Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

.Attila

Képek a 2 héttel ezelõtti éttermi banzairól.
Azt hittem tesóm elvitte a gépet, és ezért nem raktam fel eddig (közben kiderült, hogy nem is vitte el -_-).

Ramiz

Quote from: HVp213edit: Pedig igértél nekünk nektárt (mondjuk én kaptam töled sutyiba némi rásegitöt :haha: )
= 2 dl vodkát mûanyag pohárba... :lul:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: PirulaBizonyíték erejû dokumentumok az USTeam tagjairól. :)
Ramiz szédíti a lányokat
Adjatok szalonnát!
Az ideális konyha kellékei (a kés katz miatt került fel :))
Felszerelkeztünk az éjszakára
Csuthyt elrabolták a fórumtagok
Raggie fókaistává avatása
Ramiz szintén megtért
Ezt a bort nézd komám!
Nna ezeket kerestem már egy órája itt az usteamen!! :D De megvannak az a lényeg!
A hangulat asszem jól tükrözõdik belõlük, ugyhogy minden valamire való usteamest várunk jövõre ugyanott!!(Piruláéknál, jómesssze pestõl...)

Edit: az uccsó kép szövege különösen passzol! :haha: :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Leon Carter

Nekem nincs fotóm pedig a fotózás a hobby-m. :(
De majd lesz!

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

:eeek: Az enyhe nem kifejezés erre! És legalább sikerült elkapni? :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Manu


educika

"I find it kinda funny I find it kinda sad that the dreams in which I'm dying are the best I've ever had..."

Ramiz

Quote from: ManuPersze! Ez tuti, hogy fake! ;)
Nem az! Hörr! :grrr: :D

educika: Örülök, hogy te sem veted meg az italt! :cool: Meet után néha sörözés szokott lenni, attól függ, hány ember jön. Ha te jössz, biztos megtöltjük majd a kocsmát. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: educikaEgy két képecske:)

tablóképem
iszunk osztálykiránduláson, én sárgában:)
Jeechaw! Ujjabb alkeszok a fórumon!! Ööö, bocsi a megszólításért, csak itta sok antialkoholista között jó érzés találkozni olyan emberrel, aki Ramiz kolléga szavaival élve "nem veti meg az italt". Nna egyre jobban várom az elsõ meetet, amire mehetek! :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

educika

Quote from: Ramizeducika: Örülök, hogy te sem veted meg az italt! :cool: Meet után néha sörözés szokott lenni, attól függ, hány ember jön. Ha te jössz, biztos megtöltjük majd a kocsmát. :)

Én vasárnap is mentem a Rádayba a többiekkel:)
"I find it kinda funny I find it kinda sad that the dreams in which I'm dying are the best I've ever had..."

Pirula

Ehm... ez a kép július másodikán készült egy házibuliban. Ha nekem kutyám lesz azt biztos nem engedem hogy odamenjen a hülye vendégekhez. Mindazonáltal felteszem, mert nem minden nap pózol együtt az ember egy alaszkai malamuttal. A link megnyitásakor kicsit távolodjatok el a monitortól mert a kép nagyon közelrõl készült. :)
A bal felsõ vagyok.

Raggie

Quote from: PirulaA link megnyitásakor kicsit távolodjatok el a monitortól mert a kép nagyon közelrõl készült. :)
Ezt nem vettem komolyan, mondván az én idegeim aczélból lenni, de mikor betöltött valami õrült, szemüveges, hipnotizáló szempárt sikítva hátraugrottam!(egy pillanatra még a kést is láttam a szájában keresztbe) ;)

Egyébként jó kép! :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pirula

Quote from: Raggie GordonEzt nem vettem komolyan, mondván az én idegeim aczélból lenni, de mikor betöltött valami õrült, szemüveges, hipnotizáló szempárt sikítva hátraugrottam!(egy pillanatra még a kést is láttam a szájában keresztbe) ;)
Ez a késes dolog nagyon megviselte a lelkivilágotokat látom. :haha:

Raggie

Quote from: PirulaEz a késes dolog nagyon megviselte a lelkivilágotokat látom. :haha:
Hát meg az az õrült szempár! Jujjjjjj.... :eeek:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pirula

Quote from: Raggie GordonHát meg az az õrült szempár! Jujjjjjj.... :eeek:
Azt a -6-os dioprtria és a dupla cilinder teszi.

Raggie

Quote from: PirulaAzt a -6-os dioprtria és a dupla cilinder teszi.
ÁÁÁÁÁÁ! Újjabb ördögi eszközök a láthatáron! Te mindenáron az õrületbe akarsz kergetni!? Mostmár nem fogom merni megnézni azt a képet többször!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Mattanja

Quote from: Pirulanem minden nap pózol együtt az ember egy alaszkai malamuttal.
Dehogyisnem. Mutassak párat? :p Egyébként mit kerestél te a kutyám közelében? És egyáltalán hogyan csináltad, hogy észre sem vettelek?  ;)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Pirula

Quote from: ShiroiDehogyisnem. Mutassak párat? :p Egyébként mit kerestél te a kutyám közelében? És egyáltalán hogyan csináltad, hogy észre sem vettelek?  ;)
Ezekszerint nálatok voltam házibuliban? :eek: Ejj, valaki megint meszkalint csempészett a jégboromba. :haha:

Ramiz

Quote from: Raggie GordonNna egyre jobban várom az elsõ meetet, amire mehetek! :rolleyes:
Ne örülj, csak ivásról van szó. :D :__devil:

Quote from: educikaÉn vasárnap is mentem a Rádayba a többiekkel :)
Jó, hogy nem tudtam, mert erõsen lekéstem volna egy elõre megbeszélt találkát, amire a meet után rohantam. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizÁllatságok a cseh táborból
Jujj, mér vagyok több mint a felén illuminált?? :confused: najó nemis, csak az elsõ kettõn...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonJujj, mér vagyok több mint a felén illuminált?? :confused: najó nemis, csak az elsõ kettõn...
A vécés képet még fel sem raktam... :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: RamizA vécés képet még fel sem raktam... :__devil:
De remélem fogod... :D
Részeg disznók, és még csak nem is voltatok egyetemi mulatságon, mi lesz veletek ott? :D

Ramiz

Quote from: katzDe remélem fogod... :D
Ez Mazsin múlik. :D Egyébként nem durva kép, de olyan :lul:-féle és nagyon aranyos. :D

Quote from: katzRészeg disznók, és még csak nem is voltatok egyetemi mulatságon, mi lesz veletek ott? :D
Nem tudom, de a képeket majd feltesszük. :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Najóvan má! Elõször talán megnézném azt a képet, mielõtt bármibe is belemegyek...

Egyetem?.....miaz?..... buli?.... AKKOR JÓÓÓ!!! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Manu

Ezek nagyon "izgalmas" képek, de körülbelül majdnem mindent elmondanak az animén, az ázsiai filmen, meg a jazzrajongáson kívül rólam:

munkában 1
mukában 2
munkában 3

... és utána a pihenés :):

felkészülés (.mov)

és a

kép

Moloko

Quote from: ManuEzek nagyon "izgalmas" képek, de körülbelül majdnem mindent elmondanak az animén, az ázsiai filmen, meg a jazzrajongáson kívül rólam:

munkában 1
mukában 2
munkában 3

... és utána a pihenés :):

felkészülés (.mov)

és a

kép
nini, tök aranyos vagy :)

Manu

Quote from: Angelnini, tök aranyos vagy :)


Jah, de úgy néz ki minden forumitát elrémísztettem rajtad kívül, mivel már egy hónapja hanyagolják ezt a topicot... :)

Ramiz

Quote from: ManuJah, de úgy néz ki minden forumitát elrémísztettem rajtad kívül, mivel már egy hónapja hanyagolják ezt a topicot... :)
Én spec a képgalériába szoktam reagálni... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!