Kötetlen beszélgetések (régi Offtopic stílusban)

Started by Apatilos, 2006-06-12, 16:57:20

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2009-06-17, 13:27:51
ITT: post ur plans in ur life.
ok, akkor egy komolyabb lista:

[spoiler]
- összeszedni egy több ambícióval rendelkező bandát, zenélni
ahogy csak kedvünk tartja, és amikor odajönnek a kiadók,
hogy ez awsum!!1!, akkor lazán azt mondani nekik, hogy
FUCK OFF
utána őket leszarva kedvünkre turnézgatni
- megtanulni csellózni is
- egy szál gitárral/basszerral/csellóval hetekre eltűnni,
s várromokban, elhagyatott bunkerekben, gyárakban,
szellemvárosokban (Prypiat is fine too) csövezni
- bejárni (in b4 weaboo) Japán (weaboo!) néhány
városát; Kambodzsában Angkor ősi romvárosában
időzni
- szerezni egy korrekt szupersport pályamotort és
versenyekre eljárni vele; valamint egy supermotot is
just for fun
- agyaggalambot felvenni rendszeresebb hobbinak,
kipróbálni néhány nagyobb fegyvert is (pl. .50BMG
mesterlövészpuskák, gránátvetők, lángszórók)
- trópusi tengerben korall- és roncsbúvárkodni
- ház tengerparton
- idősebb koromra leköltözni valami szép, kellemes
kis faluba/kisvárosba, s azt felvirágoztatni, hogy
amikor meghalok, úgy gondoljanak rám, hogy sokat
tettem értük
[/spoiler]

Ramiz

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-06-17, 20:54:43
[spoiler]
- összeszedni egy több ambícióval rendelkező bandát, zenélni
ahogy csak kedvünk tartja, és amikor odajönnek a kiadók,
hogy ez awsum!!1!, akkor lazán azt mondani nekik, hogy
FUCK OFF
utána őket leszarva kedvünkre turnézgatni
- megtanulni csellózni is
- egy szál gitárral/basszerral/csellóval hetekre eltűnni,
s várromokban, elhagyatott bunkerekben, gyárakban,
szellemvárosokban (Prypiat is fine too) csövezni
- bejárni (in b4 weaboo) Japán (weaboo!) néhány
városát; Kambodzsában Angkor ősi romvárosában
időzni
- szerezni egy korrekt szupersport pályamotort és
versenyekre eljárni vele; valamint egy supermotot is
just for fun
- agyaggalambot felvenni rendszeresebb hobbinak,
kipróbálni néhány nagyobb fegyvert is (pl. .50BMG
mesterlövészpuskák, gránátvetők, lángszórók)
- trópusi tengerben korall- és roncsbúvárkodni
- ház tengerparton
- idősebb koromra leköltözni valami szép, kellemes
kis faluba/kisvárosba, s azt felvirágoztatni, hogy
amikor meghalok, úgy gondoljanak rám, hogy sokat
tettem értük
[/spoiler]

Csinos lista! :cool: Tényleg, én meg egy fúvós hangszeren szeretnék még megtanulni.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

[spoiler]Kitanulni egy vagy több harcművészetet (először Judo)
Vegyészmérnökként egy darabig minimum dolgozi valami vegyi gyárban vagy olajfúrónál, ahol tömény büdös vegyszerszag kering a levegőben (leszarva a rákot) és monumentális gépeket irányíthatok
Egyszer minimum járni Szibériában
Sokéves érettségi találkozóra emenni valami elképesztően bizarr uniformisban
Járni egy olyan helyen, amit egykor természeti katasztrófa sújtott, és azóta olyan
Végignézni ahogy Magyarország nemzeti ébredése végbemegy
Egyszer eltölteni pár napot valami eszméletlenül luxuskategóriás szállodában
Szívni egy olyan 14-es piros Marlboro-t amit Zsiga mondott
Öregkoromban szétnézni egy számtech áruházban és folyamatos agyfaszt kapni azon, hogy mennyire más már minden
Megérni, hogy a fiam meghív egy sörre
[/spoiler]
Párat eltekintve nem nagy dolgok :)

