Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

Member

AniDB random

Nem árulok el többet előre, ekkora mázlitok nektem sem volt soha.

smash++

Quote from: Fazék on 2008-08-08, 22:20:06
Quote from: smash++ on 2008-08-08, 11:26:01Egyébként én ezen is gondolkodtam: Young GTO , csak megkell keresnem valahol torrent vagy egyéb és utána föltolnom ftp-re, hogy megkönnyítsem a többi érdeklődő életét, mert én olyan rendes vagyok
fixed :angyali:
Quote from: Gregory on 2008-08-08, 22:26:43
Még nincs lesubbolva csak az első 4 OVA (és azok is 1 éve kaptak subot, úgyhogy nem hiszem, hogy az utolsó rész feliratozását elkövetné valaki), de hogyha ez nem gond, és lehet csak ennyi időre feltöltési jogot kapni, akkor szívesen.

1. Levan subolva mind az 5 rész.
2. Nem tudok feltölteni és nem is fogok kapni jogot
3. Még nekem is csak most jön, remélem ma meglesz mind az 5 (még nem indult el,de van seeder  ^^)
4. Örömmel csinálok egy batch filet belőle és indítok egy torrentet csak itt usteam-en 1Mb-el tudok feltötleni reggel-este kivéve P-V. Még nem csináltam torrent fájlt max jó lehetőség megtanulni

Szal ha kell megerőltetem magam ;)

Fazék

Quote from: smash++ on 2008-08-11, 20:13:121. Le van subolva mind az 5 rész.
hát pedig ha megnézed anidb-n, ott még igencsak felirat nélkülinek jelöli az 5-ös részeket... elmentem a fordító honlapjára, ott is azt írják, hogy akár még hónapok is eltelhetnek mire kijön ahhoz a fordítás, vagy talán soha...

NLZ

Azért az AniDB nem mindig pontos ilyen téren. Főleg a régebbi animéknek az újabb fordításai nincsenek fenn. Főleg ha az új csapattól van. Vagy legalábbis olyan, aki eddig még nem fordította az animét.
[reserved]

smash++

Quote from: Fazék on 2008-08-11, 20:19:47
Quote from: smash++ on 2008-08-11, 20:13:121. Le van subolva mind az 5 rész.
hát pedig ha megnézed anidb-n, ott még igencsak felirat nélkülinek jelöli az 5-ös részeket... elmentem a fordító honlapjára, ott is azt írják, hogy akár még hónapok is eltelhetnek mire kijön ahhoz a fordítás, vagy talán soha...

Akkor engem vagy besz@pattak vagy ez nem angol  :confused:
Ha ez nem jó akkor elnézést kérek, csak jót akartam a hírrel

Young GTO EP 5 ENG SUB

SaiyaGin

Xam'd 1.

Tényleg jónak és érdekesnek tűnik! :jee:

Gregory

Quote from: smash++ on 2008-08-11, 20:36:15
Quote from: Fazék on 2008-08-11, 20:19:47
Quote from: smash++ on 2008-08-11, 20:13:121. Le van subolva mind az 5 rész.
hát pedig ha megnézed anidb-n, ott még igencsak felirat nélkülinek jelöli az 5-ös részeket... elmentem a fordító honlapjára, ott is azt írják, hogy akár még hónapok is eltelhetnek mire kijön ahhoz a fordítás, vagy talán soha...

