Zsiga amerikai trolltopikja

Started by Zsiga, 2008-06-28, 22:51:53

Previous topic - Next topic

Zsiga


Gregory


Zsiga

Quote from: Gregory on 2008-08-16, 22:24:59
Quote from: Zsiga on 2008-08-16, 19:06:26
Ja btw. a loli meg mellettem aludt az éjjel... ^^"

Quote from: Nakedape on 2008-08-16, 22:10:02
még tudott is róla?
Hát, mivel ő aludt a mi szobánkban (nem bírta a hányásszagot a lányok szobájában... :D), és ő választott helyet magának, ezért valószínűleg igen, tudott róla. :)

Btw. épp most főztem egy kurvajó curryt a kölköknek, kösz a receptet Kviki. :) (Mondtam már hogy imádom ezt a tábort? Ha azt mondom a főszakácsnak hogy én most curryt, vagy marhapörit, vagy akármit akarok főzni, akkor nem azt kérdezi hogy miért, hanem hogy mit rendeljen hozzá... :))

Fazék

Quote from: Zsiga on 2008-08-16, 22:49:51
Hát, mivel ő aludt a mi szobánkban (nem bírta a hányásszagot a lányok szobájában... :D), és ő választott helyet magának, ezért valószínűleg igen, tudott róla. :)
:ejnye: próbálunk ártatlant játszani?
Quote from: Zsiga on 2008-08-16, 21:47:49
Akkor a többi részletet el se mondom... ::)
Nakedape úgy gondolta, hogy a folytatásról tudott-é a hölgy?  :__devil:

teraflare

Quote from: Zsiga on 2008-08-16, 22:49:51
(nem bírta a hányásszagot a lányok szobájában... :D)
Behánytál hozzájuk?  :__devil: Jó trükk  :jee:

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2008-08-16, 22:49:51
Quote from: Gregory on 2008-08-16, 22:24:59
Quote from: Zsiga on 2008-08-16, 19:06:26
Ja btw. a loli meg mellettem aludt az éjjel... ^^"

Quote from: Nakedape on 2008-08-16, 22:10:02
még tudott is róla?
Hát, mivel ő aludt a mi szobánkban (nem bírta a hányásszagot a lányok szobájában... :D), és ő választott helyet magának, ezért valószínűleg igen, tudott róla. :)

Btw. épp most főztem egy kurvajó curryt a kölköknek, kösz a receptet Kviki. :) (Mondtam már hogy imádom ezt a tábort? Ha azt mondom a főszakácsnak hogy én most curryt, vagy marhapörit, vagy akármit akarok főzni, akkor nem azt kérdezi hogy miért, hanem hogy mit rendeljen hozzá... :))
Szivesen, orulok, hogy hodithatsz vele. :D

Quote from: teraflare on 2008-08-16, 23:08:13
Quote from: Zsiga on 2008-08-16, 22:49:51
(nem bírta a hányásszagot a lányok szobájában... :D)
Behánytál hozzájuk?  :__devil: Jó trükk  :jee:
:lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Fazék on 2008-08-16, 22:57:06
Nakedape úgy gondolta, hogy a folytatásról tudott-é a hölgy?  :__devil:
;)

Tera: Elintézték ők maguk... Az egyik pl. olyan szarul volt hogy igazából a helyi kórház toxikológiáján lett volna a helye, de ha mentőt hívunk és elviszik alkoholmérgezéssel (tippem szerint 0,3% körül lehetett a véralkohol-szintje) akkor páros lábbal rúgják ki a táborból.

Kviki: Igazából nem hódítani hanem ölni lehet vele, mármint a puhány amerikaiakat, mivel nem volt elég a currypor így borssal meg fokhagymával kellett valami ízt adnom a cuccnak... És hát egy picit méregerős lett. :D
Viszont a magyarosnak kinevezett pizzámat (csípős pizzaszósz, fokhagyma, paprika, bors, oregano, darált parmezán, lilahagyma karikák, pepperoni a.k.a. paprikás szalámi, bacon, mozzarella) az egész tábor imádja. :)

Kvikveg

Ez olyan "Eros Pistaval minden jo" stilusunak hangzik.  :lol:

Az oregano-parmezan-mozzarella harmast kicsit nehez egyszerre elkepzelnem.
Majd gyere el a legkozelebbi Ramizpartyra es csinalj ilyet. :D

Adjak jo palocleves receptet? :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Quote from: Zsiga on 2008-08-16, 22:49:51
Btw. épp most főztem egy kurvajó curryt a kölköknek, kösz a receptet Kviki. :)
Quote from: Zsiga on 2008-08-16, 23:23:57
Viszont a magyarosnak kinevezett pizzámat (csípős pizzaszósz, fokhagyma, paprika, bors, oregano, darált parmezán, lilahagyma karikák, pepperoni a.k.a. paprikás szalámi, bacon, mozzarella) az egész tábor imádja. :)
:cool:
Gratula!

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2008-08-16, 23:44:42
Ez olyan "Eros Pistaval minden jo" stilusunak hangzik.  :lol:

Az oregano-parmezan-mozzarella harmast kicsit nehez egyszerre elkepzelnem.
Majd gyere el a legkozelebbi Ramizpartyra es csinalj ilyet. :D

Adjak jo palocleves receptet? :D
Pontosan. :D

Teljesen jó kombináció pedig, minden pizzát így csinálunk. Fagyasztott pizzalap, rá a konzerv-szósz, megszórva egy kis darált parmezánnal meg egy kis reszelttel (meg oregano és bazsalikom), rá a mozzarella vastagon, meg az egyéb feltétek ha nem sima sajtos.

Leves nem köll, utálok levest főzni. :)

minuszmiki

Quote from: Zsiga on 2008-08-16, 21:47:49
Akkor a többi részletet el se mondom... ::)
Jack's raging envy?!

Dreamcleaver

Amúgy lehet, hogy már kérdeztétek, csak lemaradtam róla, de mi is ez pontosan, amivel Ramiz meg Zsiga kimentek?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Próféta

Quote from: Dreamcleaver on 2008-08-17, 21:50:01
Amúgy lehet, hogy már kérdeztétek, csak lemaradtam róla, de mi is ez pontosan, amivel Ramiz meg Zsiga kimentek?
http://www.campleaders.com/

Dreamcleaver

Quote from: Próféta on 2008-08-17, 21:58:16
Quote from: Dreamcleaver on 2008-08-17, 21:50:01
Amúgy lehet, hogy már kérdeztétek, csak lemaradtam róla, de mi is ez pontosan, amivel Ramiz meg Zsiga kimentek?
http://www.campleaders.com/
:merci:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zsiga

http://www.nightwish.com/en/live
08.29 Philly, 08.30 Worcester (Boston mellett), előzenekar a Sonata Arctica...
AZTAKURVA BAZMEG :Kiraly: :appl: :whoah:

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Quote from: Selmo on 2008-08-20, 02:07:06
Hülye tápos... :__devil:
:P
Már csak azt nem tudom melyikre menjek. A philadelphiai kocert jobb lenne mert másnap New Yorkban van jelenésem a táboros haverokkal egy istenes berúgásra meg szabadságszoborróllehányásra meg ilyesmi, viszont 29-én dél körül még Bostonban leszek, az Acela meg majdnem 5 órát megy onnan Philly-ig. (Repülővel ki-beszállással reptérre kimászással meg 6 óra körül lenne az út...)

minuszmiki

Bár lennének hasonló problémáim... :)

Zsiga

Tegnap este volt az utolsó nap hogy mind együtt voltunk, mert a gyerekek meg a staff jórésze ma lelépett, szóval hátugye be kellett baszni az este... :D Mivel a táborban tilos inni (meg egyáltalán alkoholt tartani), az egyetlen jóarc fejes aki szokott nekünk nagy tételben piát szerezni az meg épp nem ért rá, ezért a másik magyar sráccal megjátszottunk egy kis kalandtúrát. Két jó nagy hátizsák, útlevél, pénztárca (zseblámpa természetesen nem, minek is kell az este kilenckor...) összepakolva, az egyik csaj meg épp ment be egy helyi barátjával kocsival a városba, hát mért is ne legyünk pofátlan faszparaszt magyarok és vitessük el magunkat az útbaeső benzinkútig. Az út kocsival mondjuk 5 perc, gyalog szerintem egy óra simán. Bemegyünk, leemelünk két barátságosan mosolygó Budweiser 30pack-et (:Kiraly:), majd fizetés után simán elkezdjük megtömni a táskákat a hatvan darab sörrel, mindezt egy rendőr orra előtt, a benzinkút kellős közepén... Aztán vissza a boltba, megkérjük a pultosfószert hogy ugyan hívjon má' nekünk egy taxit vagy ilyesmi. Szolid röhögés után megemlti hogy a legközelebbi taxiállomás ~30 mérföld -> we're totally fucked... A semmi közepén (két országút kereszteződésében) egy benzinkúton a sötétben 60 sörrel egy olyan országban ahol az út szélén sétálgatás és a stoppolás illegális, egy olyan város mellett ahol a rendőrök annyira unatkoznak hogy direkt vadásznak a táborozókra, egy óra gyaloglásra a táborunktól, ahonnan kirúgnak ha megtudják hogy kilógtunk, főleg ha egy rendőr visz vissza... Hát gondoltuk lesz ami lesz, megyünk gyalog. Megvártuk amíg a rendőrautó elhúzott egy gyorshajtó teherautó után, és futás át az út túloldalára ahol tük sötét van, még mielőtt visszajön. Gondolom mindenki sejti mekkora élmény (a.k.a. szopás) 20 kiló sörrel a hátadon egy órát mászni a jéghideg szélben (szó szerint, ma reggel hidegebb volt kint mint bent az egyik hűtőben...) olyan töksötétben hogy be kell csuknod a szemed ha beleszívsz a szivarodba mert vakít a fénye... Szóval lesz ami lesz (gumibot vazelinnel, Guantanamo, tárgyalás nélküli kivégzés, stb.), nekiálltunk stoppolni. Első autó, fasz BMW-s neonnal ötezerwattal bólogatóskutyával, namondom ez tuti pesti, persze hogy nem állt meg. Második, szakadt Jeep, huszonéves kőkemény füves egyetemistának kinéző srác, simán felvesz. 5 perc és -1 sör után vissza is értünk a tábor kapujához, ahol épp mentünk volna be amikoris jött szembe egy autó... A táborból... Soha életemben nem ugrottam még ekkorát 20 kiló cuccal a hátamon, bele a gazos szúrós erdő közepébe. Hasonfekve mozdulatlanul (in b4 Splinter Cell-es sztorim az offtopicból valamikor télről) kivártuk amíg elmegy, aztán laposkúszásban ki az útra, tiszta a terep, sprint árnyéktól árnyékig, vissza a Jeffersonba.
Na, ezek után sikerült úgy berúgnom (10+ sör) hogy éjfél és hajnali négy között fingom nincs mit csináltam. Az utolsó emlékem estéről hogy kint szivarozok a teraszon, két kicsit részeg orosz csaj rajtam veszekszik, egy harmadik (mondjuk ő nem orosz) meg féltékeny pillantásokat ereget mindenfelé. Aztán hajnali négykor felébredtem. :zomg: Ma meg a konyhás csajok egész nap vihogtak össze-vissza amikor csak megláttak. :zomg: :wtf:

Ramiz

Kurva jó sztori :Kiraly: , de ez a nem emlékszem semmire kifogás iszonyú gyenge. Tálalj ki a brutál international loli gruppenről, méghozzá azonnal!!! :D

edit: kivéve ha mégiscsak eszedbe jutott, hogy a tábor kutyáját kaptad el. Akkor ne meséld el. :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Makos

#110
Zsiga te sem vagy beteg :D

Na igen...ki tudja mit csináltál éjféltől hajnal 4ig :muhahah:
Legalább megkérdezted a ruszkikat hogy kin/min röhögnek? ::)


Próféta


Tycho

Quote from: .Attila on 2008-08-21, 12:32:05
Quote from: Makos on 2008-08-21, 11:38:07
min röhögnek? ::)

::)
És most mindenki arra gondol hogy Zsiga faszméretén... Unsee etc...
Mindbleach pls!

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Tycho on 2008-08-21, 20:11:10
Quote from: .Attila on 2008-08-21, 12:32:05
Quote from: Makos on 2008-08-21, 11:38:07
min röhögnek? ::)

::)
És most mindenki arra gondol hogy Zsiga faszméretén... Unsee etc...
Mindbleach pls!

Pedig hát te is...
[spoiler][/spoiler]

Tycho

Quote from: .Attila on 2008-08-21, 20:52:45
Quote from: Tycho on 2008-08-21, 20:11:10
Quote from: .Attila on 2008-08-21, 12:32:05
Quote from: Makos on 2008-08-21, 11:38:07
min röhögnek? ::)

::)
És most mindenki arra gondol hogy Zsiga faszméretén... Unsee etc...
Mindbleach pls!

Pedig hát te is...
[spoiler][/spoiler]

Fail. A Harapósmacim nem cumizik. Harap... Bár ha Zsiga amerikkka előtt eljáttszott vele, akkor érthető min röhögnek a lolik :lol:

Zsiga

Majd egy sör mellett elmesélem amit a többiek mondtak (én továbbra sem emlékszem semmire...). ;)
Ja btw. kutya nincs, és a farkam se kicsi, meg nem is rágta le Tycho szopósmacija, szóval bekaphatjátok hülye trollok. :hehe:

Zsiga

A tegnap este se volt egyszerű... Hamburgert, steaket, csirkét és shrimpet (hogy hívják ezt magyarul?) grilleztünk meg homárt főztünk, közben söröztünk meg szivaroztunk, aztán amikor végeztünk leültünk a tábortűz mellé, homárburgert zabáltunk (:muhahah:), kaliforniai borokat iszogattunk, meg jól betéptünk a végén... Még most is be vagyok rúgva, sört reggeliztem aspirinnel; késtem egy órát a munkából, de szerencsére a főnökasszony mégjobban be volt rúgva mint én szóval ő is elaludt. :D

Cobra

Szegény elnyomott amerikai vendégmunkások homárt esznek...  :ejnye:
Hide and fear, Cobra Commander is here !