Main Menu

A dohányzás élvezete

Started by Ramiz, 2005-10-15, 22:54:05

Previous topic - Next topic

nyest

körülöttem mindenki dohányzik, de én sose szoktam rá, én csak drogozok  :lol:
**** COMMODORE 64 BASIC V2 ****
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
READY... ..
(?!)

Ramiz

Ezen mi a vicces? :) (Drogokról különben is csak élőben érdemes beszélgetni...)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

Quote from: Ramiz on 2006-10-16, 19:52:35
Ezen mi a vicces? :) (Drogokról különben is csak élőben érdemes beszélgetni...)

szeretném érteni, hogy ezt hogy érted  :wtf:

nyest

élőben beszélgetni...na persze :ejnye:
**** COMMODORE 64 BASIC V2 ****
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
READY... ..
(?!)

Zsiga

Quote from: nyest on 2006-10-16, 20:46:38
élőben beszélgetni...na persze :ejnye:
Persze, egy jól megtömött bonvízipipa mellett. :D

Tycho

Zs: úgy beszélsz mintha legközelebb vízipipát hoznál az óbiba... hozol?  :hehe: :angyali: :hopp:

nyest

Quote from: Zsiga on 2006-10-16, 21:19:40
Quote from: nyest on 2006-10-16, 20:46:38
élőben beszélgetni...na persze :ejnye:
Persze, egy jól megtömött bonvízipipa mellett. :D

derékig érő vizipipámvan, eheh, apámék hozták, eheh, apámtól lopok papírt, eheh  :whoah:
de apám tudtommal csak dohányzik, bárazért... nála nem lehet tudni ;]]
"kopasz Gyuri mókaflesh" :D , nem, apám nicneve KisFecó :D
:lul:
**** COMMODORE 64 BASIC V2 ****
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
READY... ..
(?!)

RE@L

Vaníliás dohányba próbáljatok 1x tekerni! Nagyon, nagyon jó az íze  :lazza:

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Zsiga

Quote from: Tycho on 2006-10-16, 21:27:22
Zs: úgy beszélsz mintha legközelebb vízipipát hoznál az óbiba... hozol?  :hehe: :angyali: :hopp:
Kifogytam a kábelből, ha Ramiz szerez hozzá slagot akkor viszem. :D
Egyébként ma vettem pipát, mert a régi kicsit betegeskedik, de azért viszem majd azt is, mert olyan szép hosszú. :)

nyest:  :eek: zOMG |33t :hail:

Tycho

zsír :D akkor megyek biza' (ugye most pénteken van jól emlékszem?)  :rotfl: én is hozok pipát, de most nem a kupakosat, 'csak' a hétkönapi kicsit :D

Raggie

TG: Jaja! ;) ("Zsír! Ehehehhh!")

RE@L: néha meg tudlak érteni(átmulatott és cigizett éjszakák után), de azért én ha le is fogok szokni, akkor nem ilyen okból! Max saját család miatt, gyerekek miatt stb. De ez sosem fog megtörténni velem... legalábbis reméle! :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

nyest

mondjuk partykba engem is zavar ha a képembe fújják a füstöt..és öklendezek, mert tele a tüdőm...
de pl itthon a szobámba nem lehet begózni, itt a terasz, lakáson belül meg csak a konyha, ami persze full nyitott :D de van elszívó :D
hányinger keltő tud lenni ha egy dohányzó pasas ágyába kéne aludnom...szerintem lekúsznék a padlóra ...
barátom is dohányzik, el is küldöm fogat mosni :D nekem ne tolja oda az arcát ha árad a cigi szag belőle :D

én olyan kedves vagyok, elájulok.
**** COMMODORE 64 BASIC V2 ****
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
READY... ..
(?!)

RE@L

#192
Jaj! Félreértetek, leszokni magam miatt akarok leszokni. Egyszerűen, nem érzem létszükségletnek csak egy jóízű káros szenvedélynek. Hogy miért szokok le? Csak úgy, sose akartam életem végéig dohányozni és most van alkalmam és időm rá, miért ne tehetném meg? Simán tudok cigi nélkül is élni. Úszásban is jobban teljesítek, pedig előtte Onizuka volt a példaképem ebben  :szemuveges:
Kocadohányos se akarok lenni. Egyszerűen úgy éreztem itt az ideje hogy leszokjak. Én nem akarok senkit se lebeszélni, mert a mai napig merem állítani hogy a cigi nagyon jó dolog, bármennyire káros is.

u.i.: 1 et nem értek, miért mondod meg h szobádban nem lehet bagózni, csak a konyhában meg erkélyen amikor nem dohányzol? :D Vagy manapság süti sütés közben 1 spangli, takarítás közben 1 spangli esetleg lefekvés előtt a teraszon 1 spangli? :rotfl:

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

nyest

Quote from: RE@L on 2006-10-16, 23:02:32
1 et nem értek, miért mondod meg h szobádban nem lehet bagózni, csak a konyhában meg erkélyen amikor nem dohányzol? :D Vagy manapság süti sütés közben 1 spangli, takarítás közben 1 spangli esetleg lefekvés előtt a teraszon 1 spangli? :rotfl:

erre ott a hintaágy...volt rá precedens hogy laposkúszásba elindultam a homokozó felé :D
ez még nyáron volt na. akkor még nem volt ilyen nagyon hideg..
most marad a felöltözök usánkába kimegyek visszajövök:D integetek papámnak mert képes kukerral nézni ugyan mitől ég a mozgásérzékelős lámpa mindenhol :D ja csak KisAncsa...kitudjamitcsinál :D

nem takarítás előtt közbe nekem nemszabad mert 1 hétig csak porszívózok...  :angyali: amúgyis heti 2× simán takarítok hát még olyankor, hamég a porszívónak énekelek  :3x3:

**** COMMODORE 64 BASIC V2 ****
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
READY... ..
(?!)

Raggie

LoLL!! Elég lazán toljátok!! :D
Quote from: nyest on 2006-10-16, 23:08:46
nem takarítás előtt közbe nekem nemszabad mert 1 hétig csak porszívózok...  :angyali: amúgyis heti 2× simán takarítok hát még olyankor, hamég a porszívónak énekelek  :3x3:
:eek: o.O Úúristen!!! Heti 2X?!!!! Az bazisok!! Én ha kéthetente kitakarítok a szobámban akkor az már jó hónapnak számít! ;) Minek annyit takarítani! ELkopik a szőnyeg! :)

Amyúgy meg akkor meg tudlak érteni RE@L... végülis lehet, hogy énis vhogy így fogom abbahagyni... így kellemesebb valamivel mint erőlködve és átkozódva nemde?! :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

RE@L

Az biztos, egy hete még nagyon úgy voltam néha hogy ááá de rágyújtanék, sőt mai napig szívesen rágyújtanék de teljesen fölösleges, és ez a tudat segít benne hogy ne is érdekeljen a cigi. Amúgy szerintem aki leszokik mindenki talál magának valami saját utat.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Yakumo

AntiPost Detected
....Loading....
Analyzing.......
Moderate action?
....Loading...........
:confused:
Error
System Failure
Blue death
*

Raggie

Quote from: RE@L on 2006-10-16, 23:16:25
(...)aki leszokik mindenki talál magának valami saját utat.
Ez nagyon igaz! :)

De, hogy Yakumo -érthető és jogos- felszólalására válaszképp kicsit ON-topicabb vizekre evezzünk:
Mpstanában Ramizzal rászoktunk az úgynevezett jóéjt cigire. :) Ami annyit tesz, hogy lefekvés előtt egy-egy pohárka bor vagy sör melletti utolsó cigi aznapra, mellette egy uccsi kis dumálás, esetleg a másnapi programok végső konkretizálása, stb. Jópofa és felettébb kellmes szokássá vált mostanra... dohányosoknak nagyon tudom ajánlani!  ;) :cool:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Tycho

ez nálam ha éjszakázok akkor úgy néz ki hogy átsétálok a "dohányzóba" és kikönyökölve az ablakba eltolok egy szálat... :lazza: ha nem virrasztom túl az őseimet, akkor sajnos ez elmarad... :bruhuhu: pedig jó érzés a fekete égboltra kinézni és elszívni egy utolsó cigit  :jee:

Zsiga

Quote from: Raggie on 2006-10-17, 22:43:20
Pls! Kicsit nagyon kezdetek OFFTOPIC lenni!  :redface: :]
Igenis. :)
Hogy ON is legyen, mondtam már hogy vettem tegnap pipát? :)

Raggie

Még nem! Hmmm... és milyet? :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho


Zsiga

Quote from: Tycho on 2006-10-18, 00:46:55
Quote from: Ramiz on 2006-10-18, 00:13:18
/r fotó!!! :D
fotót belénk biza, Zsiga! :D :D :D :D   :_piszka: :angyali:
Majd holnap csinálok. Egyébként meg úgyis viszem pénteken. :)
Semmi extra, csak egy egyszerű kis kezdőknek való pipa, de legalább kicsi meg viszonylag olcsó volt. :)

Ramiz

#204
Miért kellett ezt ide tenni? Yaku, lécci tedd vissza!
Itt pillanatok alatt el fog süllyedni és lapozni kell majd érte!
Ha ez meg a Gasztró nem lenne a Kultúrában, eleve fele annyi ember járna oda!...

Mivel a kérésnek van alapja, oké. Visszament. Csak furcsa lett, miért van ez a Filmek, zenékben. Bár most nézem, talán az aktuális dolgok kategóriába bele lehet "erőltetni". -Yakumo
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Köszi Yaku! :D

Hol vannak már azok a fotók? :)
Úgy látom pénteken megint nagy füstölés lesz! :D (akkor talán addigra pénzt is kellene gyűjtenem! :rolleyes: )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Zsiga


Ramiz

Csinos pipa. :cool: (Az ing se rossz, de ehhez a pipához inkább egy barnát, drappot, homokszínűt vagy esetleg egy kekizöldet javasolnék. :D )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2006-10-18, 23:05:52
Csinos pipa. :cool: (Az ing se rossz, de ehhez a pipához inkább egy barnát, drappot, homokszínűt vagy esetleg egy kekizöldet javasolnék. :D )
Asszem csak egy olyan ingem van ami megfelel ezeknek a szigorú követelményeknek. A probléma csak az, hogy míg ezt a kéket simén felveszem vasalatlanul, az még frissen vasalva is gyűrött. :) De majd pénteken abban megyek, ha nem felejtem el (kivasalniXD).
Ja meg viszek B&B-t, a harmadik nincs még meg ha jól emlékszem, ugye?

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2006-10-18, 23:44:29
Ja meg viszek B&B-t, a harmadik nincs még meg ha jól emlékszem, ugye?
:hail:

Egyébként terjesztem az Igét: a frissen, ropogósan leszedett és kiírt B&B dvd-k kezdenek vírusosan terjedni baráti körömben... :whoah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!