Mit nézel most?

Started by Junchi, 2009-07-03, 16:33:03

Previous topic - Next topic

motifator

Sose Spike volt a kedvencem.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Rounin

A rosseb egye meg... CB újranézés indul!

Acchan

Quote from: Rounin on 2011-01-18, 00:48:27
A rosseb egye meg... CB újranézés indul!
A kitartó pozitív posztjaim megtették a hatásukat. :haha:

Quote from: motifator on 2011-01-18, 00:40:13
Sose Spike volt a kedvencem.
Én bírom, de Jet a kedvencem. És a corgi.  :D

Cloud

Level-e

1. rész


HÁt ez mekkkora állatság volt. Tetszik, tetszik. :D

Member

http://video.yahoo.com/watch/7426106/19431126
Eddig tartott, hogy megtaláljam a vidit. Ebben úgy benne van, mi a bajom a CB-vel. ::)

Acchan


Cloud

#516
Level-e

2.rész

Hát rég röhögtem ennyit az tuti :D


Wolverine

3. rész.

Kicsit hamar abbahagyták a harcot a kardos mutánsal, de az epizód többi része és Red Omega mindent vittek. :) Kérem a következőt. :)

Zelda

Tegami bachi
Lenyűgöző, mindenkinek ajánlom :)
És RD Sennou Chosashitsu
Nem tudom hova tenni a 80 éves vénember, és a főiskolás lányzó kapcsolatát xD

SaiyaGin

Quote from: Zelda on 2011-01-25, 12:16:42
És RD Sennou Chosashitsu
Nem tudom hova tenni a 80 éves vénember, és a főiskolás lányzó kapcsolatát xD

Egy 2008-as sorozat, amiről eddig még sosem hallottam?  :eek:
:3x3:

kikuchiyo

Azt annak idején elkezdtem nézni, de sajnos azok a combok megölték számomra a sorozatot.
Failure is the default option

Xzone

Quote from: kikuchiyo on 2011-01-25, 21:22:49
Azt annak idején elkezdtem nézni, de sajnos azok a combok megölték számomra a sorozatot.

Majdnem beírtam, hogy "az nem a Real Drive volt?". Aztán rájöttem, hogy ez az :redface:

Zelda

Már túl vagyok rajta, most kezdtem: Umineko no naku koro ni :D Higurashi után csakis örökzöld lehet :P

SaiyaGin

Quote from: Xzone on 2011-01-25, 21:38:13
Quote from: kikuchiyo on 2011-01-25, 21:22:49
Azt annak idején elkezdtem nézni, de sajnos azok a combok megölték számomra a sorozatot.

Majdnem beírtam, hogy "az nem a Real Drive volt?". Aztán rájöttem, hogy ez az :redface:

Most, hogy mondod, tényleg. ^^"

Xzone

Quote from: Zelda on 2011-01-25, 22:23:51
Már túl vagyok rajta, most kezdtem: Umineko no naku koro ni :D Higurashi után csakis örökzöld lehet :P

Sajnos nem így van. Az Umineko borzalmasan rossz.

Zelda

Ízlése válogatja, a Higurashi-t nagyon gyerekfejjel láttam először, akkor nagyon partam tőle, nekem bejön az Umineko, már az OP lenyűgözött :)
Következő a sorban... Pandora hearts

SaiyaGin

Quote from: SaiyaGin on 2011-01-07, 22:26:12
DB @ RTL2: ebből bizony rendesen kivágták a pajzánabb poénokat.

Elkezdtem behozni a lemaradásomat a vizsgaidőszak alatt felvett részekből. Időnként elég vicces tud lenni az eredeti szöveg átírása, amikor Muten Roshi a Bulmával való beszélgetései alatt a kézmozdulataival a taperolásra kér engedélyt, de közben arról beszél, hogy szeretné, ha Bulma sütne neki gyümölcsös süteményt. :muhahah:

Zelda

El tudom képzelni xD
Én már nagyon rég nem nézek DB-t, inkább a komolyabb műfajokat gyűröm, de emlékszem mikor annó a cenzúrázott magyar változattal kellett beérnem... a hajamat téptem tőle. Azóta mindent kizárólag eredetiben vagyok hajlandó megtekinteni.
A Ghost hound pedig nagyon odavágott :)

SaiyaGin

Quote from: Zelda on 2011-01-30, 14:45:52
El tudom képzelni xD
Én már nagyon rég nem nézek DB-t, inkább a komolyabb műfajokat gyűröm, de emlékszem mikor annó a cenzúrázott magyar változattal kellett beérnem... a hajamat téptem tőle. Azóta mindent kizárólag eredetiben vagyok hajlandó megtekinteni.
A Ghost hound pedig nagyon odavágott :)

:zomg:
Van, aki abban a tévhitben él, hogy a DB nem az animetörténet legkomolyabb, legelgondolkodtatóbb és legintelligensebb sorozata?
[spoiler]Bocs. ^^"[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: Zelda on 2011-01-26, 00:09:31
Ízlése válogatja, a Higurashi-t nagyon gyerekfejjel láttam először, akkor nagyon partam tőle, nekem bejön az Umineko, már az OP lenyűgözött :)
Következő a sorban... Pandora hearts
Higurashi az ok, Umineko is nézhető, de annyira nem volt jó.. Pandora Heartsot kerüld el messziről XDDD Az utóbbi évek egyik legnagyobb csalódása volt számomra.

Cobra

Ha az Umineko tetszett, akkor szerintem érdemes elkezdened a Gosickot.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cloud

Wolverine 4. rész.


RO a képregényben is ennyire erős. Nem kicsit elkente Rozsomák arcát.

SaiyaGin

SaiyaGin, Gundam SEED rewatch, launching!

Cloud

Quote from: SaiyaGin on 2011-02-04, 22:19:28
SaiyaGin, Gundam SEED rewatch, launching!
2. rész néztem épp az imént. Hát kicsit más mint  00, de tetszik. :D De ahogy látom ebben nem hiszem hogy lesznek ilyen hiperszuper lécerágyuk. :D

Zsiga

Quote from: Cloud on 2011-02-04, 23:31:45
De ahogy látom ebben nem hiszem hogy lesznek ilyen hiperszuper lécerágyuk. :D
Á dehogy,
[spoiler=tényleg spoiler]csak a fél Holdat fogják szétlőni vele, hol van az a hiperszupertől.[/spoiler]
:D

Cloud

Quote from: Zsiga on 2011-02-05, 06:29:29
Quote from: Cloud on 2011-02-04, 23:31:45
De ahogy látom ebben nem hiszem hogy lesznek ilyen hiperszuper lécerágyuk. :D
Á dehogy,
[spoiler=tényleg spoiler]csak a fél Holdat fogják szétlőni vele, hol van az a hiperszupertől.[/spoiler]
:D
Hoppá. :D

Acchan

Seirei no Moribito / Guardian of the Sacred Spirit

Az első négy rész után nagyon-nagyon bejövős, sőt, top15-gyanús sorozatnak tűnik.  :whoah:

Zelda

Gundam Wing és X után én is rewatch-olom a seed-et, kicsit másképp jön le így a történet :D
Minél több gundam-ot nézek, annál jobban imádom őket, pedig időrendileg visszafelé nézem, ez lolz

SaiyaGin

Quote from: Acchan on 2011-02-05, 13:56:38
Seirei no Moribito / Guardian of the Sacred Spirit

Az első négy rész után nagyon-nagyon bejövős, sőt, top15-gyanús sorozatnak tűnik.  :whoah:

A többi része is jó.  :lazza: 

Darkstar

Újra ihletet kaptam a teljes Koihime Musou set végignézéséhez, az első két szérián már túl is vagyok. :D

Már megint elfelejtettem, hogy a 2. széria 12. részében van pár olyan szám, amit anno napokig hallgattam. Vagy fél óráig kerestem az OSTt, mire rájöttem, hogy egy korábban megdöglött vinyón volt. Még jó, hogy a BakaBTn viszonylag jól seedelték. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

Woverine 5. rész.



Most nem nagyon vágom az egészet. Azt hittem hogy a sorozat a filmek előtt játszódik, erre meg megjelenik a végén  C. ?