Szerepjátékok

Started by Xaga, 2004-07-27, 16:11:06

Previous topic - Next topic

Raggie

Én Selmo-val egyetértek. Ha azt a "szép" leírást mondjuk még kibővíted két-három mondattal, akkor már mindenki nagyjából ugyanúgy fogja elképzelni(fontosabb részletekben, mint pl kardforgató, hosszúhajú, napbarnított bőre van, egyéb különös ismertetőjelek, stb...), de mégis magát az egész alakot maga alkotja meg. Énnekem pl nagyon sokat számít a különböző karaterek elképzelésénél, hogy milyen a jellemük, vagy legalábbis első benyomásra milyen lehet a jellemük.

Sírkő rulez! :jee: És ilyesmiket nem gond, ha megmutat nekik az ember, meg pl leveleket előre megírhatja, meg ilyesmi, mert nem ezek teszik hozzá a legtöbb hangulatot a világhoz szvsz.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Én irtózok a szájbarágástól (minden téren! ezért utálom pl az EL-szerű animéket meg a FMA-ot), úgyhogy lehet, hogy túl érzékeny vagyok. De én csak olyasmi helyzetekben mondom, hogy "na ez tényleg egy SZÉP nő", ha 18-20-as a szépsége és tudniuk kell a karaktereknek, hogy ez lehengerlő, vagy amikor mágikus befolyás alatt állnak, ergo amikor tényleg érezniük KELL a dolgot. De olyankor is jobb rendes leírást vagy valami érdekességet mellé mondani. Vagy még jobb, ha helyette... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Bruce

Quote from: Ramiz on 2006-06-01, 17:25:17
Elképzelhető, hogy van ilyen ember, de nem tartom valószínűnek, aki kicsit is vizuális típus, azt erősen befolyásolja egy kép, pláne olyan dolgokban, mint például egy épület vagy egy látkép kinézete, amit nagyon nehéz tényleg képszerűen elképzelni.
Szerintem most tévedöl, legalábbis ami engem illet (pedig erősen vizuális típus vagyok) ha nem tetszik amit odarajzoltak akkor juszt sem fog befolyásolni, és csak azért is azt képzelek oda amit akarok... És játék közben is ezt favorizálom, szal képet nem nagyon használok, max térképet, de azt is csak úgy hogy ha mutatja a játékosnak valaki. (Teszem azt egy vár védelmének felállításában tényleg sokat segíthet) Na igen, meg a rúna a sírkövön :D Ez még olyan eset hogy esetleg használok rajzot :D

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Selmo

Ez is mutatja, mennyire különbözőek az emberek. :tezsvir:

A tökéletesség unalmas.

Rounin

Nah, így kell felkavarni az állóvizet :)

Raggie: de a kardról akkor is már van egy alap standard elképzelésed, a cirádák meg csak díszítések rajta :p :hehe: és csak azért is :p ^^

"Ha meg aszondják neked, hogy Qhossi'yan-el és ott van egy kép egy mittoménmilyen levél alakú pengéjú tőrről és neked most már azt kell elképzelned az elf hadúr övére, nem pedig egy eredetibb jobb, esetleg személyesebb képet."

Ha a kép nem tetszik, ignorálom. És odaképzelem azt, ami nekem tetszene és amilyennek én akarom tartani. Ahogy a Summarium összes elfes képét. Az orkos képek többségét is.
Persze mind különbözőek vagyunk, ahogy ezt már előttem szépen levezették a kedves kollégák.

Raggie

Quote from: Rounin on 2006-06-02, 00:11:10
Raggie: de a kardról akkor is már van egy alap standard elképzelésed, a cirádák meg csak díszítések rajta :p :hehe: és csak azért is :p ^^
:wtf:
Quote from: Rounin on 2006-06-02, 00:11:10Ha a kép nem tetszik, ignorálom. És odaképzelem azt, ami nekem tetszene és amilyennek én akarom tartani. Ahogy a Summarium összes elfes képét. Az orkos képek többségét is.
Persze mind különbözőek vagyunk, ahogy ezt már előttem szépen levezették a kedves kollégák.
De épp ezaz. Ha már ott van és ignorálnod kell ahoz, hogy a saját módodon képzelhed el, akkor az már régen rossz. Akkor a képnek ellentétes hatása van(nem kellemes, hanem negatív). Ráadásul, akármennyire is ignorálod nem tudod elfelejteni. Az emberi elmének az egyik legnagyobb gyengéje és hiányossága, hogy direkt nem tud felejteni...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rounin

Quote from: Raggie on 2006-06-02, 00:48:22
De épp ezaz. Ha már ott van és ignorálnod kell ahoz, hogy a saját módodon képzelhed el, akkor az már régen rossz. Akkor a képnek ellentétes hatása van(nem kellemes, hanem negatív). Ráadásul, akármennyire is ignorálod nem tudod elfelejteni. Az emberi elmének az egyik legnagyobb gyengéje és hiányossága, hogy direkt nem tud felejteni...

De nem lehet minden kép tökéletesen olyan, amilyennek te akarnád. Mindig lesz, amit ignorálnod kell a saját fantáziád miatt.
Persze, nem tudom elfeledni. De amikor játszok, nem az xy rondaság fog eszembe idéződni, hanem átitatva a játékkal a saját fantáziám fogja elémtárni amit kell.
Ha a kép megfelelő volt, akkor a fantáziám csörgedezhet más mederben ^^

wtf-ra a válasz:
"Az nem. Ez a fantázia, tudod: azt mondják neked, hogy kard és te elképzelsz egy díszes, aranyozott vércsatornájú másfélkezes fogaziott szablyát... mondjuk. Szvsz erről szól."

Nem. Ha azt mondják nekem: kard, akkor nekem egyből vagy 20-25 féle kard ugrik be. És utána sorra jönnek be a cirádás, díszített és egyéb variánsok.

És ha azt mondják, kard, akkor mindig is egy markolat-esetleges keresztvas, kosár-penge összeállításra fogsz gondolni, nem pedig egy fejszére. Éppen ezért már eleve meg van szabva a képzeletednek egy határ. Ezt mondtam, jól bebugyolálva fura szavakba.

Selmo

Öhhhh.... Kezdem elveszíteni a fonalat. :oops:

A tökéletesség unalmas.

Lythis

Mindegy, a lényeg az, hogy azt a nyűves anima szabálykönyvet be kell szerválni vhonnan :D
És egyébként meg szerintem baromira nem vesz el belőle semmit, az, hogy minden oldalon illusztrálnak valamit színesben. Főleg, ha olyanok teszik, akik értenek hozzá. Ez nem zárja ki azt, hogy akinek van képzelőereje, az másképpen lássa magának a dolgokat. Szerintem.

Fénymarék

Quote from: Lythis on 2006-06-02, 03:08:03
Mindegy, a lényeg az, hogy azt a nyűves anima szabálykönyvet be kell szerválni vhonnan :D
És egyébként meg szerintem baromira nem vesz el belőle semmit, az, hogy minden oldalon illusztrálnak valamit színesben. Főleg, ha olyanok teszik, akik értenek hozzá. Ez nem zárja ki azt, hogy akinek van képzelőereje, az másképpen lássa magának a dolgokat. Szerintem.
Touché....
Rou-chan végszavával élve ;)

Rounin

Quote from: Fénymarék on 2006-06-02, 09:19:40
Touché....
Rou-chan végszavával élve ;)

Az az ODIN!!! vagy az EKEVAS!!! ^^ (ne próbáljátok megérteni, vagy kérdezzétek Lythist)

Amúgy egyetértek a szabálykönyv-beszerzéssel, de nekem nagyon úgy néz ki, hogy csak pdf-ben lesz lehetséges.. főleg, ha elkezdem végre gyűjteni a wh40k-t. -.-

Raggie

#491
Quote from: Rounin on 2006-06-02, 01:03:11
De nem lehet minden kép tökéletesen olyan, amilyennek te akarnád. Mindig lesz, amit ignorálnod kell a saját fantáziád miatt.
Persze, nem tudom elfeledni. De amikor játszok, nem az xy rondaság fog eszembe idéződni, hanem átitatva a játékkal a saját fantáziám fogja elémtárni amit kell.
Ha a kép megfelelő volt, akkor a fantáziám csörgedezhet más mederben ^^
Jó, lehet, de éppen ezétr nem kell olyan dolgokat képen ábrázolni, amiket neked kéne elképzelned. Nyugodtan berakhatnak pl egy ismeretlen kalandozócsapatot akció közben, vagy esetleg  egy gyönyörű tájképet vagy valami olyat, ami közvetlenül nem befolyásol érted. Így értettem azt, hogy ne kelljen ignorálnom.
Quote from: Rounin on 2006-06-02, 01:03:11Nem. Ha azt mondják nekem: kard, akkor nekem egyből vagy 20-25 féle kard ugrik be. És utána sorra jönnek be a cirádás, díszített és egyéb variánsok.

És ha azt mondják, kard, akkor mindig is egy markolat-esetleges keresztvas, kosár-penge összeállításra fogsz gondolni, nem pedig egy fejszére. Éppen ezért már eleve meg van szabva a képzeletednek egy határ. Ezt mondtam, jól bebugyolálva fura szavakba.
Azt csak példának mondtam, öreg! De ezt te is tudod csak nagyon szeretnéd ha igazad lenne! ;) És ha neked az, hogy a kard egy keresztvasas penge-szerű dolog egy korlátnak számít, akkor szvsz elég furcsán definiálhatod a dolgokat, mivel ez az egyetlen olyan tulajdonsága a kardnak, ami tényleg mindegyiknél megegyezik! :D (najó, naggyarészt) De ha nem mondod, hogy kard, akkor mi a frászt mondasz helyette(hogy ne szorítsd határok közé a képzeletét)??

Lythis+Fénymarék: szerintem egyszerűen csak nem így van... de értelmesebben is válaszolnék a postra, ha nem ezt tettem volna már oldalakon keresztül! ;) (ha szép képeket akarok nézegetni, akkor veszek egy artbook-ot, vagy adjanak ki a játékhoz egy illusztrációs kiegészítést, de ne legyenek már benne az alapkönyvben... :ejj:  szvsz)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rounin

#492
Quote from: Raggie on 2006-06-02, 09:39:59
Jó, lehet, de éppen ezétr nem kell olyan dolgokat képen ábrázolni, amiket neked kéne elképzelned. Nyugodtan berakhatnak pl egy ismeretlen kalandozócsapatot akció közben, vagy esetleg  egy gyönyörű tájképet vagy valami olyat, ami közvetlenül nem befolyásol érted. Így értettem azt, hogy ne kelljen ignorálnom.

De hát köll a fanservice is. Sokak azért nem tudnak olyan jól "képzelegni" ld. vérpistikék és ők is fizetnek. Üzlet :lazza:
Amúgy miért olyan nagy baj, ha van egy világban pár tucat olyan figura akit pontosan leírnak, lerajzolnak/festenek/, hogy hogyan néz ki? Ha nem tetszik, még mindig átképzelheted magadnak. Ha meg tetszik, akkor kaptál egy szép képet... :wtf:

Más: a mara-sequor meg soha nem tetszett az illusztrációkon - megvan rá a amagm elképzelése. Igazság szerint már nem is emlékszem, hogy nézett ki a rajzokon, csak azt tudom már, hogy nem tetszett. Szóval sikeresen feledhető (csak ne nézd meg minden nap => tanuld be fejből a könyvet az illusztrációk nélkül :D)

Quote
Azt csak példának mondtam, öreg! De ezt te is tudod csak nagyon szeretnéd ha igazad lenne! ;)

:haha: Kíváncsi vagyok, mikor veszed észre, "öreg", hogy felesleges komolyan venni ezeket a kötözködő "érveléseket" (lol?).

Edit: ha nincs benne semmi kép, üzletileg válik labilissá. Mellesleg akkor leszedem rtf-bem, doc-ban és nem fizetek pár fekete-fehér papírért.

Fénymarék

Quote from: Raggie on 2006-06-02, 09:39:59
Lythis+Fénymarék: szerintem egyszerűen csak nem így van... de értelmesebben is válaszolnék a postra, ha nem ezt tettem volna már oldalakon keresztül! ;) (ha szép képeket akarok nézegetni, akkor veszek egy artbook-ot, vagy adjanak ki a játékhoz egy illusztrációs kiegészítést, de ne legyenek már benne az alapkönyvben... :ejj:  szvsz)
na hohóó áljunk meg egy pillanatra :)
hmm nem kívánhatsz ilyemsit, ez midnig így lesz lesznek képek, fontos a könyv "feelingje" érdekében, ha úgyítélik meg hogy ettől jobban elkel egy könyvsorozat akkor valószínű tényleg így van, hisz tapaszatlat szerit felmérések szerint ítélnek
ha annyia zavarnak a képek hát ne vedd figyelembe, istenem mért olyan kötelező, lehet hogy lefényképezed a képet de simán korrigálhatod vagy ha úgyérzed nem akkor
háát ne vedd meg a könyvet hanem szedd le képek hiányában, ahoyg Rou írta.

Ja és még valami:
nem tartom fontosnak a képeket de szerintem kiküszöbölhető ez az egész képes dolog egy egyszerű kis akarommal :)

Mindez szubjektív vélemény és nem kel a nyakamnak ugrani mert nem ugyanaz mint a tied, nem akarom hogy igazam legyen csak hátha más belátásra lehet téged bírni :P
bár elég makacsan ragaszkodsz ahhoz hogy ha egyszer látsz egy képet az már úgyismarad benned...
ez van , mit tehetnék még? :D

Végülis nem gáz hogy így átod, hiszen mind különbözőek vagyunk és én ennek felettébb örülök elhiheted :D

Ha annyira fontos intézz egyszemélyes szrájkot :D támogatlak a háttérben megbújva csakhogy egyzszemélye maradhasson :P


Selmo

Quote from: Raggie on 2006-06-02, 09:39:59
Lythis+Fénymarék: szerintem egyszerűen csak nem így van... de értelmesebben is válaszolnék a postra, ha nem ezt tettem volna már oldalakon keresztül! ;) (ha szép képeket akarok nézegetni, akkor veszek egy artbook-ot, vagy adjanak ki a játékhoz egy illusztrációs kiegészítést, de ne legyenek már benne az alapkönyvben... :ejj:  szvsz)
Nem értelek. Ez egy teljesen új rendszer, egy teljesen új világon. hogy a nyavajába adhatnák ki egyetlen nyomorult kép nélkül? Mégis hogy nézne ki, ha odaírnák: Láttál már animet nem? Ha nem tedd le a könyvet, ha pedig igen, akkor képzeld el, hogy itt minden olyan mint XY-filmben.  :D Igenis kellenek illusztrációk, hogy megadják a világ alaphangulatát. Az alkotók pedig úgy döntöttek, hogy egy teljesen színes és illusztrált könyvet dobnak piacra. Ha a másik oldalról nézed, ez egy artbook, amihez mellékeltek egy szabályrendszert. :szemuveges:

[off] De azt hiszem, ezt ne folytassuk, nem fogjuk meggyőzni egymást. :tezsvir: [/off]

A tökéletesség unalmas.

Lythis

Quote from: Raggie on 2006-06-02, 09:39:59

Lythis+Fénymarék: szerintem egyszerűen csak nem így van... de értelmesebben is válaszolnék a postra, ha nem ezt tettem volna már oldalakon keresztül! ;) (ha szép képeket akarok nézegetni, akkor veszek egy artbook-ot, vagy adjanak ki a játékhoz egy illusztrációs kiegészítést, de ne legyenek már benne az alapkönyvben... :ejj:  szvsz)
szerinted nem így van. Mert azzal jösz, hogy neked kell leképezned a világot. Akkor tedd azt. Azok a képek azért vannak ott pl, hogy esetlegesen irányvonalat mutassanak, hogy mégis milyen a világ, és ilyesmik. Ha neked ez belszól abba, hogy hogyan tudod elképzelni a dolgot, vagy hogy milyennek akarod leírni, az szerintem egyáltalán nem a könyv hibája.

De Selmonak igaza van: valószínüleg nem fogsz tudni meggyőzni minket, ahogy ők sem téged, szóval felesleges ezen vitázni. Az a könyv jónak ígérkezik, és legalább igényesen meg lesz csinálva. Ha meg nem tetszik a kép, akkor nem nézed, vagy max átfirkálod.

Raggie

Rounin:Éppen ezt mondtam én is, hogy ha megrajzolnak pár konkrét figurát, akikkel a karaterek úgysem fognak találkozni, akkor nincs semmi gond! :) (lásd: "konkrét kalandozók" az én postomban ;) )

Fénymarék: már Rouninnak válaszoltam egy ugyanilyen tartalmú postjára. És ne mentegetőzz, nem kell. Főleg előttem nem. Nem bánt senkinek a véleménye ;) .

Selmo: nem avval van gondom, hogy vannak benne képek, csak avval, hogy túlságosan korlátozzák a játékosok fantáziáját. Tipikusan fantáziátlan de mégis cool és gizda karakterekre vágyó tömegeknek készülő játék SZVSZ(!). És ha már artbook szabályokkal, akkor vagy legyen igényesebb és terjedelmesebb artbook, vagy egy jó játék! :D

Lythis: De nekem nem is az ilyen képekkel van gondom :)  :teccik: A könyvről a véleményem: lásd előbb. De akármilyen xar könyvről is van szó semmilyen esetben sem firkálom össze!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rounin

Quote from: Raggie on 2006-06-03, 01:48:34
Rounin:Éppen ezt mondtam én is, hogy ha megrajzolnak pár konkrét figurát, akikkel a karaterek úgysem fognak találkozni, akkor nincs semmi gond! :) (lásd: "konkrét kalandozók" az én postomban ;) )

Orly?

QuoteSelmo: nem avval van gondom, hogy vannak benne képek, csak avval, hogy túlságosan korlátozzák a játékosok fantáziáját.

Ezt mondtad :p Most ha lerajzolnak akár TÍZEZER másik kalandozót, akikkel a büdös életben nem találkozol...miért baj? Mellesleg csatlakozom Lythishez.

roderick

Csak annyit, hogy tényleg szép és jó dolog, ha az ember maga képzeli el teljesen a világot, de azért arra is gondolni kell, hogy ez egy csapatjáték, ráadásul az esetek nagy részében egy előre legyártott világban zajlik, ezért olyan megfontolások is vannak, hogy a játékosok valamennyire egyformán lássák a dolgokat, hisz különben csak egymás mellet játszanak el. Mondjuk tényleg elég személyes a téma, aki nem így akar játszani annak egészségére, de azért lehetnek kellemetlenségek, pl. ha az ember mondjuk az "ott áll egy ork" tartalmas leírásra egy LotR szerü förmedvényt képzel el miközben pl. Earthdawn-t játszunk. hát az nem jár túl jól... mondjuk szerintem királyabbak a nagy ződ, randa, buta és gonosz orkok, de ha éppen szürkebörüek és intelligensek az adott világban akkor magam hozom csak szar helyzetbe :)

Persze megértem Raggie álláspontját, de én pl. törekszem ennek elkerülésére, hisz ha mesélő vagyok valamit át akarok jutattni másoknak, ha képzelődni akarjanak a saját törvényeik szerint akkor aludják át a játékot szépeket álmodva vagy mittomén :)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Selmo

Hát ez azért elég merész hasonlat volt. Szerintem kevesen ülnek le úgy játszani, hogy fogalmuk sincs az adott világról. ED meg pont az a világ, ahol nem szabvány fajok vannak, tehát mindegyiket el kell mondani, megmutatni a szabálykönyvben. Viszont ha valaki úgy képzeli el az orkokat, hát legyen. Ameddig ezzel nem zavar meg másokat és őt sem befolyásolja, akkor képzelje el őket büdös ronda dögöknek. Ha nem mondja, akkor meg úgysem tudjuk meg, mit képzel el ork címke alatt. :D

A tökéletesség unalmas.

Raggie

Rounin: :wtf: Semmit nem értetem a postodból... :)

roderick: Nem azt mondtam, hogy ne írjuk le rendesen a szereplőket, sem azt, hogy ne legyenek faj leírások, amik alapján el lehet képzelni őket, sem atz, hogy ne írjuk le a világot, hanem azt, hogy a KÉPEKKEL NE KORLÁTOZZUK a játékosok fantáziáját. Mert erről szól a szerepjáték.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rounin

Quote from: Raggie on 2006-06-05, 22:40:44
Rounin: :wtf: Semmit nem értetem a postodból... :)

Mission accomplished. :D

Quoteroderick: Nem azt mondtam, hogy ne írjuk le rendesen a szereplőket, sem azt, hogy ne legyenek faj leírások, amik alapján el lehet képzelni őket, sem atz, hogy ne írjuk le a világot, hanem azt, hogy a KÉPEKKEL NE KORLÁTOZZUK a játékosok fantáziáját. Mert erről szól a szerepjáték.

Akit a képek olyan nagyon korlátoznak, annak nem lehet túl nagy fantáziája.

Selmo

Quote from: Rounin on 2006-06-05, 22:42:45
Akit a képek olyan nagyon korlátoznak, annak nem lehet túl nagy fantáziája.
Ez erős volt. :ejj: Mégha van is benne igazság. :Kiraly:

A tökéletesség unalmas.

Ramiz

Az illusztrációk például azért is nagyon hasznosak, mert amíg az ember vár a sorára játék közben, stírölheti a hatalmas csöcsű Termékenység Istennője-papnőket, akik általában dárdákkal meg kardokkal a combjaik között (ááááh! a commmmbjaik...) parádéznak a képeken, lenyűgöző hátsó felükkel megdermesztve azokat a gyanútlan játékosokat, akik tényleg csak azért lapoztak oda hátra (bár meg kell jegyezni, hogy általában nem is kell odalapozni, mert ott nyílik a könyv), hogy megnézzenek valami tetű táblázatban egy tök lényegtelen adatot, de másik érvként az illusztrációk mellett álljanak itt a boszorkányokat ábrázoló rajzok, a vadító, őrült, szexmániás boszorkányokról, akiknek állandóan csak a kúrás jár az eszében, és olyan mély a dekoltázsuk, mint az inkák kútja, ugyanakkor az ajkaikra mindenféle vörös rúzsokat (mi volt akkor? kenőcs? fösték?) kennek, hogy orális képzetekkel bombázzák a szegény, szerencsétlen szerepjátékosok tudatát, akik pedig mindig is békés nyugis életet szerettek volna élni, ahol a legnagyobb ijedtséget az okozza, hogy leöntik kólával a karakterlapjukat vagy meghalnak a Final Fantasy 7-ben és lódolniuk kell, pedig az előző szév pojnt vagy negyven perce volt, és azóta ötven tápiókapudingot levertek már, szóval ők sem lennének illusztrációk nélkül, és akkor a kiegészítőkben a még háromféleképpen pucér papnőkről meg az amazonokról (leszbi társadalom, micccsoda kalandokat lehetne ott csinálni!) ne is beszéljünk...
Asziszem nyilvánvaló, hogy az illusztrációk JÓK!!! :cool: :hopp: :hail: (Végül csak ezekért szerepjátékozunk, nem?)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

roderick

QuoteAz illusztrációk például azért is nagyon hasznosak
QFT :lul:
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Lythis

Ramiz wáááááá!!!! :lul:  :muhahah: :lol:
nem te lennél  :D... +1

Rounin

Mindhárom accountomtól megy a +1 :lul:

Raggie

Quote from: Ramiz on 2006-06-06, 20:19:19
(Végül csak ezekért szerepjátékozunk, nem?)
Már aki! ;) :D (+1)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

:merci:

A reakciók is csak azt bizonyítják, hogy ezért szerepjátékozunk. :Kiraly: :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Selmo

Ramiz, hogy neked mindenről a szex jut az eszedbe... :lul:

A tökéletesség unalmas.