Main Menu

DotA, LoL

Started by chilip, 2008-02-16, 15:38:29

Previous topic - Next topic

NLZ

Win7-ben a dotnet 2.0, a 3.0 és a 3.5 van benne alapból.
[reserved]

Dreamcleaver

Majd munka után megnézem, de igen valószínű, hogy a PMB network döglött be átmenetileg. Az csak a kliens letöltéséhez kell, magához a játékhoz már nem.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Selmo

Quote from: Dreamcleaver on 2012-02-01, 00:26:28
Gondolom a Pando Media Booster telepítését gátolja valami. Más találkozott ezzel a hibával?
Én azt rögtön leszedtem és úgy is fut a játék.

A tökéletesség unalmas.

Dreamcleaver

#1263
Quote from: Selmo on 2012-02-01, 16:10:54
Quote from: Dreamcleaver on 2012-02-01, 00:26:28
Gondolom a Pando Media Booster telepítését gátolja valami. Más találkozott ezzel a hibával?
Én azt rögtön leszedtem és úgy is fut a játék.

A kliens letöltéséshez kell, nem a kliens futtatásához. PMB network-ön keresztül jön le maga a telepítendő kliens.

Nekem teljesen behalt. Egyszerűen nem tudom leszedni a kliens-t. Na ez tényleg LOL.

Pedig router tök open, windows-os firewall-nál hozzáadva a kivételekhez (sőt kikapcsolva is próbáltam), adminisztárot módban futtatva, 3rd party firewall vagy vírusírtó meg nincs fent.

Írtam supportnak, de gondolom majd a szokásos "nyisd meg ezeket a portokat, nézd meg a firewall beállításaidat" stb. dolgokat írják vissza.

Szal úgy látszik fura de hirtelen véget ért a LoL karrierem. Lehet nem is baj. :)

Edit: Próbáloztam valami régebbi klienssel fileplanetről, de az meg RADS errorokat írt.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Selmo

Az installernél is be lehet állítani a P2P kapcsolatot, próbáltad ezt?

A tökéletesség unalmas.

Dreamcleaver

#1265
Quote from: Selmo on 2012-02-01, 20:37:55
Az installernél is be lehet állítani a P2P kapcsolatot, próbáltad ezt?

Nem, de mit értesz installer alatt? Csak az a 2 megás leagueoflegends.exe-t tudtam leszedni. Azt elindítva meg az említett hibaüzenetet kapom.

Edit: Gamershell-en fent volt egy 2012 januári kliens. Ez most patch-csel normálisan. Halleluja!

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kraivan

Ha jól látom, most már jelentkezhetek Ranked-re és Draft partykra, vagyis van pár hősöm.

A mostani játszmáimról vélemény:
NAGGGYON erősen függ h mikor logolok be. Kora reggel/késő este úgy tűnik értelmesebb játékosokkal dob össze a rendszer. Le is csökkentettem a különbséget 3ra a Lost javára a 11ről. Hétvégén viszont sok a ragelő, és ráadásul velük is dob össze. Párszor menti a helyzetet h Taric-al megyek megasupportként, és annak ellenére h full support elég sok killt is szedek vele, de volt h az sem mentette a helyzetet.
Nagyon meg is tetszett az a Build:
Taric - support talenttel.
Philo stone, Heart of gold, kages Lucky pick hármasra építeni először. Van hp, hp/mana reg és ap, meg ömlik az arany akkoris ha afkolok. És hagyom h a carry mellettem vigyen minden killt, miközben én csak zavarom az ellenséget h ő ne tudjon cs-t szerezni. Aztán megveszek mindent ami hp/cd és kifejlesztem a 3 gold adó cuccot a megfelelő itemre. így lesz 3k health, és tanknak pocsék, de nagyon jól lehet kontrollálni egy meccset. 10ből 8 alkalommal simán nyer nálam ezen az elon.

A másik 2 az, amikor a carry nem tud last hitelni mellettem (olyankor próbálok én, h legalább én legyek mihamarabb erős és átállok agresszívabb buildre), vagy az ellenség is jó velünk szemben, és mi úgy kiegyensúlyozott nullán vagyunk, de egy másik lane elrontja. Na az ilyet nehét korrigálni.

Fatálisn rossz volt még az amikor 4 carry volt + én.
15 perc alatt alig 40-50 cs mindenkitől, és engem nooboztak h mekkora láma tank vagyok.
Hát igen... nehéz támogatni ha nincs kit támogatni.

Kraivan

Ezt a lolmánybeszámolót:
Este 7 után nem lehet szavakban kifejezni azt a nyomort amivel összedob a rendszer.

Jövök Morgana-val. bemegyek középre.
50. sec, és egyik csapattárs már halott, ellenség full hp-n. 8. perc. Van 1 killem, ez a csapatkill 100%-a, ellenségnek 12. 15. percnél feladtam, mert 6/32 ellenség javára ebből az én halálom 4, és a csapat velem üvöltözik h nem segítek. Az overfeedelt ellenséget 100 hp-ra leviszem és én vagyok a béna.

Másik. LeBlanc veri a nyálát h ő középre akar menni. Morganaval akartam menni, átváltok Trundle-re, megyek udyr-al fentre. Nem tudom milyen játékot szedett le, de Nid dárdáit úgy kapdosta össze pajzs nélkül mintha az lett volna a játék célja. Leblanc ragequitel úgy a 8. percnél.
12. perc. Jön egy Lee betámadni, akinek már 12 killje van, csapatnak összesen 4.
Az ilyeneket filmezni kéne, mert kívülről nézve nagyon vicces, átélve meg D:

Zen

Azon gondolkodtam, egyszer megnéznék egy meccset ahol 10 nem premade tökéletes szerencsétlen játszik. Szerintem szakadnék a röhögéstől. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kraivan

vegyek fel egy videót 8 win után solo que-ben ahogy Swain-t választom? :D

Kraivan

Azt hittem nem lehet ezt fokozni, de szerintem vannak különböző LoL bugyrok.
Nem tudom mit követtem de, de ebben a hidden elo-ban az a divat, h 10ből 8 meccsben egy instalocker afker van.
4vs5 ami a 25 perc után eldől, mert hiába van több killünk a túlerő legyűr minket.

Másik... Középen vagyok és a rendszer a következő.
20. percig 0/0/0-n vagyok, de 120+ farm.
A másik két vonal rommáfeedeli az ellenséget, majd 10 perc altt lesz 0/4/5 mondjuk, és engem reportolnak feedért. D:
Holnaptól ingyenes az Aion. Lehet az jó kikapcsolódás lesz erre.

Vki mondta h LoL west szervereken nincs ilyen, csak kelet európa ekkora sutyerák.

thrall

Quote from: Kraivan on 2012-02-27, 18:08:14
Vki mondta h LoL west szervereken nincs ilyen, csak kelet európa ekkora sutyerák.
peeeeeeeeersze. És ott minden szivárványból van, és aki megöl egy ellenséges championt az kap egy eurót.
El kell, hogy keserítselek, de ott sem jobb a helyet. Tele van retardáltakkal, angolul nem beszélőkkel (német, francia pl), és minden kis nyomi a mai napig fut át oda, mert ott vannak a prok, és hogy majd ő is mekkora pro lesz, miközben Veigarral, junglezik, és tankydps-nek építi.

Kraivan

azért emiatt nem kezdenék újra egy karit arra mérget lehet venni.

Usteam szoba mikor szokott élni? Ha már van minimális kommunikáció a veszteség már élvezetesebb.

Még pár meccs és megveszem azt a nagy tuskót. :D

Kipróbáltam malzahart míg ingyenes és mint noob player vele azt kell mondjam... gusztustalan op.
Elhiszem h lehet counterelni mint mindent, de első játszmám során összecsuktam vele az ellenséget. Utána amikor meg kicsit ráéreztem a manatakarékossági rotájára...
Egyszerűen undorító ami dmg-et ki tud tolni. Dot az ellenségre , elé egy nullzone majd ulti. szinte bármit szétkap.
De ennek ellenére maokai lesz a köv hős. És elkezdem gyakorolni a dzsungeltankolást.

Selmo

Ritkán, mivel mumblen beszélünk.

A tökéletesség unalmas.

Cobra

Maokai csak akkor jó, ha lvl 18 előtt be tudjátok fejezni a meccset. Sajnos lategameben semmi sebzése nem marad.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kraivan

Quote from: Cobra on 2012-02-28, 00:27:12
Maokai csak akkor jó, ha lvl 18 előtt be tudjátok fejezni a meccset. Sajnos lategameben semmi sebzése nem marad.
tanknak vagy supportnak miért sebzés kell? A meccs koordinálása a lényeg. Ambush... Ha valaki el akar futni ráfonódsz, majd rálépsz h ne siessen annyira, haverod leöli.
A 20%-al kevesebb dmg ulti is jó koordinátor.

ha taric-al vagyok akkor is full supportként megyek. Jó személyre heal, megfelelő ellenre stun, ultival dmg és buff a csapatnak.
1vs1ben sajnos valóban gyengék, de jó esetben van 3 v 4 másik személy akinek az a feladata h öljön.

Cobra

Taric support, de Maokainak nem annyira jók a skilljei, hogy tudjon rendesen tankolni. Lategamben meg ritkán van esély gankolásra. Tapasztalatból írom, próbáltuk párszor Maokait, de szinte mindegyik tank vagy support többet ér.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kraivan

nagyon zárt a csapt, vagy nyitottak vagytok újakra és összecsiszolódásra?

Most már van elég hősöm meg két rúnalapom h akár rankedre menjek. Értelemszerűen még nem akarok.
Medi-hc gamer vagyok
Akartam csinálni egy harmadikat, de úgy látom ahhoz költeni kell...
Köv hősjelölt Gragas, az alkoholista óriástörpe.

Cobra

Nem szoktunk rankedezni, csak sima "meglepetésmeccsekre" megyünk :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Selmo

Quote from: Kraivan on 2012-02-28, 11:32:22
nagyon zárt a csapt, vagy nyitottak vagytok újakra és összecsiszolódásra?

Most már van elég hősöm meg két rúnalapom h akár rankedre menjek. Értelemszerűen még nem akarok.
Medi-hc gamer vagyok
Akartam csinálni egy harmadikat, de úgy látom ahhoz költeni kell...
Köv hősjelölt Gragas, az alkoholista óriástörpe.
Beszerzel egy mikrofont, felteszed a mumblet és szeretettel várunk, mostanában úgyis kevesen vagyunk, mert zsot össze-vissza rángatják melózni.

A tökéletesség unalmas.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Selmo


A tökéletesség unalmas.


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1


Draconire


chilip

nektek megy a LoL? SERVER UNAVAILABLE és UNDEFINED váltakozik repair és egyéb bűvészkedések után is

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

pedig a weboldaluk ONLINE-t ír....

Suszi

Nálam most hibátlanul ment, nem tudom nektek jó e