Hírek (készülő filmek, bejelentések, érdekességek)

Started by Fazék, 2006-09-21, 21:19:27

Previous topic - Next topic

Acchan

Quote from: chilip on 2011-03-14, 23:41:46
A negyedik avagy "I am Number Four"

trailer katt ide

ez a film annyira rossz volt hogy már jó :D
Nemhiába reklámozták annyit pont a viván?  ^^"

NLZ

[reserved]

Acchan

Maci Laci 3D
[spoiler][/spoiler]
Ezt most mér?  :3x3:

Én


Selmo


A tökéletesség unalmas.

Cloud


Fazék


Cloud


Acchan

Quote from: Cloud on 2011-03-15, 10:15:20
Quote from: Acchan on 2011-03-15, 00:32:37
Maci Laci 3D
[spoiler][/spoiler]
Ezt most mér?  :3x3:
Alternatív vége:
http://www.youtube.com/watch?v=m6w0r-ScEG4
De durva.  :rotfl:

Quote from: Selmo on 2011-03-15, 05:26:01
Hosszan.
QuoteSo here's what's on tap two summers from now: an adaptation of a comic book. A reboot of an adaptation of a comic book. A sequel to a sequel to an adaptation of a comic book. A sequel to a reboot of an adaptation of a TV show. A sequel to a sequel to a reboot of an adaptation of a comic book. A sequel to a cartoon. A sequel to a sequel to a cartoon. A sequel to a sequel to a sequel to a cartoon. A sequel to a sequel to a sequel to a sequel to a movie based on a young-adult novel.
:lul: :rotfl:

/\ Vmiért ez a rész AVGN hangjával az igazi. :3

Quote from: Fazék on 2011-03-15, 12:59:17
ez -- ez ez zseniális

Disney Punch Mash-Up Trailer
Tényleg az.  :cool:

Nakedape

basszus, megnéztem újra a blues brothers-t és már biztos vagyok benne, ami már a múltkor egy kolesz bulis filmben linkeléskor is gyanús volt, hogy john belushi nem halt meg 1982-ben hanem lefogyott és Magyarországon ramiz néven él zenél és alkot :he: :he:

http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTU5MDcwODczOV5BMl5BanBnXkFtZTYwMTk5NzM2._V1._SY314_CR15,0,214,314_.jpg
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2011-03-15, 14:55:35
basszus, megnéztem újra a blues brothers-t és már biztos vagyok benne, ami már a múltkor egy kolesz bulis filmben linkeléskor is gyanús volt, hogy john belushi nem halt meg 1982-ben hanem lefogyott és Magyarországon ramiz néven él zenél és alkot :he: :he:

http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTU5MDcwODczOV5BMl5BanBnXkFtZTYwMTk5NzM2._V1._SY314_CR15,0,214,314_.jpg
:haha:
Ramiz, lebuktal!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Paul-hoz egy jól sikerült "a filmtől független" reklámszerűség :)
Simon Pegg and Nick Frost - Star Wars Parody  http://www.youtube.com/watch?v=uwQP1_lbKWI

Nakedape

Quote from: Fazék on 2011-03-18, 01:50:51
Paul-hoz egy jól sikerült "a filmtől független" reklámszerűség :)
Simon Pegg and Nick Frost - Star Wars Parody  http://www.youtube.com/watch?v=uwQP1_lbKWI
:whoah:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga

Már vagy fél éve várjuk. :D
Btw. a rádiós az tényleg rádiós a cégnél, és a valóságban még sokkal súlyosabb dumája van.  :muhahah:
7:10 körül diktál ki egy feladatot, VII. ker Király u. Nagymező u. sarok, "visszatérő vendég", na ő is van irl, Fábiánnak hívják és egyike a mentőszolgálat Top5 törzsutasának.

