Legszebb pixelcsajok

Started by Ramiz, 2010-02-28, 21:37:27

Previous topic - Next topic

Cobra

Quote from: Zen on 2010-03-01, 22:17:13
Quote from: Cobra on 2010-03-01, 22:13:30
DE-kel nincs bajom, a zombikkal meg a sehogyse kinéző alienekkel már inkább :)
Zombi?  :confused:
Tali meg okkal van spoiler alatt, smiley-val kísérve.
Bloodlines-ból a berakottak, de a Kotor-os hölgyek se épp szépek a szememben (kivéve az utolsót).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zen

Quote from: Cobra on 2010-03-01, 22:26:37
Bloodlines-ból a berakottak, de a Kotor-os hölgyek se épp szépek a szememben (kivéve az utolsót).
Akik vámpírok (és attól h halottak még szépek, az más kérdés h nem raknám meg egyiket se), Pisha harg fetishe, KotOR csajok egyéni vélemény, Visasra meg jó rejszolást. :P
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fazék

a rohadt életbe. feladom. vmelyik 576 borítón volt egy igencsak nagy művészi értékekkel megáldott hölgy vmikor '96-'97 környékén vmi nézdaseggem fantasy játékszerűségben, de az istennek se akar beugrani a játék címe, 576 borítókat se igazán találok net-en

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fazék

#34
Quote from: Zen on 2010-03-01, 22:35:47
Vmi ismertetőjel?
nem fogom tudni úgy leírni, hogy csak úgy beugorjon bárkinek. csak akkor látok esélyt rá, ha másban is megragadt az a címlap. kurvára nem ugrik be semmi konkrétum a játékkal kapcsolatban...
a képen mintha főleg vörös szín dominált volna, haj ilyesmi tekintetben, meg mintha kard lett volna az illető hölgy kezében, de más semmi nem rémlik


szerk: hosszas keresgélés után, mintha a die by the sword cím rémlene, de ehhez a játékhoz nem találom azt a képet, ami a borítón volt...

Nakedape

bögyös a bozo's night out ból

[spoiler]sok sör kell hozzá, de akkor jó[/spoiler]

[spoiler][/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Draconire

Quote from: Fazék on 2010-03-01, 22:46:27
Quote from: Zen on 2010-03-01, 22:35:47
Vmi ismertetőjel?
nem fogom tudni úgy leírni, hogy csak úgy beugorjon bárkinek. csak akkor látok esélyt rá, ha másban is megragadt az a címlap. kurvára nem ugrik be semmi konkrétum a játékkal kapcsolatban...
a képen mintha főleg vörös szín dominált volna, haj ilyesmi tekintetben, meg mintha kard lett volna az illető hölgy kezében, de más semmi nem rémlik


szerk: hosszas keresgélés után, mintha a die by the sword cím rémlene, de ehhez a játékhoz nem találom azt a képet, ami a borítón volt...

http://hu-hu.facebook.com/photo.php?pid=3367545&id=255046578378 ?

Fazék

#38
Quote from: Draconire on 2010-03-02, 10:31:10
http://hu-hu.facebook.com/photo.php?pid=3367545&id=255046578378 ?
ööö. akkor még szépnek tűnt :D

az avatarod viszont borzasztó.
már játék közben is nem mondom meg mi ugrott be róla folyton :zomg:

Zen

Beugrott? Én annak becéztem. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Xzone


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fazék


Ramiz

Quote from: Fazék on 2010-03-01, 22:33:10
a rohadt életbe. feladom. vmelyik 576 borítón volt egy igencsak nagy művészi értékekkel megáldott hölgy vmikor '96-'97 környékén vmi nézdaseggem fantasy játékszerűségben, de az istennek se akar beugrani a játék címe, 576 borítókat se igazán találok net-en

Kár hogy nem korábban j9ttem, nekem megvan minden 576 1990 és 2002 között asszem... mind1 meglett a csaj (én emlékszem zeneiskolában olvasgattam ezt a számot az előtérben és eléggé néztek a fuvolás csajok meg a szülők... :__devil: )



http://fleshbot.com/5485360/pixel-passion-nudity-and-sex-in-mainstream-video-games/gallery/?skyline=true&s=i
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Ramiz on 2010-03-08, 18:00:14
Quote from: Fazék on 2010-03-01, 22:33:10
a rohadt életbe. feladom. vmelyik 576 borítón volt egy igencsak nagy művészi értékekkel megáldott hölgy vmikor '96-'97 környékén vmi nézdaseggem fantasy játékszerűségben, de az istennek se akar beugrani a játék címe, 576 borítókat se igazán találok net-en
Kár hogy nem korábban j9ttem, nekem megvan minden 576 1990 és 2002 között asszem... mind1 meglett a csaj (én emlékszem zeneiskolában olvasgattam ezt a számot az előtérben és eléggé néztek a fuvolás csajok meg a szülők... :__devil: )
nekem is megvan sok másikkal együtt ez a szám, csak éppen el van temetve egy láda alján a garázsban, és a láda ezer hülyeséggel van megpakolva, szóval most csak ezért az egy képért nem éreztem túl sok kedvet egy fél órás pakoláshoz :D

és pár további kép:
Zanthia a The Legend of Kyrandia - Book Two: The Hand of Fate-ből

Syberia - Kate Walker

Raggie

Nem teljesen ide illik, de most ide írom :D :
ME2 Miranda ~= Yvonne Strahovski !!

[spoiler=Yvonne][/spoiler]
[spoiler=Miranda][/spoiler]
[spoiler=egymás mellett][/spoiler]
Persze az arcon kívül pár testi attribútumot feljavítottak kicsit :P .... bár szvsz nem is kellett volna. :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Draconire



Ramiz

Quote from: Raggie on 2010-03-09, 15:16:48
Nem teljesen ide illik, de most ide írom :
ME2 Miranda ~= Yvonne Strahovski !!

[spoiler=Yvonne][/spoiler]
[spoiler=Miranda][/spoiler]
[spoiler=egymás mellett][/spoiler]
Persze az arcon kívül pár testi attribútumot feljavítottak kicsit .... bár szvsz nem is kellett volna.

Sokkal szebb az igazi... persze, mert az igazi, de nem, mert Lara nincs szép igaziban pl...


edit:

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kelvor