Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Baggio

Quote from: Solid Snake on 2008-09-02, 20:21:08
http://webcast.tv2.hu/dynamic/index.php?m=video&video_id=380534

:ejj: ::)
annyira kiégek ezektől a rohadt cigányoktól....

kedvenc mondatom: "hát ittas vót aznap a férjem, mert akkor jött meg a szociális segély"    :falba: :falba:

Member

Én velük akarok foglalkozni. :D

És a vacsoracsatában a "Naruto's Daily Life" ment, ha jól hallottam.

Kuroi Tenshi

Quote from: Zen on 2008-09-01, 02:38:37
És még mindig nem értem h a játék-játékos kapcsolathoz mi köze a mateknak?

:facepalm: http://hu.wikipedia.org/wiki/J%C3%A1t%C3%A9kelm%C3%A9let

(de szép link vazze.. itt az angol is: http://en.wikipedia.org/wiki/Game_theory)


Jó utat Kviki!

Quote from: .Attila on 2008-09-01, 07:01:21
Ma lesz az első munkanapom.

Now you're trapped!
Az életed hátralévő részére :p

Quote from: .Attila on 2008-09-01, 20:46:56
Nos, a fogadtatás pozitív, csak ebédelni nem tudtam, mert nem hagytak rá időt, még inni sem ittam egész nap, csak reggelinél, meg persze amikor hazajöttem.
Sajnos a női felhozatal nem a legjobb, de bizakodom még a többi részlegben.

Lesz ez még így se. Mindkettőre...
Az, hogy a munka érdekes és tetszik-e, sokban javít az elviselhetőségén.

Quote from: Member on 2008-09-02, 20:31:41
Én velük akarok foglalkozni. :D

Már eddig is mondtuk, hogy fura ízlésed van :hehe:
Én rajtuk tartanám egyik szememet. Már amelyikkel célzok. :D

.Attila

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-09-02, 21:59:20
Quote from: .Attila on 2008-09-01, 07:01:21
Ma lesz az első munkanapom.

Now you're trapped!
Az életed hátralévő részére :p

Kilépni ki lehet, csak akkor pénz sem lesz.
Nomeg az állandó tétlenség sem valami jó, viszont a 8 óra (+ szünetek) talán picit sok, 6 órában kiegyeznék :)

Quote from: K_T
Quote from: .Attila on 2008-09-01, 20:46:56
Nos, a fogadtatás pozitív, csak ebédelni nem tudtam, mert nem hagytak rá időt, még inni sem ittam egész nap, csak reggelinél, meg persze amikor hazajöttem.
Sajnos a női felhozatal nem a legjobb, de bizakodom még a többi részlegben.

Lesz ez még így se. Mindkettőre...
Az, hogy a munka érdekes és tetszik-e, sokban javít az elviselhetőségén.

Najó, ebéd esetleg elmaradhat tárgyalások miatt, de van büfé.
A másik meg passz. Ha olyan lennék, most azt mondanám, hogy bízom az esetleges workshopokban :P

Draconire


Rounin

Hope is the first step on the road to disappointment.

Solid Snake


Member

How many minutes do you spend with choosing the right pic? ^^

Lythis

Van belőle egy rakat "ready-made", és shoppolni sem olyan nagy ördöngősség imho...

teraflare

Ó jajj, tegnap kimentem haverral junkies koncertre zp-be. Amúgy sem bírom az alkoholt de 5 mézes pálesz után kissé szédülök így reggel. Bevettem már egy saridont, de nem nagyon hat. A 9mm-es aszpirinen kívül mit tudtok ajánlani hogy tudjak koncentrálni a melóra?

Rounin

Akaraterőt?

Member

Qrvasok wasser + TV energiüccsi?
(vagy törd el a lábad és akkor nem a szédülésre figyelsz :))

teraflare

Quote from: Rounin on 2008-09-03, 10:55:26
Akaraterőt?
Ő most minden idegszálával azon van hogy menjek haza aludni.  :mad: De szombaton releaseelünk és addig meg kell lenni még sok dolognak, lehet még fórumot sem lesz időm/erőm olvasgatni.

Quote from: Member on 2008-09-03, 10:57:56
Qrvasok wasser + TV energiüccsi?
wasser az lement már fél liter, de folyamatos pótláson van. Energiaitalnak meg ment egy kis kávé. A nyugtatóm ma nem fogom bevenni.

sirtomi

Valami jó cukros üditő is segít a víz mellett.

teraflare

[spoiler=rant]
A F@SZBA A F@SZBA A F@SZBA  :Eztneked: :Eztneked: :Eztneked:
Olyan kretén voltam hogy a legutóbbi tesztnél letiltottam a mentést a migrációban és úgy raktam ki a releaset. Hogy lehetek ilyen fasz??? Félek, mivel nem ez volt az első ilyen hibám szankciók lesznek  :bruhuhu: Nem elég hogy magam alatt vagyok, másnapos,most még munkám se lesz? Én mindent csak elszúrok mostanában.  :falba: I want to be a hero!
[/spoiler]

Rounin

Quote from: teraflare on 2008-09-03, 11:53:45
I want to be an hero!

Ezt is elbasztad... :ejj:

Member


Rounin


Member

Miért az a film a klipje? :eek:

Rounin

Quote from: Member on 2008-09-03, 12:27:46
Miért az a film a klipje? :eek:

A címek, a címek... :falba:

Tycho

WTF? Leszedtem egy programot de a területfoglalása nem tűnt el csak a fájlok, de rejtve sincsenek... hogy tudom felszabadítani az elveszett lemez szabad területet? a checkdisc semmit se talált... :comp: :comp:

motifator

Ezt a postot Google Chrome alól írom.
Első benyomások:
- nagyon gyors
- először nem ment a java, le kellett szedni a legújabb JRE RC változatát
- az EditLive azóta se megy, így munkára nehézkes lesz használni, pedig nagyon tetszik :(

Kísérletező kedvű fórumtársak tehetnek vele egy próbált  :jee:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

sirtomi

Gondolkodtam rajta, de annyira nem vonz hogy az első bétával kísérletezzek. Majd pár hónap múlva :)

Annak egyébként mi az értelme, hogy a google a legnagyobb támogatója a Mozilla alapítványnak és a Firefoxnak, erre most kijönnek egy saját böngészővel?

Member

"Vista/XP rendszerhez" :'(

Darkstar

Quote from: Member on 2008-09-03, 15:31:19
"Vista/XP rendszerhez" :'(
Ugye nem mondod komolyan?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Selmo

De, megakadt a millenium nevű csodánál, mert...

A tökéletesség unalmas.

LittleElf

Quote from: sirtomi on 2008-09-03, 14:53:53
Gondolkodtam rajta, de annyira nem vonz hogy az első bétával kísérletezzek. Majd pár hónap múlva :)

Annak egyébként mi az értelme, hogy a google a legnagyobb támogatója a Mozilla alapítványnak és a Firefoxnak, erre most kijönnek egy saját böngészővel?

Ahogy a wikipédiának is nagy támogatója, mégis saját enciklopédiát fejleszt. Azt golyózna ki, akit csak akar?
A cél persze, hogy terjedjen a neve a piac minden szegmensén, vegyük meg a mobilját is, csak a neve miatt, majd pár év múlva az Eric Schmidt utcai googlestore-ban vásároljunk Google sajtot.   ^^"

Member

A google sajt borítóján lévő linkek hány %-a lenne 404? És a kis képeket kinagyítja kattintásra?

Fazék

Quote from: Tycho on 2008-09-03, 14:03:28
WTF? Leszedtem egy programot de a területfoglalása nem tűnt el csak a fájlok, de rejtve sincsenek... hogy tudom felszabadítani az elveszett lemez szabad területet? a checkdisc semmit se talált... :comp: :comp:
ürítsd ki a lomtárat  :__devil:

amúgy ilyesmi csodával már én is találkoztam. 1 órányi próbálkozás után föladtam és másnapra meglett a hely.  :he: