Melyik animet láttad legutóbb? Hogy tetszett? - Archive #1 - 2004-05 - 2006-03

Started by Moloko, 2004-05-15, 22:21:16

Previous topic - Next topic

Bandita ^^

Quote from: MohaHmm... nem teljesen ilyen, de pl tudom ajánlani amit most nézek: Tiny snowfairy Sugar (Chiccha na yukitsukai Sugar) Vicces és hihetetlenül aranyos. :)
Vagy még tudom mondani a Magical nyan nyan Taruto-t.
Amúgy mindkettõ kicsit "gyerekanime", de egész jók. ;)

:merci:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Moha

Quote from: Bandita ^^:merci:
Ja, és még egy: Angel's Tail (Otogi story tenshi no shippo) :) Ez már annyira nem gyerek, és a magic/shojo kategóriába belefér. :) ([COLOR="LemonChiffon"]12 csaj és egy srác...[/COLOR])

Bandita ^^

Quote from: MohaJa, és még egy: Angel's Tail (Otogi story tenshi no shippo) :) Ez már annyira nem gyerek, és a magic/shojo kategóriába belefér. :) ([COLOR="LemonChiffon"]12 csaj és egy srác...[/COLOR])

Ohhhhhhh... Heaven!!! :muhahah:
Listára felvéve.... Asszem pár napra el lettem látva... :)
"Off ON" :Csak ne lennének azok a fránya vizsgák. "Off OFF"
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Lt. Simoan Blarke

ami fent volt még ftpn, megnéztem. vége már erõltetett, és eltûnik belõle a pajzán (:D:D:D perverz) humor... viszont az endingje tuti :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Quote from: blarkeami fent volt még ftpn, megnéztem. vége már erõltetett, és eltûnik belõle a pajzán (:D:D:D perverz) humor... viszont az endingje tuti :)
Az nem a vége, mert még megy... Õõõ nemtom melyik részben volt amikor megmentették Arika-t a kihüléstõl, de ha az nem volt pajzán humor, akkor mi?:D
 Egyébként ez az "eljátszom h én vagyok a hercegnõ" dolog nekem sem jött be... A herceg hasonmás meg nem lett volna akkora röhej, ha nincs rajta az a kretén maszk...

Lt. Simoan Blarke

Quote from: LythisAz nem a vége, mert még megy...
erre saját kútfõbõl is rájöttem, köszönöm. :rolleyes::D
Quote from: LythisÕõõ nemtom melyik részben volt amikor megmentették Arika-t a kihüléstõl, de ha az nem volt pajzán humor, akkor mi?:D
az nem volt az. a tentacle jelenet meg a "wow big boobs" jobban tetszett (amikor a szõke kiscsajt méricskélte teljesítménytúrán)
Quote from: LythisEgyébként ez az "eljátszom h én vagyok a hercegnõ" dolog nekem sem jött be... A herceg hasonmás meg nem lett volna akkora röhej, ha nincs rajta az a kretén maszk...
na ja. de annyira azért nem rossz, hogy a késõbbi részeket ne nézegessem meg. :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Groven

Quote from: LythisAz nem a vége, mert még megy... Õõõ nemtom melyik részben volt amikor megmentették Arika-t a kihüléstõl, de ha az nem volt pajzán humor, akkor mi?:D
 Egyébként ez az "eljátszom h én vagyok a hercegnõ" dolog nekem sem jött be... A herceg hasonmás meg nem lett volna akkora röhej, ha nincs rajta az a kretén maszk...

Nekem semmi bajom nem volt a 12. résszel.  Passzolt a többihez.

Feldin

Quote from: Kvikveg"meet" topicbol:
A mit nezunk temahoz, ezennel leadok 600 szavazatot az eddig felig megnezett
Szomszedaim a Yamadak-ra:
Kis csalad elete, kinezetre vizfestek, egyszeru alakok, humor - az van.
Top 10 es a jelenet a tv megszerzeseert - avagy hazastarsi balett a taviranyitoval. Megtudhatjuk, a japan haztartasok zokni es torulkozoelnyelo fekete lyukja hol talalhato es mit tegyunk, ha a csalad nem akar fenykepezkedni az elso ho alkalmaval, helyette izgi filmet nez meredt szemekkel.
Egyszoval: LOL!
:hahaha:
szvsz az egyik legjobb ghibli. Nagy kedvencem.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: kikuchiyoNekem is megvan, ha kéred, még az ASVA-para elõtt innen szedtem le.

Tényleg jó film egyébként, Takahata jól ért hozzá, hogy jelentéktelen mindennapi történéseket úgy mutasson be, hogy az egész mélyen elgondolkodtató és nagyon hangulatos legyen.
Takahata?
hm. mi van még tõle hasonló?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Fazék

Úgy látszik csak el kell kezdeni és belejövök az abbahagyásba :D Szóval ez is erre a sorsra jut, mert egyszerûen unalmas. Alig várom hogy megtaláljam a következõ sorozatot, amit abbahagyhatok vuhúúú

kikuchiyo

Pl. az Omohide no poroporo (Only Yesterday vagy mi) ilyen. Majd figyeld, hogy mit hallgatnak a kocsiban a közepe felé... :)

Jó filmje még a Pom Poko, bár az egy kicsit más hangulatú.
Failure is the default option

SaiyaGin

Quote from: FazékÚgy látszik csak el kell kezdeni és belejövök az abbahagyásba :D Szóval ez is erre a sorsra jut, mert egyszerûen unalmas. Alig várom hogy megtaláljam a következõ sorozatot, amit abbahagyhatok vuhúúú

:muhahah:  Ha egyszer valami beindul, akkor az nagyon beindul! :uzi:

Maron

Detective Conan Movie 5 - Countdown to Heaven (by NazoNoKami)

Egyik kedvenc filmem (majdnem mindre rá lehet mondani), és jó érzés volt végre DVD-ripben, normális felirattal látni :) A történetben ezúttal a BO bukkant fel, és Aira koncentráltak inkább benne. Az aktuális bûnügy is érdekes volt, és a robbantgatás is a végén :D A legjobban Ayumi-chan mondata ("Nõi megérzés!" xD) tetszett, és rá Ran arca tetszett, ill. a végén [COLOR="White"]mikor Mitsuhiko megkérdezte Conant, hol tanult meg vezetni, mire Conan: "Apa Hawaii-on..." és észbe kapott xD Minden filmben kiderül, Yusaku mindenre tanította a fiát Hawaii-on :D[/COLOR] Rajongóknak természetesen kötelezõ.

MÄR - Märchen Awakens Romance 16

Végre! :D A következõ részben kezdõdik a War Games elsõ harca :whoah:

Bandita ^^

Quote from: MohaJa, és még egy: Angel's Tail (Otogi story tenshi no shippo) :) Ez már annyira nem gyerek, és a magic/shojo kategóriába belefér. :) ([COLOR="LemonChiffon"]12 csaj és egy srác...[/COLOR])

Nem biztos ez a megfelelõ hely, gomen.
Van a könyvtárba 1 "episode 5.5"... :wtf: ????
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

SaiyaGin

Quote from: MaronDetective Conan Movie 5 - Countdown to Heaven (by NazoNoKami)
Rajongóknak természetesen kötelezõ.

Már leszedtem egy rakás DC-cuccot, amit még mindig nem néztem meg. :rolleyes: Valahogy mindig mást nézek (most például Excel Sagát :D), de a jövõ heti különkiadást tuti megnézem!:whoah:  (Gin :lazza: )

Moloko

off: wow, tökjó menõ threadet nyitottam anno :) ennek most örülök :)

on: szóval Daphne.

fogod, megnézed az elsõ részt. aztán persze megnézed a másodikat is.
a harmadikat már ne nézd meg, onnantól csak egyre rosszabb és rosszabb lesz, egyre unalmasabb és még annál is unalmasabb.

DE az 5. rész nézd meg, akár láttál egyetlen más részt is a sorozatból, akár nem, ugyanis az önmagában is kitûnõ.

aztán persze biztos vannak kis apró történeti megfejtéshez szükséges részletek a sorozat folyamán elrejtve, mert annyira mégse volt tiszta a kép amikor az utsó részeket élesváltással az hetedik után néztem meg, de lényegében az
1-2,
5, mert az kell,
8. még fontos lehet késõbbi szereplõ szempontjából,
11es kell,
12esben a 19. percnél van egy fontos részlet, szereplõszempontból
(13, ha érdekelnek a flúgos bountyhunterek)
17 még relatíve vicces, de nem létfontosságú
18 is - jé - relatíve vicces, de ez sem létfontosságú
23, 24, 25. The End.

Andi

Most tartok a 3. résznél. Figyelmeztettek, hogy ha olvastam a mangát akkor csalódni fogok. De nekem tetszik:D Érdekes. Mondjuk a színvilága nem nagyon jön be, túl sok a fény...
A mangával nem lehet összehasonlítani, de mint anime érdekes és szép:)

Christian

Itteni ajánlásra elkezdtem nézni a sorozatot és hát...hát alig tudtam abbahagyni :D Bár én rühellem az olyan animekat amikben mechak vannak, ez egy igazi gyöngyszem! Teljesen megszûnt a mecha utálat! Azt hiszem emiatt az anime miatt ráveszem magam végre a sokak általl istenített NGE -re és Noir-ra is :)

Kvikveg

Quote from: ChristianItteni ajánlásra elkezdtem nézni a sorozatot és hát...hát alig tudtam abbahagyni :D Bár én rühellem az olyan animekat amikben mechak vannak, ez egy igazi gyöngyszem! Teljesen megszûnt a mecha utálat! Azt hiszem emiatt az anime miatt ráveszem magam végre a sokak általl istenített NGE -re és Noir-ra is :)
Hm. Akkor nekem is bele kene neznem...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: ChristianItteni ajánlásra elkezdtem nézni a sorozatot és hát...hát alig tudtam abbahagyni :D Bár én rühellem az olyan animekat amikben mechak vannak, ez egy igazi gyöngyszem! Teljesen megszûnt a mecha utálat! Azt hiszem emiatt az anime miatt ráveszem magam végre a sokak általl istenített NGE -re és Noir-ra is :)
Full Metal Panic!-et azért ne felejtsd ki :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ready2

Quote from: ChristianItteni ajánlásra elkezdtem nézni a sorozatot és hát...hát alig tudtam abbahagyni :D Bár én rühellem az olyan animekat amikben mechak vannak, ez egy igazi gyöngyszem! Teljesen megszûnt a mecha utálat! Azt hiszem emiatt az anime miatt ráveszem magam végre a sokak általl istenített NGE -re és Noir-ra is :)

a noir az nemis mecha. legalabbis ameddig en birtam nezni addig nemvolt az. ( enyhen szolva nemjott be. hogy miert azt ebben a topicban mar leirtam ha erdekel :) )

Necrid^

#5391
Quote from: ChristianItteni ajánlásra elkezdtem nézni a sorozatot és hát...hát alig tudtam abbahagyni :D Bár én rühellem az olyan animekat amikben mechak vannak, ez egy igazi gyöngyszem! Teljesen megszûnt a mecha utálat! Azt hiszem emiatt az anime miatt ráveszem magam végre a sokak általl istenített NGE -re és Noir-ra is :)
Jó az. csak a vége kicsit gyenge. lehetett volna jobb is.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Necrid^

Quote from: ChristianItteni ajánlásra elkezdtem nézni a sorozatot és hát...hát alig tudtam abbahagyni :D Bár én rühellem az olyan animekat amikben mechak vannak, ez egy igazi gyöngyszem! Teljesen megszûnt a mecha utálat! Azt hiszem emiatt az anime miatt ráveszem magam végre a sokak általl istenített NGE -re és Noir-ra is :)
Jó az. csak a vége kicsit gyenge. lehetett volna jobb is. + engem ami naon idegesitett az állandó MR.ALIEN. mondjuk eredeti japán szinkrolal néztem de akkor is idegesitõ volt.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Alkyra

Nos, így legyen ötösöm a lottón.
Szokásos shoujo séma. Egyszer érdemes megnézni a shoujo kedvelõknek.

10/8

Lt. Simoan Blarke

Quote from: NecridJó az. csak a vége kicsit gyenge. lehetett volna jobb is. + engem ami naon idegesitett az állandó MR.ALIEN. mondjuk eredeti japán szinkrolal néztem de akkor is idegesitõ volt.
imo elég eltalált az angol szinkronja, abba meg beleillik a "háááááj misztörélieeeen!" :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Necrid^

Quote from: blarkeimo elég eltalált az angol szinkronja, abba meg beleillik a "háááááj misztörélieeeen!" :D
:lol: egyetlen angol szinkron ami tetszett az pedig a CB-é. és a legpocsékabb a FMP-é.. egyszerüen vertem a fejem a falba amikor meghallotam.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lazzaret

Quote from: NecridJó az. csak a vége kicsit gyenge. lehetett volna jobb is. + engem ami naon idegesitett az állandó MR.ALIEN. mondjuk eredeti japán szinkrolal néztem de akkor is idegesitõ volt.

Ujijin-san :D a legcukib mondat az egész filmben:hahaha:


www.arkangyalok.uw.hu

Cobra

Quote from: Necrid:lol: egyetlen angol szinkron ami tetszett az pedig a CB-é. és a legpocsékabb a FMP-é.. egyszerüen vertem a fejem a falba amikor meghallotam.
Ha még akarsz sebeket a fejedre, akkor ajánlom a RahXephon szinkronját :D

Elkezdtem én is a Stellviát. A történet idáig elég jónak tûnik, de nem értem AnimeNfo-n hogy kapott 8-10 közötti pontozást a grafikára. Ha nekem kellett volna 2003-ban ilyen grafikával és CG-vel kiadnom egy anime-t, még a bemutató elõtt nyomtam volna egy seppukut.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Christian

Quote from: blarkeFull Metal Panic!-et azért ne felejtsd ki :rolleyes:

Hehe az más :D Azt mivel A+ sugározta pont láttam. Bár a szinkron nagyon idegesít Chidorinál. Ettõl függetlenül nem rossz.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: ChristianHehe az más :D Azt mivel A+ sugározta pont láttam. Bár a szinkron nagyon idegesít Chidorinál. Ettõl függetlenül nem rossz.
ha eljutsz a második sessionig (Fumoffu), meg azon a sorozaton meg fogsz halni :rolleyes:

hogy témánál maradjak: Texhnolyze. elsõ 4 rész pipa. fílinges, de egyelõre még semmi nem derült ki. beszéd se nagyon volt. akció is alig-alig. (lelõttek pár embert, egynek levágták egy lábát és egy kezét, mindezt a 4 rész alatt kb 10 percben lerendezték.) a többi hangulatképekbõl és hasonlókból állt. ennek ellenére magával ragadott - bár én valahogy vonzódom a cyberpunk cuccokhoz :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster