Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Selmo

Quote from: Kvikveg on 2007-12-12, 23:24:22
Quote from: .Attila on 2007-12-12, 23:00:43
Quote from: RedPriest on 2007-12-12, 22:42:10
Hirtelen annyira kis taknyos kölyöknek érzem magam. :haha:

Ja hogy te 19 éves vagy. Menj vissza szépen a homokozóba játszani :_piszka: :hehe:
Ummm...  :3x3:
Ja, mi már csak 30 és a halál közt... :haha:

A tökéletesség unalmas.

Kuroi Tenshi

Quote from: Gregory on 2007-12-12, 20:05:58
Also: új emoticon?  :wtf
"wtf" egy már van, ennek a neve lehetne :jujj: pl :)
Ha már smily-bővítés-kivánságműsor, én egy ilyet: vagy ilyesmit:
hiányolok. De jöhet egy ilyen is:
:D
Quote from: sirtomi on 2007-12-12, 22:34:53
Emlékszem baromi furcsa volt mikor végeztem egyetemen. Hirtelen olyan ürességet éreztem, akkor kezdtem csak állást keresni és furcsa volt, hogy semmi dolgom, nem kell órára menni, nincs zh vagy vizsga :)
Én már előre várom azt az ürességet... ja hogy nem kéne már most az
egyetem mellett heti 20+ órát dolgoznom? ??? :o :haha:

RedPriest

Quote from: Selmo on 2007-12-12, 23:30:10
Ja, mi már csak 30 és a halál közt... :haha:

Szólíthatlak bácsinak? :haha:
Amúgy este lementem venni egy karton cigit, mert elfogyott, erre személyit kért... Volt egy 2másodperc hatásszünet. Utoljára már nem is emlékszem, mikor kértek tőlem, de ez szépen meglepett most.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

.Attila

19 évesen mentünk a ZP-be, kérdezték a koromat. Annyira meglepett, hogy hirtelen elfelejtettem, már majdnem 17-et mondtam :lame: Igazolvány elő, mehetek.
16 éves ismerősömet meg simán átengedték. Hiába, a rutin... :)

RedPriest

Quote from: .Attila on 2007-12-13, 00:22:14
19 évesen mentünk a ZP-be, kérdezték a koromat. Annyira meglepett, hogy hirtelen elfelejtettem, már majdnem 17-et mondtam :lame: Igazolvány elő, mehetek.
16 éves ismerősömet meg simán átengedték. Hiába, a rutin... :)

Ugye?! :smile:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Cobra

Tőlem is megkérdezték 20 éves koromban, hogy elmúltam-e már 18 (persze nem cigi/alkohol vásárlásánál)  Mondjuk szerintem még most is letagadhatnék simán legalább 5-6 évet. :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

RedPriest

Pedig nekem szakállam is van. :hehe:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Manitu

Quote from: RedPriest on 2007-12-13, 00:26:12
Pedig nekem szakállam is van. :hehe:
Nekem is, mégsem hitte el a születésnapomon a csapos, hogy 25 vagyok  :lazza: Új volt a lelkem :D


Selmo

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-12-12, 23:50:11
Quote from: Gregory on 2007-12-12, 20:05:58
Also: új emoticon?  :wtf
"wtf" egy már van, ennek a neve lehetne :jujj: pl :)
Ha már smily-bővítés-kivánságműsor, én egy ilyet: vagy ilyesmit:
hiányolok. De jöhet egy ilyen is:
:D
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=16.0 lehet szavazni.

A tökéletesség unalmas.

Tycho

[spoiler= kis esti rant]hát most lett nyílvánvaló számomra hogy megint megbuktam a managementet...  :comp: igaz sose érdekelt, de azért ez most szarul esik... akárhogy is nézem, hiába javítok kiskérdésekből, az csak a kritérium, minthogy az világossá vált számomra, mert akárhogy is veszem, esélytelen most benyalni egy tucat baromságot, hogy kamuszámolós példákat oldjak meg, hogy azzal még elég pontot szerezzek az összesítetthez... hát igen... tavaj kellett volna megtanulni, most szemetebb lett a követelés. És persze ezt nekem a gépészkaron kell tudnom :wtf :wtf :wtf :wtf :wtf[/spoiler]

hargharg

Quote from: RedPriest on 2007-12-13, 00:26:12
Pedig nekem szakállam is van. :hehe:

nem azon mulik... ^_^
bar ha terdig er, valszeg nem fognak kor utan erdeklodni... : D
rofl

RedPriest

Quote from: hargharg on 2007-12-13, 08:06:50
Quote from: RedPriest on 2007-12-13, 00:26:12
Pedig nekem szakállam is van. :hehe:

nem azon mulik... ^_^
bar ha terdig er, valszeg nem fognak kor utan erdeklodni... : D

Hát, ha lusta lennék borotválkozni, már odáig érne. :D Amúgy próbálom egy ujjnyi hosszúságon tartani. Jah, és nem kecskeszakál, hanem ahogy már többen is megjegyezték, pinakefe. :haha: :haha:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

sirtomi

Tőlem rendszeresen elkérik a személyit különböző üzletekben alkohol vásárlásnál. Már csak mosolygok, bár nem tudom, hogy jó-e ha ennyire fiatalnak néznek :D

RedPriest

Jó, de tőlem nem rendszeresen, ezért volt meglepő. Amúgy közben eszembe jutott, hgy utoljára 18.szülinapom előtt 3nappal kérték el a ZP-ben. :D De átmentem a másik pulthoz, aztán ott már kiszolgáltak. :smile:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Tycho

Quote from: RedPriest on 2007-12-13, 08:30:35
Quote from: hargharg on 2007-12-13, 08:06:50
Quote from: RedPriest on 2007-12-13, 00:26:12
Pedig nekem szakállam is van. :hehe:

nem azon mulik... ^_^
bar ha terdig er, valszeg nem fognak kor utan erdeklodni... : D

Hát, ha lusta lennék borotválkozni, már odáig érne. :D Amúgy próbálom egy ujjnyi hosszúságon tartani. Jah, és nem kecskeszakál, hanem ahogy már többen is megjegyezték, pinakefe. :haha: :haha:

Az enyémre eddig csak udvariasan combkefét mondtak :rotfl: (bár most levágtam, de lassan megint megnövesztem :hehe:  - nem volt elég sűrű  :comp: )

teraflare

Tőlem is elkérték a személyit, de azt a vonaton mert nem hitték el hogy 26 éven aluli vagyok T_T. Pedig csak 25 vagyok

Lythis

Tőlem azért szokták elkérni, mert nem hiszik el, hogy elmúltam 18... végülis asszem örülök neki....
jahm, egyébként meg rájöttem, hogy a wasabi simán veri a kávét ha ébrentartásról van szó...

sirtomi

De útálok ajándékokat venni! Ötletem sincs mit vegyek szüleimnek, többieknek meg pláne. Pedig csak valami apróság kellene, semmi komoly dolog.

Én

Én lebetegedtem sulis karácsonyi tábor előtt (annyira nem hat meg) és épp most intézem az ajándék eljuttatását. Nekem ha nincs jobb ötletem tomcat polót veszek.  :hehe:

Gregory

Quote from: Én on 2007-12-13, 15:59:09
Én lebetegedtem sulis karácsonyi tábor előtt (annyira nem hat meg) és épp most intézem az ajándék eljuttatását. Nekem ha nincs jobb ötletem tomcat polót veszek.  :hehe:
Ilyet?  :D
Egyébként nem is rossz 5let, thx :). Én se nagyon szeretek ajándékot venni, mert lövésem sincs, h minek örülne az "áldozat".

Én

Ilyet tavaly vettem, narancssárgát :lol: most ilyet kap az illető. Egyébként nm ;)

minuszmiki


Fubenalvo

Quote from: Lythis on 2007-12-13, 12:21:35
Tőlem azért szokták elkérni, mert nem hiszik el, hogy elmúltam 18... végülis asszem örülök neki....
jahm, egyébként meg rájöttem, hogy a wasabi simán veri a kávét ha ébrentartásról van szó...

Eddig a rekorder akit ismerek 26 éves volt és elkérték tőlle.
Fél órán át oltotta az eladót, hogy egész biztos elszeretné-e kérni. :D

..egyébként én is lassan 21 vok és elkérik, szal nem egyedi az eset. Nagyon nem. :)

Kuroi Tenshi

Quote from: Fubenalvo on 2007-12-13, 20:24:28
..egyébként én is lassan 21 vok és elkérik, szal nem egyedi az eset. Nagyon nem. :)

Asszem elég komoly pénzbüntetés jár érte, tehát nem csodálom ;)

Én

Érdekes nekem ált. mindent eladnak, ha nem akkor megdumálom, ha még mindig nem megkérek valakit hogy vegye meg nekem. :P

Kuroi Tenshi

Quote from: Dreamcleaver on 2007-12-14, 00:26:31
Először az hittem, hogy Predaking végre hiba nélkül leírt egy angol mondatot a sigjében, de aztán jobban megnézve kiderült, hogy mégsem.  :smile:
Valami elvonta a figyelmed? :haha:
Vigyázz Preda elterelő hadműveleteivel :haha:

Dreamcleaver

Először az hittem, hogy Predaking végre hiba nélkül leírt egy angol mondatot a sigjében, de aztán jobban megnézve kiderült, hogy mégsem.  :smile:

Edit: elkéstem a post mozgatásommal.  :D Rájöttem, hogy ott off volt.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

minuszmiki

Wow, time paradox.  :eek:

Kvikveg

Quote from: Selmo on 2007-12-12, 23:30:10
Quote from: Kvikveg on 2007-12-12, 23:24:22
Quote from: .Attila on 2007-12-12, 23:00:43
Quote from: RedPriest on 2007-12-12, 22:42:10
Hirtelen annyira kis taknyos kölyöknek érzem magam. :haha:

Ja hogy te 19 éves vagy. Menj vissza szépen a homokozóba játszani :_piszka: :hehe:
Ummm...  :3x3:
Ja, mi már csak 30 és a halál közt... :haha:
:lol:
Nos, holnap tortenelmi lepesre szanom el magam: 150nel tobb emailt fogok kuldeni nagyjabol azonos tartalommal. Csak azert nem azonos, hogy nehogy mar ne szivjak vele k sok orat. De legalabb nem spam lesz.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

wtf, I'm all alone? I'll just screencap then... guess I'm dominating when I don't even want to... :D