Akkor engem vagy besz@pattak vagy ez nem angol  :confused:
Ha ez nem jó akkor elnézést kérek, csak jót akartam a hírrel

Young GTO EP 5 ENG SUB
Az 5. rész feliratozva pont tegnap jött ki, a Hardy nevezetű QUALITY subber(csapat?) nak köszönhetően. Mondjuk az élvezhetőséghez pont elég, nem a mély filozófia jellemző erre az 5 részre.

smash++

Quote from: Gregory on 2008-08-11, 21:38:11
[spoiler]
Quote from: smash++ on 2008-08-11, 20:36:15
Quote from: Fazék on 2008-08-11, 20:19:47
Quote from: smash++ on 2008-08-11, 20:13:121. Le van subolva mind az 5 rész.
hát pedig ha megnézed anidb-n, ott még igencsak felirat nélkülinek jelöli az 5-ös részeket... elmentem a fordító honlapjára, ott is azt írják, hogy akár még hónapok is eltelhetnek mire kijön ahhoz a fordítás, vagy talán soha...

Akkor engem vagy besz@pattak vagy ez nem angol  :confused:
Ha ez nem jó akkor elnézést kérek, csak jót akartam a hírrel

Young GTO EP 5 ENG SUB
[/spoiler]
Az 5. rész feliratozva pont tegnap jött ki, a Hardy nevezetű QUALITY subber(csapat?) nak köszönhetően. Mondjuk az élvezhetőséghez pont elég, nem a mély filozófia jellemző erre az 5 részre.
Én ennyire nem akartam kifejteni :), de a honlapja szerint egyszemélyes csapat. Thanks neki!

Sekirei

Ez az anime valahogy most pont jól jön. A Blood+ első részénél valahogy megálltam, nem ment tovább (lehet majd később). Ecchi, breasts és várom az uncensored változatot. Még egy agyatlan anime a listámban.

Special A
Nagyon jó ki sorozat lett a végére (még pár rész hátra van). Nem csak a két főszereplő kap spot light-ot. Nem egy eget rengető nagy durranás, de nekem nagyon tetszik :)

Itazura na kiss
Ez a sorozat is simán megállja a helyét a romantikus mezőnyben. A Grafra nem kel annyira koncentrálni, de szerintem a történet elég sok romantikus anime nézőnek tetszene. A vége felé is simán nyújtja a szintet. Végre egy kis féltékenység a másik oldalon :D

NLZ

#5678
xxxHOLiC Kei

Shinshen végigsubbolta (végre valahára :D), így megnéztem énis. Az első sorozat picit jobban tetszett, főleg mert az hosszabb is volt. :P Meg ennek tetszett az elején a szemes ügy és a többi, de aztán a Himawari dráma már annyira nem. Zashikiwarashi is igazán szerepelhetett volna többet, főleg főleg az évad elején történtek miatt is. Meg az se tetszett, hogy a 13. részben máshogy csinálták meg Raiju produkcióját. Mert az intróban úgy van, ahogy a mangában is (1:07), de aztán máshogy lett végül (19:16). Reméljük lesz folytatása.
Összességében 9/10.
[reserved]

Soul

Quote from: smash++ on 2008-08-11, 22:18:13
Itazura na kiss

Special A

Itazurát én is ajánlom bárkinek aki szereti a romantikus vígjátékokat, nagyon is jó sztem, és eleinte lehet engem is kicsit zavart a grafja de már teljesen jónak látom  :smile:.Igazából csak 1-2 karakter kinézetével volt bajom, meg Kotoko 1-2 idétlen hajkoronájával  :smile:(meg ezta 2. ed-t nem szeretem :().

A Special A-ról tudnál írni még valami bíztatót, hogy majd batcholjak?Mert anno az első részt megnéztem az nem tetszett, tudom tudom ne egy részről alkossak véleményt de arra emlékszem bezártam a mpc-t és instant del.

smash++

#5680
Quote from: Soul on 2008-08-12, 11:38:41
[spoiler]
Quote from: smash++ on 2008-08-11, 22:18:13
Itazura na kiss

Special A

Itazurát én is ajánlom bárkinek aki szereti a romantikus vígjátékokat, nagyon is jó sztem, és eleinte lehet engem is kicsit zavart a grafja de már teljesen jónak látom  :smile:.Igazából csak 1-2 karakter kinézetével volt bajom, meg Kotoko 1-2 idétlen hajkoronájával  :smile:(meg ezta 2. ed-t nem szeretem :().

A Special A-ról tudnál írni még valami bíztatót, hogy majd batcholjak?Mert anno az első részt megnéztem az nem tetszett, tudom tudom ne egy részről alkossak véleményt de arra emlékszem bezártam a mpc-t és instant del.
[/spoiler]

Special A bővített
anidb

Szal 1-18ig láttam. Az egyik elit suliban van egy Speciális "osztály" a Special A tagozat. (Hirtelen az Ouran High Schoolhoz tudom hasonlítani, de azért nem annyira jó és kicsit más stílus is)
Hikari imádta a bírkózást és gyerekkorában Kei-az apja egyik barátjának a fia megevrte őt. Ezek után abba az iskolába kezedett járni és mindig versenygett Kei-el. Természetesen Hiakri és Kei inkább a Super Powa kategória már :)

Az SA-ban van 4 fiú és 3 lány. Ők a suli legjobbjai. Eleinte szinte csak Hikari és Kai kapcsolata van előtérbe helyezve, versenyeznek a No.1 pozícióért és Kei próbálja tudtani vele az érzéseit. De Hikari nehéz eset ^^" . Folyamatosan kapunk vaalami újat a sorozatba, általában szereplők illetve konfliktusok személyében vagy egy egyszerű sulis dolog. Így szépen a vége felé pedig a többi szereplőről is végre szól a sorozat és az ő kapcsolatukról.

Röviden, vígjáték-romantika-rich school life szerű, de egyik sincs túlzásba víve. Tehát nem fetrengsz a földön a poénoktól és nem csöpög a monitor.
De engem lekötött és nagyon jól megy vele az idő. Lehet úgy érzed picit lassan halad a dolog, de érdemes megpróbálni legalább 10-15ig eljutni. Nekem átjöttek a poénok és úgy vagyok vele mint az Itazura na Kiss-el.

Egyébként az anidb értékelés nem valmi valósághű (7-10ig elég sok értékelés van, de viszonylag sok a 1-4ig amit nem tudok felfogni, mert ennyire TU_TI nem Rossz)

Én tényleg csak ajánlani tudom.

teraflare

Quote from: Member on 2008-08-09, 12:06:03
Kaiba
Trónfosztó.
Basszus most meg fogom szegni a többé nem nézek animét kijelentésem.  :bruhuhu:

motifator

Quote from: teraflare on 2008-08-12, 14:24:18
Basszus most meg fogom szegni a többé nem nézek animét kijelentésem.  :bruhuhu:
Egyáltalán miért tettél ilyen kijelentést?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

teraflare

Quote from: motifator on 2008-08-12, 14:26:20
Egyáltalán miért tettél ilyen kijelentést?
Rengeteg oka volt. De végül a döntő az idő volt. Túl sok időm ment el rájuk.  :redface: De most hogy a hétvégéim wowwal telnek, már nem oszt nem szoroz egy-egy anime

SaiyaGin

#5684
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=753.msg207743#msg207743
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=753.msg317666#msg317666

Többé-kevésbé egyetértek a fent belinkelt úriemberek véleményével, úgyhogy inkább csak őket alapul véve tennék néhány megjegyzést.

"Ennyire totálisan követhetetlen, érthetetlen és ellenszenves történetet keveset láttam."
A randomitás főleg eleinte zavart, a sorozat második felére már úgy megszoktam, hogy sikerült valamennyire tolerálnom.  ::)

Szereplők: talán valóban nem ártott volna, ha egy icipicit kevesebben vannak és ha kicsit több személyiségük van, sokukról csak az derült ki, hogy hogyan viszonyulnak egy vagy két másik szereplőhöz. A neveiket legalább nagyrészt meg tudtam jegyezni. 
"Végülis volt egy szimpatikus karakter, a macska, az legalább aranyos, meg az egyiknek poén volt a neve: Kuki."
:ejnye: Szóval a madarat nem találtad elég aranyosnak, Member?
Quon: akárhányszor megszólalt, azt kívántam, hogy rakják már fel egy mentőautóba és vigyék el egy diliházba. Meglepő módon, a szereplők körében egész rajongótábora volt. (Kikuchiyo következő megjegyzését témához illőnek találom: "ezeknek a fogalmaknak, mint hitelesség és józan ész, semmi értelmük nincs, ha a RahXephon karaktereire próbáljuk vonatkoztatni őket." Habár az, hogy Quon első találkozásuk alkalmával lazán megkérte Ayatót arra, hogy öltöztesse fel, adhatna okot a hímnemű szereplők általi kedveltségére.) A film* nagyrészét alvásban töltötte (érzem, érik számomra az idei "A magyar nyelv ápolásáért" díj), ezt pozitívumként értékeltem.
Ayato: az Animereactor Community szerint ő a "Best Male Character 2002", ezt erős túlzásnak érzem.
Haruka: az első részben lekaratéjozott pár férfit, kocsival hivatlan vendégként betört egy katonák által őrzött repülőtérre(laktanyába?), majd a levegőben lebegő köveken ugrált. A maradék 20 részben a szerepe leginkább(vagy legmajább, ha valaki kötekedni akarna) abból állt, hogy szomorúan nézett Ayato után. (Persze voltak nagyon nem elhanyagolható tettei is, de az idő nagyobb részében...) Itt rátérnék arra, hogy ez elvileg egy
" igenis szép szerelmi történet" (by Fazék).
Az lehetett volna, de szerintem a sorozatban ritka rosszul oldották meg, [spoiler=spoilerek, sorozat vége]Haruka tesz pár sikertelen kísérletet az elején, majd Ayato a legtöbb idejét Megumival, később Hirokóval tölti, majd a végén, miután többen mondogatják neki, hogy "Van valaki, aki nagyon szeret téged, de nem veszed őt észre.", rájön, hogy "Lol, mégis Harukát szeretem." [/spoiler]
*A sorozatból/a sorozat alapján készült egy film is, ami nem egyszerűen a sorozat összefoglalása, a harcok, meg a mellékszereplők csak nagyon kevés szerepet kaptak, inkább a románcra koncentrált, ennek a megvalósítása (szerintem) messze túlszárnyalta a sorozatbeli katyvaszból erre jutott kevés idő alatt összehozott erőltetettséget.
Egyebek:
A mechás harcok képi megvalósítása tetszett, kár, hogy talán mindegyik a következő módon folyik le: a mellékszereplő pilóták nem tudnak mit kezdeni az ellenséggel, majd megjön a RahXephon, Ayato átvált berserk üzemmódba, és legyakja a monsztát, közben esetleg a Rákszifon szintet lép/megtanul egy új támadást.
A sorozat végére behozott rakás izé("Lol, testvérek vagyunk!", "Lol, nekem is van tetkóm!", "Lol, testváltó vagyok!") csak felerősítette bennem azt az érzést, hogy ez a sorozat nagyon okosnak akart látszani, de ehelyett két szék közé esett. Azt persze nem állítom, hogy mindent megértettem, amit illett volna, de ez történik, ha rohamtempóban nézek meg egy sorozatot. :redface: ::)

Zanador

Eureka 7

Huhh, épp most fejeztem be, és mint ez lenni szokott, "még mindig a hatása alatt vagyok". Azért ritkán üt egy sorozat ilyen nagyot. Tudom, hogy nem vagyok mindenre felkészülve, de azért 50 rész felvezetés után kb szoktam tudni, hogy mire számitsak, hát itt nem tudtam, a hatás nem is maradt el.

Akkor szokásosan a tapasztalatok:
1. "Love makes the world go around, and is known to provide +2 circumstance bonus to certain skill checks". (OotS)
2. Ez láthatóan más harcrendszer mint a Mai HIME, mert itt a "szeretlek" nem stunnol, hanem buffol, mint ez az első tapasztalatból látszik.
3. Ezt a nyomkövető lézert feltétlen meg kell tudnom hogyan működik. Képzeljetek csak el egy ilyenből készitett fénykardot.. Darth Vader azonnal nyugdijba vonulna. :D


A történet egy kis faluban indit, ahhol a fősrác éldegél. A nagyapjával lakik, miután az anyja meghalt, az apja pedig, akit csak lazán a világ megmentőjének hivnak, eltűnt.. már sok évvel ezelőtt, úgyhogy Renton nem is igazán emlékszik a szüleire. Egy nap bele szörföznek a házába egy mechával a tetőn keresztül. Ennek ő úgy megörül, hogy egy rész múlva szerelmet is vall a pilótának, aki egy csendes, titokzatos, szerencsére korban látszólag kb stimmelő lány (az akciót én is bevállalnám, mert jó csere a szoba életem szerelméért, nem is beszélve a poénról, amit a jelenet ad, de a panelben fölöttem lakó asszem nem osztaná a lelkesedésem). Igy kerül bele a barátunk az események forgatagába, és mint ahogy ez már csak lenni szokott, fogalma sincs semmiről, igy vele együtt felfedezhetjük ezt a csodálatos világot, ahol mechán szörföznek a népek, és körben békésen lövöldöznek.

Megragadnám az alkalmat, hogy a műfajban járatosabb fórumos társaktól némi ajánlást kérjek olyan mechás animék nevével, amiben a mecha atomerőművel, kerozinnal, benzinnel, vagy akár széntüzeléssel megy, mert azokból, amikhez szeretet kell, kicsit sokat láttam ebben az elmúlt 50x20 percben. Mondjuk nem tudtam elfojtani egy nevetést az irónián, amikor kiderült, hogy a mecha gépágyúja is szeretettel működik. :] Egyúttal asszem le kéne szoknom ezekről az érzelem orientált animékről, mert bár szórakoztatóak, és jó időtöltés megnézni párat, azért a logikai egységemet halványan sérti, amikor a "mert szeretem és meg akarom védeni" mindenkinek és mindenre jó és elegendő indok.
Végezetül némi spoiler az erősebb idegzetűeknek:
[spoiler]Ami végül annyira fejbevágott, hogy a székem is majdnem összetört a csapástól, az a hatalmas sziv volt a Holdba vésve.. legalább másfél percig nem kaptam levegőt utána, és kb 10 perc kellett mire rájöttem, hogy pislogni se ártana... azért erre tényleg nem számitottam volna.  :eek:[/spoiler]
U.I: még egy kis spoiler
[spoiler]spoiler[/spoiler]
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

SaiyaGin

You're Under Arrest: Full Throttle 15.

Sokáig hanyagoltam a sorozatot, nem találtam elég érdekesnek, most elővettem a pár hónapja letöltött részeket, egészen tetszenek. Nem mondom, hogy szuperizgalmas, az a fajta nyugis cucc, amiből napi 1-2 részt megnéz az ember.

Xam'd 03.
Ez viszont nagyon tetszik. :jee:

Solid Snake

Ninja Scroll (1993)

Véres, erotikus, éjfekete hangulatú ninja anime látványos akciójelenetekkel, érdekes és kreatív villaincsapattal.

