Animax (A+) csatorna

Started by Suszi, 2004-12-08, 12:24:34

Previous topic - Next topic

Rune

Quote from: TitkosJa-ja... De azért nagy arcuk van: "Mentsük meg a világot...megint!". Ezenkívül nagyon eredményesek is, kb. 5 állandó fõgonosz van, de hiába kapják el minden rész végén az egyiket, pár epizóddal késõbb visszajön és megint kavar.
Az amcsik nem tudják hogy jóízlés is van a világon.... :nagyere:
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Damnatus

Én is néztem Frédi és Bénit nem Romhányi szinkronban, és angolul.
Az egész mesének a Romhányi szöveg adja a színvonalat.

Zodarr

Quote from: DarkstarVagy mûsorról levetetni.  :)

Na ja, valamikor írtam nekik emilt, de nem reagáltak...
Vmi olyasmi volt, hogy hát ez nem anime, stb...
Most meg nem jön be az oldaluk sem ( //www.aplusztv.hu ).
Paradimetil-diaminó-arzenobenzol-monometán-szulfinsavas  nátrium

Zodarr

Quote from: MohaAz a szinkron (ugye a Romhányi féle) nagyon jó volt. Ahhoz a rajzfilmhez. Ide viszont tényleg nem illik. Vagy ha már mégis, legalább lenne Romhányi színvonalú... :rolleyes:

Az a baj, hogy én a Frédi és Bénit sem szerettem... szal nekem absolutely no-no ez a szinkronstyle....
Paradimetil-diaminó-arzenobenzol-monometán-szulfinsavas  nátrium

Necrid^

Quote from: ZodarrAz a baj, hogy én a Frédi és Bénit sem szerettem... szal nekem absolutely no-no ez a szinkronstyle....

Jó az csak amig angol volt,most igy magyar szinkronnal szánalmas lett sztem.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Pikkon

Monjátok már meg légyszi, hogy az A+-ra elõ kell fizetni, vagy mitõl függ, hogy van e?
Csak mert nekem nincsen, de ismerõseimnek meg van és itt laknak a környéken szal hogy van ez?
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Necrid^

Quote from: PikkonMonjátok már meg légyszi, hogy az A+-ra elõ kell fizetni, vagy mitõl függ, hogy van e?
Csak mert nekem nincsen, de ismerõseimnek meg van és itt laknak a környéken szal hogy van ez?

kable kereszül jón 8 óra kezdödik a minimax után.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

xelloss

#607
szerintetek a slayers sorozatnak vege az a+ -on, vagy elkezdik ujra leadni a NEXT sorozatot? :eeek:

Necrid^

Quote from: xellossszerintetek a slayers sorozatnak vege az a+ -on, vagy elkezdik ujra leadni a NEXT sorozatot? :eeek:

Passz..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Bill

Quote from: MohaNa igen. Ez a sorozat tipikusan az "idióta amcsi rajzfilm", ahol vannak a "jók" meg a "gonoszak" és a gonosznak semmi észérve vagy érdeke nincs, csak egyszerûen õ a rosszfiú, akinek el kell bukni. Történet az keine, és ez a tipikus "hú de logikusak vagyunk" séma... Ergo semmi értelem nincs az egészben. Szánalmas. :ejj:
Ugyan nem ismerem a rajzfilmet névrõl, lehet, hogy már láttam vmikor. Nade ez a "idióta amcsi rajzfilm", meg "vannak a "jók" meg a "gonoszak"" ezzel abszolút egyetértek.A legtöbb amcsi rajzfilm ilyen . Pusztítsuk el a világot, mert az milyen jó, a "jók" meg persze legyaknak mindenkit, megmentik a világot és juhéé! Aztán a köv epizódban ugyanez újra. :)
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Moha

Quote from: PikkonMonjátok már meg légyszi, hogy az A+-ra elõ kell fizetni, vagy mitõl függ, hogy van e?
Csak mert nekem nincsen, de ismerõseimnek meg van és itt laknak a környéken szal hogy van ez?
UPC kábelen van, asszem a családi (vagy hogy nevezik) csomagban. Más kábelszolgáltatónál nem tudom, mi a helyzet. Esetleg kérdezd meg azt az ismerõsödet. ;)

Titkos

Quote from: ZodarrMost meg nem jön be az oldaluk sem ( //www.aplusztv.hu ).

Úgy tudom, hogy most készül az új oldaluk.
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Titkos

Quote from: PikkonMonjátok már meg légyszi, hogy az A+-ra elõ kell fizetni, vagy mitõl függ, hogy van e?
Csak mert nekem nincsen, de ismerõseimnek meg van és itt laknak a környéken szal hogy van ez?

Elõfizetni tudtommal nem lehet rá, a kábelszolgáltatótól függ, hogy berakják -e a csatornáik közé.
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Damnatus

Szolgáltatótól függ. Nálunk pl. Minimax után valmi zecsatorna megy. :(

Necrid^

Quote from: DamnatusSzolgáltatótól függ. Nálunk pl. Minimax után valmi zecsatorna megy. :(

Az ciki :(
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Zodarr

Quote from: TitkosÚgy tudom, hogy most készül az új oldaluk.

Ok, köszi az infót.
Paradimetil-diaminó-arzenobenzol-monometán-szulfinsavas  nátrium

Bill

Quote from: DamnatusSzolgáltatótól függ. Nálunk pl. Minimax után valmi zecsatorna megy. :(
elõfizetni sztem sem lehet. Nemtom, nálunk simán jön az A+, pesten albérletben is (upc), meg itthon is.
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Titkos

Quote from: ZodarrOk, köszi az infót.

Nincs mit. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Relunx

Cowboy Bebop - Nagyon Rulz! Tetszik a Stílusa, és végre adnak egy új sorozatot is. Egyébként Yu Yu Hakusóval együtt szoktam nézni õket, a többit már mind láttam.

Relunx

Bill

Quote from: RelunxCowboy Bebop - Nagyon Rulz! Tetszik a Stílusa, és végre adnak egy új sorozatot is. Egyébként Yu Yu Hakusóval együtt szoktam nézni õket, a többit már mind láttam.

Relunx
Egyetértek, a CB-t nagyon jó ötlet leadni, bár nekem ez a magyar szinkron nagyon nem jön be, Spike hangja eléggé "érdekes". De üsse kavics, legalább megy egy jó sorozat az A+ -on. (a többit se szólom le, de sztem messze ez a legjobb azok közül amiket vetítenek)
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Relunx

Nálam bejöttek a szinkronok. Fõleg Faye hangja tetszik nagyon! :D

Relunx

Necrid^

Sztem is jö sikerültek a CB szinkron..föleg Faya hangja az beteg.:)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

LeLoup

Quote from: White SeeDÉ
Most hogy fõleg volt közel hentai jelenet (Blue Gender) és mikor a CB-ben beszólt a lány hogy "roma vagyok"... Éppen most jött le az a rész, meg is nézem, hogy eredetiben minek írják:)
Háááát a 1.5 éves emlékeim alapján, mintha gypsy lenne az eredetiben. Már akkor felfigyeltem rá  :3x3:
Zavard össze a világot: mosolyogj hétfõn!

Bill

Quote from: LeLoupHáááát a 1.5 éves emlékeim alapján, mintha gypsy lenne az eredetiben. Már akkor felfigyeltem rá  :3x3:
Bizony, ott gypsy van. Jól emlékeztél LeLoup.
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Titkos

Quote from: White SeeDÉn azt tudom, hogy a japcsiknál meg pár helyen mást jelent, csak ezt nem biztos, hogy a nagyonokkos magyar kultúrában élõk (fõleg olyanok akik minden hülyeségért feljelentenek méghülyébb és értelmetlenebb intézeteknél)
Szal lehet magyarázkodniuk kellett volna, vagy kikockázni.

Azért ennyire ne utánozzuk Amerikát, ott volt ilyen, hogy pl. a Yu-Gi-Oh-ban kiradírozták a szereplõk kezébõl a pisztolyt, aztán az egyik epizódban a "kezükkel lõttek". :lol:

Quote from: White SeeDMost hogy fõleg volt közel hentai jelenet (Blue Gender) és mikor a CB-ben beszólt a lány hogy "roma vagyok"... Éppen most jött le az a rész, meg is nézem, hogy eredetiben minek írják:)

A CB-ben nekem az tetszik, hogy eddig minden részén röhögtem, akár komoly, akár poénos jelenet volt. :haha:

1. rész: A legendás drog, a Vörös Szem. :D  Ahogy mutatták, hogy a szemébe fújja a drogot, aztán teljesen eres lesz, az volt az elsõ gondolatom, hogy "Ezt én is meg tudom csinálni, csupán nem alszom egy hétig, és még drog sem kell hozzá". :rotflol:
2. rész: "Abdul Hakim" Ezek aztán tudják, mitõl döglik a légy, nem csak terrorista, de arab terrorista! :D
3. rész: Faye beszólása: "Légyszi fiúk, ne hagyjatok itt, roma vagyok, és a családommal gyakran költözünk, ezért nem bírok sokáig egyhelyben maradni." :lul:
4. rész: "Tengeri Patkány" ez már betett... :D

Szóval eddig nem rossz, bár lehet, hogy ezeket nem poénnak szánták, de engem elszórakoztattak. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Rune

Quote from: TitkosSzóval eddig nem rossz, bár lehet, hogy ezeket nem poénnak szánták, de engem elszórakoztattak. :)
Szerintem abszolút poénnak szánták, de ha az emlékeim nem csalnak akkor az eredeti japán hangban is hasonló poénokat hoznak....
Eleinte féltem a magyar szinkrontól de mostmár egyre inkább tetszik....
Ja? És még annyit hogy a Bebopot ismételhetik rogyásig...ha naponta leadnák 3szor ugyanazt a részt, biztosan megnézném :jee:
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Cobra

Elkezdtem nézni a Blue Gendert és nem igazán értem, miért vette meg az A+, szerintem a nagyon felejthetõ kategóriába esik  :(
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Titkos

Quote from: CobraElkezdtem nézni a Blue Gendert és nem igazán értem, miért vette meg az A+, szerintem a nagyon felejthetõ kategóriába esik  :(

Annyira engem sem nyûgözött le, de az A+-osok láthatóan az akcióorientált animéket szeretik megvenni, ebben meg ölik egymást rendesen. ;)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Necrid^

Nemtom ,engem annyire nem fogot a blue Gender.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Thomasson88

Nekem meg nincs A+ om ugyhogy irigy vagyok :(
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.