Ki a kedvenc anime/manga szereplőd?

Started by phr0zen, 2003-11-15, 14:10:12

Previous topic - Next topic

Mi a legfontosabb egy animében?

Sztori
Karakterek
Animáció/Artwork
Hangulat

Bill

Én is egyetértek.
De azért szerintem Jin is jó arc. :)
Ja és majdnem kihagytam: Totoro :jee:  :)  Kicsit szegényes a szókincse, amit mond azt is artikulálatlanul mondja, de azért nagyon ott van. :)
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Ramiz

Quote from: BillJa és majdnem kihagytam: Totoro :jee:  :)  Kicsit szegényes a szókincse, amit mond azt is artikulálatlanul mondja, de azért nagyon ott van. :)
Mint Jabba. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rune

Természetesen Spike, Alucard, Vicious, Darcia, Tsume
Akin meg szétröhögöm magam az: Ed & Ein, Edward Elric a FMA-bõl...fõleg amikor letörpézik...idegbeteg :lol:
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Ramiz

Vicious nem túl bonyolult jellem...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Bill

Quote from: RamizVicious nem túl bonyolult jellem...
Hát igen, valóban nem .Kissé idegbeteg a srác. :)

Quote from: RuneAkin meg szétröhögöm magam az: Ed & Ein
Ein-t nagyon bírtam már a sorozat elején is, Ed viszont néha (sokszor) kikészített, irritált, fõleg az elején, de a végére valamennyire megkedveltem.:)
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Rune

Quote from: RamizVicious nem túl bonyolult jellem...
Az tény de nem is az volt a kérdés...én mindenestre csíptem.
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Rune

Quote from: BillHát igen, valóban nem .Kissé idegbeteg a srác. :)

Ein-t nagyon bírtam már a sorozat elején is, Ed viszont néha (sokszor) kikészített, irritált, fõleg az elején, de a végére valamennyire megkedveltem.:)
Az elején engem is irritált Ed...fõleg hogy a CB volt az elsõ igazi anime amit láttam és még nem nagyon értettem meg Ed karakterét...aztán rájöttem hogy egy komplett idióta :lul:
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Bill

Quote from: RuneAz elején engem is irritált Ed...fõleg hogy a CB volt az elsõ igazi anime amit láttam és még nem nagyon értettem meg Ed karakterét...aztán rájöttem hogy egy komplett idióta :lul:
Na igen, Ed egy komplett idióta!Ebben egyetértünk. :D
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Ramiz

Szerintem egyáltalán nem az! Fõleg az utolsó részekben lehet jobban megismerni. Õ az egyik legkiegyensúlyozottabb jellem, csak kicsit furcsa a stílusa.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rune

Quote from: RamizSzerintem egyáltalán nem az! Fõleg az utolsó részekben lehet jobban megismerni. Õ az egyik legkiegyensúlyozottabb jellem, csak kicsit furcsa a stílusa.
a komplett idiótát abszolút pozitívként gondoltam....ha eszembejut Ed akkor biztos az atomszéles vigyora jut az eszembe elsõnek...meg ahogy hullámzik a karja amikor hackel :lazza:
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Bill

Az idiótát én is pozitív értelemben használtam. Ha eszembe jut mindig elkezdek röhögni, egyszerûen vicces is volt na. :) És mint mondtam volt, a sorozat végére egészen megkedveltem. :)
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Nekem Ed-rõl mindíg az jut eszembe, amikor a Mushroom Sambá-ban bukfencezik az országúton! :D :lol:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rune

Quote from: Raggie GordonNekem Ed-rõl mindíg az jut eszembe, amikor a Mushroom Sambá-ban bukfencezik az országúton! :D :lol:
Meg amikor távirányítja az ûrhajót és lezuhan a lába elé :lol:
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Ramiz

Egyéniségnek egyéniség! Én a hekkeléseit is nagyon szerettem meg a sakkmeccset.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zodarr

Nos, igazából a poll-ban választható opciók közül mindegyik fontos... szerintem.
Én a sztorira szavazok, mert láttam már olyan anime-t ami nem volt oan yol +rajzolva, de izgis volt, és ezér megnéztem.
Viszont sok oan van, ami yol +rajzolt, de unalmas, vagy tulságosan klisé a sztori.
De ez csak az én véleményem, nem vitázni akarok.
Paradimetil-diaminó-arzenobenzol-monometán-szulfinsavas  nátrium

Rounin

Quote from: RamizEgyéniségnek egyéniség! Én a hekkeléseit is nagyon szerettem meg a sakkmeccset.

