Main Menu

Gundam

Started by chilip, 2007-10-14, 02:35:34

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Andrei átvesz az apja helyét hol? Úgy értem Sergei a hivatásos hadsereg tisztje volt, a fia meg A-Laws, szal az hátralépés lenne. CB-hez meg Kataron-hoz meg nem állhat át, mert azzal pont apjával ellentétesen cselekedne. Az más kérdés, hogy Sergei, ha életben marad, a történtek után valószínűleg részt vett volna a puccs-ban, de ezt Andrei nem tudhatja.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zelda

Alternatívan értettem csak. Naná, az apja nyomába sem érhet, amíg azt az idealisztikus világot éli amit az A-Laws nyújt neki, hah na persze. Arra gondoltam, hogy mondjuk az évad végére benő a feje lágya, és mikor már tombol a káosz, majd valamilyen formában továbbviszi apja álláspontját, ha már egyszer kinyírta.
Konkrétan erre gondoltam, bocs hogy nem fejtettem ki, úgy tényleg elég hülyén hangzott.  ;)
És persze ha nem értesz velem egyet, megértem, ilyesmiken igazán nem szoktam berágni. Ez a személyes véleményem, ennyi az egész.

Dreamcleaver

Ja értem. Végül is lehetséges, bár én valószínűbbnek tartom, hogy Andrei A-Laws marad és meghal előbb-utóbb. Mert az egy dolog, hogy tisztázza magában apja emlékét, de ettől még az A-Laws-t tekinti a kiútnak a káoszból. Azért azt fontos megemlíteni, hogy A-Laws-osként Andrei tökéletesen tisztában van vele, hogy milyen morálisan elfogadhatatlan dolgokat művelnek, amelyeket titkolni kell a közvélemény elől, míg Sergei erre a Solar Elevator-on történtekkor jött rá.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zelda

Hát igen ez tény. Mindenesetre kíváncsian várom a következő részt, mert biztos érdekes dolgok történnek/történtek abban a 4 hónapban  ::)
Jah, és nem tudom szeretitek-e a fanart-okat, mindenesetre ezt én csináltam (közel 8órámba telt, lessétek meg, sztem tetszeni fog.  ;)
00Gundam-Seven Swords

Cobra

Egész jó lett, de hogy találtad ki, hogy egy képet a megaupload-ra töltesz fel?
Van egy csomó ingyenes képtárhely, sőt animés képet az Usteam képgalériájába is feltölthetsz.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zelda

Ez nagyon off, de azért válaszolok. A kép méretét illetően, 4oldalon próbálkoztam feltölteni, de mind azt írta, hogy túl nagy a fájlméret, ha pedig lekicsinyítem, nagyon csúnya lesz, ezért raktam fel a MU-ra.

SaiyaGin

#456
Quote from: Zelda on 2009-02-03, 18:39:25
Hát igen ez tény. Mindenesetre kíváncsian várom a következő részt, mert biztos érdekes dolgok történnek/történtek abban a 4 hónapban  ::)
Jah, és nem tudom szeretitek-e a fanart-okat, mindenesetre ezt én csináltam (közel 8órámba telt, lessétek meg, sztem tetszeni fog.  ;)
00Gundam-Seven Swords

Ügyes!  :jee:

Egy másik rajongói készítmény (nem az enyém):
[spoiler]

Remélem, még nem ismertétek.  :D[/spoiler]




Zelda

Nagyon klassz

SaiyaGin

#458
Ez a rész megint nem volt semmi, bár az igazi harc majd a következőben lesz csak.

[spoiler][/spoiler]
[spoiler]-4 hónap telt az előző rész óta, Marie visszaváltott Soma-módba, ami Allelujah-nak egyelőre megoldhatatlan problémát okoz
-Setsunának maradandó sérülést okozott Ali lövése, a pisztoly is tele volt vörös GN-részecskékkel
-A CB úgy dönt, hogy elfognak egy Innovatort, és kihallgatásával visszaszerzik Vedát
-Regene szervezkedik Ribbons ellen, egy papírfecnin elküldi Veda kódjait Wang által a CB-nek - de csak a köv. részben fog megérkezni hozzájuk - már ha megérkezik, persze
- Andreit már át tudta ölelni Louise-t anélkül, hogy gyomrost kapott volna
-Lyle és Anew a 4 hónap alatt határozottan közel kerültek egymáshoz, Lyle beszélt valamit Neil-ről, majd megkérdezte Anew-t az ő családjáról, de Anew csak dadogott
-pont ebben a pillanatban méri be őt az egyik Innovator, a CB összes tagja a helyére siet
-Saji elhatározza, hogy visszaszerzi Louise-t, és ezért újra beszáll az 0-Raiserbe
-felszállás után a szereplők a számukra legfontosabb személy nevét mormolják magukban:
"Saji: Louise...
Louise: Saji...
Andrei: Anya...
Soma: Ezredes...
Allelujah: Marie...
Lockon: Anew...
Tieria: Veda...
Setsuna: Gundam... "
:D [/spoiler]

chilip

Quote from: SaiyaGin on 2009-02-08, 18:03:17
Setsuna: Gundam...
:D

pfff :D biztos többször elélvezett a műszerfalra :D

White SeeD

pfff2, nagy csöndben leszedték az újdonságot... Nah, majd a 4-edik nagyobb ovációban fog lepusztulni.

Btw, lassan közeleg a vége. Mi is a végcél, vagy mit is akarnak elérni? Valahogy eddig az összes Gundamban volt valami főtörténetszerüség, de itt valahogy nemigazán tiszta számomra (Még a legelején volt valami világbéke de ez valahogy eltűnt). Mármint azon kívül hogy le kell lőni az ellenséget, aki gyakorlatilag az egész bolygó :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

Quote from: White SeeD on 2009-02-08, 20:39:18
pfff2, nagy csöndben leszedték az újdonságot... Nah, majd a 4-edik nagyobb ovációban fog lepusztulni.

Btw, lassan közeleg a vége. Mi is a végcél, vagy mit is akarnak elérni? Valahogy eddig az összes Gundamban volt valami főtörténetszerüség, de itt valahogy nemigazán tiszta számomra (Még a legelején volt valami világbéke de ez valahogy eltűnt). Mármint azon kívül hogy le kell lőni az ellenséget, aki gyakorlatilag az egész bolygó :D

Ugyanúgy a világbékét akarják, mint eddig. Illetve elvileg a világbékének már végre kellett volna jönnie a Föderáció létrejöttével, csak a módszerek (országok erőszakos beléptetése, A-Laws, stb) miatt mégse az lett, amit a Ptolemy leánysága és legénysége elképzelt, és most le akarják nyomni az A-Laws-t, meg az őket irányító Innovatorokat. Setsuna valamikor az elején meg is mondta Sajinak, hogy a jelenlegi helyzet miattuk vált olyanná, amilyen (az ő  hibájuk), és ezt "jóvá akarják tenni".

chilip

[spoiler=transamu][/spoiler]

Zelda

Lol  :rotfl:
Hát igen, ezek megint nagyon érdekes fordulatok voltak, és számomra már tökre röhej, hogy gyakorlatilag minden nagyobb szerveződési szinten (Innovators, CB stb.) van egy egy áruló. Ennek a résznek a végén írtó jól szórakoztam ebből kifolyólag  :lul:
És bár Marina-nak eddig sem jutott túl sok szerep, azért nem szeretném ha meghalna, de cserébe ígérje meg, nem fog többet énekeklni  :muhahah:

Dreamcleaver

#464
"Gundam"

Amúgy csak szerintem fog hamarosan meghalni Anew vagy Lyle? Bár lehet Lyle-é már overkill lenne.
S3-ban előkerül a harmadik iker.  :D Marina meg nemzetközi szupersztár lesz, min 10 remix albummal.

Már előre látom, hogy a kövi részben Saji el fog cseszni valamit.

A dal, ami a rész végén megy, mikor elindulnak CB-jék a csatába az fent van valamelyik OST-n, single-en, whatevar?

Zelda: CB-nél ki az áruló? Mert Anew nem az.  :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

#465
Quote from: Dreamcleaver on 2009-02-09, 18:14:45
Amúgy csak szerintem fog hamarosan meghalni Anew vagy Lyle? Bár lehet Lyle-é már overkill lenne.

A dal, ami a rész végén megy, mikor elindulnak CB-jék a csatába az fent van valamelyik OST-n, single-en, whatevar?


Valóban van esély arra, hogy ne kapjanak happy endet, de ez a többi szereplőnél is fennáll.
A dalt (Unlimited Sky) mindjárt feltöltöm Megauploadra.

Szerk.: http://www.megaupload.com/?d=844FJUVV
Sajna jobb minőségben nincs meg, a tokyotosho is csak a szám klipjét adta ki.

White SeeD

Szerintem is Lockon2 fog meghalni. És szerintem ő az áruló, vagy ha mégsem valami bűzlik körülötte ::)
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Zelda

Rosszul fogalmaztam bocs, szerintem sem számítható árulónak, abszolút lövése nincs mi történik vele. Rajta keresztül adatokat gyűjteni! Ráadásul még radarként is használják szegényt. Amúgy tulajdonképpen szeretem ezt a karaktert, de már nagyon csavarják ezt a történetet, most már legyen valami olyan vége, ami azért elfogadható is lesz a közönség számára.

SaiyaGin

Quote from: Zelda on 2009-02-09, 20:27:42
Amúgy tulajdonképpen szeretem ezt a karaktert, de már nagyon csavarják ezt a történetet, most már legyen valami olyan vége, ami azért elfogadható is lesz a közönség számára.

Tökmindegy mi lesz a vége, valakik úgyis dühöngeni fognak.  ::) :D

Dreamcleaver

Tök mindegy mi a vége, ha Graham kínhalált hal, és lesz Kathy x Sumeragi action, én elégedett leszek.  :rotfl: (bár ez utóbbira nem sok esélyt látok  :smile:)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

#470
Quote from: Dreamcleaver on 2009-02-09, 20:53:23
Tök mindegy mi a vége, ha Graham kínhalált hal, és lesz Kathy x Sumeragi action, én elégedett leszek.  :rotfl: (bár ez utóbbira nem sok esélyt látok  :smile:)

:ejnye: Graham, de főleg Nena.

Szerk.:1. azért azt sajnálom, hogy az arcokat nem tudták normálisan megrajzolni abban a jelenetben, amelyikben Lyle szerelmet vallott.
2. Soma jelenlegi hangulata feltámasztotta azon reményemet, hogy már nem sokáig lesz MARIEMARIEMARIE, és talán még összejöhet az AllelujahXSumeragi.
[spoiler]Kati meg nyilván azért tűnt el, mert el van foglalva Patrick férfivá tevésével.  :D[/spoiler]

Zelda

Hát igen, azok a rajzok igen érdekesre sikerültek...
De a gg-BSS subja arra a jelenetre egészen frappánsra sikerült  :Kiraly:
( Ezen az oldalamon megtaláljátok az összes eddigi Gundam 00 részek linkjeit -> Itt )

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2009-02-09, 13:48:33
[spoiler=transamu][/spoiler]

...és méltó párja, a Trans-Marina
[spoiler][/spoiler]

Megoldódott Kati eltűnésének kérdése is:
[spoiler][/spoiler]

White SeeD

Hmm, ritkajórész volt. Végre történt némi előrehaladás, ráasásúl majdnem minden fronton.
Valaki mondja már el, mire jó a gundam két nagy körrel és csíkkal füstölögve?

[spoiler]
Eljött a végső táp ideje: ami még egy Gundamban sem volt. pszichoshock attack :lazza:
Már előre látom, úgy lesz vége a sorozatnak, hogy a gundam körbe körbe repüli a bolygót, miközben húzza a csaíkját és a békére a manipulálja az embereket...
Bár mintha inkább az emberek valódi alakját hozza elő, és akkor nem hogy béke nem lesz, de vége a világnak.
Elég csak pszicholújára gondolni.
+Pszichoribi is visszatért. [/spoiler]

Úgy néz ki végre megkezdődött a sorozatvégi hajrá. Kivcsit korábban, mint ahogy azt az 1 szériában tették.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

#474
Quote from: White SeeD on 2009-02-15, 18:17:10
Hmm, ritkajórész volt. Végre történt némi előrehaladás, ráasásúl majdnem minden fronton.
Valaki mondja már el, mire jó a gundam két nagy körrel és csíkkal füstölögve?

Érzékeltetni lehet vele a gyorsaságot, és jól néz ki. :lazza:

Quote from: White SeeD on 2009-02-15, 18:17:10

[spoiler]
Eljött a végső táp ideje: ami még egy Gundamban sem volt. pszichoshock attack :lazza:
Már előre látom, úgy lesz vége a sorozatnak, hogy a gundam körbe körbe repüli a bolygót, miközben húzza a csaíkját és a békére a manipulálja az embereket...
Bár mintha inkább az emberek valódi alakját hozza elő, és akkor nem hogy béke nem lesz, de vége a világnak.
Elég csak pszicholújára gondolni.
+Pszichoribi is visszatért. [/spoiler]


[spoiler]A békére manipulálás nem rossz ötlet.
:ejnye: Pszicholujah nem az eredeti, MARIEMARIEMARIElujah az eredeti.
Ugyan még mindig azt várom, hogy pszichoribi milyen fájdalmas és hosszadalmas halálnemben részesül, de azért az tetszett, ahogy árulóribit lerendezte. :__devil:
Sajinak majdnem meglett Luisu, de helyette Andrei szerzett magának egy újabb ellenséget.  ::) Viszont most már Lockon is csatlakozhat Al és Saji "Elhagyott a barátnőm" klubjába. [/spoiler]

Az tetszett különben, ahogy megoldották a "Lelövik-e Marinát?"-kérdést.
A sorozatvégi hajrá meg az S1-ben szerintem már a 17. részben("HOWARD MMMAASSOOOOON!!!") megkezdődött.
A következő részben pedig:
[spoiler][/spoiler]

chilip

misztá busidóóóó gépe úgy néz ki mint egy vámpír  :jee: ja és SZÁDZSI KROSSZRÓDÓ xD egyébként szar rész volt, nekem nem tetszett, de hogy mér azt nemtom...

White SeeD

Quote from: chilip on 2009-02-16, 01:41:49
de hogy mér azt nemtom...

Mert a szokásos jólkinézőamúgysemmiresemjóizgalommentespuffogtatáson kívül volt történeti előrehaladás is, és ez nem illik bele az eddigi összképbe? :angyali:

Jó, legyen, a csík jelentheti a gyorsaságot. De a két körnek mi értelme?
Én a hangrobbanás (vagy minek hívják) effekte tippelnék, nade az űrben nincsen közeg, amiben láthatóvá válna. Meg az csak egy pillanatig tart.

A pszichoribi meg úgy fog meghalni, ahogy a CG-ben is. ::)
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Zelda

Hát igen, ideje volt már kicsit belevágni a történetbe is, igazából nem nagyon lepődtem meg semmin sem. Viszont nagyon kíváncsi lennék, hogy az 00 Gundam hogy a fenébe lassítja Setsuna sérülésének rosszabbodását.

White SeeD

Quote from: Zelda on 2009-02-21, 11:29:55
Viszont nagyon kíváncsi lennék, hogy az 00 Gundam hogy a fenébe lassítja Setsuna sérülésének rosszabbodását.

Pont ezt ne tudná? :redface: Ezek luxusgépek, tudnak ezek mindent. Van bennük minden kivéve radar és biztonsági öv.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

Quote from: White SeeD on 2009-02-21, 13:56:26
Pont ezt ne tudná? :redface: Ezek luxusgépek, tudnak ezek mindent. Van bennük minden kivéve radar és biztonsági öv.

:ejnye: Radar már az Exiában is volt, ha nem is nagy hatótávolságú.