Zsiga amerikai trolltopikja

Started by Zsiga, 2008-06-28, 22:51:53

Previous topic - Next topic

Zsiga

Na jóreggelt mindenkinek.
Mivel nem lesz annyi idöm netezni mint otthon, és lusta vagyok napi 3 oldal offon átrágni magam, (nameg mivel a hatalmával visszaélö köcsög moderátor vagyok :__devil:) ezért inkább nyitok magamnak egy kis blogtopicot. Akinek nem tetszik az bekaphatja. :D
A vámon meglepöen könnyen átjutottam, még a notebookomat se nézték meg, nemhogy a böröndömben lévö vinyó tartalmát... Perverzek kedvéért, nem, mást se vizsgáltak át...
A fórumot meg az otthoni asztali gépemen keresztül érem el, Hamachi+VNC... :)

Eredetileg úgy volt hogy maintenance assistant leszek, aztán végül a konyára oszottak be (ráadásul szakácsnak, in b4 epic lulz), aminek jópár elönye van. Egyrészt ugye sok a csaj (:D), másrészt folyamatosn zabálhatok. Ja és mindig van ingyen hideg cola meg narancslé meg amit akarunk. Valahol chips is van, de azt még nem találtam meg. :D
A táborban tilos a pia, a táboron kívül meg közterületen a rendörök nem annyira tolerálják, ehhez képest minden este sikerült bedobni pár sört a városban a tóparton meg a táborban a házunk teraszán... ::)
A társaság jó, televagyunk oroszokkal (az orosz srácok olyanok mint Ramiz x3...), a váltótársam a konyhában egy másik magyar srác, és a konyhában dolgozó ~10 csajból 4 jól néz ki, ráadásul az egyik egy orosz loli... ( :muhahah:)
Az egész tábor hangulatát talán egy rövid kis történettel lehet a legkönnyebben összefoglalni:
Van a házunk (Jefferson nevü faház, az egyik fele a mienk a másik a csajoké, az egész support staff itt lakik) teraszán egy fej, egy CPR-gyakorlóbábu feje, kurvajól néz ki, a kölkök meg tuti rettegni fognak töle. :D Második este valamelyik idióta részeg ausztrál ellopta a fejet, mi meg nekiálltunk megkeresni, fél órával takarodó után, nem egy sörrel bemelegítve.... :) Egyszercsak jön szembe az egyik táborigazgató, kérdezi hogy ugyan mi a fenét csinálunk, mi meg elöadtuk neki a történetet. A válasza a következö volt: OK guys, carry on, anyway this camp is always about looking for head... ;)  :angyali:

Rounin

#1
* Rounin bekapja.
:__devil:


* Rounin was b& for this post.

kikuchiyo

Failure is the default option

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2008-06-28, 23:23:15
ő,ű much?

(in b4 b&)
Nemtom mért nem megy, lehet hogy a VNC-n nem megy át, evvan. :)

Lythis

About the part where you promise to post pictures of the loli if you truly want us to believe it exists... :D

Szakácskodni poén lehet egyébként. Miket kell főznöd?

Xzone

Quote from: Zsiga on 2008-06-28, 22:51:53
this camp is always about looking for head... ;)  :angyali:

Van humora a fickónak :jee:

Zsiga

#6
Quote from: Lythis on 2008-06-29, 02:06:21
About the part where you promise to post pictures of the loli if you truly want us to believe it exists... :D

Szakácskodni poén lehet egyébként. Miket kell főznöd?

I'll take some pictures when I have some free time. ;)
Mindenféle kaját csinálunk, de mindent kész, fagyasztott alapanyagokból dobunk össze, szóval nem kell semmi nagy dologra gondolni. Ma pl. pizza lesz vacsorára, ami úgy készül, hogy fogunk egy fagyasztott pizzalapot, kenünk rá egy adag konzerv pizzaszószt, szórunk rá pár füszert, meg kétféle zacskós reszelt sajtot, vagy szeletelt szalámit. A legtöbb munka a tegnapi marhával volt, a kb. 15 kiló húst fel kellett vágni kockákra, beáztatni valami szószba 2 órára, aztán bevágni a sütöbe és kész.