De hackelésben Ein a király ;) Ahogy bólogat a VR sisakkal :D

Bill

Quote from: RouninDe hackelésben Ein a király ;) Ahogy bólogat a VR sisakkal :D
Na ja, Ein Powaaa! :D ( nem hackelés ugyan, de ma néztem meg újra a knockin' on Heavens door-t, és abban mikor Ein a tökkel a fején halloweenkor az utcán mászkál, az kész. :D)
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Titkos

Ugye, hogy a CB-ben Ein a legnagyobb egyéniség? :D  Nekem a Movie-ból az maradt meg a legjobban, amikor Spike és Jet sakkoznak, és Ein meglépi Jet helyett a lépést. Erre Jet válasza: "Én is pont oda akartam lépni." :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Rune

Quote from: TitkosUgye, hogy a CB-ben Ein a legnagyobb egyéniség? :D  Nekem a Movie-ból az maradt meg a legjobban, amikor Spike és Jet sakkoznak, és Ein meglépi Jet helyett a lépést. Erre Jet válasza: "Én is pont oda akartam lépni." :)
Igen az hatalmas volt :haha:
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Pikkon

Örömmel láttam, hogy a hangulatra szavaztak a legtöbben ami egy animében nagyon fontos
Szerintem nagyon nagy egyéniség Uzumaki Naruto is, több szempontból is, gyerekes, poénos meg minden, de ugyanakkor sosem adja fel és a legkomolyabb harcoknál is õ a legnagyobb hõs
Persze sok animében elõfordul ilyen effekt, de a Naruto kölyök nekem újabban nagyon bejön :jee:
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Thomasson88

Nah ha már idetévedtem mint az összes topichoz hisz végig ovlasom a legtöbbet. Számomra több karakter is "nagyszerû". De ez a szó lehet tulzás. Inkább szimpatikusnak mnodanám õket. A YuGiOh val kezdeném mnit a kedvenc Animémmal. A kis Yugi azaz Yugi Moto számomra nem túl érdekes karakter.Annál inkább a Yugiban élõ fáraó. Ugyanis õ nem feltétlenül a jót szolgálja mindig. Számára elsõ sorban a világ megmentése fontos de nem ugy mint a kis Yuginak hogy ne történjen közte semmi rossz. A DBZ bõl pedig Son-Goku alakja azért tetszik mert egy teljesen nyugodt karakter.Mindemelett nem irrális mnit mondjuk Vegita. Vagy legalábbis számomra Vegita egy hihettlen jól eltalált szereplõ de nem birnám a belsõ tulajdonságait elképzelni.
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Zodarr

Quote from: roderickNem attól jófej, hogy cigizik, hanem AHOGYAN cigizik... nagyon belepasszol a stílusába. (De a Trigunból a macska a legnagyobb arc akkor is...)

Kuroneko sama...  :)

Jah, hellóka mindenkinek!
Izé....
Nekem nincs úgy speciel kedvencem... legalábbis általában.
Max úgy, hogy sorozatonként/filmenként lehetne kedvenc karakterem...
De ezen még el sem gondolkodtam igazából...  :ejj:
Paradimetil-diaminó-arzenobenzol-monometán-szulfinsavas  nátrium

Zodarr

Quote from: Thomasson88Nah ha már idetévedtem mint az összes topichoz hisz végig ovlasom a legtöbbet. Számomra több karakter is "nagyszerû". De ez a szó lehet tulzás. Inkább szimpatikusnak mnodanám õket. A YuGiOh val kezdeném mnit a kedvenc Animémmal. A kis Yugi azaz Yugi Moto számomra nem túl érdekes karakter.Annál inkább a Yugiban élõ fáraó. Ugyanis õ nem feltétlenül a jót szolgálja mindig. Számára elsõ sorban a világ megmentése fontos de nem ugy mint a kis Yuginak hogy ne történjen közte semmi rossz. A DBZ bõl pedig Son-Goku alakja azért tetszik mert egy teljesen nyugodt karakter.Mindemelett nem irrális mnit mondjuk Vegita. Vagy legalábbis számomra Vegita egy hihettlen jól eltalált szereplõ de nem birnám a belsõ tulajdonságait elképzelni.

Jah igen, jó hogy elolvasom a postokat.... :lame: vagyok...
Egyetértek, én is inkább szimpatikusnak mondanék egy-egy karaktert, mint nagyszerûnek, vagy kedvencnek, mer vhogy nem tudok dönteni igazából közülük.
Pl. Naruto szimpatikus, de ugyanúgy egy csomó más karakter innen, mindenki másért. DBZ-bõl szintén... Pl. persze, Son-Goku a fõkereplõ, a jó, az ultimate fighter, de pl. az naon teccet, amikor Ten-Shin Han (ha jól írom) Cell ellen harcol, és többször beveti azt a nemtommianeve támadást, amikoris az ujjaival egy téglalapot formál és átnéz rajta, aztán rányomja Cellre, az meg belepasszírozódik a földbe.... szal vmi ilyesmi.... :)

Na jó, hülye vagyok, tudom.... De legalább büszke vagyok rá. :)
Paradimetil-diaminó-arzenobenzol-monometán-szulfinsavas  nátrium

Porcica

Na ha újonc létemre ideírhatom, akkor Van elõtt Spike barátunk a legcsucsabb fej. Imádom a flegma modorát :) És még sok-sok animét kell lesnem hogy behozzam lemaradásomat hozzátok képest. Örömteli kihivás :)
Escaflowne forever :rolleyes:

Ramiz

Hajrá, Porcica! :D

DB: én Son Gokut bírtam alapból, Zseniális Teknõs a korai részekben zseniális :cool: , Ifjú Sátánt meg ott bírtam, amikor Son Goku-val vezetni tanulnak. :lol:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Thomasson88

Quote from: PorcicaNa ha újonc létemre ideírhatom, akkor Van elõtt Spike barátunk a legcsucsabb fej. Imádom a flegma modorát :) És még sok-sok animét kell lesnem hogy behozzam lemaradásomat hozzátok képest. Örömteli kihivás :)
Nem csak te vagy az egyetlen akinek sok a lemaradása :)
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Bill

Quote from: RamizHajrá, Porcica! :D

DB: én Son Gokut bírtam alapból, Zseniális Teknõs a korai részekben zseniális :cool: , Ifjú Sátánt meg ott bírtam, amikor Son Goku-val vezetni tanulnak. :lol:
Én Ifjú Sátánt bírtam a legjobban, már az elejétõl ahogy megjelent. :)

Porcica:
Quote... Spike barátunk a legcsucsabb fej ...
Egyetértek.  :jee:
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Pikkon

Nekem a Dragonball a kedvenc animém, sõt egyáltalán a kedvenc sorozatom és hobbim, de kedvenc egyéniségem az sosem volt belõle
Csak kedvenc szereplõm, de az nem ugyanaz
Videl a kedvencem, de csak a stílusa és kinézete miatt, vhogy nagyon bejön :D
Emellett egyaránt bírok mindenkit a bd-bõl, csak talán Mr. Satant nem mindig

Aztán például a Love Hina-ból Keitarot azért csipázom mert olyan szar tanuló
én se vagyok vmi fényes tanuló mostanában, de így legalább látom, hogy még nem tartok a legrosszabbnál :D

Naruto az egyetlen az anime karakterek közül akit kicsit példaképemnek veszek, mert gyerekes, poénos meg minden, de ugyanakkor, nagyon kitartó és hõsies tud lenni

Én sem néztem még végig túl sok animét, de amit szeretek azt nagyon ismerem és azért sokat ismerek már

A Yugioh valahogy nem jön be annyira, de nem olyan rossz, nincs is kevés része és emellett Ausztriában az van most a toppon, szinte mindenki kedvence
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Pikkon

Zodarr:
Egyébként annak a technikának a neve Kiku kanone, vagy kiko ho
csak ha már az az egyik kedvenc részed akkor tudd :)
Tensint én is nagyon bírtam van olyan kemény harcos mint a saiyanok, csak nem adatott meg neki olyan sok lehetõség, hogy erõsebb lehessen és a dbz-ben már elnyomták szegényt Yamchával együtt, nekik alig jutott szerep
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!