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2011-03-18, 16:00:15
Már vagy fél éve várjuk. :D
Btw. a rádiós az tényleg rádiós a cégnél, és a valóságban még sokkal súlyosabb dumája van.  :muhahah:
7:10 körül diktál ki egy feladatot, VII. ker Király u. Nagymező u. sarok, "visszatérő vendég", na ő is van irl, Fábiánnak hívják és egyike a mentőszolgálat Top5 törzsutasának.
Kedves Fabiant rendszeresen felszedik a kocsma melletti arokbol estenkent?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2011-03-19, 02:51:58
Kedves Fabiant rendszeresen felszedik a kocsma melletti arokbol estenkent?
Nem, azzal szórakozik hogy ha fázik akkor hívat magára valami járókelővel egy mentőt, hogy majd mi betaxizzuk a detoxba, vagy valahova. Aztán megérkezünk, és közli hogy ő nem hívott mentőt, nem akar kórházba menni. Volt hogy egy este háromszor mentem ki csak én hozzá, harmadszorra elvittük. Az OBSI-ba. :angyali:

De ha minden igaz végre talán elvitte őt is a tél mert hónapok óta nem láttuk, a Top10-ből kettőt takartunk az utóbbi pár hónapban. Best fukken tél evör. :__devil:

Ramiz : Azt a pilotot elnézve nem. Lehet hogy az átlagembernek az jön majd le belőle, de aki bennevan az érti az ilyen utalásokat, mi tuti jókat fogunk röhögni rajta. :)

Kvikveg

Mas orszagokban nincs valami bunti a mento trivialisan felesleges kihivasaert?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

SaiyaGin

Quote from: Zsiga on 2011-03-20, 20:47:45
a Top10-ből kettőt takartunk az utóbbi pár hónapban. Best fukken tél evör. :__devil:

A mentőzéssel kapcsolatos megnyilvánulásaid újra és újra előhozzák belőlem a :zomg: smiley-t.

Ramiz

Quote from: SaiyaGin on 2011-03-21, 09:59:08
Quote from: Zsiga on 2011-03-20, 20:47:45
a Top10-ből kettőt takartunk az utóbbi pár hónapban. Best fukken tél evör. :__devil:

A mentőzéssel kapcsolatos megnyilvánulásaid újra és újra előhozzák belőlem a :zomg: smiley-t.

Nyugtasson meg a tudat, mikor bajban vagy és mentőt hívsz, hogy amennyit én láttam/hallottam, Zsiga még így is a legnormálisabb 10%-hoz (na jó, legyen 20% :__devil:) tartozhat. :D

Végre kíváncsi vagyok egy magyar filmre. :) De Pálfi is megcsinálhatná a Csontbrigádot vagy a Toldit végre...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Már szinte bent van a mozikban a film, de azért pár Sucker Punch infó, csak hogy elvegyem tőle a kedveteket:

QuoteWB nem csinál elővetitést senkinek mert nem akarják, hogy röpködjenem a reviewk.
ezt nehezen tudom pozitív jelként értelmezni.

QuoteThose who see Sucker Punch may wonder if some of Hamm's scenes were left on the cutting-room floor - and Snyder confirms that there was indeed one more sequence with the actor, excised from the final act

QuoteR-rated director's-cut DVD is indeed in the works
és az ok:
QuoteSnyder (here with Malone) wanted to - and was obligated to - deliver a PG-13 film. While there is no nudity or sex and very little blood in Sucker Punch, the intensity of the sexual themes and fighting kept earning him an R rating from the MPAA. Snyder says it took him about seven passes - and cutting 18 minutes of fighting alone - to finally get a PG-13.
tsudálatos

NLZ

[reserved]

Acchan

Quote from: Ramiz on 2011-03-21, 16:53:48
Végre kíváncsi vagyok egy magyar filmre. :)
+1. Ez rohadt jónak ígérkezik.  :hopp:

Xzone

Quote from: Fazék on 2011-03-21, 18:42:08
Már szinte bent van a mozikban a film, de azért pár Sucker Punch infó, csak hogy elvegyem tőle a kedveteket:

QuoteWB nem csinál elővetitést senkinek mert nem akarják, hogy röpködjenem a reviewk.
ezt nehezen tudom pozitív jelként értelmezni.

QuoteThose who see Sucker Punch may wonder if some of Hamm's scenes were left on the cutting-room floor - and Snyder confirms that there was indeed one more sequence with the actor, excised from the final act

QuoteR-rated director's-cut DVD is indeed in the works
és az ok:
QuoteSnyder (here with Malone) wanted to - and was obligated to - deliver a PG-13 film. While there is no nudity or sex and very little blood in Sucker Punch, the intensity of the sexual themes and fighting kept earning him an R rating from the MPAA. Snyder says it took him about seven passes - and cutting 18 minutes of fighting alone - to finally get a PG-13.
tsudálatos

A faszomba már...

LiaLia

Quote from: Nakedape on 2011-03-18, 15:22:03
http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/2011/03/18/gyilkos_mentos_raba_roland/

Ha így elkészül, merész lesz a film magyar viszonyok között, kíváncsi leszek a fogadtatására.

Quote from: Kvikveg on 2011-03-19, 02:51:58
Kedves Fabiant rendszeresen felszedik a kocsma melletti arokbol estenkent?

A Király-Nagymező sarkán épp egy templom van.

Quote from: Ramiz on 2011-03-20, 15:24:20
Nagyon megérdemelnek már a magyar mentősök egy filmet, remélem nem lesz túl moralizálós.

Lehet, hogy megérdemelnek, viszont ez a film nem épp a legjobb fényben tünteti fel őket. Az majd érdekelne, hogy mit hoz ki a "kell-e mindenáron életben tartani valakit" dologból. Bár a filmbeli történetileg gondolom mi lesz, viszont kíváncsi leszek, hogy azért hogyan fogalmaz erről.

Ramiz

Quote from: LiaLia on 2011-03-23, 01:08:22
Lehet, hogy megérdemelnek, viszont ez a film nem épp a legjobb fényben tünteti fel őket. Az majd érdekelne, hogy mit hoz ki a "kell-e mindenáron életben tartani valakit" dologból. Bár a filmbeli történetileg gondolom mi lesz, viszont kíváncsi leszek, hogy azért hogyan fogalmaz erről.

Igaz, de engem nagyon meglepett, már amennyit láttam/hallottam belőle, hogy mennyire kib..... hálátlan, alulfizetett, szívós, meg nem becsült, ellentmondásos, nehezen végezhető munka ez. Az alulfizetetten meg a meg nem becsültön kívül persze külföldön is ugyanez lehet a helyzet... de más hazai körülmények között látni ugyanezt. A Holtak útjára meg valahol a neten olvastam egy mentőstől e készülő magyar film kapcsán, hogy kultfilm az a Scorsese-mű, mert végtelenül groteszk, de sok dologban nagyon is realista - de csak belső körökben értik meg és értékelik igazán.

Még mindig ki is akarom próbálni ezt a munkát meg menekülnék előle is. :zomg:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Elobb-utobb ugyis talalkozol veluk. Kiveve, ha "Tovanda!" kialtassal lehajtasz a Grand Canyonba. Azutan mar nem kell aggodnod, hogy a karmaik koze kerulsz.
Valahogy nem akarodzik megneznem a Holtak utjat, kiraz a hideg a tematol.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Puru²

I lol'd
Quote
"War of the Ages is going to be the next news item. Basically, an ancient artifact is uncovered, time is shattered and the seven greatest war leaders in history have to battle each other out. It's sort of like The Lord of the Rings meets Gladiator. You have Napoleon vs. Julius Caesar vs. Attila the Hun vs. Genghis Khan vs. Alexander vs. Hannibal. So, there you go. It's going to be in 3D and it's a big sword-and-sandal epic."
Ja és az AVP 2 készítői csinálják(?)
:hopp:


Nakedape

Quote from: Puru² on 2011-03-23, 22:28:48
I lol'd
Quote
"War of the Ages is going to be the next news item. Basically, an ancient artifact is uncovered, time is shattered and the seven greatest war leaders in history have to battle each other out. It's sort of like The Lord of the Rings meets Gladiator. You have Napoleon vs. Julius Caesar vs. Attila the Hun vs. Genghis Khan vs. Alexander vs. Hannibal. So, there you go. It's going to be in 3D and it's a big sword-and-sandal epic."
Ja és az AVP 2 készítői csinálják(?)
:hopp:
hmmm
ha elég hülyeség akkor be is jöhet majd :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution