ugye a Nine-tail regékben erős illuzió varázslattal rendelkeznek)

Ez volt az alap ötlet alapból...

"So, I went with this passive: Gumiho gains a charge whenever a spell is cast near her. Upon reaching 9 charges, X. What should X be?"

Nagyon limitálva van, hogy mit csinálhat az ember sajnos, pedig jött a sok remek ötlet.



Kraivan:

SpankedNugget néven vagyok most fennt, majd vegyél fel. A rendszer komolyan veszi, szépen gyűjtögeti aztán kapod a kalapácsot...

Zen

#1141
Quote from: Alkyra on 2011-12-12, 19:18:37
Kraivan:

SpankedNugget néven vagyok most fennt, majd vegyél fel. A rendszer komolyan veszi, szépen gyűjtögeti aztán kapod a kalapácsot...
Hát ha látják chaten h jungelezés miatt sír a sok marha, nagyon nem kap kalapácsot.

Bár, ha ugyanakkora marhák olvassák a tribunalt is..
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Alkyra

Quote from: Zen on 2011-12-12, 19:24:38
Quote from: Alkyra on 2011-12-12, 19:18:37
Kraivan:

SpankedNugget néven vagyok most fennt, majd vegyél fel. A rendszer komolyan veszi, szépen gyűjtögeti aztán kapod a kalapácsot...
Hát ha látják chaten h jungelezés miatt sír a sok marha, nagyon nem kap kalapácsot.

Bár, ha ugyanakkora marhák olvassák a tribunalt is..

No ez az...

Kraivan

Quote from: Alkyra on 2011-12-12, 20:10:08
Quote from: Zen on 2011-12-12, 19:24:38
Quote from: Alkyra on 2011-12-12, 19:18:37
Kraivan:

SpankedNugget néven vagyok most fennt, majd vegyél fel. A rendszer komolyan veszi, szépen gyűjtögeti aztán kapod a kalapácsot...
Hát ha látják chaten h jungelezés miatt sír a sok marha, nagyon nem kap kalapácsot.

Bár, ha ugyanakkora marhák olvassák a tribunalt is..

No ez az...
Azmiaz?

Alkyra

Quote from: Kraivan on 2011-12-12, 21:32:34
Quote from: Alkyra on 2011-12-12, 20:10:08
Quote from: Zen on 2011-12-12, 19:24:38
Quote from: Alkyra on 2011-12-12, 19:18:37
Kraivan:

SpankedNugget néven vagyok most fennt, majd vegyél fel. A rendszer komolyan veszi, szépen gyűjtögeti aztán kapod a kalapácsot...
Hát ha látják chaten h jungelezés miatt sír a sok marha, nagyon nem kap kalapácsot.

Bár, ha ugyanakkora marhák olvassák a tribunalt is..

No ez az...
Azmiaz?

Jobb ha nem tudod...

Zen

Quote from: Kraivan on 2011-12-12, 21:32:34
Azmiaz?
Nem emlékszek milyen alapon (asszem ha sok reportot kapsz, vagy ha Riot átnézte és azt mondja van értelme foglalkozni vele) kidobják az accodat tribunalra, ahol játékosok szavazattal eldönthetik h megérdemled-e a büntetést vagy sem. Ha sokszor kerülsz tribunalra, egy hosszabb bant kapsz vagy mi. Értelme nincs sok, mert gyakorlatilag csak alapinfót kapsz a meccsről (hossz, nyertetek v vesztettetek-e, chatlogot (pre- és post- meccset nem, csak ami alatta megy), vett tárgyak - ill. amik a végén nálad voltak.

https://eune.leagueoflegends.com/tribunal

Quote from: Alkyra on 2011-12-12, 21:37:50
Jobb ha nem tudod...
Hát már leírtam, uh tudni fogja. :P
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Alkyra

#1146
Y U NO ACCEPT FRIEND INVITE?!

Oh well...

Kraivan

#1147
Quote from: Alkyra on 2011-12-12, 21:54:06
Y U NO ACCEPT FRIEND INVITE?!

Oh well...
Már meglett. Játék közben nehéz.

Eza tribunal valahol fasság. Remélem a Riot-on aki mielőtt kiteszi több ésszel rendelkezik.

Ez olyan mintha a wow játékoscsapata nekiállna banolni mindenkit, aki nem követi az EJ által előírt dolgokat. legalábbis rákeresve lol reportoknál, amiatt is megy a QQrageReport, ha valaki teszi a dolgát, de az vkinek nem tetszik, vagy épp új buildet tesztel, ami nincs fenn a guideokon, épp azért teszteli, de "neteszteljemár, mert b+". XD

Selmo

Sztem is fasság, de kéthetente 150 ip-t összeszedek vele. :)

A tökéletesség unalmas.

Alkyra

Legutóbbi meccs Kraivanal:

Hát ilyet...

Ez tipikus vérpistike.XD Annyira szánalmas, hogy az csak na... Ezeket jobb elfelejteni azonnal és nem is figyelni rájuk...

Bot game volt és ott sírt, hogy nem elég jó a statja és ne lopjam a killt. Nem akarta elhinni, hogy az assisst is bőven jó. Amúgy én voltam Corkival Ő meg Riven. Instalock Riven+Mao alsó vonalba.

Kassh

Quote from: Alkyra on 2011-12-12, 23:54:39
Legutóbbi meccs Kraivanal:

Hát ilyet...

Ez tipikus vérpistike.XD Annyira szánalmas, hogy az csak na... Ezeket jobb elfelejteni azonnal és nem is figyelni rájuk...

Bot game volt és ott sírt, hogy nem elég jó a statja és ne lopjam a killt. Nem akarta elhinni, hogy az assisst is bőven jó. Amúgy én voltam Corkival Ő meg Riven. Instalock Riven+Mao alsó vonalba.
Érdekes, kommentjei alapján nem tűnt ilyennek  :confused:

Kraivan

Quote from: Kassh on 2011-12-13, 06:37:29
Quote from: Alkyra on 2011-12-12, 23:54:39
Legutóbbi meccs Kraivanal:

Hát ilyet...

Ez tipikus vérpistike.XD Annyira szánalmas, hogy az csak na... Ezeket jobb elfelejteni azonnal és nem is figyelni rájuk...

Bot game volt és ott sírt, hogy nem elég jó a statja és ne lopjam a killt. Nem akarta elhinni, hogy az assisst is bőven jó. Amúgy én voltam Corkival Ő meg Riven. Instalock Riven+Mao alsó vonalba.
Érdekes, kommentjei alapján nem tűnt ilyennek  :confused:
mert egy harmadik személyről van szó. [spoiler]Nem ittam de én azt hittem Warwick-al vagyok[/spoiler]

Alkyra

Quote from: Kraivan on 2011-12-13, 07:18:49
Quote from: Kassh on 2011-12-13, 06:37:29
Quote from: Alkyra on 2011-12-12, 23:54:39
Legutóbbi meccs Kraivanal:

Hát ilyet...

Ez tipikus vérpistike.XD Annyira szánalmas, hogy az csak na... Ezeket jobb elfelejteni azonnal és nem is figyelni rájuk...

Bot game volt és ott sírt, hogy nem elég jó a statja és ne lopjam a killt. Nem akarta elhinni, hogy az assisst is bőven jó. Amúgy én voltam Corkival Ő meg Riven. Instalock Riven+Mao alsó vonalba.
Érdekes, kommentjei alapján nem tűnt ilyennek  :confused:
mert egy harmadik személyről van szó. [spoiler]Nem ittam de én azt hittem Warwick-al vagyok[/spoiler]

Pontosan. Hogy is lehet ezt másképp érteni? ^^

Egy másik magyar srácról van szó, akinek életkora megegyezik a kulturális szintjével.  (meg lehet az IQ-jával is...)

Kraivan: Ma is fent leszek, ha akarsz írjál rám és játszhatunk egy-két meccset, habár most nagyon rácuppantam a Catherin-re és a Sword Girl Online-ra... ^^"

Alkyra

Ezen sírva fakadtam annyira röhögtem:

http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=18386769#post18386769

TL;DR:

RandomPlayer: Isn't that the name of Nasus's passive?
Ezreal (karakter tervezője): Whoops

Kraivan

#1154
Quote from: Alkyra on 2011-12-13, 10:25:06
Quote from: Kraivan on 2011-12-13, 07:18:49
Quote from: Kassh on 2011-12-13, 06:37:29
Quote from: Alkyra on 2011-12-12, 23:54:39
Legutóbbi meccs Kraivanal:

Hát ilyet...

Volt még ott egy tipikus vérpistike.XD Annyira szánalmas, hogy az csak na... Ezeket jobb elfelejteni azonnal és nem is figyelni rájuk...

Bot game volt és ott sírt, hogy nem elég jó a statja és ne lopjam a killt. Nem akarta elhinni, hogy az assisst is bőven jó. Amúgy én voltam Corkival Ő meg Riven. Instalock Riven+Mao alsó vonalba.
Érdekes, kommentjei alapján nem tűnt ilyennek  :confused:
mert egy harmadik személyről van szó. [spoiler]Nem ittam de én azt hittem Warwick-al vagyok[/spoiler]

Pontosan. Hogy is lehet ezt másképp érteni? ^^

Egy másik magyar srácról van szó, akinek életkora megegyezik a kulturális szintjével.  (meg lehet az IQ-jával is...)

Kraivan: Ma is fent leszek, ha akarsz írjál rám és játszhatunk egy-két meccset, habár most nagyon rácuppantam a Catherin-re és a Sword Girl Online-ra... ^^"
Fix'ed.
mivel nem nevezted meg az illetőt, így az E/3 rám utalt.

Quote from: Alkyra on 2011-12-13, 16:24:12
Ezen sírva fakadtam annyira röhögtem:

http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=18386769#post18386769

TL;DR:

RandomPlayer: Isn't that the name of Nasus's passive?
Ezreal (karakter tervezője): Whoops
Ebben mi a vicc?
Van annyi karakter, meg mindegyikhez 5 skill, nehéz észben tartani mindet.
emellett miért gond ha egy skill neve egyezik egy karakter nevével?
A "Whoops" az mosolyogtató, de könnyen bocsátható bűn.

Alkyra

Quote from: Kraivan on 2011-12-13, 18:19:24
Quote from: Alkyra on 2011-12-13, 10:25:06
Quote from: Kraivan on 2011-12-13, 07:18:49
Quote from: Kassh on 2011-12-13, 06:37:29
Quote from: Alkyra on 2011-12-12, 23:54:39
Legutóbbi meccs Kraivanal:

Hát ilyet...

Volt még ott egy tipikus vérpistike.XD Annyira szánalmas, hogy az csak na... Ezeket jobb elfelejteni azonnal és nem is figyelni rájuk...

Bot game volt és ott sírt, hogy nem elég jó a statja és ne lopjam a killt. Nem akarta elhinni, hogy az assisst is bőven jó. Amúgy én voltam Corkival Ő meg Riven. Instalock Riven+Mao alsó vonalba.
Érdekes, kommentjei alapján nem tűnt ilyennek  :confused:
mert egy harmadik személyről van szó. [spoiler]Nem ittam de én azt hittem Warwick-al vagyok[/spoiler]

Pontosan. Hogy is lehet ezt másképp érteni? ^^

Egy másik magyar srácról van szó, akinek életkora megegyezik a kulturális szintjével.  (meg lehet az IQ-jával is...)

Kraivan: Ma is fent leszek, ha akarsz írjál rám és játszhatunk egy-két meccset, habár most nagyon rácuppantam a Catherin-re és a Sword Girl Online-ra... ^^"
Fix'ed.
mivel nem nevezted meg az illetőt, így az E/3 rám utalt.

Quote from: Alkyra on 2011-12-13, 16:24:12
Ezen sírva fakadtam annyira röhögtem:

http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=18386769#post18386769

TL;DR:

RandomPlayer: Isn't that the name of Nasus's passive?
Ezreal (karakter tervezője): Whoops
Ebben mi a vicc?
Van annyi karakter, meg mindegyikhez 5 skill, nehéz észben tartani mindet.
emellett miért gond ha egy skill neve egyezik egy karakter nevével?
A "Whoops" az mosolyogtató, de könnyen bocsátható bűn.

Egy szóval sem mondtam, hogy bűn, ahogy írtad nekem is csak a "Whoops" beszólása tetszett Ezrealnek.

Selmo

Betolhatnátok a képeteket az usteam szobába.

A tökéletesség unalmas.

Kraivan

Quote from: Selmo on 2011-12-13, 21:49:09
Betolhatnátok a képeteket az usteam szobába.
ma már nem, de ha adsz egy elérhetőséget akkor bepofátlankodok.

Amúgy North/east europe szabályok érdekesek:
Ha orosz/lengyel román játékosko vannak, és megkérem őket h angolul írjanak akkor a kurranyámat.

Ha magyarul beszélgetünk vkivel, akkor ránkförmednek h angolul a kurranyánkat. XD
Sose értettem ezta  zéró toleranciát.

De lehet magyar illemtangond van.

kada

Quote from: Kraivan on 2011-12-13, 22:11:10
Quote from: Selmo on 2011-12-13, 21:49:09
Betolhatnátok a képeteket az usteam szobába.
ma már nem, de ha adsz egy elérhetőséget akkor bepofátlankodok.

Amúgy North/east europe szabályok érdekesek:
Ha orosz/lengyel román játékosko vannak, és megkérem őket h angolul írjanak akkor a kurranyámat.

Ha magyarul beszélgetünk vkivel, akkor ránkförmednek h angolul a kurranyánkat. XD
Sose értettem ezta  zéró toleranciát.

De lehet magyar illemtangond van.
Hát, ugyan másik játékban, de volt hogy angolokkal voltam egy csapatban, honfitársainkkal hozott össze a sor, magyarul beszéltek a közösbe, angolul kértem meg őket - mert miért is ne - hogy ugyan legyen a mindenki számára közös nyelv a beszélt...
Szerinted a sok esetből mi volt a leggyakoribb eredmény?

Selmo

Quote from: Kraivan on 2011-12-13, 22:11:10
Quote from: Selmo on 2011-12-13, 21:49:09
Betolhatnátok a képeteket az usteam szobába.
ma már nem, de ha adsz egy elérhetőséget akkor bepofátlankodok.
Join chatroom -> usteam ::)

A tökéletesség unalmas.

Alkyra

#1160
Quote from: Selmo on 2011-12-14, 01:49:35
Quote from: Kraivan on 2011-12-13, 22:11:10
Quote from: Selmo on 2011-12-13, 21:49:09
Betolhatnátok a képeteket az usteam szobába.
ma már nem, de ha adsz egy elérhetőséget akkor bepofátlankodok.
Join chatroom -> usteam ::)

Hm...Ezt megnézem majd én is! Gyúrok szépen lassan, jelenleg most vagyok lvl 2-es! HA! Három lejátszott meccs után. :) Gondolom most fogjuk kapni majd a szemét-dísznó lvl 25-ös ellenfeleket akiknek már 3-as rúnájuk van. No mindegy, a vesztés része a játéknak.

Akik esetleg kíváncsiak a pontos adatokra az új főhőst illetően.

http://na.leagueoflegends.com/champions/103/ahri_the_9_tails_fox

Amúgy egy játékos sikeresen észrevette, hogy ki és mi is lesz a következő főhős és máris tudunk róla mindent, mivel RIOT szépen belerakta a jelenlegi patchbe az egészet. Akit érdekel előbányászom az adatokat és képességeket. A karakter egy hextech heavy aoe cc mage.

Dreamcleaver

#1161
Adatokat illetően jobb a wiki. Gyorsabban vannak fent a dolgok, és több a részlet.

Ahri-t meg nagyon vártam, de egyelőre olyan séma semmilyen karinak tűnik (már megint).

De legalább Sivir-nek van ismét AP ratio-ja! Most már ő is igazi Tri-F hős lett! :D


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

thrall

Quote from: Dreamcleaver on 2011-12-14, 16:18:45
Ahri-t meg nagyon vártam, de egyelőre olyan séma semmilyen karinak tűnik (már megint).
Azért a skálázódó True dmg annyira nem hangzik rosszul, hogy őszinte legyek.

Alkyra

#1163
Quote from: Dreamcleaver on 2011-12-14, 16:18:45
Adatokat illetően jobb a wiki. Gyorsabban vannak fent a dolgok, és több a részlet.

Ahri-t meg nagyon vártam, de egyelőre olyan séma semmilyen karinak tűnik (már megint).

De legalább Sivir-nek van ismét AP ratio-ja! Most már ő is igazi Tri-F hős lett! :D

Én már nem várok semmit, általában csalódás a vége úgyis. RIOT amióta megvásárolta a kínai cég semmi érdemlegeset nem alkotott ami a játékot előrébb mozgatta volna. Séma főhősöket adnak ki, nem fejlesztenek semmit úgy igazándiból. Ülnek a játék felett és fejik.

Pénz van belőle. Én, ha ennyi pénzem lenne megfognám az egész adobe AIR rendszert kidobnám a kukába és előlről kezdeném egy LoL2 alatt. Kész. Ebből már többet nem tudnak kihozni. A rendszer limitálja őket szerintem erősen.

Jah és lefokoznám Morellot. Az "anti-fun" törvényei amit "alkotott" erősen aláásnak mindennemű dolgot, ami akárcsak közel is van a kreativitáshoz.

Dreamcleaver

#1164
Ez kb Miss Fortune óta így van. 10 új hősből kb 1 tud valami igazán újat (Cass, Orianna etc).

Ez a true damage mánia meg egy vicc (Vayne lol). Mostanában minden hősre ezt aggatják, ha "egyedivé" akarják tenni. Vagy AD scalinget adnak a skilleknek...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Vagy dash skillt.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

thrall

egyébként én vettem észre, vagy amióta tencent megvásárolta a RIOT nagy részét elég erősen esik le a színvonal championok, és balance patchek terén? (arról már nem is beszélve, hogy eltüntek a 75%-os skin leárazások, és a nem éppen aktuális champion bundle-k)

Alkyra

Quote from: thrall on 2011-12-14, 18:55:08
egyébként én vettem észre, vagy amióta tencent megvásárolta a RIOT nagy részét elég erősen esik le a színvonal championok, és balance patchek terén? (arról már nem is beszélve, hogy eltüntek a 75%-os skin leárazások, és a nem éppen aktuális champion bundle-k)

Quote from: Alkyra on 2011-12-14, 16:44:53
Quote from: Dreamcleaver on 2011-12-14, 16:18:45
Adatokat illetően jobb a wiki. Gyorsabban vannak fent a dolgok, és több a részlet.

Ahri-t meg nagyon vártam, de egyelőre olyan séma semmilyen karinak tűnik (már megint).

De legalább Sivir-nek van ismét AP ratio-ja! Most már ő is igazi Tri-F hős lett! :D

Én már nem várok semmit, általában csalódás a vége úgyis. RIOT amióta megvásárolta a kínai cég semmi érdemlegeset nem alkotott ami a játékot előrébb mozgatta volna. Séma főhősöket adnak ki, nem fejlesztenek semmit úgy igazándiból. Ülnek a játék felett és fejik.

Pénz van belőle. Én, ha ennyi pénzem lenne megfognám az egész adobe AIR rendszert kidobnám a kukába és előlről kezdeném egy LoL2 alatt. Kész. Ebből már többet nem tudnak kihozni. A rendszer limitálja őket szerintem erősen.

Jah és lefokoznám Morellot. Az "anti-fun" törvényei amit "alkotott" erősen aláásnak mindennemű dolgot, ami akárcsak közel is van a kreativitáshoz.

Igen. Én. Meg úgy mindenki szerintem.

Dreamcleaver

Mellékesen azt is megjegyezném, hogy talán Shyvana óta nem volt új Journal of Justice és League Judgment.

Tudom, hogy nem a lore az első számú prioritás, de azért abból a kurva sok pénzből amit keresnek eltudnának tartani 2-3 írót. Mi lett Scribbles-zel pl?

Edit: Már Shyvana-nak sem volt. Mondjuk Renekton bot írásait bírom, de az nem official.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

thrall

Quote from: Dreamcleaver on 2011-12-14, 19:35:25
Mellékesen azt is megjegyezném, hogy talán Shyvana óta nem volt új Journal of Justice és League Judgment.

Tudom, hogy nem a lore az első számú prioritás, de azért abból a kurva sok pénzből amit keresnek eltudnának tartani 2-3 írót. Mi lett Scribbles-zel pl?

Szerintem úgy döntöttek, hogy kevés ember olvassa (és nem lehet pénzt kaszálni belőle ofc), így nincs rá szükség.. mellékesen én is sajnálom, élvezetes volt JoJ-ot olvasni pl.