8/10

motifator

Quote from: Zanador on 2008-08-15, 01:42:59
Végezetül némi spoiler az erősebb idegzetűeknek:
[spoiler]Ami végül annyira fejbevágott, hogy a székem is majdnem összetört a csapástól, az a hatalmas sziv volt a Holdba vésve.. legalább másfél percig nem kaptam levegőt utána, és kb 10 perc kellett mire rájöttem, hogy pislogni se ártana... azért erre tényleg nem számitottam volna.  :eek:[/spoiler]
[spoiler]16 éves vagy, fülig szerelmes. Semmi meglepő nincs abban, hogy egy szívet vésel a suli mögötti park egyik fájába. Nos, ők megtehették ugyanezt a Holddal.[/spoiler]
Persze, hogy túlzottan szentimentális az egész, de a tizenévesek szerelme mégis milyen legyen?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Soldier

Quote from: Solid Snake on 2008-08-15, 13:16:03
Ninja Scroll (1993)

Véres, erotikus, éjfekete hangulatú ninja anime látványos akciójelenetekkel, érdekes és kreatív villaincsapattal.

8/10

csak a "TV-S"-t meg ne nézd xD

NLZ

Úgy érted a Ninja Scroll TV sorozatot? Sztem korrekt volt az is.
[reserved]

Soldier

#5691
Quote from: NLZ on 2008-08-15, 21:18:47
Úgy érted a Ninja Scroll TV sorozatot? Sztem korrekt volt az is.
igen ? nem tudom nekem nagyon nem tetszett,movie-t sztem meg sem közeliti, pedig aztan en nem válogatok nagyon, de hat izlések és pofonok ::)

NLZ

#5692
Mondjuk már rég láttam, lehet mostmár más lenne a véleményem. Na de hogy témánál maradjunk:

The Law of Ueki

B kategóriás szupererős-legyőzzükagonoszt shounen, sok elvárás nem volt, de annak megfelelt.
Főhősünk egy 15 éves iskolás, akinek tanáráról és példaképéről kiderül, hogy mennybéli lény. Főhősünk szupererőt kap tőle, de részt kell vennie egy harci játékban, ahol sok más szupererővel bíró iskolással kell megküzdenie. A jutalom, hogy a győztes egy tetszőleges képességet választhat magának, a mennybéli lény, aki benevezi a győztest pedig Isten lesz.
Kissé szájbarágós tanmese, a jó győz és örül a barátaival, a rossz mindig vmi elmeroggyant és antiszoc, de a végén megtérülnek mind egy szálig. Sok harc van az animében, vér viszont minimális, kb egyedül akkor volt, mikor valakit válltól hasig kvázi kettévágtak egy karddal, és még azt is túlélte. Normális harcok alatt akkor sincs fér, ha az illetőt 5x felrobbantották, laposra verték a fejét és karddal ütögették. Humor is van egy kevés, szerencsére az egész sorozat alatt. Az idiótaság minimális volt, ez főleg kimerült az egyes karakterek hülyeségeiben (pl túlzott állatimádat), de korrekt maradt. Szal ha humor volt, az nem volt béna, de nem erre épített a sorozat.
Igazából korrektek a karakterek és a kitalált univerzum se vészes, csak a célközönség, emiatt a sztori is az anime gyengéje, de azért nem fogtam annyiszor a fejemet. Tény, hogyha nem 51 részes lett volna, hanem ilyen neverending rétestészta, akkor már más lenne a véleményem.
Szerk: Annyi tanácsom még lenne, hogy aki arra szánná a fejét, hogy megnézi és nem akar sok spoilert látni, ne nézze meg az első OP-t a 16. részig (van egy spoiler még így is, de az nehezen vehető észre), a másodikat (33-tól kezdődik) pedig az 50. részig. :D Ugyanez igaz a részek címére, sokszor lelövik benne a rész tartalmát. :)
7/10
[reserved]

blackman

Honey and Clever II. season 4. rész

Ez a rész... ez hihetetlen jó...

SaiyaGin

You're Under Arrest: Full Throttle 17.
Miért reggelizés előtt kellett megnéznem egy olyan részt, aminek a fele a zabálásról szólt?!  :ejj:
A tetejébe még el se készült a felirat a többi részhez. ::)

Solid Snake

#5695
Gantz

Tömören: Fűrész animében.

