Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

NLZ

Quote from: Flaser on 2009-06-26, 05:47:43
Quote from: NLZ on 2009-06-26, 03:37:15
Ez milyen jelenet?

Starship Troopers (The Movie!), amikor lefingják a Roger Young-ot az égről.
Lol, tényleg, most hogy mondod. :D
[reserved]


Zen

QuoteKérdés persze az, hogy mindez elég volt e az egyszeri anime vaccsörnek, tekintve, hogy minden második kereskedelmi csatornán bármikor összefuthatunk ilyen és ehhez hasonló ,,műremekekkel".
Lehet én nézek túl ritkán TV-t (read: soha), de nekem pont h hiányom van belőlük.  :haha:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

katz

Dominion Tank Police
4+6rész
20 éves tankos ökörködés.
Roppant szórakoztató annak aki vevő a régi animék echis poénjaira és pufók karaktreire.
8/10

Tales of Phantasia
fantasy
4 rész
Jó grafika és zene mellett a történet egy MMORPG Quest-ről szól. Egy Warrior, 1 monk, 1 ranger 2 Sorcerer és egy lány Naruto előadásában. Kedvet kaptam megint kicsit elővenni a A Guild Warst...
7/10

katz

Gokusen
13 rész
Női GTO, csak rövidebb, kevésbé brutális és gyengébbek a poénok. Mindezek miatt sokkal kisebb durranás.
7/10 Egyszer jó megnézni...

Maron

Quote from: katz on 2009-06-28, 15:42:37
Gokusen
13 rész
Női GTO, csak rövidebb, kevésbé brutális és gyengébbek a poénok. Mindezek miatt sokkal kisebb durranás.
7/10 Egyszer jó megnézni...

Olvasd a mangát. :D Az anime lightosabb hozzá képest, de még mindig a jó kategória. Viszont a live-ot kerüld el nagyívben.

katz

Quote from: Maron on 2009-06-28, 21:39:54
Quote from: katz on 2009-06-28, 15:42:37
Gokusen
13 rész
Női GTO, csak rövidebb, kevésbé brutális és gyengébbek a poénok. Mindezek miatt sokkal kisebb durranás.
7/10 Egyszer jó megnézni...

Olvasd a mangát. :D Az anime lightosabb hozzá képest, de még mindig a jó kategória. Viszont a live-ot kerüld el nagyívben.
Kosz a tippet. Sejtettem, h jobb a manga, animeben volt 1-2 jelent amit semmihez sem lehetett kotni, gondolom a mangabol lettek kiragadva.
Live szinte semmibol sem jo. Nekem eddig egyedul az Inital D Live jott be, de az sokkal jobb lett mint az anime.

Én

#7027
Mahoromatic
Kurva jó volt... :D Ráadásul nagyon jó angol szinkronja volt szvsz. A történet Mahororól, a harci androidból átavanzsált robo-maidről, nem mindennapi mindennapjairól, és múltjáról szól.
Maradok tisztelettel GAINAX-fag, jöhet a második szezon.

NLZ

A második már laposabb és komorabb hangulatú (asszem).
[reserved]

Zsiga

Quote from: NLZ on 2009-06-30, 00:16:42
A második már laposabb és komorabb hangulatú (asszem).
Kicsit ja, de még így is bőven jó. Az első meg főleg  :Kiraly:

Szerk.: És mintha a másodikban kapnánk meg a szőke lolit, nem? :angyali:

NLZ

[reserved]

Én

Hát az első részen szarrá röhögtem magam, de látszik hogy valamivel komolyabb lesz. (Meg az első szériában nem vol lefordítva a szöveg amit minden rész után lenyomnak, így kicsit depresszívebb látni hogy szó szerint tudom mit jelent...)
És ja, itt tűnik fel a szőke loli. :D
NLZ: fag, please

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

[reserved]

frozenstein

Bartender
Egy egyedi témájú slice of life. Ajánlom azoknak, akik unják a klisé animéket. Annak ellenére, hogy semmilyen alkoholt nem szeretek, ez az anime meggyőzött, hogy egyszer el kell mennem egy igazi bárba inni.
9/10

Zen

#7035
Clannad After Story
<-- *drowning in manly tears*

Btw, ami zene a 22es részben megy [spoiler]Ushio felnevelése közben[/spoiler], az Small Palms/Chiisana Te n Hira?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Maron


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

kelvor

Time of Eve 01-04

Nagyon tetszik az alapötlet. Szép animáció, érdekes karakterek. Kár, hogy ilyen lassan jönnek a részek, naphosszat el tudnám nézni ezt a sorozatot. Persze az is benne van, hogy alapjában véve oda vagyok az olyan történetekért, amik az emberek és robotok - androidok - kapcsolatáról szólnak.

Skip Beat! 01-05

Nézeti magát, leköt. Nem sok minden történt eddig. Igazándiból hajt a kíváncsiság, mit szeretnek rajta sokan.  :smile:

motifator

@kelvor: csupa jó animéket nézel, csak így tovább  :jee:
A Time of Eve igazi kis gyöngyszem, kiváncsi vagyok, mi lesz a hátralevő 2 részben. Lesz vajon rendes befejezése? Mondjuk az az érdeket, hogy a Time of Eve tökéletes lenne úgy is, ha egyáltalán nem fejezik be rendesen, hanem teljesen nyitva hagyják a végét. Ha csak úgy félbeszakadna egyszer. Én pedig általában elvárom, hogy rendesen lezárják a történetet, a Time of Eve-nek mégis elnézném a dolgot.

