Main Menu

Lineage 2

Started by Xipe, 2005-11-02, 16:00:22

Previous topic - Next topic

Xipe

Quote from: roderickaha, gondoltam is rá, hogy lehet te vagy Skurll... a Community menüpöntban be lehet hozni, hogy kik vannak online...

Amúgy valahogy be lehet állítani, hogy ablakban fusson a játék? mert optionsben nem igazán találtam, de számomra sokkal kényelmesebb lenne... legalább teljesképernyös ablakban fusson vagy bármi


Alt+Enter
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Quote from: Xipeazt hiszem kenytelen leszek Skrull-t megbuntetni.
WÁÁÁÁ!!! Akkor gyorsan felfejlesztem magam (meg a gyorsan futás skillemet)... :D
Egyébként beestem a tengerbe az ork falu közelében, és Skrull negyed óráig úszkált a part felé, amíg én megvacsoráztam. :D

roderick: te milyen fajú vagy?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

Quote from: RamizWÁÁÁÁ!!! Akkor gyorsan felfejlesztem magam (meg a gyorsan futás skillemet)... :D
Egyébként beestem a tengerbe az ork falu közelében, és Skrull negyed óráig úszkált a part felé, amíg én megvacsoráztam. :D

roderick: te milyen fajú vagy?


ha beesel valahova vagy olyan helyre kerulsz ahol nem tudsz mozogni akkor a /unstuck parancsal visszateleportal a legkozelebbi varosba.
2-5 perc amig ezt megcsinalja.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Quote from: Xipeha beesel valahova vagy olyan helyre kerulsz ahol nem tudsz mozogni akkor a /unstuck parancsal visszateleportal a legkozelebbi varosba.
2-5 perc amig ezt megcsinalja.
:merci: Ilyen :lame: -eknek, mint én (illetve nem én, hanem Skrull! :D ), kelleni fog. Egyébként hova kell írni?
Kb hányadik szintnél tisztelsz meg egy találkozással? Már elõre készíteni fogom a lelkem, mint a Kis Herceg. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

minden parancsot a chat ablakba kell beirni.
minden parancs az "/" kezdodik.
peldaul /sit,/stand,/socialbow es hasonlok.

en kb 20 perc mulva ugrom fel Lilith szerverre.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Quote from: Xipeminden parancsot a chat ablakba kell beirni.
minden parancs az "/" kezdodik.
peldaul /sit,/stand,/socialbow es hasonlok.

en kb 20 perc mulva ugrom fel Lilith szerverre.
Hümm, én csak mostanában (fél 8 - 8), az elõbb programozásóráról írtam. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

Quote from: RamizHümm, én csak mostanában (fél 8 - 8), az elõbb programozásóráról írtam. :)


rendben, akkor elkapod roderick-ot.
o kulonben Human Fighter, most lep majd tovabb Human Knight-ra.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Épp itt állok a térkép északi csücskén és egy hatalmas befagyott vízesésben gyönyörködöm, miközben jeges szél fütyül a kopár hegytetõn... aztán megrázom magam, és mintha egy orknak nem szabadna néha megállnia és a természetet szemlélnie, elõrántom a kardom, és a legközelebbi grizzly felé rontok. A harc hevétõl lassan kimelegedve már nem is érzem a hideget, csak a gyõzelem mámoros ízét...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

thrall

Quote from: RamizÉpp itt állok a térkép északi csücskén és egy hatalmas befagyott vízesésben gyönyörködöm, miközben jeges szél fütyül a kopár hegytetõn... aztán megrázom magam, és mintha egy orknak nem szabadna néha megállnia és a természetet szemlélnie, elõrántom a kardom, és a legközelebbi grizzly felé rontok. A harc hevétõl lassan kimelegedve már nem is érzem a hideget, csak a gyõzelem mámoros ízét...
nahát igen, ha mozogsz, akkor nemérzed a hideget...de amúgyis egy félcsupasz ork, hogyhogy nemfázik arrafelé, még én Darkelf sem mentem még arra, viszont az éjszakák gyönyörûek a szememben, és órákig eltudok üldögélni és nézni a holdat "Kuroryu - leendõ Bladedancer a paradicsomról" XD

Ramiz

Találkoztam egy barátságos playerrel, aki megjelent a semmibõl, adott egy NPC hátas állatot, aztán elment. :) Hol lehet látni, hogy milyen ez az állat? Illetve ha fel/leszállok, velem marad?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

roderick

Hogy mik vannak:)
Amúgy mikor jön elö a gonosz hold? amelyiknek oan naaagy szeme van? Mert egyszer láttam már, de általában mindig a standard hold jön fel...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

thrall

Quote from: roderickHogy mik vannak:)
Amúgy mikor jön elö a gonosz hold? amelyiknek oan naaagy szeme van? Mert egyszer láttam már, de általában mindig a standard hold jön fel...
Ha a seven seals-ben a dusk oldal gyõz akkor, ha a Dawn, akkor valami másik dolgo, ami igen igen csúnya...Duskduskduskdusk :D

Xipe

Quote from: RamizTalálkoztam egy barátságos playerrel, aki megjelent a semmibõl, adott egy NPC hátas állatot, aztán elment. :) Hol lehet látni, hogy milyen ez az állat? Illetve ha fel/leszállok, velem marad?


Gondolom NoReMoRsE-al talalkoztal.
o adott neked egy Strider-t.
az inventoridban van egy kurt.
arra kattints jobb eger gombbal es akkor megjelenik.
a /mount parancsal tudsz raulni es a /dismount parancsal tudsz leszallni rola.

gratulalok.
Roderick, neked is jar egy.
majd szolj hogy adjam oda.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Quote from: XipeGondolom NoReMoRsE-al talalkoztal.
o adott neked egy Strider-t.
az inventoridban van egy kurt.
arra kattints jobb eger gombbal es akkor megjelenik.
a /mount parancsal tudsz raulni es a /dismount parancsal tudsz leszallni rola.

gratulalok.
Roderick, neked is jar egy.
majd szolj hogy adjam oda.
Ja, õ volt az. Ismered? Egyébként hogy lehet csak úgy teleportálgatni, ahogy õ csinálja?

Amúgy most egy olyan küldetésen vagyok, hogy áruló orkokat kell kinyírni, akik egy Centurion szerint a Frozen Waterfall felé tartanak. Na most elindultam oda, de még oda se értem, amikor megjelent egy nyíl, ami pontosan a Centurion felé mutat. Visszamegyek a fél térképen át, megint az mondja, hogy siessek a vízeséshez... idegesítõ, és van egy olyan balsejtelmem, hogy én vagyok a hülye... :)

Egyébként meghaláskor mi történik? Mert nem vettem észre eddig, hogy XP-m elveszne...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

roderick

Quote from: RamizJa, õ volt az. Ismered? Egyébként hogy lehet csak úgy teleportálgatni, ahogy õ csinálja?

Legyél GM és te is tudsz mindenhova elteleportálni:)

Quote from: RamizAmúgy most egy olyan küldetésen vagyok, hogy áruló orkokat kell kinyírni, akik egy Centurion szerint a Frozen Waterfall felé tartanak. Na most elindultam oda, de még oda se értem, amikor megjelent egy nyíl, ami pontosan a Centurion felé mutat. Visszamegyek a fél térképen át, megint az mondja, hogy siessek a vízeséshez... idegesítõ, és van egy olyan balsejtelmem, hogy én vagyok a hülye... :)

Nemtom, én elég hamar feladtam hogy questeket is csináljak, eddig csak pénzt adtak és több gond volt velük mintha csak simán grindelnék. Habár én nagyon WoWhoz szoktam, ami egy átalgos 12-éves intelligenciájához mértek questek terén:)

Quote from: RamizEgyébként meghaláskor mi történik? Mert nem vettem észre eddig, hogy XP-m elveszne...

Pedig, de
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

thrall

méghozzá, hogy XP-t vesztes, sõt, ha nagyon alacsony %-od van még XP-ben, szintet is viszaehetsz... (én tegnap 19-rõl 18-ra vizaestem, mert megölt egy Ruin elder Imp :P)

Xipe

Quote from: RamizJa, õ volt az. Ismered? Egyébként hogy lehet csak úgy teleportálgatni, ahogy õ csinálja?

Amúgy most egy olyan küldetésen vagyok, hogy áruló orkokat kell kinyírni, akik egy Centurion szerint a Frozen Waterfall felé tartanak. Na most elindultam oda, de még oda se értem, amikor megjelent egy nyíl, ami pontosan a Centurion felé mutat. Visszamegyek a fél térképen át, megint az mondja, hogy siessek a vízeséshez... idegesítõ, és van egy olyan balsejtelmem, hogy én vagyok a hülye... :)

Egyébként meghaláskor mi történik? Mert nem vettem észre eddig, hogy XP-m elveszne...


teleportalgatni ugy csak mi tudunk, neked venned kell Scroll of Escape-et ahhoz hogy teleportalj.

3% XP-t veszitessz halalkor.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

:merci:
Akkor majd vigyázok. :)
Tekercset vettem már, csak gondoltam hátha lehet csak úgy is :) NoReMoRsE neve felett mintha nem láttam volna, hogy GM, de lehet, hogy tévedek
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

Quote from: Ramiz:merci:
Akkor majd vigyázok. :)
Tekercset vettem már, csak gondoltam hátha lehet csak úgy is :) NoReMoRsE neve felett mintha nem láttam volna, hogy GM, de lehet, hogy tévedek


nem, neki nincs ott, mert meg nem csinalt maganak minimum 3. szintu klant.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Amúgy miért vannak ilyen kevesen a szerveren? Nemrég indult be?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Mi van? Vacakol a szerver? Ledobott és nem tudok visszamenni :(
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

Quote from: RamizMi van? Vacakol a szerver? Ledobott és nem tudok visszamenni :(


Bocs, behalt az egyik T1 vonal es a masik vette at a teljes terhelest, nem sokkal utana a masodik is behalt es egy vonal vette at mindharom terheleset.
mostmar minden fut rendesen.

szerver kb masfel hetes.
meg eleg sok mas idozonabol vannak.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Quote from: XipeBocs, behalt az egyik T1 vonal es a masik vette at a teljes terhelest, nem sokkal utana a masodik is behalt es egy vonal vette at mindharom terheleset.
mostmar minden fut rendesen.

szerver kb masfel hetes.
meg eleg sok mas idozonabol vannak.
Ok. :) Mondjuk ha a szerver folyton ment, akkor nem veszett el semmi. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

Quote from: RamizOk. :) Mondjuk ha a szerver folyton ment, akkor nem veszett el semmi. :)


ha a szerver akcio kozben ment volna le, se veszett volna el semmi.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Ok. :)
A hátassárkányom hogyan fejlõdik? Ha rajta ülve harcolok, akkor nem, ugye? De ha követ, akkor magától nem támad, ha kijelölöm, akkor is csak minden 3szorra, és nem kap xp-t (55-ik szintû). :) De majd erõsebb ellenfelek után így kap?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

Quote from: RamizOk. :)
A hátassárkányom hogyan fejlõdik? Ha rajta ülve harcolok, akkor nem, ugye? De ha követ, akkor magától nem támad, ha kijelölöm, akkor is csak minden 3szorra, és nem kap xp-t (55-ik szintû). :) De majd erõsebb ellenfelek után így kap?


igen, neki ez itt mind sotetkek ellenfel.
majd 48-as szintu ellenfelektol kap XP-t.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Kéne egy kicsit hirdetni valahl ezt a szervert, hogy jöjjön a nép. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

#87
Hmmm... mióta először elteleportáltam Gludinba (megunva Elmore-t), egyre jobban tetszik a játék. :) Ugyan PC-k itt sem nyüzsögnek, de nagy, gyönyörű városok vannak, a szélmalmok egészen elképesztettek... annyira élethű! Most éppen a sivatagban mászkálok, élvezem az ellenfelek változatosságát és a Falloutra hajazó zenét... :cool:
Minden fajú "kezdő" karakter Gludinba érdezik először?

edit: viszont Gludinban sem lehet olyan hirtelen sokat gyógyító gyógyitalt kapni, amiből egy-kettőt kaptam NoReMoRsE-tól, pedig kéne.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

#88
Quote from: RamizKéne egy kicsit hirdetni valahl ezt a szervert, hogy jöjjön a nép. :)


Hirdesdt.
szivesen latunk mindenkit.

a gyogyito potionokat(szerintem vagy greater healing vagy quick healing potiont kaptal) Lilith-en nem tudod megvenni.
ma majd tolem kapsz egy keveset ha jo leszel.
Es igen, GLudin altalaban az elso ahova el tudnak jutni az emberek a kiindulo falukbol.
meghat ott tudnak tapolni rendesen.
20-as szintol pedig at kell ugrani Abandoned Camp-be 30-as szintig.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Feldin

Quote from: RamizKéne egy kicsit hirdetni valahl ezt a szervert, hogy jöjjön a nép. :)
Majd megyek ha lesz netem!
Félév körültõl ha minden jól megy.
Amúgy mi a honlapcím?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s