Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

sirtomi


Nihilus

Már itt lopom az agysejtjeiteket hónapok óta,de egyszer sem mutatkoztam be.Ha igen,nem érdekel,újra bemutatkozom.A nevem Nihilus,hím,15 éves elsős gimnazista,tehát kistacskó az itteni átlagéletkorhoz képest.Az animékhez sokáig nem volt közöm a Dragonballtól és a Pokémontól eltekintve,kivéve talán a Yu-Gi-Oh!-t.Tehát az RTL által sugározott "rajzfilmeket" néztem.2004 decemberében elindult az A+,s vele az én animés "pályafutásom".Eleinte csak poénból nézegettem őket,ám egyszer,mikor flash hentai gémekre gugliztam,mert nem volt jobb dolgom,találtam egy Love Hina dating-simet.Megtetszettek a karakterek,tehát utánakerestem.A mangazinon találtam magyar fordítást....A Love Hina azóta is abszolút etalon a mangáknál,egyszerűen nincs jobb. :hehe: A Love Hina beindított,több,jobb cuccot akartam látni.Letöltöttem onnan még magyarul pár király mangát,mint pl. a Chobits,a Naruto első fele,aztán jobban erőltettem az animéket.Mire elkezdtem letöltögetni,az A+-on a Cowboy Bebop debütált,és megimádtam,kedvenc animémmé nőtte ki magát,de a Trigun idővel letaszította a trónról.Néhány fórumon lámultam,míg szintet nem léptem fogalmazásban,a normális kommunikációt lehetővé téve.Mostanra jó sokan ismernek,és szeretnek!(TI IS! HALÁLOSAN! FANGIRLJEIM VAGYTOK MIND!!! Geasscapslock off.) Mit mondjak még magamról? Angol 0. évfolyamra járok,jövőben filmrendező(A MUTÁNS DISZNÓK STRIKES BACK)vagy újságíró szeretnék lenni naplopó kocka mellett.

Kuroi Tenshi

Quote from: Nihilus on 2008-09-10, 22:46:41
Már itt lopom az agysejtjeiteket hónapok óta,de egyszer sem mutatkoztam be.Ha igen,nem érdekel,újra bemutatkozom.

Néhány fórumon lámultam,míg szintet nem léptem fogalmazásban,a normális kommunikációt lehetővé téve.

Mostanra jó sokan ismernek,és szeretnek!(TI IS! HALÁLOSAN! FANGIRLJEIM VAGYTOK MIND!!!

jövőben filmrendező(A MUTÁNS DISZNÓK STRIKES BACK)vagy újságíró szeretnék lenni naplopó kocka mellett.

Akkor hivatalosan is üdv! :)

Helyes, helyes, akkor most ideje a második leckének:
szóvégi és mondat közbeni írásjelek (pont, kérdőjel,
felkiáltójel, vessző) után szóközt hagyunk. :hehe:

:3x3: be careful what you ask for... a végén még
kapsz fannak néhány nehezen meghatározható nemű,
leginkább dickgirlnek besorolható aberrált fórumitát...

Oh, szóval erősen pályázól a munkanélküli éhező-
művész címre... Good luck, ha tényleg akarod :p

Nihilus

Hagytam szóközt...asszem. :wtf:
Egyébként nem vagyok benne biztos,hogy mi leszek.Nőgyógyászat is király lenne.Kivéve,mikor "olyan" a páciens. :zomg:

Soldier


Rounin

Quote from: Kuroi Tenshi
:3x3: be careful what you ask for... a végén még
kapsz fannak néhány nehezen meghatározható nemű,
leginkább dickgirlnek besorolható aberrált fórumitát...

Csak tudnám, ezt mégis mire alapozod. :3x3: :angyali:

Hivatalos üdv a kistacskónak, csak ne kaparja fel az udvart és ne szarjon a járda közepére, oszt nem lesz gond! :D

Próféta

Szervusz Nihilus!  :tezsvir:

Kvikveg

Quote from: Nihilus on 2008-09-10, 22:46:41
...
15 éves elsős gimnazista,tehát kistacskó az itteni átlagéletkorhoz képest
...
*csendben elvonul egy sarokba hiszterikusan rohogni*

Udv&jo szorakozast!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

minuszmiki


RedPriest

"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Member


Lythis

Hivatalos üdvözlet meg miegyéb! welcome to the fold.

Solid Snake

Üdv, Nihilus!

[spoiler]apró kukacoskodás: régebbi TT-s avád szebb volt  :hehe:[/spoiler]

Quote from: Lythis on 2008-09-16, 18:16:38
welcome to the suck.

FiXED for Jarhead greatness


Moha

Quote from: Nihilus on 2008-09-10, 22:46:41egyszer,mikor flash hentai gémekre gugliztam,mert nem volt jobb dolgom,találtam egy Love Hina dating-simet.Megtetszettek a karakterek,tehát utánakerestem.
Ehh! Vajon hányan találták még meg ilyen úton a Love Hina-t? :haha: Nekem pont ugyanez volt a szitu. Láttam a flash game-et, tetszettek a karakterek és utána töltöttem le az anime sorozatot... ami aztán a kedvencem lett. :)

Üdv a körünkben, Nihilus!  :tezsvir:

Meske

Üdv minden újnak!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Kvikveg

Quote from: Meske on 2008-10-05, 19:55:09
Üdv minden újnak!
Udv a ritkan fentlevonek!  :kocc:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Jakoutsu

 :lol: hello mindenkinek váromaz ú jismerősöket és barátokat új anime fan vagyok
Jakoutsu

Damnatus


Zsiga

Valamiért nem tudok nem röhögni... :zomg: :lul:

Solid Snake

Quote from: Jakoutsu on 2008-10-12, 20:28:39
:lol: hello mindenkinek váromaz ú jismerősöket és barátokat új anime fan vagyok

Üdv a fórumon!  :smile:

[sarcasm]
Garantáltan remekül fogod magad érezni! A boldog, kiegyensúlyozott élettel rendelkező, segítőkész és barátkozó fórumiták személyében pedig nagy valószínűséggel fogsz számos új barátra szert tenni.  :jee:
[/sarcasm]


Quote from: Zsiga on 2008-10-12, 21:37:42
Valamiért nem tudok nem röhögni... :zomg: :lul:

[spoiler]You are so mean...  :D[/spoiler]

Kvikveg

 :lol:
Welcome.
[spoiler]Remelem nem Ramiz unatkozik.  :lul:[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Szia Jakoutsu!
Nézz animéket, látogasd lelkesen a fórumot, és érezd jól magad köztünk!

Nem kötelező, de esetleg valami részletesebb bemutatkozás? Milyen animéket szeretsz, mi gyakorolt rád nagy hatást? Meg amúgy milyen hobbijaid vannak, mi mindent kedvelsz? Mit tanulsz / dolgozol? Milyen járművön közlekedsz? :) Mennyi a súlyod, magasságod, csuklókörfogatod, vérnyomásod? :D
Jótanács: a helyesírás tényleg jó dolog, meg a nyelvhelyesség is ;)

Jakoutsu

 :Kiraly: részletesebb bemutatkozásom:
A mágikus dolgokkal foglalkozó animéket és a sci-fi jellegűeket kedvelem de jöhet a krimi is mint pl Death Note
Rám a legnagyobb hatást pl: a Full Metal Alchemist ;a Chrono Crusade; és a Naruto..tett.....
Hobbim:az Ezotéria...na és persze az anime nézés
Kedvelem a japán dolgokat a kutyámat és a sört :kocc:
már dolgozom egy gumi gyárban és főleg busszal közlekedem
80 kg vagyok szememszíne  kék és rövid barna hajam van
a csukló körfogatom:20cm
a vérnyomásom pedig:120/80
Jakoutsu

Én

Üdv itt Jakoutsu! :kocc:

Kvikveg

Quote from: Jakoutsu on 2008-10-12, 23:26:44
...
már dolgozom egy gumi gyárban és főleg busszal közlekedem
...
Mit dolgozol konkretan ha szabad kerdezni?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Kvikveg on 2008-10-12, 23:52:25
Quote from: Jakoutsu on 2008-10-12, 23:26:44
...
már dolgozom egy gumi gyárban és főleg busszal közlekedem
...
Mit dolgozol konkretan ha szabad kerdezni?

[spoiler=Isten hozott a fórumon! ]Ő az, aki bedugja a farkát a forró, olvadt gumiba, aztán átrohan a hideg vizes kádhoz nagyon gyorsan, és belecsapja (közben zsákocskát csippentve a gumi végére, ahogy kell).[/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

RedPriest

"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

chilip

Quote from: Ramiz on 2008-10-13, 02:12:45
Quote from: Kvikveg on 2008-10-12, 23:52:25
Quote from: Jakoutsu on 2008-10-12, 23:26:44
...
már dolgozom egy gumi gyárban és főleg busszal közlekedem
...
Mit dolgozol konkretan ha szabad kerdezni?

[spoiler=Isten hozott a fórumon! ]Ő az, aki bedugja a farkát a forró, olvadt gumiba, aztán átrohan a hideg vizes kádhoz nagyon gyorsan, és belecsapja (közben zsákocskát csippentve a gumi végére, ahogy kell).[/spoiler]

ne is törődj Ramizzal, egyszerűbb lesz az életed ha az Ignore visszakerül :)  :kocc:

Rounin

Quote from: chilip on 2008-10-13, 10:30:09
ne is törődj Ramizzal, egyszerűbb lesz az életed ha az Ignore visszakerül :)  :kocc:

Van az most is. ;)
Különben meg úgyis valaki alteregója, felismerem az ilyet. :morci: (ebből élek, na)