Main Menu

World of Tanks

Started by Suszi, 2011-01-27, 16:14:21

Previous topic - Next topic

.Attila

Attól függ. Hány min. tier7es tankod van?

White SeeD

1221.86 Nagyban rontja az eredményem hogy jó sokáig scout voltam így elég gagyi a Average destroyed in the battle: 0.65838699785342
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

chilip

hát nekem leopard és aztán a VK2801 megvan azóta is és minden nap mikor wot-ozok megyek legalább 1 partyt vele

tier 7es tankom nem sok volt mostanáig, ami van: E-50, VK2801, GW panther, Stug III, M4 Sherman, M18 Hellcat, és a 2 új T-43 és IS (mivel ruszki ágat tolom most a többi tank az vagy pénztermelő vagy endgame nekem :P pl nem akarok GW panther fölé menni)

.Attila

Azért mondom, mert tier7-től felfelé nem nagy kunszt jó eff-et hozni és rengeteg játékos nem jut el odáig.
Ettől függetlenül rengeteg rossz eff-es játékost látni magas tierekben is.

White SeeD

#304
Hát, francia light tier szarabb lesz mint valaha. t5-től feljebbtolták őket, így sem lőttél át velük semmit sokszor.
új t5 france tank. Nos ez nem egy tank hanem egy light TD. tornyát nem lehet forgatni. A jó átütőképességű+sebzsű ágyú sem autoloaderes. az a 5lövés/min pocsék. A célzási sebesség és pontosság a lolfail kategória. Stug simán veri minden szinten. Annyi hogy pici és gyors. de suicide scoutolni kevés mert nem tud 1 lövéssel kiteríteni egy artyt.
jah meg 170 penerate max papíron. hátulról nem ütött át egy t7 tankot 3/3 0 dmg.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

White SeeD

We want to honour all of our heroes with some bonuses in game.  From Saturday, August 4th at 08:00 CEST (06:00 GMT) until Tuesday, August 7th at 08:00 CEST (06:00 GMT), you can enjoy the following:
200% of usual credits with the following tanks :

    German tier V medium tank PzKpfw IV
    French tier VI light tank AMX 12t
    American tier V tank destroyer M10 Wolverine
    Soviet tier V heavy tank  KV-1

Már ha menni fog a game. pl most nemmegy...
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

chilip

#306
Introducing version 8.0

Quote
    A brand new optimised rendering engine that will allow players with more powerful machines to see more scenic eye candy, but at the same time also allow players with older computers to have a better FPS rate than ever before.
    A new lighting system that will make shadows deeper and more realistic and will appear even for far away objects.
    Ten maps already implemented to the game will be getting an amazing visual update.  All the updated maps will give you an amazing feeling of depth.
+ fizika is lesz

White SeeD

jam öröm lesz látni, ahogy a light tankok annyit sem fognak érni mint eddig. A nagy artyk is simán el fogják őket tolni, így már annak leölésére sem lesznek jók.
De legalább majd gyorsan lehet suicidolni jópár pályán.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

chilip

jah mert csak suicide dolga volt a felderítőknek, véletlenül se normál távolságból való felderítés vagy egy bokorban őrszemként az ellenfél közelében  :_piszka:

White SeeD

a gond az hogy régebben kaptál pénzet és exp-t a felderítésért is, volt értelme.
Manapság semmit nem kapsz ezért a játékstílusért.
A francia light tier meg eleve nem csak felderítésre van. Csak mikor az van, hogy én egyedül t6 light, 3db t7 arty és t9+ tank/td a maradék, nincsen túl sok értelme gammelni. Csak időpocsékolás, még a tank ára sem jön vissza.

És persze ugyanez simán előfordul KV1-el ami a nerf óta nemigen lő át semmit t5 fölött. Múltkor 3 percen át lőttük egymást 1v1-ben egy ellenséges KV1-el mire eldőlt hogy én nyertem 1 lövésnyivel. ::) KV-vel amúgy is lassú a suicide, de pl az a tavas pálya jó lesz mert 20 sec alatt tengeralattjárót csinálok belőle :__devil:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

chilip

ne is kell kapjál semmit érte, a felderítők nem pénztermelők. elmész tier 5ig (franciáknál tovább is) és az az endgame felderítő típusú tankod, soha nem ültem be a VK2801-embe úgy hogy pénzt vártam tőle :P pont úgy mint az E-50embe

Kuroi Tenshi

Quote from: White SeeD on 2012-08-08, 12:49:50


Nem.

Nemrég a ph-n egy srác mutatott egy képet, amx13-mal egyetlen lövés leadása nélkül,
csak a teljes ellenséges csapat felderítése és spotolásáért kapott 10xx xp-t és már nem
tudom, hogy mennyi kreditet. Továbbra is van értelme.

Mostanában a KV1 a kedvenc pénztermelő és arányjavító tankom, sőt, még csak nem
is a 85-ös F30-cal, hanem az 57mm-essel. Alacsonyabb a pen-je, csak 112. Mégis,
múltkor volt olyan, hogy El Hallufra már sérülten mentem fel délről a hegyre egy
ugyancsak sérült T49 társaságában (ami 1-2 lövés után el is halálozott). A hegy
másik oldalán jött velem szembe: 3001, 3601 és M4. Még így is kilőttem a 3001 és
3601-et, mielőtt az artyjuk kinyírt (szerencsére nem tudták, hová kell lőni, csak
pattogtak, én pedig leláncoltam, visszahúzódtam annyit, hogy a tornya elől védve
legyek, csak a teste látszódjon ki. Aztán amikor a 3001-et így kilőttem és a 3601
rájött, hogy ő is csak így fog járni, egy kis sidescraping, majd facehugging és mégis
ő járt pórul).
KV1-et simán lehet vele sebezni, a testpáncél merőleges részére kell lőni, ahol a vezető
kémlelőnyílása és a gépfegyver van, ott simán átmegy. Ha pedig nem szemben van,
még könnyebb a test vagy a torony hátulja és oldala.

chilip

#312
az a baj hogy akkor feltűnnek a suicide scout-ok, és nem artyra hanem hogy berongyol az ellenfél közé, jippí megvan minden ellenség, meghal >> a csapata szop mert nincs többé scout neki meg jó mert 10xx xp és mittoménhány credit, amúgy is olcsó a javítása a felderítőknek és régen ez ment és emiatt változtattak sztem :P

amúgy is francia szarok nem könnyű tankok a szememben hanem hibrid korcsok, főleg a "nehéz tankjaik" olyanok hogy scout test, medium armor hp és medium-heavy dps-es ágyú.... mikor a francia nehéz tankja legyorsulja a panther II-esem akkor mondtam hogy a kurva @nyád :D

White SeeD

De

Már egy ideje semmit nem ad scoutolásért. 3/4 ellenséges team felderítve, scout medál + 1 artyba még sebeztem is: 300 exp, meg annyi pénz amiből megjavította a tankot. Persze ha az ember buyer mások a körülmények. Régen sokkal több járt a scoutolásért. Ha megvolt a scout medál 7-800 exp, ha lőttem mellé még valamit 1K fölött és sokpénz.

KV1 is kiválló tank, legjobb t5 cucc, de már sehol sincs régi fényétől.  Stug, hetzer 1shotkill. többi t5 cucc max 2. Azok a régi szép idők.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

chilip

amúgy alig várom hogy az UFO T-50-2 eltakarodjon a játékból, nevetséges az a tank és érdekes csak az oroszok kaptak olyan felderítőt hogy a legkisebb tanktest és 60al megy minden irányba érezhető lassulás nélkül....

.Attila

Azt ugye tudjátok, hogy első spotolásért max. medál jár, de xp/credit az nem?
Éppen ezért a suicide scoutolás az esetek többségében igen keveset ér.
Sok xp/credit akkor jár, ha mások úgy lőnek ellent, hogy te spotolsz és nekik nincsen spot távon belül az ellenséges tank.
Egész konkrétan a sebzésért járó xp/credit 50%-a jár, ami figyelembe véve, hogy nem a scout fizeti a lőszert, nem rossz.

Kuroi Tenshi

Félreérted, ezért írtam, hogy spotolt: miután az ellen csapatot felderítette,
beosont egy bokorba és onnan spotolta a végéig az artynak és a többi
tanknak az ellenfelet, a csatát túlélte.
Így még továbbra is működik a dolog.
A suicide scoutolásért jól teszik, hogy nem adnak annyi xp-t, mert nem jó
a csapatnak.

Az nem a KV1 volt a való életben sem, hanem a KV2, ami még most is durva,
láttam már olyat, hogy 3xx m-ről egy majdnem teljes hp-jű tigrist pukkantott
el a trollgunnal.

A T-50-2 tényleg mocsok, néha nehéz tankkal utána sem tudok fordulni,
gyorsabb annál. Külön öröm, amikor IS8-cal egy jó lövéssel pukkantom el
őket, de KV-kkal egyszerűen körbefutkosnak, mire rá tudnék fordulni.

.Attila


Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2012-08-09, 15:44:14
Quote from: Kuroi Tenshi on 2012-08-09, 15:27:25
Félreérted

Nem is neked szólt.

És nem is neked, hanem WS-nek :)
Ld., írtam, hogy Nem, erre válaszolt, hogy De.

.Attila

Quote from: Kuroi Tenshi on 2012-08-09, 16:04:46
Quote from: .Attila on 2012-08-09, 15:44:14
Quote from: Kuroi Tenshi on 2012-08-09, 15:27:25
Félreérted

Nem is neked szólt.

És nem is neked, hanem WS-nek :)
Ld., írtam, hogy Nem, erre válaszolt, hogy De.

Aha. Csak közben chilip is írt. Többet kéne használni a quote-ot.

Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2012-08-09, 16:34:04
Quote from: Kuroi Tenshi on 2012-08-09, 16:04:46
Quote from: .Attila on 2012-08-09, 15:44:14
Quote from: Kuroi Tenshi on 2012-08-09, 15:27:25
Félreérted

Nem is neked szólt.

És nem is neked, hanem WS-nek :)
Ld., írtam, hogy Nem, erre válaszolt, hogy De.

Aha. Csak közben chilip is írt. Többet kéne használni a quote-ot.

Sir yes sir! Additional Supply depots quotes required.
Back to building them quote-pyramids

/ talán kevertek valamit az érzéstelenítőmbe?...

chilip

24-étől 31-éig kapható lesz 8000 HUF-ért a type 59 újra :P sztem beújítok rá :D nincs 1 db prémiumom se

White SeeD

#322
Mindjárt jön az újabb op kínai light tank is, már alig várom. :mad:
http://worldoftanks.eu/news/3384-here-comes-type-62/
t50-2 mozgékonyság, francia tűzerő és gondolom fel lesz páncélozva keményen + extra lövedéklepattanás.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

chilip

legalább 40re le kéne lassulniuk a felderítőknek forduláskor, az hogy gyorsabban fordul mint amennyivel előre megy az egy vicc

White SeeD

#324
Hogy mennyire pocsék a mostani mechanizmus:
http://norad2.uw.hu/shot_082.jpg
A felét én foglaltam be, mit kaptam érte?

Victory!
Battle: Mountain Pass 2012. augusztus 13. 15:26:31
Vehicle: ELC AMX
Experience received: 322 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 7 000

De legalább jót röhögtünk :lol:

Edit: yess, WoW teszter lettem. (Bár szerintem már mindenki az aki jelentkezett :) )
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Suszi

Én is ma kaptam invite-ot a world of warplanes tesztjébe. Játszottam ma kb 10 meccset, és rá kellett jönnöm, hogy az irányítása pocsék, és nem sok taktika kell ehhez a fajta játékhoz. Mindenki próbálja lelőni az ellent, több kevesebb sikerrel. A hangár kezelőfelülete szerintem piszkosul szarra sikerült (legalábbis a wot-hoz képest), úgyhogy nekem szerintem ennyi is volt ez a játék. A world of battleshipset viszont nagyon várom :)

White SeeD

100%ban egyetértek :redface:
De legalább mind1 mivel vagy, mert kamikazenél mind2-en pusztultok.
WoT-ban is milyen jó lenne t50-el belemenni egy mausba és mindkettő robanna :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Suszi

Engem pont az bosszantott fel. Egy szaros t1-es repülő simán nekem jött (addigra megvettem a t2-t a német ágyon, heavy fighter) és mind2-en meghaltunk. És ez a 10 meccsből kb 6-ban megtörtént. Tutira nem játszom többet vele :)

chilip

nőtt az efficiencym 1339-re  :haha: fejlődöm  :lazza:

Kuroi Tenshi

Quote from: chilip on 2012-08-21, 14:09:33
nőtt az efficiencym 1339-re  :haha: fejlődöm  :lazza:

Miota a wotloggert hasznalom, egyre kevesebb ertelmet latom az effnek. A cap aranytalanul megdobja. Ami engem kiakasztott: is8 4-5 kill, 12-15 pen hitre ad 4-5k effet. Ha viszont csak 1-2 kill, maj a tobbiek segitese helyett beallok foglalni es sikerul 60-70%-ot capelnem es cappel nyerunk, akkor 9-11k eff...