Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Darkstar

Nekem meg eddig az egyik best of 2007. :D

Az meg a másik, hogy Konata néhány húzása totál befigyel nálam is, pl a kedvenc sorozatomból ahogy kijön az új rész, megyek fel az imageboardra (a 2chan teljesen felismerhető volt) röhögni a flamewaron. :haha:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Szerencsére sok jó sorozat indult most, de nekem is az egyik kedvencem. Meglepetésemre egész sok inside joke-ot vágtam a kommentek nélkül is (& triple win for Shuffle references), Konata továbbra is nagyon jó.   :jee:

Gregory

Anonymous has spoken
Egyébként én is szeretem a Lucky Star-t, a rajzolás szvsz illik az anime hangulatához ^^.
Az opening minden egyes alkalommal WIN, az endinget viszont nem szoktam mindig meghallgatni/megnézni

Darkstar

Látom nem csak én figyeltem azt a threadet. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

No. Skullman ep 1.sub. Minőség kérdéses, még nem néztem meg. Mondjuk 720p, az jó.

Seismic

Quote from: minuszmiki on 2007-05-05, 01:49:11
No. Skullman ep 1.sub. Minőség kérdéses, még nem néztem meg. Mondjuk 720p, az jó.

Én viszont már megnéztem.Legalábbis belenéztem.A subos részről annyira van igazad,hogyha a linket kiveszed akkor megkapod a problémát amiért nem néztem végig.Azaz "no. Skullman ep 1.sub" helyett "no.sub".Merthogy nincs rajta felirat,ez csak egy Raw.Megkukkoltam a Datorrentes kommenteket is és ott is u.ez a helyzet.

minuszmiki


Nimlot

csö all!

Nem tudja valaki h mi alapján készül a Sola c. anime?
"Being too kind is also... cruel!"

Zsiga

Quote from: Nimlot on 2007-05-06, 02:01:35
csö all!

Nem tudja valaki h mi alapján készül a Sola c. anime?
A Sola c. manga alapján. :)

Nimlot

fene essen bele... nem akartam de lehet h rá kell majd vennem magam h mangát olvassak egyszer....
"Being too kind is also... cruel!"

Draconire

#70
Nagasarete Airantou
4 rész alapján határozottan ajánlom mindenkinek! :D
Hősünk miután elszökött apjától hajóraszáll, hogy saját életet kezdjen és bebízonyítsa rátermettségét. Persze az első viharban a vízbe esik, és egy szigetre verődik. Ezen a szigeten csak nők vannak (loliktól kezdve a carrierekig minden mennyiségben)....and they're horny.  :D
Első ránézésre egy átlagos ecchi-hárem animének tűnhet, de a beteg poénok messze kiemelik a tucatanimék közül.

Darkstar

Quote from: Gmer on 2007-05-06, 23:12:41
Nagasarete Airantou
Én anno azért kezdem el, mert a kékruhás csaj egészen úgy néz ki, mint p2 Reimu. ^^ Tényleg lol sorozat.  :haha:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

sasukexec

Quote from: Darkstar on 2007-05-06, 23:28:48
Én anno azért kezdem el, mert a kékruhás csaj egészen úgy néz ki, mint p2 Reimu. ^^

Nem te vagy az egyetlen ezzel a véleménnyel. :D

minuszmiki

Lucky Star ep. 5.
Skullman ep. 1. (Ez már tényleg működik, ezenkívül van még két másik verzió a TT-n)
[sudo] Darker Than Black 05 [1F8A1474].​mkv

Dreamcleaver

Quote from: Gmer on 2007-05-06, 23:12:41
Nagasarete Airantou
4 rész alapján határozottan ajánlom mindenkinek! :D
Hősünk miután elszökött apjától hajóraszáll, hogy saját életet kezdjen és bebízonyítsa rátermettségét. Persze az első viharban a vízbe esik, és egy szigetre verődik. Ezen a szigeten csak nők vannak (loliktól kezdve a carrierekig minden mennyiségben)....and they're horny.  :D
Első ránézésre egy átlagos ecchi-hárem animének tűnhet, de a beteg poénok messze kiemelik a tucatanimék közül.

Belenéztem az ajánlásodra és ez a cucc EPIC WIN! Kicsit elfogult vagyok a témával kapcsolatban (ecchi rulz), szal számora ez eddig 2007 legjobb animéja!  :D Ráadásul baromi vicces is. Egy sziget tele kawai és lökött csajszikkal, aki mind "azt" akarja. Mi kell még?!  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Venom

Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-09, 23:04:05
Belenéztem az ajánlásodra és ez a cucc EPIC WIN! Kicsit elfogult vagyok a témával kapcsolatban (ecchi rulz), szal számora ez eddig 2007 legjobb animéja!  :D Ráadásul baromi vicces is. Egy sziget tele kawai és lökött csajszikkal, aki mind "azt" akarja. Mi kell még?!  :D

Hogy jól meg is kapják?  :angyali:


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

minuszmiki

#76
Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-09, 23:04:05
Quote from: Gmer on 2007-05-06, 23:12:41
Nagasarete Airantou
4 rész alapján határozottan ajánlom mindenkinek! :D
Hősünk miután elszökött apjától hajóraszáll, hogy saját életet kezdjen és bebízonyítsa rátermettségét. Persze az első viharban a vízbe esik, és egy szigetre verődik. Ezen a szigeten csak nők vannak (loliktól kezdve a carrierekig minden mennyiségben)....and they're horny.  :D
Első ránézésre egy átlagos ecchi-hárem animének tűnhet, de a beteg poénok messze kiemelik a tucatanimék közül.

