Main Menu

Gundam

Started by chilip, 2007-10-14, 02:35:34

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

#510
Jókat röhögtem a 22-23-as epizódokon. Tudnám Ribanc minek állította fel egy csoportképhez maga mögé az X ezer klónt.  :D Elég gagyi volt ez a mass suicide Gaga haderő. Ennél már az is sokkal jobb lett volna, ha bedobnak hirtelen még 5-6 eddig ismeretlen Innovatort táp suitokban aztán hajrá. Gondolom fogytán a pénz meg az ötletek.
Regene-t elég gyorsan lezavarták, amit sajnáltam, mert egész kedveltem. Tieriánál meg elmaradt az átalakulás, bár lehet, hogy még vissza szál a gépébe később.

Kati-t legalább végre a jó oldalon harcolt, szal az egy plusz pont. Marie-t jó lenne nem kinyírni bár necces. Sumeragi meg a sok dumát nélkülözve gyorsan beleereszthetne egy sorozatot a volt pasijába.

Ja és P. Colaseaur-nek igazán adhattak volna valami custom suit-ot, mert így elég száni véget ért szegény.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

Quote from: Dreamcleaver on 2009-03-17, 03:54:38
Sumeragi meg a sok dumát nélkülözve gyorsan beleereszthetne egy sorozatot a volt pasijába.

Ja, de ha meg is tenné, az Automatonok még mindig ott vannak...

chilip

Ribanc irányít mindent, még az automatonokat is. mégha meg is győzi a volt pasiját, neki akkor is sanyi...

White SeeD

Azért kiváncsi vagyok, hogy Ribancnak honnan van minderre kapacitása.
Egyáltalán kicsoda :eek:
CBnél mechapowa Ribancnál meg manpowa :redface:
Viszont feltápolták a CB hajót. Múltkor már egy torpedó is leszedte a felét, most meg belecsapódott pártucat (ami tuti átment a pajzson és el is találta.) tranzamost cucc, és gyak semmi hatás ::)

Kíváncsi vagyok hányan fognak életben maradni a legvégén.
Bár én csak a két kedvencemnek szurkolok, a többi pusztuljon :__devil:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

chilip

Ribanc maga mondta hogy feltöltötte a tudatát a Veda-ba, ergo egy quantum-számítógép kapacitásával bír ::)

SaiyaGin

#515
Ebben a részben aztán voltak események! :jee:

Kíváncsi vagyok , mi lesz WS véleménye a rész közepe felé és a végén.  :D

Raw:
http://tokyotosho.com/details.php?id=199571

White SeeD

#516
Én is. Mindenesetre előkotrom a megfelelő érzelemkifejező képeket amíg csorog lefele. :D

Mindenesetre még lesz 1 rész... Lehet nem is nézem meg és megvárom a jövő hetet az utolsó 2 részhez.
Elvégre egy gundamban minden megtörténhet 1 rész alatt :D

Ráadásúl az utolsó rész címe Rebirth, úgyhogy simán visszajöhetnek az elhullott szereplők... vagy azoknak a klónjai... vagy kiborgjai...
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

chilip

jó volt ez a rész nagyon  :jee: nem úgy mint az előtte lévő részekben a faszságok

Dreamcleaver

#518
OOHOHOHOO! Regene mégis csak megszívatta Ribancot. :jee:

Also Setsuna's "Light" revives the dead. I bet it cures cancer aswell.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

#519

White SeeD

Hát...
[spoiler]
Ennél unalmasabbra még nem csináltak Gundam endet.
Alig haltak meg páran. Aki meghalt még az is visszajött :D Semmi dráma, vagy Gundam feeling. Olyan üres volt minden...
A Mai Otomes überhaxoknál viszont jól lehetett vidulni.
A bejósolt mindshock elmaradt. Volt helyette teleport és gyerekdal.

A főboss is béna volt. Első alakja inkább egy munkagépre hasonlított mintsem harcigépre.
A kifordulásának meg az égvilágon semmi értelme nem volt. (Igen tudom kussoljak, hogy várhatok el bármi logikusságot mikor ágyúból kéz lesz a kézben puskával... ::) Elöl gundam hátul ágyú? :wtf:)

Well legalább happy Saji X Louise és happy túlélőboy (Ő még a Gundamokon is túltett god mod cheatel) X szigorúkatonanő end meglett.
Viszont  :wtf: Aleluja X Flatgirl beálltak menekültnek? Van pénz gundamokra, unlimited rakétára, egy kisbolygóméretű bázisra, de a visszavonuló pilóták végkielégítésére nem? Vagy csak a helyi természetjárókör tagjaiként éppen kirándultak? :smile: Bár elég hosszú volt a menetoszlop egy kirándulócsoporthoz, de ki tudja...

Végítélet sub után[/spoiler]
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

#521
Quote from: White SeeD on 2009-03-29, 18:43:48
Hát...
[spoiler]
Ennél unalmasabbra még nem csináltak Gundam endet.
Alig haltak meg páran. Aki meghalt még az is visszajött :D Semmi dráma, vagy Gundam feeling. Olyan üres volt minden...
A Mai Otomes überhaxoknál viszont jól lehetett vidulni.
A bejósolt mindshock elmaradt. Volt helyette teleport és gyerekdal.

A főboss is béna volt. Első alakja inkább egy munkagépre hasonlított mintsem harcigépre.
A kifordulásának meg az égvilágon semmi értelme nem volt. (Igen tudom kussoljak, hogy várhatok el bármi logikusságot mikor ágyúból kéz lesz a kézben puskával... ::) Elöl gundam hátul ágyú? :wtf:)

Well legalább happy Saji X Louise és happy túlélőboy (Ő még a Gundamokon is túltett god mod cheatel) X szigorúkatonanő end meglett.
Viszont  :wtf: Aleluja X Flatgirl beálltak menekültnek? Van pénz gundamokra, unlimited rakétára, egy kisbolygóméretű bázisra, de a visszavonuló pilóták végkielégítésére nem? Vagy csak a helyi természetjárókör tagjaiként éppen kirándultak? :smile: Bár elég hosszú volt a menetoszlop egy kirándulócsoporthoz, de ki tudja...

Végítélet sub után[/spoiler]

Nekem többé-kevésbé tetszett.
[spoiler]Béna? Az elektromos fogókarral, a szuperágyúkkal?
Az elmúlt 10 rész tömeghalál nem volt elég?
Allelujah meg Marie megérdemelnek egy kis nyugalmat, nem? Lehet, hogy zarándokútra mentek.... Egyébként amikor mutatták az utat, amin sétáltak, Al az általa elkövetett bűnökről beszélt, amennyire megértettem.
Nagyon stílusosnak találtam, hogy az 0 Gundam és az Exia harca döntötte el az összecsapást. (Oké, talán nem volt kikezdhetetlen logikájú a dolog.) Ami nem tetszett, az az volt, hogy Setsuna hagyta, hogy Ribanc az Exiát is szétszedje, ahelyett, hogy Trans-Ammal lerusholta volna....
[/spoiler]

Puru²

Talán azért se volt nagy mészárlás a végén mert jövőre jön a movie.

SaiyaGin

Quote from: Puru² on 2009-03-29, 21:57:23
Talán azért se volt nagy mészárlás a végén mert jövőre jön a movie.

Talán? Tuti!
(Előre félek, hogy milyen új szupertápot találnak ki a filmre... GN Beam Giga Drill?)

Puru²

Quote from: SaiyaGin on 2009-03-29, 23:11:08
Quote from: Puru² on 2009-03-29, 21:57:23
Talán azért se volt nagy mészárlás a végén mert jövőre jön a movie.

Talán? Tuti!
(Előre félek, hogy milyen új szupertápot találnak ki a filmre... GN Beam Giga Drill?)
Tuti ,epizód végén volt a bejelentés miután a Jupiternél feltüntek a fények.

Prof. William

"Előre félek, hogy milyen új szupertápot találnak ki a filmre... GN Beam Giga Drill?"


Ja az emberiség elért egy bizonyos fejeltségi fokot ezért elindult a Emberiséget Kiirtó Anti Spirál Program.   :Kiraly:

Dreamcleaver

Na amilyen sz@r volt az utolsó előtti két rész fightja, annyira Epic lett a végén a Setsuna Vs Ribanc. Pénzzel nem spóroltak, nagyon szépen volt meganimálva. Igazi badass harc volt.

A bejezésről meg annyit, hogy sztem is túl sokan maradtak életben.
Ezt a Calasawar-t vagy akárkit tök felesleges volt visszahozni, az a házassági jelenet is enyhén bénán festett.
Ellenben a Shirin (?) - Klaus smacit hiányoltam.
Lyle jelenete a temetőben tetszett, bár a konferencián az egyik tag kiköpött Anew volt.  :D
Allelujah pl meghalhatott volna az uccsó csatában for teh drama, de gondolom lesz szerepe a movie-ban (miután végiglátogata Európa összes kastélyát Marieval).
Andrei-t vagy kit meg nem igaz, hogy nem tudták kinyírni!!!  :Eztneked:
Louse-Saji meg éljenek boldogan...vagy akármi, különösebben nem érdekel.

Szal így talán adok neki egy 7/10-t, de inkább 6.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Nevl

Megnéztem második évadot is... valamiért nagyon olyan érzésem van, hogy az egész egy időben előbbre hozott Gundam Seed és Destiny remake. Még a sorozatok végei is ugyan olyanok (elsőnél szép sorjába hullanak vége felé a szereplők, aztán persze a fő karakterek a harc után a roncsokban túlélik és övék a morális győzelem). Aztán a második évadban jön az újabb gonosz, aki elsőre még talán jófejnek is tűnhet és mindenki kétkedik. De aztán kiderül mi a helyzet és még csúnya aszterodiája is van csúnya fegyverekkel (ez Destiny-ben is ugyan így volt pl. ami vicces :D).

Na de komolyan. Remake-nek tökéletes, szépen meg volt rajzolva, történet ugye adott, a karakterek (Luise kivételével, az Őt alkotó embert meg kéne gyóntatni azt tarkónlőni :D) elviselhetőek voltak és nem volt túl sok szenvedés. Még Saji is gyorsan rájött, hogy mi a helyzet és abbahagyta a nyomorgást.
Egyetlen dolog, ami nagyon zavart az a nevek állandó ismételgetése... mindig mindenkit teljes nevén szólítanak és 2 perc alatt akár 5X megismétlik, hogy Saji Crossroads... are you ready.... Yeah Setsuna F. Seiei I'am ready... well then Saji Crossroads we're going out. Ok Setsuna F. Seiei let's roll. Saju Crossroads, have you finally made your decision? és így tovább :D
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Nevl

Quote from: Prof. William on 2009-03-30, 00:29:57
"Előre félek, hogy milyen új szupertápot találnak ki a filmre... GN Beam Giga Drill?"


Ja az emberiség elért egy bizonyos fejeltségi fokot ezért elindult a Emberiséget Kiirtó Anti Spirál Program.   :Kiraly:
:tezsvir: Így legyen!! GGGGIIIGGGGAAAA DDDRRRRIIIILLLLL GGGGUNNNDDDAAAAMMM... na jó abbahagytam :D

Igazából nagyon jól beharangozták, hogy akkor majd az Innovatorok (azaz Ribanc :D, vagy Setsuna az első pure breed) viszik tovább az emberiséget, de ezt nem nagyon erőltették inkább a szép transznacionális összeborulás lett a megoldás és róluk mindenki elfelejtkezett.

Lúzer kérdés, de akkor a filmben a Jupiterről érkezik majd az új játszótárs, vagy azt csak úgy hangulati elemként vágták be egy pillanatra?
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Cobra

Elvileg Aeolia nagypapa kiment eléggé az űrbe, így lehet még a Jupiteren is elrejtett pár meglepetést, szóval várható onnan is bármi, pl még több Innovator.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Vagy pedig Ribanc koma nem halt meg (nem volt olyan kép, ami azt mutatatta, hogy telehányta volna vérrel a bukósisakját, ami a biztos halál talál egyetlen kikezdhetetlen bizonyítéka), szóval lehet, hogy valahogy eljutott a Jupiterre, hogy ott folytassa a gonoszkodást. 

White SeeD

Eddig lusta voltam, de eljött az ítélet napja.
A nagy fanok el se olvassák, lehet sokként éri őket pár tény.

Az első széria után már nem voltak akkora elvárásaim az animével kapcsolatban. Kb azjött amire számítottam.