Bővebben: Kreatívan kitalált élet-halál játék, melyet egy morbid humorral rendelkező fekete gömb irányít, s melynek játékosai nemrég meghalt random emberek. A játék fő feladata egy (vagy több) idegen likvidálása egy szuperruhában és némi sugárfegyverrel, megadott idő alatt, megadott területen belül. Aki túléli, az további játékokban vesz részt egészen addig, amíg a szabadságot jelentő 100 pontot el nem éri.

Meglehetősen vegyes érzelmeim vannak a 26 rész után.

Az anime első felében a szabályok megismerésén kívül szinte mindennel problémám volt:


  • nem volt eléggé véres a beharangozottak ellenére (in b4 lame: az unrated verziót néztem)
  • a harci jelenetek szánalmasak voltak (a fegyverekről nem is beszélve... oké, hogy az nehezíti a játékot, ha a stukker 5 mp-el a ravasz meghúzása után sül el, de ez így megtöri a dinamikát, és dögunalmassá, lassúvá válik az egész)
  • a karakterek örökkévalóságig tűnő rinyálása (még harci jelenetek közben is -- és hát naná, hogy az alienek türelmesen várakoznak, míg főhősünk hosszú percekig lelki dillemáját éli, hogy lőjön-e vagy síránkozik, hogy meg fog halni)
  • az első két játék (pláne a második játék) ellenfelei nevetségesek

A második játék vége felé erősen gondolkoztam azon, hogy abbahagyjam-e az egészet és elkönyveljem komoly csalódásként -- az alien boss megölése után azonban mégis éreztem valamiféle potenciált, hogy folytassam, és jelenthetem: egyáltalán nem bántam meg, ugyanis amiért érdemes megnézni ezt az animét, az a harmadik játékkal kezdődő nonstop akció, dráma és durvulás! Innentől ugyanis elkezdenek hullani az emberkék, személyiségek kovácsolódnak és formálódnak (különösen Kei, aki az anime végére határozottan szimpatikussá vált számomra), az akciójeleneteknek is komoly súlyuk lesz, dinamikussá válnak (különösen a végső játszmában) -- összefoglalva a készítők az első 13 rész balf@szkodásait annyira helyretették, hogy az állam is leesett tőle! Nem tudom, hogy szándékosan csinálták-e ilyenre - ha igen, akkor ejnye. A befejezésben sem kellett szerencsére csalódnom, nem annyira szájbarágós és egyértelmű, ami egy ilyen típusú műnél cseppet sem hátrány.

Summa summarum: elképesztően kreatív akciódráma lehetett volna belőle... csak sajnos olyan piszok nehezen indulnak be a tényleges események és durvulások, hogy a türelmetlenebbek nem biztos, hogy eljutnak odáig. Mindenesetre így visszatekintve nem bántam meg, hogy folytattam - összességében remek kikapcsolódás volt, de nem volt könnyű kivárni...

7/10




Quote from: blackman on 2008-08-17, 02:02:25
Honey and Clever II. season 4. rész

Ez a rész... ez hihetetlen jó...

Hát még a többi... ;)


SaiyaGin

Quote from: Member on 2008-08-18, 15:52:49
Lost Universe
Vegyes.
..."a végére nagyon kiszámíthatóvá válik"

Halovány emlékfoszlányaim szerint nálam pont a vége(az utolsó rész) hozta elő a  :he:-t.

Xzone

Quote from: Solid Snake on 2008-08-17, 12:24:20
Gantz

A második játék vége felé erősen gondolkoztam azon, hogy abbahagyjam-e az egészet és elkönyveljem komoly csalódásként

Oh, én pontosan ezt tettem. Ezek szerint nem kellett volna? :D

Solid Snake

Quote from: Xzone on 2008-08-18, 16:17:45
Oh, én pontosan ezt tettem. Ezek szerint nem kellett volna? :D

Folytasd a 14. résztől. ;)