Belenéztem az ajánlásodra és ez a cucc EPIC WIN! Kicsit elfogult vagyok a témával kapcsolatban (ecchi rulz), szal számora ez eddig 2007 legjobb animéja!  :D Ráadásul baromi vicces is. Egy sziget tele kawai és lökött csajszikkal, aki mind "azt" akarja. Mi kell még?!  :D

No, én is megnéztem 1-4-ig. Mindenki megtalálhatja benne az ízlésének megfelelő korosztályt lolitól a hot granny-ig, betegre ugyan nem röhötem magam, de ülnek a poénok, szép a rajz, úgyhogy teljesen jó. :D (Mondjuk ha H-t csináltak volna a történetből, azt sem bánnám...) ::)

edit: Yui Horie mint Suzu plusz jópont  :jee:

kikuchiyo

Denno Coil

Megvolt a leginkább várt sorozatom első része is.
Aranyos, kicsit talán gyerekes is - de lebilincselő, ahogy megvalósították a valóság és a virtuális világ egybeolvadását.
Az animáció nagyon szép, a szereplők jellemét és érzelmeit a mozdulatok képesek kifejezni, ami nem jellemző minden animére. Azt viszont el tudom képzelni, hogy a karakterdesignok nem fogják mindenki tetszését elnyerni.
Az Augmented Reality kifejezéssel lehetne hivatkozni arra (az egyébként már ma is aktívan kutatott) technológiára, amit ebben a sorozatban látunk. A szereplők egy szemüveget viselnek, amin keresztül a valóságot látják - plusz még mást is. A Denno Coil jövőbeli világában ez a technológia annyira kiforrott, annyira a mindennapok részévé vált, hogy a gyerekeknek is magától értetődő, hogy virtuális háziállatokkal játszanak. Mobiltelefonra és laptopra sincs szükség, hiszen a kezükből telefont csinálva tudnak beszélni bárkivel, a képernyő meg egyszerűen megjelenik előttük. A karórát a csukló fölött lebegő számok helyettesítik - aztán ha már nincs szükség ezekre a funkciókra, egy kézmozdulattal el lehet őket tüntetni.
Nagyon izgalmas ez a világ, szívesen kipróbálnám :)


Ami biztos, és ennyi alapján is látszik, hogy végre egy teljesen egyedi, nagyon kreatív animét láthatunk megint.
Ha egy mondatban akarnám jellemezni: Totoró, a jövőben. :)
Failure is the default option

Solid Snake

Quote from: kikuchiyo on 2007-05-12, 22:24:19
Denno Coil

RAW. Again. God, I wanna learn Japanese perfectly.  :ejj:

A leírásod alapján akkor ezek szerint hozta a várt szintet. Várom a fan sub-ot izgalommal.  :jee:



kikuchiyo

Failure is the default option


minuszmiki


Cobra

Ahh, megelőztek megint :)
Remélem most már hetente jön ki új rész.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kikuchiyo

Örömmel látom, hogy sikerült egy pár embert ráállítani erre a sorozatra... :)

Közben már be is fejeződött egyébként.
Failure is the default option

Cobra

Csak 12/13 részes lett?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kikuchiyo

12.

A forrásul szolgáló light novel 3 kötetes, ebből az első kettőt dolgozta fel a sorozat. Az első kötetnek kb. az első 6 rész felel meg (bár jelentős változtatásokkal, a könyvben még a Mir menti meg őket), a másodiknak értelemszerűen a 6-12. részek, a harmadikban meg a Holdra is eljutnak, ha jól tudom.
Nem volt különösebben népszerű a sorozat Japánban sem, így nem tartom valószínűnek, hogy lesz folytatás.
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2007-05-20, 22:23:37
Nem volt különösebben népszerű a sorozat Japánban sem, így nem tartom valószínűnek, hogy lesz folytatás.
Kár, pedig nagyon tetszik...  :frown:

minuszmiki

Quote from: kikuchiyo on 2007-05-20, 22:23:37
Nem volt különösebben népszerű a sorozat Japánban sem, így nem tartom valószínűnek, hogy lesz folytatás.

Ezt nem értem, teljesen jó pedig. Normális a rajz/animáció, kicsit kiszámítható, de nem (nagyon) elcsépelt a sztori, szép fiatal lányok vannak benne testhezálló ruhában, nálam nyerő.