A Gundamok:
A skinek a megszokottak voltak. Csak pár egyedi darab volt, de ez nagyjából így volt a többiben is.
Tovább és agyontápolt Gundamok. (Igen, mielőtt lerohanna valaki, hogy a -Gundamok mindig is tápok voltak és sérthetetlenek- Ez így ebben a formában nem teljesen igaz. Még a legelvetemültebben is voltak ellenpólusok, hasonló erejű pilóták vagy gépek, amik felvehették a versenyt Gundamékkal. A régebbiekben pedig eleve folyamatosan hátrányba voltak és épphogycsak túlélték a küzdelmeket, miden csata után mehette a szervizbe (lásd Zeta stb...). De itt. Az egész első 2/3 ban még a fényezés is golyó, sugár és mindenálló, már ha eltalálják őket, illetve át tudják lőni a pajzsot.
De a táp sem volt sokszor egyértelmű. Ez főleg a hajójukra igaz. Először sérthetetlen, belezuhan az űrből az óceánba minden probléma nélkül (Hagyján hogy a gépnek nem lesz semmi baja, de a legénység is bekötés nélkül röhögve dacol a kitudja hány G-s lassulásnak.
A táp másik része az überfegyverek. Eddig is voltak, igen, de akkorák voltak mint egy kisebb város/kolónia és nem pici Gundam minden eszköz nélkül nála jóvalnagyobb többszázkmes lézernyaláb.
A 00 teleportálós mindblow sztriptíz weaponja meg már a lol kategória.
Lehet mindez frankón néz ki, de szerintem ez az öreg fanok szívét inkább elszomorította. –bár igen, azokkal már a kutya sem törődik-
A csináljunk klónhadsereget rakétának meg..... Biztos olcsóbb embert klónozni mint egy mikrocsipet bepakolni egy rakétába egy speakerrel, ami ha kell kiabál hogy tranzam.
Well, Zero hadseregét próbálták felülmúlni, de ez inkább lol volt.

Harc: Inkább nevezném egyoldalú mészárlásnak. Főleg az első 2/3madban. Noha a szuperhajójukkal menekülést színleltek, valójában mindig pownerolták az ellent különösebb károsodások nélkül.
A fegyverek tápoltsága már az elejétől fogva irányíthatatlanúl és értelmetlenűl elszabadúlt. Az elvileg Gundamok megfékezésére összehozott flotta simán és folyamatosan elbukott velük szemben.
De még ezek is értelmetlenűl hibát hibára halmozva jöttek egymás után. Ha már egyszer kifejlesztették és torpedónál használták a GN fild áttörőt, akkor azt miért nem tudták szárazföldi rakétákba is belerakni?
Ha CB szuperhajója be tud csapódni az óceánba az űrből minek szarakodnak azzal hogy lődöznek? Menjenek neki mindennek azt kész. Minek pazarolni a rakétát. (amit noha folyamatosan árasztottak mindenfelé, sosem fogyott ki)
Taktikai hibák és érthetetlen dolgok tömkelege: Csata közepén békésen jön felénk két meteor és követi az irányváltásainkat. Vajon mi az?
1, Eltévedt meteor?
2, Meteornak álcázott ellenség?
3, Puszta véletlen.
4, Kapitányunk megint sokat ivott és rosszul lát.
Odaérnek közvetlen közel, és tényleg álcázott ellenséges mechek, és még van képük beszólni, hogy  -hahaha, aszittétek hogy ennek bedőlünk?-
Erre vajon mi a normál ember reakciója?: Igen, hisz voltatok annyira hülyék hogy közel engedjétek. De ha tökvéletlenül igazi meteorok lettek volna, akkor bevárják hogy ütközzenek???
De visszatérve a tápolásra. Folyamatosan jöttek a tápok, míg az ellenoldalon majdhogynem semmi új. Jött pár inovátor gyerek pár nemtúlgagyi mechel, de őket meg leszedték. A legvégén is csak a számbeli fölény volt mérvadó, a minőség sehol.
Az utolsó fight. Újdonság volt, hogy egy tökismeretlen mech a főbossal, aki eddig saját kezűleg nem sok mindent csinált egyszercsak feltűnik hogy fight...


A szereplők:
Női pilóták teljes hiánya. Aki volt az mellékszereplő vagy pszichoribanc akit mindenki utál.
Főszereplők. Az elején még csak csak voltak, utána meg már csak egyértelműen Setsuna F. Sai...
Számomra ez volt az első Gundam, ahol az összes főszereplő unszimpatikus volt. Sőt, idegesítőek voltak...
I am gundam, I am gundam I am gundam boy
Lockon2: Alig beszél valamit
Mari Mari Mari Mari boy
Veda, Veda, Veda, Veda, Trapakármi

De a mellékszereplők is kitettek magukért.
Setsuna F. Say, Setsuna F. Say... Lacus Clyne félresikerült utánzata.
tájszá, tájszá, tájszá... Mari
Gundam, Gundam, Gundam

Gyakorlatilag mindenkinek volt valami idegesítő beszólása. Kíváncsi vagyok ki írta ezeket a fantáziadús párbeszédeket is, (ami már lentebb elhangzott) Egyáltalán ember írta??
Aztán ott van a normál kapcsolatok teljes hiánya. Mindegyik odavet a másiknak pár mondatot, de semmi előrehaladás. A végére csak összehoztak 2 párt a mellékszereplői szálon. Persze ők meg fognak halni a következő muvíban :D
Princes X Setsuna =0. Egyszerűen nem értem, minek volt értelme egyáltalán belerakni? Jó, az első szériában volt valamennyi, elvégre princess volt, de a 2 seasonba annyira fölösleges volt erőltetni.

Történet:
Győzzük le az alawsot ami miattunk jött létre és a gonosz innovátorokat.
Semmi extra. Minden eltűnt a harcok közepette.
Az egész cirkusz azért volt mert CB elkúrta. Már az alapötlet annyira abszurd:
Állítsuk meg a háborúkat és a gyűlöletet azzal hogy kinyírunk mindenkit akinél fegyver van... Belátták, hogy igen, elkúrtuk, nem kicsit, nagyon. Erre mit tesznek a végén? Folytatják az ámokfutásukat ott ahol elkezdték...

4chanon néztem véleményeket.... Legjobb Gundam as ever... WTF! Ilyet max az mind aki látta ezt meg talán a seed-et. Annak talán. Bár szerintem a seed minden hibája ellenére jobb volt ennél. Valahogy ott volt némi izgalom, meg rendes történet.

Sokkal többet vártam volna el. Fejlődésként annyit lehetne megemlíteni, hogy a recapok eltűntek, és ugye a grafikailag jobb az eddigieknél.

A nagy negatív sokk ellenére várom a következő Gundamot (nem a muvít, hanem a következő szériát)

3/10
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

Quote from: White SeeD on 2009-04-14, 11:42:52
Eddig lusta voltam, de eljött az ítélet napja.
A nagy fanok el se olvassák, lehet sokként éri őket pár tény.

Az első széria után már nem voltak akkora elvárásaim az animével kapcsolatban. Kb azjött amire számítottam.

A Gundamok:
A skinek a megszokottak voltak. Csak pár egyedi darab volt, de ez nagyjából így volt a többiben is.
Tovább és agyontápolt Gundamok. (Igen, mielőtt lerohanna valaki, hogy a -Gundamok mindig is tápok voltak és sérthetetlenek- Ez így ebben a formában nem teljesen igaz. Még a legelvetemültebben is voltak ellenpólusok, hasonló erejű pilóták vagy gépek, amik felvehették a versenyt Gundamékkal. A régebbiekben pedig eleve folyamatosan hátrányba voltak és épphogycsak túlélték a küzdelmeket, miden csata után mehette a szervizbe (lásd Zeta stb...). De itt. Az egész első 2/3 ban még a fényezés is golyó, sugár és mindenálló, már ha eltalálják őket, illetve át tudják lőni a pajzsot.
De a táp sem volt sokszor egyértelmű. Ez főleg a hajójukra igaz. Először sérthetetlen, belezuhan az űrből az óceánba minden probléma nélkül (Hagyján hogy a gépnek nem lesz semmi baja, de a legénység is bekötés nélkül röhögve dacol a kitudja hány G-s lassulásnak.
A táp másik része az überfegyverek. Eddig is voltak, igen, de akkorák voltak mint egy kisebb város/kolónia és nem pici Gundam minden eszköz nélkül nála jóvalnagyobb többszázkmes lézernyaláb.
A 00 teleportálós mindblow sztriptíz weaponja meg már a lol kategória.
Lehet mindez frankón néz ki, de szerintem ez az öreg fanok szívét inkább elszomorította. –bár igen, azokkal már a kutya sem törődik-
A csináljunk klónhadsereget rakétának meg..... Biztos olcsóbb embert klónozni mint egy mikrocsipet bepakolni egy rakétába egy speakerrel, ami ha kell kiabál hogy tranzam.
Well, Zero hadseregét próbálták felülmúlni, de ez inkább lol volt.

Harc: Inkább nevezném egyoldalú mészárlásnak. Főleg az első 2/3madban. Noha a szuperhajójukkal menekülést színleltek, valójában mindig pownerolták az ellent különösebb károsodások nélkül.
A fegyverek tápoltsága már az elejétől fogva irányíthatatlanúl és értelmetlenűl elszabadúlt. Az elvileg Gundamok megfékezésére összehozott flotta simán és folyamatosan elbukott velük szemben.
De még ezek is értelmetlenűl hibát hibára halmozva jöttek egymás után. Ha már egyszer kifejlesztették és torpedónál használták a GN fild áttörőt, akkor azt miért nem tudták szárazföldi rakétákba is belerakni?
Ha CB szuperhajója be tud csapódni az óceánba az űrből minek szarakodnak azzal hogy lődöznek? Menjenek neki mindennek azt kész. Minek pazarolni a rakétát. (amit noha folyamatosan árasztottak mindenfelé, sosem fogyott ki)
Taktikai hibák és érthetetlen dolgok tömkelege: Csata közepén békésen jön felénk két meteor és követi az irányváltásainkat. Vajon mi az?
1, Eltévedt meteor?
2, Meteornak álcázott ellenség?
3, Puszta véletlen.
4, Kapitányunk megint sokat ivott és rosszul lát.
Odaérnek közvetlen közel, és tényleg álcázott ellenséges mechek, és még van képük beszólni, hogy  -hahaha, aszittétek hogy ennek bedőlünk?-
Erre vajon mi a normál ember reakciója?: Igen, hisz voltatok annyira hülyék hogy közel engedjétek. De ha tökvéletlenül igazi meteorok lettek volna, akkor bevárják hogy ütközzenek???
De visszatérve a tápolásra. Folyamatosan jöttek a tápok, míg az ellenoldalon majdhogynem semmi új. Jött pár inovátor gyerek pár nemtúlgagyi mechel, de őket meg leszedték. A legvégén is csak a számbeli fölény volt mérvadó, a minőség sehol.
Az utolsó fight. Újdonság volt, hogy egy tökismeretlen mech a főbossal, aki eddig saját kezűleg nem sok mindent csinált egyszercsak feltűnik hogy fight...


A szereplők:
Női pilóták teljes hiánya. Aki volt az mellékszereplő vagy pszichoribanc akit mindenki utál.
Főszereplők. Az elején még csak csak voltak, utána meg már csak egyértelműen Setsuna F. Sai...
Számomra ez volt az első Gundam, ahol az összes főszereplő unszimpatikus volt. Sőt, idegesítőek voltak...
I am gundam, I am gundam I am gundam boy
Lockon2: Alig beszél valamit
Mari Mari Mari Mari boy
Veda, Veda, Veda, Veda, Trapakármi

De a mellékszereplők is kitettek magukért.
Setsuna F. Say, Setsuna F. Say... Lacus Clyne félresikerült utánzata.
tájszá, tájszá, tájszá... Mari
Gundam, Gundam, Gundam

Gyakorlatilag mindenkinek volt valami idegesítő beszólása. Kíváncsi vagyok ki írta ezeket a fantáziadús párbeszédeket is, (ami már lentebb elhangzott) Egyáltalán ember írta??
Aztán ott van a normál kapcsolatok teljes hiánya. Mindegyik odavet a másiknak pár mondatot, de semmi előrehaladás. A végére csak összehoztak 2 párt a mellékszereplői szálon. Persze ők meg fognak halni a következő muvíban :D
Princes X Setsuna =0. Egyszerűen nem értem, minek volt értelme egyáltalán belerakni? Jó, az első szériában volt valamennyi, elvégre princess volt, de a 2 seasonba annyira fölösleges volt erőltetni.

Történet:
Győzzük le az alawsot ami miattunk jött létre és a gonosz innovátorokat.
Semmi extra. Minden eltűnt a harcok közepette.
Az egész cirkusz azért volt mert CB elkúrta. Már az alapötlet annyira abszurd:
Állítsuk meg a háborúkat és a gyűlöletet azzal hogy kinyírunk mindenkit akinél fegyver van... Belátták, hogy igen, elkúrtuk, nem kicsit, nagyon. Erre mit tesznek a végén? Folytatják az ámokfutásukat ott ahol elkezdték...

4chanon néztem véleményeket.... Legjobb Gundam as ever... WTF! Ilyet max az mind aki látta ezt meg talán a seed-et. Annak talán. Bár szerintem a seed minden hibája ellenére jobb volt ennél. Valahogy ott volt némi izgalom, meg rendes történet.

Sokkal többet vártam volna el. Fejlődésként annyit lehetne megemlíteni, hogy a recapok eltűntek, és ugye a grafikailag jobb az eddigieknél.

A nagy negatív sokk ellenére várom a következő Gundamot (nem a muvít, hanem a következő szériát)

3/10

A túltápolásban meg az abnormális párbeszédekben többé-kevésbé egyetértek.

>De visszatérve a tápolásra. Folyamatosan jöttek a tápok, míg az ellenoldalon majdhogynem semmi új.
Volt az 0 Raiser, a GN Archer, meg a végén 1-2 olyan nem túl jelentős cuccok, mint pl. a Cherudim Rifle Bitjei
[spoiler]A GN Bitek, meg a Seraphim/Trial Field meg ugye már a kezdetektől fel voltak szerelve, csak nem használták őket.[/spoiler] a másik oldalon meg egy rakás új mecha: Gadessa, Garazzo, Masurao, Empress, Regnant, Gaddess...

>Női pilóták teljes hiánya. Aki volt az mellékszereplő vagy pszichoribanc akit mindenki utál.
[spoiler]Ennyire utálod Louise-t?  :__devil:[/spoiler]

>Princes X Setsuna =0. Egyszerűen nem értem, minek volt értelme egyáltalán belerakni? Jó, az első szériában volt valamennyi, elvégre princess volt, de a 2 seasonba annyira fölösleges volt erőltetni.

Az volt az értelme, hogy Setsuna F. Seiei életfelfogását ő változtatta meg.


Egyébként lehet, hogy nem tűnt fel, de itt már nem volt egy "I am Gundam" se, csak "Gundam and I".

White SeeD

A másik oldal meg az új mechái, mindíg túl könnyen és gyorsan buktak el.
Én legalább is főleg annyira emlékszek belőlük, hogy leszedik, és jó gyorsan tudnak elmenekülni a spéci kapszuláikkal.  :redface:

Louise sosem volt az a nagy pilóta. A simával bénázott, csak miután megkapta legutolsó dögét, azzal tudott akciózni egy keveset.

Setsuna meg a Pricess. Szerintem a gundam mindblowja többet fejlesztett rajta. De igaz, ő hozta össze a gyermekkórust :smile:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Zelda

Na és ki mit szól ahhoz, hogy lesz egy mozi?
Szerintem ezt már annyira nehéz fokozni, nem is értem hogy miért nem hagyják kicsit nyugodni a CB-t  :confused:
Na mindegy, kíváncsi vagyok azért, hogy miről fog szólni. De jó lenne, ha a Gundam nem vágna Naruto, meg Bleach vágányra. Jó lenne ha tudnák, hol kell abbahagyni.

Nevl

A mozi gondolom a sokat emlegetett "dialogue" történeti szálat hivatott lezárni. Ezzel két dolgot tudnak kezdeni: vagy meghagyják a nézők fantáziájának, hogy mi történik, vagy csinálnak erre felfűzve egy újabb sorozatot. A filmben max bezippelik rövidre :D Egyébként igazából az egész végkicsengése az, hogy ok-ok, hogy most béke van, de ez nem fog sokáig tartani, mert csak szavak kevesek hozzá, viszont erre nem lehetne - vagy csak nagyon izzadságszagúan - ráhúzni még 1 sorozatot, ezért hozták be szerintem az alien vonalat (tényleg megszületik az alien vs. gundam... kíváncsi vagyok a savas köpés jól működik-e a GN particles fegyver ellen :D )
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

SaiyaGin


Puru²


Puru²


Cobra

Azt hittem már idén elkezdik. A karakterdesign viszont nem tetszik, ennyire nem kellett volna lemásolni az eredeti sorozatot.
Hide and fear, Cobra Commander is here !