Szerk.: Megjöttek a gyerekek... Utálom a gyerekeket... Főleg ezeket...
De legalább már nem kell VNC-vel szórakoznom, bejön a fórum proxyn keresztül. :)

Ramiz

Na, végül te is konyhás lettél... sőt mi több szakács... :D
Remélem neked is kell majd cukros paradicsomszószt öntened egy szép, de fűszertelen oldalasra... :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Makos

Na miaz se kép se hang? XD

teraflare

Jaja. Kérjük a következő képet (lehetőség szerint a ramiz által leírt formában) az orosz loliról  :D

Nakedape

lehet hogy tényleg megcsinálta a képet, és ezért most leültették.. ott meg nincs net
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Lythis

Quote from: Nakedape on 2008-07-10, 16:00:40
lehet hogy tényleg megcsinálta a képet, és ezért most leültették.. ott meg nincs net
amerikában a dutyiban is kell hogy legyen net :D
szerintem a többi orosz agyalta meg, és most nem tud gépelni :D

Flaser

Ah, sok pesszimista! Az is lehet, hogy a loli kivett belőle minden erőt.

Tudjátok Isten megáldá a férfit aggyal, hogy megértse a teremtés csodáját, s dicső himnuszt zengjen az ő dicsőségére, s megáldá Isten a férfit pénisszel, hogy sokasodjon és benépesítse a földet az ő dicsőségére...
...de sajnos csak 6 liter vért adá az Úr, így egyszerre csak az egyik megy.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

teraflare

Quote from: Flaser on 2008-07-10, 17:13:02
Ah, sok pesszimista! Az is lehet, hogy a loli kivett belőle minden erőt.
Akkor meg mi verjük meg.  :D

kikuchiyo

Ugyan már, emberek. Zsiga hozzászól, ha szükségesnek érzi.

Például:
Quote from: Zsiga on 2008-07-08, 18:11:08
Quote from: .Attila on 2008-07-08, 12:52:38
Nincs benne a top3-ban ugyan, de ilyesmi volt a Kamelot Karma albuma.
Miután meghallgattam, nagy serényen szereztem be még 1-2 albumot, amelyeken egyetlen egy jó szám sem volt.
Please die, thank you.
Failure is the default option

.Attila

Na látjátok, én meg vagyok tisztelve.

Zsiga

Quote from: .Attila on 2008-07-10, 18:43:54
Na látjátok, én meg vagyok tisztelve.
Jaja. :D

Sok a munka és kevés a szabadidő azért nem nagyon írok egyébként. Képeket talán még ma töltök fel egy párat, csak le kell másznom a kártyaolvasóért a Jeffersonba, amire most még lusta vagyok...
Btw. tegnap este volt 'staff only' boat party (magyarul nyolcvanan felszálltunk egy hajóra és bebasztunk mint az albán szamár), szóval épp sokfelé akar szakadni a fejem. Lehet sajnálni. :zomg:

Nakedape

Quote from: Zsiga on 2008-07-10, 20:43:06
Lehet sajnálni. :zomg:

szegéééény picííí zsíígaaa... :buksisimi: / negédes; atyáskodó

most jobb?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Makos

tessék megszólalok és rögtön ír mindenki :comp:

Szegéééény Zsiga sajnálunk nagyon ::)

Zsiga

Quote from: Nakedape on 2008-07-10, 20:50:51
most jobb?
Nos, igazából nem, viszont egy dupla aspirin rendberakott. :)

Tycho

hencegő troll.  WE WANT DELIVERY! :_piszka: :angyali:

kikuchiyo

Ezt elsőre úgy olvastam, hogy "hercegnő troll".
Failure is the default option

Darkstar

Quote from: kikuchiyo on 2008-07-10, 22:55:55
Ezt elsőre úgy olvastam, hogy "hercegnő troll".
2nd
De én másodszor is annak olvastam...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

akkor most ott tartunk, hogy ő a "szegény pici hercegnő troll".. ez egyre jobb :D
(ha mellekkel jön haza, akkor azért asszem elkezdek félni...)

Rounin


Tycho

Quote from: Lythis on 2008-07-10, 23:42:07

(ha mellekkel jön haza, akkor azért asszem elkezdek félni...)


mitől? eddig is tarp volt, vagy, ha már teljesen átoperálva jön haza, akkor go for the cunt punt! :lol:

Zsiga

Látom a level-of-retardness maradt a régi...:D
Mellesleg megjött a postás: http://img67.imageshack.us/img67/4861/img6968uc9.jpg :hopp:

minuszmiki

Please die, thamk you. :envy: