Kötetlen beszélgetés játékokról

Started by SlEePwAlKeR, 2003-08-03, 19:11:50

Previous topic - Next topic

Liquid Snake

Quote from: Rounin on 2008-08-07, 17:10:55
Na nézzük.
...



Shadowgrounds, jah a megérzésed jó volt :D Hmm Stalker a legnagyobb meglepetésemre nem tetszett törlés lett a vége :S Advent Rising, anno a kártyám nem bírta xD Most lehet teszek vele egy próbát megint... Suffering 2, Condemned megvoltak,  :jee: :whoah: -k voltak :D Bard's Tale, még lehet kipróbálom :)

Tudod mit, felejtsd el amit mondtam, nem a RE4 időkból kell jó game hanem ami eszedbe jut mondd :D

Rounin

Quote from: Dreamcleaver on 2008-08-07, 17:18:11
Rou: Emlékszem egy régi játékra, de nem ugrik be a neve. Talán segíthetsz. Ilyen oldalnézetes cucc volt mint pl az Another World vagy a régi PoP-ok, de egy indián szerű muksival kellett mászkálni (elején bányákban, valami rabszolgasors etc) és sokkal akciódúsabb volt (kellett lőni ezerrel), de voltak logikai feladványok is.

Blackthorne!

Dreamcleaver

Quote from: Rounin on 2008-08-07, 17:22:00
Quote from: Dreamcleaver on 2008-08-07, 17:18:11
Rou: Emlékszem egy régi játékra, de nem ugrik be a neve. Talán segíthetsz. Ilyen oldalnézetes cucc volt mint pl az Another World vagy a régi PoP-ok, de egy indián szerű muksival kellett mászkálni (elején bányákban, valami rabszolgasors etc) és sokkal akciódúsabb volt (kellett lőni ezerrel), de voltak logikai feladványok is.

Blackthorne!

Kösz!  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Liquid Snake

Hmm Bard's Tale tuti leszedem csak az a gond h nemigazán találom sehol -.- De az tuti kell nem nevettem már rég játékon :) Advent Rising review-t is leszedem az alapján döntöm el h mi legyen :D

Mellesleg:
Quote from: Liquid Snake on 2008-08-07, 17:18:24
Tudod mit, felejtsd el amit mondtam, nem a RE4 időkból kell jó game hanem ami eszedbe jut mondd :D
= várom még az ötleteket inkább felírok 10 játékot és szépen végig tolom mindet minthogy unatkozzak na meg ugye időbe telik mire lejön is.. ( max 60kb/s letöltés -.- )

Dreamcleaver

Quote from: Liquid Snake on 2008-08-07, 17:33:33
= várom még az ötleteket inkább felírok 10 játékot és szépen végig tolom mindet minthogy unatkozzak na meg ugye időbe telik mire lejön is.. ( max 60kb/s letöltés -.- )


Alone in the Dark 2  :angyali:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Liquid Snake

#1445
Quote from: Dreamcleaver on 2008-08-07, 17:44:18
Quote from: Liquid Snake on 2008-08-07, 17:33:33
= várom még az ötleteket inkább felírok 10 játékot és szépen végig tolom mindet minthogy unatkozzak na meg ugye időbe telik mire lejön is.. ( max 60kb/s letöltés -.- )


Alone in the Dark 2  :angyali:

Inkább lenne már crack az 5-höz :D De amúgy Bard's Tale is kilőve mert nincs egy élő torrent sem akárhol kerestem szóval eddig 0. xD

Miért ilyen a sorsom? Pedig én csak játszani szeretnék :D

Rounin

DC: nm^^ (a sci-fis meg a Flashback volt és a folytatása a Fade to Black - legalábbis csak ezek ugranak be a mondottak alapján. A Dínós viszont nem rémlik. Sidescrolling shooter with dinosaurs? o.o)

Quote from: Liquid Snake on 2008-08-07, 17:33:33
= várom még az ötleteket inkább felírok 10 játékot és szépen végig tolom mindet minthogy unatkozzak na meg ugye időbe telik mire lejön is.. ( max 60kb/s letöltés -.- )

Nyugalom, ifjúság, van időd. :p
Szóval.
Arx Fatalis - sajna új gépeken előfordulhat, hogy textúrahibás lesz, ami nagy kár, mert egyike a jobban sikerült crpg-knek. Jól összedobott világ, interaktív mágiarendszer (avagy Black&White-osan te rajzolod meg a rúnákat, amik aktiválják a spellt) a grafika pedig szép és igényes. Az AI is jó, több megoldás is lehet egy helyzetre (levered az őröket, vagy kihallgatod, hogy egyikük befenyíti a mosatlan edényekért a másikat - nosza, csempésszünk szem elé egyet! Rögtön össze is verekednek) Megér egy misét.

Arcanum - steampunk vs. magick. Verne világát bolondítsd meg varázslattal, elfekkel, törpökkel, miegyébbel. A végeredmény (a legújabb patchek (rajongói included) telepítése után sajna, a sok bug miatt) egy nagyon élvezhető, eredeti és részletes világ. Crpg, jóféle rendszerrel, kellemes történettel. A világ nem csak díszletnek van, reagál rád.

Dawn of War-t biztos ismered. Ha nem, akkor uzsgyi!

Mafia - nem, ez nem GTA. Remek sztori, szép történet, hiteles (afaik) járműviselkedés. Ha gangszterkedni akarsz. (És akarsz.)

Call of Juarez - western fps. Szép, szerintem legalábbis. A történet is jó. Két karakter közt váltogat a történetvezetés, a fanatikus pap szinkronjától mai napig borzongás fog el. Rekkenő hőségben másodpercek alatt vérbe fúló poros utcák, tajtékos horpaszú lovakon nyaktörő iramban postakocsi üldözése, bosszú, kapzsiság, egy kölyök férfivá válása és egy férfi révbe érése. Nekem tetszett.

Ugyanígy nem rossz a GUN címet viselő játék, ami viszont GTA western köntösben. Jó a hangulata, gyönyörű a lovak animálása, adrenalinpezsegtetőek a tűzharcok. A sztori se rossz, ráadásul nem kislurkóknak készült - vannak benne kicsit erősebb részek.
Ennyi csak elég egy ideig? (kivéve, ha egyik se tetszik :D)

Ha kell, lesz harmadik menet, csak közben hadd játszak is :p

Bah, Bard's Tale-hez nézek mindjárt. Kell, hogy legyen torrent o.o.


Pfft, első helyen...
http://www.demonoid.com/files/details/1465178/7146664/

Dreamcleaver

Quote from: Liquid Snake on 2008-08-07, 17:47:11
Quote from: Dreamcleaver on 2008-08-07, 17:44:18
Quote from: Liquid Snake on 2008-08-07, 17:33:33
= várom még az ötleteket inkább felírok 10 játékot és szépen végig tolom mindet minthogy unatkozzak na meg ugye időbe telik mire lejön is.. ( max 60kb/s letöltés -.- )


Alone in the Dark 2  :angyali:

Inkább lenne már crack az 5-höz :D De amúgy Bard's Tale is kilőve mert nincs egy élő torrent sem akárhol kerestem szóval eddig 0. xD

Dreamfall: The Longest Journey. Nagyon jó kis kalandjáték, imho szép grafikával, nem túl bonyolult feladványokkal, néhol egy kis akcióval, ami nem túl nehéz, és jó sztorival + szép átvezető animációkkal. 

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

Quote from: Dreamcleaver on 2008-08-07, 17:52:00
Dreamfall: The Longest Journey. Nagyon jó kis kalandjáték, imho szép grafikával, nem túl bonyolult feladványokkal, néhol egy kis akcióval, ami nem túl nehéz, és jó sztorival + szép átvezető animációkkal. 

Támogatom. Csak óvatosan a mentésekkel, nekem egyszer azt írta, sikeresen mentett, aztán nem lehetett visszatölteni. Eredmény - 4 óra játék kárbavészve... :( Wait, ez a második rész :F Az elsővel volt ilyen gondom. Ezt is támogatom azért.

(és ide is, hátha :D Bard's Tale: http://www.demonoid.com/files/details/1465178/7146664/ )

Liquid Snake

#1449
Quote from: Rounin on 2008-08-07, 17:51:36
...

Arx Fatalis, Arcanum: Nekem ez túl Oldschool :D
Mafia: PC-s korszakom egyik legelső játéka, azóta is istenítem nincs ennél jobb a kategóriában, Mafia 2 talán majd :)
Call of Juarez: Tegnap töröltem olyan h elbújtam egy kő mögé mentettem betöltöttem és ahogy betöltött egyből észrvettek, és ez nem egyszer fordult elő, magyarul vmi nagyon el volt szarva, amúgy tetszett de ez felidegesített és gyors vége lett...
Dawn of War: Downloading. Jól látom van kiegje?
Bard's Tale: Demonoidon csak regelve lehet torrentet lekapni :S

Játssz nyugodtan, aztán ha ráérsz írhatsz még :)

ed.: jah Dreamfall: Dónlódin' :D

Rounin

Call of Juarez, heh. igen, nekem is feltűnt. Tudod mi a megoldás? Nem quicksave-elünk minden harmadik lépésnél és minden leölt ellenfél után. :hehe:

Quote from: Liquid Snake on 2008-08-07, 18:03:20
Bard's Tale: Demonoidon csak regelve lehet torrentet lekapni :S

http://www.demonoid.com/register.php?with_invite=1
xr6kx1n3mypdsejq4uw9ntplybfa09zb

Regisztrálj. :angyali:
Fórumra ne írj. Commentet ne írj. Lécci. Ha bannolnak, engem is bannolnak. Akkor szintén játszani fogok, de Manhunt-ot. ;D

DoW: ja, Winter Assault a kieg. Nem rossz. Aztán van a Dark Crusade, ami új fajokat ad, és egy skirmish-sorozatot campaign helyett. Soulstorm szintén.

Draconire

Quote from: Liquid Snake on 2008-08-07, 18:03:20
Arx Fatalis, Arcanum: Nekem ez túl Oldschool :D

Az Arx Fatalisnak pedig nagyon hangulatos grafikája van, nem tudom mi nem tetszik benne.

Selmo

Quote from: Liquid Snake on 2008-08-07, 18:03:20
Dawn of War: Downloading. Jól látom van kiegje?
Egyből a soulstormot érdemes leszedni a sok faj miatt, bár kampány az nincs.

A tökéletesség unalmas.

Liquid Snake

Quote from: Rounin on 2008-08-07, 18:07:51
Fórumra ne írj. Commentet ne írj. Lécci. Ha bannolnak, engem is bannolnak. Akkor szintén játszani fogok, de Manhunt-ot. ;D
Hmm miért bannolnak ha írok? Mondjuk úgyse írok semmit, nem szoktam az ilyen helyeken de érdekes oldal xD

Quote from: Draconire on 2008-08-07, 18:09:30
Az Arx Fatalisnak pedig nagyon hangulatos grafikája van, nem tudom mi nem tetszik benne.

Release Date: November 12, 2002 Lehet csak ennyi a baja számomra :)

Draconire

Quote from: Liquid Snake on 2008-08-07, 18:15:37
Release Date: November 12, 2002 Lehet csak ennyi a baja számomra :)

Go and die in a hole. In /y/.

Dreamcleaver

Quote from: Rounin on 2008-08-07, 17:51:36
DC: nm^^ (a sci-fis meg a Flashback volt és a folytatása a Fade to Black - legalábbis csak ezek ugranak be a mondottak alapján. A Dínós viszont nem rémlik. Sidescrolling shooter with dinosaurs? o.o)

Közbe eszembe jutott, hogy az megvan eredetiben valahonnan és megtaláltam a CD-t; Bermuda Syndrome. Sztem neked tetszene. II. WW-s vadászgép-pilóta időörvénybe keveredik és egy dzsungel közepén zuhan le. Onnantól kezdve lesznek benne dínók, megmentendő barbár hercegnő, gonosz gyíkemberek etc.


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Liquid Snake

#1456
Quote from: Draconire on 2008-08-07, 18:17:49
Quote from: Liquid Snake on 2008-08-07, 18:15:37
Release Date: November 12, 2002 Lehet csak ennyi a baja számomra :)

Go and die in a hole. In /y/.

Te tudod. Elég furcsa magatartás h beszólsz olyannak akinek vmi nem tetszik aminek TE szerinted tetszenie kéne. De nemizgatnak az ilyenek. Go and live long.

Rounin: A Demonoidról kirúgnak ha nem seedelem vissza? Ugye ilyen nettel szép lesz. Erre még válaszolj pls és hagylak játszani :D

Rounin

Quote from: Dreamcleaver on 2008-08-07, 18:19:18
Közbe eszembe jutott, hogy az megvan eredetiben valahonnan és megtaláltam a CD-t; Bermuda Syndrome. Sztem neked tetszene. II. WW-s vadászgép-pilóta időörvénybe keveredik és egy dzsungel közepén zuhan le. Onnantól kezdve lesznek benne dínók, megmentendő barbár hercegnő, gonosz gyíkemberek etc.

Ááááááááááááá, tudom melyik az! Anno nyálcsoriztam is rá, aztán akkoriban nem volt még netem, csak suliban (sőt, 386-osom volt még :F)
Azóta elfeledtem, de most elővesszük a guglit és MWAHAHA! Köszi, hogy eszembe juttattad. :angyali:

Quote from: Liquid Snake on 2008-08-07, 18:21:40
Te tudod. Elég furcsa magatartás h beszólsz olyannak akinek vmi nem tetszik aminek TE szerinted tetszenie kéne. De nemizgatnak az ilyenek. Go and live long.

Rounin: A Demonoidról kirúgnak ha nem seedelem vissza? Ugye ilyen nettel szép lesz. Erre még válaszolj pls és hagylak játszani :D

Először is, ha azért van bajod vele, mert RÉGI, akkor Lythis kísérleti alanya lehetsz és mindjárt elkezdelek bombázni a pre'93-as játékokkal büntetésből. :angyali:

Másodszor: nem rúgnak ki, ha nem seedeled vissza. Már amennyire én tudom. Ez nem magyar oldal. ;D (meg vannak external torrentek is, azokat hiába seedeled, a demonoid úgysem számolja el)
Azért sem rúgnak ki, ha írsz, csak ha _úgy_ írsz. Namármost én ezért mondom, hogy inkább kuss mindenkinek, akit én oda meghívtam. :__devil:

Liquid Snake

Quote from: Rounin on 2008-08-07, 18:27:59
Először is, ha azért van bajod vele, mert RÉGI, akkor Lythis kísérleti alanya lehetsz és mindjárt elkezdelek bombázni a pre'93-as játékokkal büntetésből. :angyali:

De most figyelj nekem régi, nem tetszik ez van. Én sem szólok meg senkit akinek vmi nem tetszik és nekem meg igen. Mit érdekel engem? X nem szereti ő tudja ő ízlése nem erőltetek rá semmit. Ynak ezért nem tetszik, megértem szintén ő tudja, nekem attól még tetszhet/élvezhetem. Normálisan leírom neki a dátumot ezzel jelezve h nekem régi/elavult kész ennyi. Erre jön a Go and Die szöveggel ami mellesleg a legnagyobb csicskaság amit el lehet követni egy fórumon szvsz. Mondtam vmi rosszat neki, h hülyének tartom vagy valami mert neki tetszik? Nem. Kérdezett normálisan, válaszoltam normálisan, erre beszól  :jee: OK megyek meghalok vagy rakjon ignorera csak ne szólogasson be mert én sem teszem... Ennyi az egész.

Rounin

Túl sok energiád van, menj és játsszál!  :angyali:

Draconire

Aki ps-el meg ps2-vel játszik az plz kíméljen meg az elavult és régi jelzőktől.

Ja és szerintem meg "pisis" dolog grafika alapján megítélni egy játékot.^^

Gregory

És kevesebb mint 1 gb \o/.
Alapvetően nem is kerestem most játékot, de szerintem ezt(Arx Fatalis) kipróbálom, köszi  :smile:

Selmo

#1462
Azért ez még engem is meglepett. :eek:
[spoiler][/spoiler]

A tökéletesség unalmas.

Liquid Snake

Quote from: Liquid Snake on 2008-08-07, 17:33:33
( max 60kb/s letöltés -.- )

Quote from: Selmo on 2008-08-07, 20:14:33
Azért ez még engem is meglepett. :eek:
[spoiler][/spoiler]

Ez most valahogy érzékenyen érintett :D

Fazék

CoD4 related :D
[spoiler]tudom, aki icanhascheezburger/lolcats-ről szedi a képeket, sikeres ember nem lehet, de én akkor is imádom ezt a képet és jópárszor előkapható CoD4 közben sztem :haha:[/spoiler]

Makos

Quote from: Selmo on 2008-08-07, 20:14:33
Azért ez még engem is meglepett. :eek:
[spoiler][/spoiler]

Enyhe a***zás után túltettem magam rajta :eek:

kikuchiyo

Asszem nálam pancserebb Starcraft játékost nem látott a világ :/
Simán leirtott a gép  :bruhuhu: Elszoktam én az RTS-ektől, úgy látszik.
Failure is the default option

Makos

Quote from: kikuchiyo on 2008-08-08, 00:37:04
Asszem nálam pancserebb Starcraft játékost nem látott a világ :/
Simán leirtott a gép  :bruhuhu: Elszoktam én az RTS-ektől, úgy látszik.

Nem vagy egyedül :D
Nekem most tuti nem menne a starcraft főleg hogy dota is alig megy XD
Kb 3 éve starcraftoztam utoljára :D

Cobra

Én se szeretem SC-t, engem is állandóan leölt már 1 gép is. Nem szeretem az olyan "stratégiát", ahol az számít ki tud gyorsabban nyersanyagot gyűjteni meg egységet építeni. Supreme Commander jobb valamivel ebből a szempontból, de ott is ahol túl sok nyersanyag van, ott lerohan a gép előbb-utóbb.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2008-08-08, 00:37:04
Asszem nálam pancserebb Starcraft játékost nem látott a világ :/
Simán leirtott a gép 
Ez elsőre így szokott lenni ;)
Nyugi, gyakorlással el fog jönni a pont, amikor két gépet nyomsz le, vagy még többet. Utána meg ugyanezt, csak insane fokozatú AI-k ellen (akik csalnak is rendesen). Aztán még mindig ott van a battle.net, ha képen szeretnéd töröltetni magad :D