A Skip Beat! meg nagyon jó, a saját szezonja legjobbja lehetett volna, ha a Toradora nem érik össze olyan tökéletesen a végére :) De talán kell egy kis idő, amíg belerázódsz. Én 2 vagy 3 rész után dobni akartam, gyerekesnek, gagyinak és unalmasnak tűnt, de szerencsére folytattam. Shounenes világmegváltó nagykaland történetet ne várj tőle, ez nem az a műfaj, de hidd el, a sorozat egyre jobb lesz. Még néhány rész, és a shoujos bolondságai ellenére imádni fogod :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Junchi

(Mé' nincs "Mit nézel most" topic?)

~Prince of Tennis 1-10

178 epizód, nemto'omhány OVA/movie, szal elleszek vele egy darabig, de nem gond; már régóta terveztem ezt a cuccot megvaccsolni és első körben elégedett vagyok. Nagyon is!

kelvor

#7041
Quote from: motifator on 2009-07-03, 10:04:07
Én pedig általában elvárom, hogy rendesen lezárják a történetet, a Time of Eve-nek mégis elnézném a dolgot.


Pont ez jutott nekem is eszembe, miután megnéztem a 4. részt. Egy nyitott vég még talán jobban is klappolna a történethez.

Quote from: motifator on 2009-07-03, 10:04:07
ha a Toradora nem érik össze olyan tökéletesen a végére :)

Akkor a Toradora-t is folytatnom kellene.  ^^

Quote from: Junchi on 2009-07-03, 10:17:13
(Mé' nincs "Mit nézel most" topic?)


Nem is rossz ötlet.  :smile:

motifator

Quote from: kelvor on 2009-07-03, 10:29:51
Quote from: motifator on 2009-07-03, 10:04:07
ha a Toradora nem érik össze olyan tökéletesen a végére :)

Akkor a Toradora-t is folytatnom kellene.  ^^
Sokaknak pont a vége nem tetszett, csak gondoltam szólok :) Persze én egy szentimentális hülye vagyok, és elolvadtam a befejezéstől.
Szal valami olyasmi van, hogy ha a slice-of-life humor tetszett benne az elején (és ha a címe alapján még nem jöttél rá,[spoiler=Spoiler ez egyáltalán? Hmm, talán...] hogy ki fog kivel összejönni[/spoiler]), akkor lehet, hogy csalódni fogsz a végében. Ha a romantikus kavarást kedveled, egy történetet barátságról, szerelemről és családról, akkor nagyon elégedett leszel a befejezéssel. Szerintem a legjobb school-life love polygon anime, amit valaha láttam.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

kelvor

Beraktam tölteni. Mostanában úgyis sokat utazom, jó lesz ez vonatozás közben. Köszönöm az ajánlást.  :smile:

Member


NLZ

Quote from: Member on 2009-07-03, 15:41:29
Quote from: Junchi on 2009-07-03, 10:17:13
(Mé' nincs "Mit nézel most" topic?)
Ennyire mesélhetnéked van? :)
Tényleg, lehetne egy ilyen topic, úgyis sokakat zavar, hogy itt szemetelünk.
[reserved]

Junchi

Quote from: NLZ on 2009-07-03, 16:03:37
Quote from: Member on 2009-07-03, 15:41:29
Quote from: Junchi on 2009-07-03, 10:17:13
(Mé' nincs "Mit nézel most" topic?)
Ennyire mesélhetnéked van? :)
Tényleg, lehetne egy ilyen topic, úgyis sokakat zavar, hogy itt szemetelünk.

Megnyitva. ^^

(Member kedvéért pedig még "meséltem" is egy rövidkét. :D)

Fatal

Nem vágom mi értelme, ennyire fontos postolni róla még mielőtt megnézed? Egy átlagos cuccról szerintem felesleges x rész után postolni, egy-egy 100+ részes cuccnál meg nem hiszem, hogy akárkit is zavar itt. Persze ez csak az én véleményem.
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Ymir

Ghost in the shell sac 1-26
Cyborgok, AI, krimi
Az első benyomásom róla az volt, hogy nagyon hasonlit a Cowboy bebopra kb olyan 6rész után. A második: wtf miért kellett Mokotonak ennyire fanservice ruha? 3.: Togusa, Batou a legszimpatikusabb szereplők az egész sorozat alatt. A sorozatban a 25. epizód volt a legjobb számomra. [spoiler]A végén pedig Mokoto + Batou :zomg: ? Ezt ki lehetett volna hagyni a sorozatból.[/spoiler]
Megérte megnézni.

motifator

Koukyoushihen: Eureka Seven - Pocket ga Niji de Ippai

Dear BONES,

I'm writing these lines as a huge fan of your works, so please take my honest advice. Don't ever make an alternate universe movie sequel of any of your series again.

Really. Never.

Best wishes,
motifator


Bazz, úgy vártam ezt a filmet. De egy katasztrófa lett. Akinek kicsit is tetszett a sorozat, inkább ne nézze meg. Komolyan. Óriási csalódás volt, kicsavarták, megerőszakolták az összes karaktert, egy zavaros, zagyva, érthetetlen történetet basztak elénk telenyomva nyálas, túljátszott, hiteltelen, hatásvadász romantikával. Ugyan szépen van meganimálva, de ez szart sem ér. Komolyan, számoltam vissza a perceket, hogy vége legyen, mielőtt kibaszom a laptopot az ablakon.

A legjobb, amit tehetek, hogy próbálom mihamarabb elfelejteni az egészet.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.