Main Menu

DotA, LoL

Started by chilip, 2008-02-16, 15:38:29

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Quote from: Draconire on 2012-01-16, 19:19:52
Tornyok ellen leginkább, de elkergetni is jól lehet vele valakit egy team fightból. Ha meg marad az fájni fog neki.
De jah, egy jó ideig nem érdemes rakni rá, csak ha nagyon megy a push, és a tornyokat tudod bontani vele. Lvl 1-et szinte csak erre lehet használni.

Engem igazság szerint az zavar benne a legjobban, hogy nem lehet vele célpontot váltani.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kraivan

#1231
Quote from: chilip on 2012-01-16, 20:26:21
okké srácok, most szedem ezt a szar  :lol: -t

tanácsok kezdőnek (évek óta mégcsak nem is dotáztam)
Előszöris Nord/East szerver h nagyobb eséllyel meglelj minket.

Amúgy én azt mondom h a játék egyszerű mint a faék, csak sokszor épp ilyen agykapacitású embereket rak melléd a gép.
Amúgy pont a kezdőszintek a legjobbak. Noobok a noobok ellen, mindenki próbálja tenni a dolgát, senki sem pofázik.

Magas szinten meg pont Ordítva.
Tegnap egy Vivi nekiállt ragelni mert meghalt az első 5 percben mid-en és a játék végéig csak őrjöngött, picsákolt h reportoljuk és vagy 40 warddal telepakolta a spawnzone-t.

Valahol a 20 szint lesz a legveszélyesebb. Ott már találkozni lehet olyan ELO cheaterekkel, akik úgy nyomulnak h lvl30 full rónás kari 7-800 win minimum, aki egy lvl 3-6os "haverjával" duozik. Sejtheted mi esélyetek van ellene.

Sajnos nem ritka ilyet kifogni ezen a szinten. Elég kellemetlen volt az ellen a veigar ellen játszani:
Full AP/Mpen rúna. A kör szétét rádtette és ment is a meteor. Esély nem volt ellene.



Edit:
Imah has Yorick now!

chilip

ti be tudtok lépni  :lol:ba? nekem nem akarja update-elni és valami hibát dob rá. már egy repairt is nyomtam....

Selmo

Simán megy mindenkinél.

A tökéletesség unalmas.

chilip

rájöttem a bajra, trágya win7 blokkolta végig mert nem "rendszergazdaként" futtattam...

viszont elsőre ment anélkül is így nem jutott eszembe megnézni....

Alkyra

Az új főhőst megvette valaki már esetleg? Van-e tapasztalat róla? Már régóta kerestem egy tank/junglert és ő remek célpont ilyen téren.

Selmo

Igen. Szinte csak junglerezni jó, és kell hozzá 4 olyan csapattárs, akik az ultid után megölik az ellenfelet. Ha nincs meg ez a 4 ember, buktátok a játékot.

A tökéletesség unalmas.

Kraivan

Quote from: Alkyra on 2012-01-20, 13:43:37
Az új főhőst megvette valaki már esetleg? Van-e tapasztalat róla? Már régóta kerestem egy tank/junglert és ő remek célpont ilyen téren.
Ahogy elnéztem jungler/ganker tank.
Frontálisan is gondolom h vicces, de a meglepetés ereje az ütő.

Video alapján elég op-nak hangzik, h minden fingása lassít vagy stunol. Még nem fogtam ki ellenségnek, se szövetségesnek.
De már csak 2 szint és 30-as leszek.

Usteam chat mennyire aktív. Párszor voltam fenn, de egy köszönésen túl nem sok reakció volt órák elteltével sem. :(

Selmo

Attól függ, hogy épp odafigyelünk-e. Alapvetően mumble-n folyik a beszélgetés.

A tökéletesség unalmas.

Cobra

Új hősnek jó az ultija, meg lassít sokat, de nulla a sebzése.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Dreamcleaver

Quote from: Cobra on 2012-01-20, 19:37:22
Új hősnek jó az ultija, meg lassít sokat, de nulla a sebzése.

Lehet köze hozzá annak, hogy tank.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Cobra

Akkor úgy mondom, hogy kevesebbet sebez, mint Leona.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Alkyra

Quote from: Cobra on 2012-01-20, 23:03:42
Akkor úgy mondom, hogy kevesebbet sebez, mint Leona.

Dat's not much. A kérdésemet módosítom:

Ha  bemegyek soloq-ba lvl 15-ként és tankot választok, akkor ez a szerencsétlen képes-e a nooboknak helyzetet teremteni és van-e annyi eszük a csapattársaimnak, hogy harcoljanak akkor amikor én mondom?

Erős pont h jungler és tank. Mindkettő elég sokat dob egy játék nyerési esélyein, ha jó a játékos.

Mit gondoltok? Lehetne-e vele "carryizni?"

Cobra

Quote from: Alkyra on 2012-01-21, 09:57:25

Ha  bemegyek soloq-ba lvl 15-ként és tankot választok, akkor ez a szerencsétlen képes-e a nooboknak helyzetet teremteni és van-e annyi eszük a csapattársaimnak, hogy harcoljanak akkor amikor én mondom?

Mit gondoltok? Lehetne-e vele "carryizni?"
nem
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Alkyra

#1244
Quote from: Cobra on 2012-01-21, 11:04:43
Quote from: Alkyra on 2012-01-21, 09:57:25

Ha  bemegyek soloq-ba lvl 15-ként és tankot választok, akkor ez a szerencsétlen képes-e a nooboknak helyzetet teremteni és van-e annyi eszük a csapattársaimnak, hogy harcoljanak akkor amikor én mondom?

Mit gondoltok? Lehetne-e vele "carryizni?"
nem

Gondolom tudod, hogy a "carryzést" nem úgy értettem, mint mondjuk egy Graves vagy mondjuk egy Brand esetében aki egyedül megöl hármat.

Azzal, hogy irányítom a játék menetét és előrehaladását, valamint tudom erőltetni dragont és baront szerintem egész jó előnyt lehet kovácsolni magunknak.

Draconire


Zen

QuoteMy own competitive experience is based in niche, unintuitive games; Tekken, Guild Wars and Natural Selection being major offenders in this arena. I understand the fun of my time being rewarded with way more knowledge than others, and I know how it feels to invest a lot and feel you get what you put in. Those games also have very small playerbases, and it's hard for the communities to stay afloat
What.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Dreamcleaver

#1247
Quote from: Draconire on 2012-01-22, 01:07:08
http://clgaming.net/redtracker/topic/26518/?p=1

Ugh, ilyenek tervezik a LoL champion-öket?

Ja ezt én is láttam a LoL fórum-on.

Annyiban egyetértek vele, hogy az Invoker tényleg nem "deep" hős, csak sok az opciója, és mivel a Dota elég szarul áll indikátorok terén, nehéz játszani ellene.

A gyakorlott Invoker játékos nem annyira jó képességeiről imerszik meg, mint inkább arról, hogy van egy rakat előre begyakorolt skillkombója. Nem a csata közepén fogja neked váltogatni őket, vagy ha igen, akkor is eleve tudja mit mire (ergo van amivel nyit, aztán vált).

tl;dr: Invoker is overhyped.

Amúgy meg a Dota nagy részben nem a hősöktől bonyolult, hanem a magától a játékmenettől (denying, gold loss on death, lassu AA animációk, nagy térkép sok mellékúttal, chani stuns, buff/debuff/aura indikátorok hiánya, alacsony sustain a játék elején, skillek sok manába kerülnek stb.). Rengeteg Dota hős iszonyat gagyi concept 2-3 passzív skillel, és nelletük van pár tényleg jó. Én is rühellem, amerre a LoL jelengleg halad, de nem pont a hősök terén kéne szapulni, mert ott simán hozza a Dota színvonalát. :)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Dreamcleaver

Quote from: Zen on 2012-01-22, 01:22:25
QuoteMy own competitive experience is based in niche, unintuitive games; Tekken, Guild Wars and Natural Selection being major offenders in this arena. I understand the fun of my time being rewarded with way more knowledge than others, and I know how it feels to invest a lot and feel you get what you put in. Those games also have very small playerbases, and it's hard for the communities to stay afloat
What.

Az a 3 a kivétel. Reading comrehension FTW!

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Quote from: Dreamcleaver on 2012-01-22, 13:38:04
Quote from: Zen on 2012-01-22, 01:22:25
QuoteMy own competitive experience is based in niche, unintuitive games; Tekken, Guild Wars and Natural Selection being major offenders in this arena. I understand the fun of my time being rewarded with way more knowledge than others, and I know how it feels to invest a lot and feel you get what you put in. Those games also have very small playerbases, and it's hard for the communities to stay afloat
What.

Az a 3 a kivétel. Reading comrehension FTW!
Igen, reading comprehension jó lenne. ::)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Dreamcleaver

#1250
Quote from: Zen on 2012-01-22, 13:45:02
Quote from: Dreamcleaver on 2012-01-22, 13:38:04
Quote from: Zen on 2012-01-22, 01:22:25
QuoteMy own competitive experience is based in niche, unintuitive games; Tekken, Guild Wars and Natural Selection being major offenders in this arena. I understand the fun of my time being rewarded with way more knowledge than others, and I know how it feels to invest a lot and feel you get what you put in. Those games also have very small playerbases, and it's hard for the communities to stay afloat
What.

Az a 3 a kivétel. Reading comrehension FTW!
Igen, reading comprehension jó lenne. ::)

Tényleg lehet, hogy amúgy érti, de a Tekken-t meg a GW-t niche és kis játékosbázisú játékoknak nevezni eléggé WTF jelleggű. Az "unintuitive" jelzőről már nem is beszélve, az eléggé subjektív. Natural Selection-ről nem is hallottam soha.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Quote from: Dreamcleaver on 2012-01-22, 13:53:57
Tekken-t meg a GW-t niche és kis játékosbázisú játékoknak nevezni eléggé WTF jelleggű. Natural Selection-ről nem is hallottam soha.
Ezt mondom én is, bár Tekken nem tudom mennyire multájpléjer.
Natural Selection (HL 1 marines vs aliens jellegű Battlezone-szerű FPS/stratégia hibrid mod) meg anno nagyon híresnek számított.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Dreamcleaver

Quote from: Zen on 2012-01-22, 13:57:55
Quote from: Dreamcleaver on 2012-01-22, 13:53:57
Tekken-t meg a GW-t niche és kis játékosbázisú játékoknak nevezni eléggé WTF jelleggű. Natural Selection-ről nem is hallottam soha.
Ezt mondom én is, bár Tekken nem tudom mennyire multájpléjer.
Natural Selection (HL 1 marines vs aliens jellegű Battlezone-szerű FPS/stratégia hibrid mod) meg anno nagyon híresnek számított.

Igen, pontosan a címekből kiindulva próbáltam az "offenders"-t kivételéként értelemezni, de eléggé erőltetett lenne. Szal én sem értem mi a francot akar ott mondani.

My bad, sry.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Azon kívűl, h nem volt elérhető move listem Tekken ...akárhánnyal is játszottam, nem tudom mi nem volt benne intuitív.
GW-ben meg összeraksz egy 8 skilles buildet magadnak, azzal se értem mi baja.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Dreamcleaver

Quote from: Zen on 2012-01-22, 14:16:25
Azon kívűl, h nem volt elérhető move listem Tekken ...akárhánnyal is játszottam, nem tudom mi nem volt benne intuitív.
GW-ben meg összeraksz egy 8 skilles buildet magadnak, azzal se értem mi baja.

Annó GW dev volt. De most nem tudom, hogy element e vagy kirúgták. :D

Tekken IV-t játszottam ps2 emu-n asszem és ott már volt ingame move/combo list.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zsiga


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Cobra

Meglepően értelmes változtatások.
A videó meg nagyon jó
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Dreamcleaver

#1258
Hm...próbáltam felrakni a LoL-t  Win7-re, de a  leagueoflegends.exe elindítása után valami "no internet connectiviy error"-t írt ki. Net természetesen van.

Gondolom a Pando Media Booster telepítését gátolja valami. Más találkozott ezzel a hibával?

Öltetek? Viszonylag friss teljes kliens-t nem nagyon találok.

Edit: Úgy látom maga a PMB network döglött be. Legalábbis a honlapjuk nem jön be.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Cobra

Nálunk megy gond nélkül a játék, nálad van gond. NET 3.5 fel van rakva? (mintha W7-ben csak a 4.0 lenne)
Egyébként meg tűzfalra vagy routerre tippelek.
Hide and fear, Cobra Commander is here !