Main Menu

Gundam

Started by chilip, 2007-10-14, 02:35:34

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Most két 00 unit van? Csak mert Lockon és Setsuna sortie-jakor is ezt mondták.

Kövi részben lehet végre Soma magához tér -> Marie és átáll CB-hez. Valami pozitív is történhetne már, mert eddig mindenki csak szív.

Ja és remélem Saji leszedi Louise-t. Poén lenne, ha a zuhanás miatt elvesztené a kezét...MEGINT!!!  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

#361
Quote from: Dreamcleaver on 2008-11-12, 20:33:16
Most két 00 unit van? Csak mert Lockon és Setsuna sortie-jakor is ezt mondták.
Ja és remélem Saji leszedi Louise-t. Poén lenne, ha a zuhanás miatt elvesztené a kezét...MEGINT!!!   


Nem: "Up next, Cherudim. 00, stand by.", vagyis, hogy a Cherudim után a 00 fog felszállni.

Saji meg béna, talán még így közelről is el tudná véteni, amennyit szerencsétlenkedik.

Az egyébként szerintem érdekes, ha már itt tartunk, hogy Saji bepánikol, amikor gilkolásznia kellene, anno Christina is megijedt, amikor először érte támadás a Ptolemaiost, viszont Mileina Desu Vashti látszólag nem rémül meg az életveszélytől.

White SeeD

Újabb ep, újabb haladás.
70% GS-ből copypasta a maradék meg töltelék.

Btw, most néztem végig a 0080-at. Azok a szép idők mikor még tudtak Gundamot csinálni :w00t:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

Quote from: White SeeD on 2008-11-16, 19:49:13
Újabb ep, újabb haladás.
70% GS-ből copypasta a maradék meg töltelék.


Egy kicsit gyorsan haladtak szerintem... ::)
[spoiler]Igaz, Al&Sumeragi "hívőként" elfogult vagyok, beismerem, de akkor is.[/spoiler]

chilip

melyik gundamek a jók? Seed-et (egész jó), Seed Destiny-t (pfff), Wing-et (böeee) láttam (meg persze 00 eddig).

White SeeD

A hőskorból származó Gundamok. Az első széria, a Zeta (a legjobb)
Meg a movik. Nekem a Seed is bejött. A turn is tetszett, bár az nem a gundamharcok miatt.
Szóval úgy a régebbi sorozatok.
Azokba van izgalom. Z-ben pl minden harc után mehettek a szerelőhöz a masinák, sokszor igenkomoly sérülésekkel. Jó, volt pár sooooo stupid ott is, de ha az akkori színvonalat nézzük, akkor ezek megbocsátható hibák :smile:
Mindenesetre sokkal jobban kiegyensúlyozottak voltak mint a maiak. Sőt, általában nem Gundaméknak állt a zászló.

Quote from: SaiyaGin on 2008-11-16, 19:54:19
Egy kicsit gyorsan haladtak szerintem... ::)
[spoiler]Igaz, Al&Sumeragi "hívőként" elfogult vagyok, beismerem, de akkor is.[/spoiler]

[spoiler]Én csak néztem hogy a volt loli gyorsabban átállt mint a BK a CG-ben :D[/spoiler]
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

#366
Quote from: White SeeD on 2008-11-16, 20:50:25
[spoiler]Én csak néztem hogy a volt loli gyorsabban átállt mint a BK a CG-ben :D[/spoiler]

Legalább most már valószínűleg nem lesz több [spoiler]"szeretlek, de mégis harcolnom kell ellened"[/spoiler]

Ja, és Sergei továbbra is  :whoah:
A végén Lyle beszólása is jó volt. :D

chilip

#367
elején nem tetszett, hogy a szöszit nem lőtte le, de jó rész volt  :jee: remélem single-ben kiadják azt a betét-számot a végéről.

ed.: ja meg smirnov kinézetre kicsit gay abban a ruciban :D

fraglimiter

#368
Mecha-rape, garness, big-breasted-tieria(zomgwtf), big-big-breasted-sumeragi-in-lingerie, "Saji Crossroad, you dislike Gundam."
Ez a resz 100%!!! :whoah:

Azon gondolkoztunk hogy vajon hova rakjak a gundamekben azt a satrat amit Allelujah osszerakot? Volt ott meg asztali lampa is, halozsak. Ha ezek vannak biztos van elsosegely doboz is erre baratom belokte azt hogy "a kolbaszt meg a pilota ules ala rakjak minden misszio elott hatha lezuhannak egy lakatlan szigetre..."

White SeeD

Quote from: fraglimiter on 2008-11-18, 17:45:45
Azon gondolkoztunk hogy vajon hova rakjak a gundamekben azt a satrat amit Allelujah osszerakot? Volt ott meg asztali lampa is, halozsak. Ha ezek vannak biztos van elsosegely doboz is erre baratom belokte azt hogy "a kolbaszt meg a pilota ules ala rakjak minden misszio elott hatha lezuhannak egy lakatlan szigetre..."

Mint tudjuk ezek luxusgundamok. Van bennük minden.... kivéve biztonsági öv és radar ;)
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Prof. William

Jaja. Valamit 15 órás tüzérégi tűz után már egy kicsit koszos a festésük. :)

SaiyaGin

Quote from: Prof. William on 2008-11-18, 19:37:16
Jaja. Valamit 15 órás tüzérségi tűz után már egy kicsit koszos a festésük. :)

Remélhetőleg ezt a súlyos hibát az új modellekben már orvosolták...

Prof. William

Szerencsére...

Már nem emlékszem melyik Gundam volt de nagyon bírtam hogy a G-ks szinte mindig reménytelen helyzetbe kerültek és utánan bizony azonnal vinni kelett őket a szerelőkhöz úgy leharcolták őket. Ahh a drága aranykor. :)

SaiyaGin

Quote from: Prof. William on 2008-11-18, 20:08:18
Szerencsére...

Már nem emlékszem melyik Gundam volt de nagyon bírtam hogy a G-ks szinte mindig reménytelen helyzetbe kerültek és utánan bizony azonnal vinni kellett őket a szerelőkhöz úgy leharcolták őket. Ahh a drága aranykor. :)

Most ugyanez van a hajóval: kettőt lőnek bele, és a fele felrobban.

SaiyaGin

#374
Az AEU Ásza visszatért. (Kár, hogy már nincs AEU.)
Egyéb, mellékes jelentőségű dolgok is történtek a 8. részben:
[spoiler]-Regene elmondta Tieriának a Szörnyű Igazságot Schenberg bátyó tervéről
-Tieria nőnek öltözve elment egy partira, amit az A-Laws fejesei tartottak, elbeszélgetett Ribbons Almarkkal Schenberg bátyó tervéről
-Louise és Ribbons is dumáltak valamit
-később a Tieria sofőrjeként funkciónáló Setsuna összefutott Lujzival (aki emlékezett rá a fura neve miatt), ők is beszélgetni kezdtek, majd Louise-nak megint rohama lett, a sikoltozására odarohant Billy, aki felismerte Setsunát
-Tieria és Ribbons se tudtak összebarátkozni, Tieria le akarta lőni Ribbons-t, erre megjelent egy másik Innovator, Tieria az ablakon keresztül távozott, és
-Setsunával együtt lelépett a Gundamjaikban, de a rész végén belefutottak a közelben campelő Aliba[/spoiler]

Elég sokat szövegeltek ebben a részben, akció nem volt.

White SeeD

Szószei Gáttái Go Gundamion!

yeah, újabb wtf epizód, csak így tovább.
Következő résztől bevetik a titkos mountot, amit a tv reklámaiban már 5 hete reklámoznak ;)
Így már megvan az 5 egység és jöhet a Gundam Rangers! :cool:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

Jól láttam, hogy Setsuna egyszer végre a lőfegyvereit is használta?
Végre egyszer nem volt haszontalan a Ptolemy.
A visszaemlékezés alapján úgy tűnik, Sumeraginak nem a mája nő a piától. :D
(Csak a streamet néztem, ami rohadtuk szaggatott, a raw-t nem szedtem le.)

White SeeD

Jah, az ilyen nyíl alakú lövés volt.
Az új egységgel előreláthatólag többet fog lődözni.
Legalább is a modellen egy nagy puska jár hozzá :smile:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

Quote from: White SeeD on 2008-11-30, 21:46:25
Jah, az ilyen nyíl alakú lövés volt.
Az új egységgel előreláthatólag többet fog lődözni.
Legalább is a modellen egy nagy puska jár hozzá :smile:

Remélem jobb lesz, mint anno a GN Arms, amivel Lockon hármat lőtt, mielőtt Ali a roncstelepre küldte. Az Exia-GN Arms-ra annyira már nem emlékszem, de asszem az is viszonylag hamar kaput lett Alejandro Corner ellen.

Dreamcleaver

Marie-nak remélem adnak egy unitot azé'.

Jó rész volt, csak az nem tetszett, hogy elég könnyen elintézték a rajtaütést az űrben. A Gadessa pl mi a halált csinált, miközben a 00 szétszedte a cirkálót?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

Quote from: Dreamcleaver on 2008-12-07, 21:54:02
Marie-nak remélem adnak egy unitot azé'.

Jó rész volt, csak az nem tetszett, hogy elég könnyen elintézték a rajtaütést az űrben. A Gadessa pl mi a halált csinált, miközben a 00 szétszedte a cirkálót?

Most a 9. részről beszélsz, ugye?

White SeeD

#381
[spoiler]Ts, már kezdtem örülni hogy megrapelik a ribit, de aztán nem :frown:
Setsuna: zomgwtf, a lézere átvágja a szuperultrabrutál gunblademet? Pedig már lőni is megtanultam vele, most mehet a kukába :D
btw, az a mount nagyon hülyén nézett ki rajta. bár modell alapján valószínű nem úgy fog állni.
Justiceon sokkal jobban nézett ki az extra egység ::)[/spoiler]

Viszont tanulságos rész volt. Kiderült, hogy 12.09-től kezdik árulni az FF potionokat. Egyet kipróbálnék  :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

Quote from: White SeeD on 2008-12-07, 22:44:25
[spoiler]Ts, már kezdtem örülni hogy megrapelik a ribit, de aztán nem :frown:
Setsuna: zomgwtf, a lézere átvágja a szuperultrabrutál gunblademet? Pedig már lőni is megtanultam vele, most mehet a kukába :D
btw, az a mount nagyon hülyén nézett ki rajta. bár modell alapján valószínű nem úgy fog állni.
Justicon sokkal jobban nézett ki az extra egység ::)[/spoiler]

Viszont tanulságos rész volt. Kiderült, hogy 12.09-től kezdik árulni az FF potionokat. Egyet kipróbálnék  :D

Ali hozta a formáját. :__devil: A 00 ugyan nem olyan sorozatnak tűnik, ahol valakit [spoiler]megrépázhatnának, de egy jó kis lassú, fájdalmas halálnemben még reménykedhetünk.  :__devil:

Az Allelujah/Hallelujah-Marie/Soma négyes még produkálhat érdekes helyzeteket. :D
Örülnék, ha egyszer két kis kedvenc pszichopatánk (Ali és Hal) megpróbálná eldönteni, melyikük a jobb gyilkológép. :lazza: Vagy összehaverkodnának, és Sumeragi piakészletét lenyúlva megbeszélnék egymással a legélvezetesebb gyilkosságaikat?  :Kiraly: [/spoiler]
Ja, a fiatal Sumeragi  :cool:

Dreamcleaver

Quote from: SaiyaGin on 2008-12-07, 22:32:51
Quote from: Dreamcleaver on 2008-12-07, 21:54:02
Marie-nak remélem adnak egy unitot azé'.

Jó rész volt, csak az nem tetszett, hogy elég könnyen elintézték a rajtaütést az űrben. A Gadessa pl mi a halált csinált, miközben a 00 szétszedte a cirkálót?

Most a 9. részről beszélsz, ugye?

Igen, Conclave-Mendoi-t nézek.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

Quote from: Dreamcleaver on 2008-12-08, 00:40:10
Igen, Conclave-Mendoi-t nézek.

Mostanában elég lassan adják ki a részeket sajna.  ::)

Ami még eszembe jutott: Michael Trinity, aki annak idején megjegyezte, hogy Tieria tetszene neki, ha csaj lenne. Hogy örült volna, ha látta volna most a partin. :D

chilip

#385
Minden Gundam sorozatba kell szuper-lézer amit a gonoszok birtokolnak? ::)

[spoiler]ja meg sztem a Wang mittoménkicsodának (a kínai csajszi akinél a megmaradt Throne van) a terve pont az Innovator terv megfordítása lesz. Innovatorok lesznek a félelem szimbóluma és utána Celestial Being lesz a megmentő.

új CB tag meg nagyon gyanúsan Innovator...[/spoiler]

White SeeD

#386
Hmm, hraw elmaradt, maradt a gSS sub.
Szokásos ügymenet. első 20 perc majdnem semmi kategória, utána érdekesebb, majd az utolsó 2 percben  :zomg:  :wtf: :he: :lol:
De legalább történt valami érdekes :angyali:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

Quote from: White SeeD on 2008-12-15, 00:44:31
Hmm, hraw elmaradt, maradt a gSS sub.
Szokásos ügymenet. első 20 perc majdnem semmi kategória, utána érdekesebb, majd az utolsó 2 percben  :zomg:  :wtf: :he: :lol:
De legalább történt valami érdekes :angyali:

Jaja.
Úgy tűnik, Marina nem énekelni fog a békéért, mint Lacus és Meer, hanem zongorázni. :D (Kb. hasonló sikerrel, gondolom.)
És benne volt Prof. William hőn szeretett kliséje a barátnője/felesége fényképét mutogató katonáról is. :lul:

Venom

11. részt még nem néztem meg, de 10-hez egy rövid komment, dr. Genya közreműködésével: The Alan Parsons Project!

Egyébként hiába nézem a sorozatot a kezdetek óta, egyszerűen nem tudom megkedvelni a szereplőket. A Hercegnő szenvedése meg külön szörnyű, ez az egész Azadistan nyávogás annyira nem tud meghatni.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

chilip

Quote from: Venom on 2008-12-15, 23:44:53
11. részt még nem néztem meg, de 10-hez egy rövid komment, dr. Genya közreműködésével: The Alan Parsons Project!

Egyébként hiába nézem a sorozatot a kezdetek óta, egyszerűen nem tudom megkedvelni a szereplőket. A Hercegnő szenvedése meg külön szörnyű, ez az egész Azadistan nyávogás annyira nem tud meghatni.

megnézed a 11. részt, láthatod hogy már nincs rajta a térképen :D