Cloud

Quote from: Én on 2009-06-17, 21:34:12
[spoiler]1.Kitanulni egy vagy több harcművészetet (először Judo)
2.Vegyészmérnökként egy darabig minimum dolgozi valami vegyi gyárban vagy olajfúrónál, ahol tömény büdös vegyszerszag kering a levegőben (leszarva a rákot) és monumentális gépeket irányíthatok
3.Egyszer minimum járni Szibériában
4.Sokéves érettségi találkozóra emenni valami elképesztően bizarr uniformisban
5.Járni egy olyan helyen, amit egykor természeti katasztrófa sújtott, és azóta olyan
6.Végignézni ahogy Magyarország nemzeti ébredése végbemegy
7.Egyszer eltölteni pár napot valami eszméletlenül luxuskategóriás szállodában
8.Szívni egy olyan 14-es piros Marlboro-t amit Zsiga mondott
9.Öregkoromban szétnézni egy számtech áruházban és folyamatos agyfaszt kapni azon, hogy mennyire más már minden
10.Megérni, hogy a fiam meghív egy sörre
[/spoiler]
Párat eltekintve nem nagy dolgok :)
2.    :confused:
3. Fagyoskodni akarsz? :D
5. Atlantis? :D
6. Álmodozz csak. :D
9. Én nemcsak szétnézni szeretnék, hanem még használni is majd a holokütyüket. :D
10.  Ez nekem is álmom.  :hai:

Én

Quote from: Cloud on 2009-06-17, 22:03:22
2.    :confused:
3. Fagyoskodni akarsz? :D
6. Álmodozz csak. :D
9. Én nemcsak szétnézni szeretnék, hanem még használni is majd a holokütyüket. :D
2. Te ezt nem értheted :D
3. Nem tudom miért, de valamiért régi vágyam...
6. Egyre több ebernek lesz fontos :)
9. :tezsvir:

Bicskei

Szibéria engem is érdekel valamilyen szinten de csak táj ügyileg(azaz ilyen alapon alaszka is megfelelne nekem.) na meg megnéznék ott is egy két haláltábort.
Ultras liberi

Darkstar

#1896
A durvább/általános dolgokat kihagyva egy pár, mindenféle sorrend nélkül
Beszerezni egy Aston Martin DBR9est
Külföldre költözni
Japánban tölteni huzamosabb időt (yeah, weaboo, etc)
Megnézni Chernobylt & Pripjaty-ot
Venni egy kis saját trópusi szigetet, ahol egyedül családdal lehet lenni esetleg néhány vad partyt rendezni.
Beszerenzi Inuboshi/Wanyan Aguda és a többi kedvenc loli artistom összes művét meg a SlowStep-et eredetiben.
Kellő anyagi támogatást nyújtani egy, a szám ízének megfelelő Nanoha sorozathoz (read: official NanoFate, a Vivio is fine too)

És pár dolgot kifelejtettem, de menni kell kutyát sétáltatni, brb
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

hmm-hmm....

-Pöpec nagy házat (Manor house, chateau, ilyesmi) kinn valahol a francban, hogy legalább 10 kilóméteres körzetben ne legyen város. Lehetőség szerint külföldországban. Skócia, Svédföld, ilyesmi... (rengeteg minél nagyobb mértékben van érintetlen természet a környéken, annál jobb). Jó nagy könyvtárszobával, és műrommal a kertben. Ha adnak hozzá egy saját szigetet, azt sem utasítom el :D
-Több nyaralót a világ különböző pontjain. Legalább egyet Hawaii-on.
-szörfözni hawaii-on
-Sportkocsi... lehetőség szerint több is. De egy Countach-ot mindenképp
-Végignyomni legalább egy Gumball 3000-et
-fegyvereket. Lehetőség szerint egy szép gyüjteményt.
-Van egy valag hely a világon, amit látni akarok, vagy mert még nem láttam, vagy mert újra látni szeretném.
-ha Zsiga csinál lucky money-t akkor VIP belépőt :D
-Egy szerető családot.
-Egy olyan életet, amire ha visszanézek, akkor azt mondjam, hogy igen, megérte, végigcsinálnám újra :)


Illetve volt valami egy loli pompomlány csapattal, mocskos nagy medencésbulikkal, és miegyébbel is, de az elég ködös... :D


And a gold neklace that has burnin orphan tears encased in a crystal vial haging on it.. to be officially hardcore

kikuchiyo

Quote from: Darkstar on 2009-06-17, 22:29:06
Beszerenzi Inuboshi/Wanyan Aguda és a többi kedvenc loli artistom összes művét meg a SlowStep-et eredetiben.

Eszerint már csak ezért a kijelentésedért le lehet téged tartóztatni.
Failure is the default option

NLZ

Quote from: kikuchiyo on 2009-07-09, 22:43:03
Quote from: Darkstar on 2009-06-17, 22:29:06
Beszerenzi Inuboshi/Wanyan Aguda és a többi kedvenc loli artistom összes művét meg a SlowStep-et eredetiben.

Eszerint már csak ezért a kijelentésedért le lehet téged tartóztatni.
Tyű, de kemény az élet a pedofiloknak. :/
[reserved]

Darkstar

Quote from: kikuchiyo on 2009-07-09, 22:43:03
Quote from: Darkstar on 2009-06-17, 22:29:06
Beszerenzi Inuboshi/Wanyan Aguda és a többi kedvenc loli artistom összes művét meg a SlowStep-et eredetiben.

Eszerint már csak ezért a kijelentésedért le lehet téged tartóztatni.
Ha elolvasod a cikket, nem tisztázott, hogy 2D v 3D loliról van-e szó, sőt, erősen az utóbbi a gyanús. :p
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: .Attila on 2009-07-23, 21:26:44
http://index.hu/belfold/2009/07/23/felveteli_pontok/

Már a csapból is az folyik, hogy mérnökök kellenek, kommunikáció szakosok, jogászok és hasonlók nem, erre tessék, folytatódik ugyanaz a tendencia, mint eddig, sőt mintha erősödött volna.
Én semmi arra utalót nem látok a linkelt cikkben hogy milyen szakokra/szakcsoportokra hány embert vettek fel, a ponthatárnak ugyanis semmi köze nincs a felvett hallgatók létszámához. A ponthatár egyetlen dologtól függ, a meghirdetett helyek és az ezekre jelentkezett diákok arányától (meg persze attól, hogy konkrétan a jelentkezők milyen pontokat visznek).

DS : Engem anno valami 70 körüli (talán 77?) ponttal vettek fel, még a 120+6-os rendszerben. :D (Mármint annyi kellett, annál azért több pontom volt.)

.Attila

Quote from: Zsiga on 2009-07-23, 21:59:24
Quote from: .Attila on 2009-07-23, 21:26:44
http://index.hu/belfold/2009/07/23/felveteli_pontok/

Már a csapból is az folyik, hogy mérnökök kellenek, kommunikáció szakosok, jogászok és hasonlók nem, erre tessék, folytatódik ugyanaz a tendencia, mint eddig, sőt mintha erősödött volna.
Én semmi arra utalót nem látok a linkelt cikkben hogy milyen szakokra/szakcsoportokra hány embert vettek fel, a ponthatárnak ugyanis semmi köze nincs a felvett hallgatók létszámához. A ponthatár egyetlen dologtól függ, a meghirdetett helyek és az ezekre jelentkezett diákok arányától (meg persze attól, hogy konkrétan a jelentkezők milyen pontokat visznek).

DS : Engem anno valami 70 körüli (talán 77?) ponttal vettek fel, még a 120+6-os rendszerben. :D (Mármint annyi kellett, annál azért több pontom volt.)

Ott van lent alul, hogy a 10 legnépszerűbb szakra hányan jelentkeztek.
Ezek a számok függetlenek attól, hogy mennyi hely van és mennyi ponttal jelentkeztek oda.
Mindössze kettő mérnöki szak van a listában, holott a mérnöki szakmák most a legkeresettebbek. Első helyen turizmus-vendéglátás, ami már tele van, ugyanígy a jogász is. A kommunikáció és média egy kamu szar, gazdálkodási és menedzsment is nagyrészt tele van, max. a pénzügy és számvitel részére van igazából kereslet (ezért is jó a pénzügy és számvitel szak). Kereskedelem és marketing az oké, orvos külföldön mindig kell, pszicho kérdéses.

Zsiga

Teljesen tökmindegy hogy hova hányan jelentkeznek, meg van szabva előre hogy hány embert vehetnek fel (picit ez változik a végére a rendszer miatt, de nem sokat). Pszichora pl. évek (évtizedek?) óta legalább 10x túljelentkezés van, mert alig pár emberes évfolyamokat indítanak, épp azért mert nincs szükség többre.
Simán lehet hogy mérnöknek nem jelentkezik túl sok ember, de azoknak a jelentős részét felveszik. Egyébként meg mért kéne bárkinek is megszabni hogy hova mehet egyetemre? Kit érdekel hogy a mérnököknél hiány van, ha mérnöknek lenni az emberek minimum felének maga a rémálom? Unalmas irodai munka, az egyetemen hülyére szopatnak (BME, máshol nem tudom mennyire), pengének kell lenni matekból-fizikából (ez meg nem jellemző a mai tizenévesekre, sokkal többen szeretik a humán tárgyakat illetve a "valódi" természettudományokat (in b4 kiku belémköt)). Én akkor se mennék mérnöknek ha egyébként 110% lenne hogy utána kapnék egy jól fizető állást, pedig én azért jelentősen közelebb állok a matek-fizika vonalhoz mint az átlag gimnazista.
Btw. mikor volt sok mérnök? Szerintem soha, ez nem újdonság, egyszerűen csak a kereslet nőtt meg irántuk, de ettől még az embereket nem érdekli jobban a téma...

.Attila

Nem hiszem, hogy munkanélkülieket kéne képezni az országnak, mert a sok kommunikációs-médiás az lesz, a vendéglátósok jó része is várhatóan stb. Mérnöknek lenni unalmas irodai munka? Mert szerinted a felsoroltakból mi lesz? Még unalmasabb, adminisztratív rabszolgamunka, mert másra nem fog kelleni.

Zsiga

Quote from: .Attila on 2009-07-24, 01:02:24
Nem hiszem, hogy munkanélkülieket kéne képezni az országnak, mert a sok kommunikációs-médiás az lesz, a vendéglátósok jó része is várhatóan stb. Mérnöknek lenni unalmas irodai munka? Mert szerinted a felsoroltakból mi lesz? Még unalmasabb, adminisztratív rabszolgamunka, mert másra nem fog kelleni.
Nem hiszem hogy bárkinek joga van beleszólni hogy ki minek tanuljon tovább. Lehet ösztönözni a népet azzal hogy növelik a keretszámokat a műszaki karokon és csökkentik a bölcsészeknél, de ezt csinálják is szép lassan-fokozatosan. De ettől függetlenül még mindenki oda jelentkezik ahova gondolja.
Szerintem egyébként nem a mérnökhiány az igazi probléma, pl. a tanárhiány sokkal komolyabb. Amíg nincsenek megfizetve az általános- és középiskolai tanárok, addig lesz pár % aki elhivatottságból/szerelemből megy tanárnak, a maradék viszont azért mert túl hülye volt hogy valami pénzesebb szakra felvegyék, és ennek nagyon nem lesz jó vége...

Lythis

Mert a mérnökökre kereslet van.. persze. Ha tényleg akkora rájuk a kereslet, és tényleg olyan zsíros állásokat kapnak, akkor mégis miért van belőlük olyan kevés? Hacsak nem azért, mert abban is van valami, amit Zsiga mond. Hogy az, hogy MÉRNÖKÖK VAGYUNK még önmagában sz*rtseér.
Nem lesz zsíros állásod, és nem fognak versengeni érted a cégek, csak mert mérnöknek végeztél. Ez szerintem úgy bullshit, mint az, hogy minden közgazdász p*csagazdag lesz.

katz

Quote from: Zsiga on 2009-07-24, 00:45:48
Unalmas irodai munka,
:haha:
Quote from: Zsiga on 2009-07-24, 00:45:48
az egyetemen hülyére szopatnak (BME, máshol nem tudom mennyire),
:lul:
Quote from: Zsiga on 2009-07-24, 00:45:48
pengének kell lenni matekból-fizikából
:lol:

Zsiga

Kicsit bővebben is kifejthetnéd a véleményed, hátha akkor valaki esetleg komolyan is veszi. ::)

Én

Üzenem mindenkinek, aki nem ment el tegnap arra a ponthirdetős faszságra, hogy jól tette, mert hatalmas szar volt. Én is csak azért mentem mert mindenki rángatott meg kaptam sok ingyen sört.

Amúgy vegyészmérnökire valami 30 ponttal emelték a határt... Meglepődtem, mondjuk így sem volt nagy gond bejutni :P

kikuchiyo

Quote from: Zsiga on 2009-07-24, 00:45:48
"valódi" természettudományokat (in b4 kiku belémköt).

Nem köt beléd, csak lesajnálóan kinevet...

Quote from: Én on 2009-07-24, 14:37:57
vegyészmérnökire

bejutni

Titeket nem tölt el rettegéssel a gondolat, hogy Én vegyészmérnökként halálos vegyszerekkel és - vágyai szerint - nehéz gépekkel fog dolgozni?

( - Hát veled meg mi történt már megint?
- Semmi különös, csak magamra robbantottam a kémia épületet...)
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2009-07-24, 14:56:54
...
Titeket nem tölt el rettegéssel a gondolat, hogy Én vegyészmérnökként halálos vegyszerekkel és - vágyai szerint - nehéz gépekkel fog dolgozni?

( - Hát veled meg mi történt már megint?
- Semmi különös, csak magamra robbantottam a kémia épületet...)
A nagy tuleloshow?  :lol: :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

motifator

Quote from: Zsiga on 2009-07-24, 01:50:54
Nem hiszem hogy bárkinek joga van beleszólni hogy ki minek tanuljon tovább.
Amíg az én adómból buliznak végig öt évet kommunikáción csak azért, hogy még legyen néhány fasza évük érettségi után, mielőtt mehetnek pénztárosnak a teszkóba, addig talán van egy kis jogunk beleszólni, nem? Amúgy meg szép lenne, ha egyre kevesebb történészt vennének fel, de biztos hogy így van ez? Nem fejpénzt kapnak az egyetemek? Akkor meg az az érdekük, hogy a legolcsóbban képezhető és legnépszerűbb szakokra vegyenek fel minél több embert, mint a bölcsész szakok, amihez nem kell semmi, csak termek meg tanárok.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Darkstar

Quote from: motifator on 2009-07-25, 12:43:17
Amíg az én adómból buliznak végig öt évet kommunikáción csak azért, hogy még legyen néhány fasza évük érettségi után, mielőtt mehetnek pénztárosnak a teszkóba, addig talán van egy kis jogunk beleszólni, nem?
Elég sok dolgot fizetnek az adókból és szerintem egy kezemen meg lehetne számolni, hogy hányba lehet (eredményesen) beleszólni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: Darkstar on 2009-07-25, 13:12:50
Quote from: motifator on 2009-07-25, 12:43:17
Amíg az én adómból buliznak végig öt évet kommunikáción csak azért, hogy még legyen néhány fasza évük érettségi után, mielőtt mehetnek pénztárosnak a teszkóba, addig talán van egy kis jogunk beleszólni, nem?
Elég sok dolgot fizetnek az adókból és szerintem egy kezemen meg lehetne számolni, hogy hányba lehet (eredményesen) beleszólni.
Nekem egy kezem egy ujja eleg annak kifejezesere, hogy velemenyem szerint mennyire hatekonyan hasznaljak fel a befizetett adomat.

Kulonosen tetszett, amikor a tavalyi adom 1%at egy allatmenhelynek ajanlottam fel, es kesobb hirtelen kiderult, hogy az nem felel meg a kriteriumoknak. Nem am olyan level jott, hogy bocsi valasszon masikat, hanem "ezt is elszedjuk, peched van".
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Quote from: Kvikveg on 2009-07-25, 13:18:39
Nekem egy kezem egy ujja eleg annak kifejezesere, hogy velemenyem szerint mennyire hatekonyan hasznaljak fel a befizetett adomat.
Ezt nem vitatom. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg on 2009-07-25, 13:18:39
Nekem egy kezem egy ujja eleg annak kifejezesere, hogy velemenyem szerint mennyire hatekonyan hasznaljak fel a befizetett adomat.

:D  :appl:

Zsiga

Quote from: motifator on 2009-07-25, 12:43:17
Quote from: Zsiga on 2009-07-24, 01:50:54
Nem hiszem hogy bárkinek joga van beleszólni hogy ki minek tanuljon tovább.
Amíg az én adómból buliznak végig öt évet kommunikáción csak azért, hogy még legyen néhány fasza évük érettségi után, mielőtt mehetnek pénztárosnak a teszkóba, addig talán van egy kis jogunk beleszólni, nem? Amúgy meg szép lenne, ha egyre kevesebb történészt vennének fel, de biztos hogy így van ez? Nem fejpénzt kapnak az egyetemek? Akkor meg az az érdekük, hogy a legolcsóbban képezhető és legnépszerűbb szakokra vegyenek fel minél több embert, mint a bölcsész szakok, amihez nem kell semmi, csak termek meg tanárok.
Akkor tegyék fizetőssé a felsőoktatást, de továbbra sincsen senkinek semmi joga megmondani hogy hova mehetek továbbtanulni amíg a felvételi követleményeknek megfelelek.
Azt nem szeretnéd elérni hogy kötelezően osszák be a tizennégy évesek felét szakmunkásképzőbe? Hisz jó szakmunkásból is kevés van, és úgyis biztos csak azért mennének gimnáziumba hogy utána szakma nélkül dolgozzanak a mekiben...
Az ugye meg se fordul a fejedben hogy az a sok bölcsész nem azért megy bölcsésznek hogy öt évet bulizzon apuci-anyuci pénzén, hanem mert az érdekli?

Selmo

Quote from: Zsiga on 2009-07-25, 14:13:20
Quote from: motifator on 2009-07-25, 12:43:17
Quote from: Zsiga on 2009-07-24, 01:50:54
Nem hiszem hogy bárkinek joga van beleszólni hogy ki minek tanuljon tovább.
Amíg az én adómból buliznak végig öt évet kommunikáción csak azért, hogy még legyen néhány fasza évük érettségi után, mielőtt mehetnek pénztárosnak a teszkóba, addig talán van egy kis jogunk beleszólni, nem? Amúgy meg szép lenne, ha egyre kevesebb történészt vennének fel, de biztos hogy így van ez? Nem fejpénzt kapnak az egyetemek? Akkor meg az az érdekük, hogy a legolcsóbban képezhető és legnépszerűbb szakokra vegyenek fel minél több embert, mint a bölcsész szakok, amihez nem kell semmi, csak termek meg tanárok.
Akkor tegyék fizetőssé a felsőoktatást, de továbbra sincsen senkinek semmi joga megmondani hogy hova mehetek továbbtanulni amíg a felvételi követleményeknek megfelelek.
Azt nem szeretnéd elérni hogy kötelezően osszák be a tizennégy évesek felét szakmunkásképzőbe? Hisz jó szakmunkásból is kevés van, és úgyis biztos csak azért mennének gimnáziumba hogy utána szakma nélkül dolgozzanak a mekiben...
Az ugye meg se fordul a fejedben hogy az a sok bölcsész nem azért megy bölcsésznek hogy öt évet bulizzon apuci-anyuci pénzén, hanem mert az érdekli?
Nem. Legalábbis ide Veszprémbe a 80+% haverok, buli, bambarészegség miatt jönnek.

A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Miből gondolod? Nem ismerem a VE-t, így csak a saját tapasztalataimból tudok kiindulni. Nálunk pl. látszólag mindenki alkoholista és csak a bulik kedvéért jár egyetemre, de az ötödik sör után az egyetemi bulikon mégis szakmai dolgokról dumálunk, jó előadók érdekes előadásain 90%+ a részvételi arány, stb.