Main Menu

Soul Eater

Started by chilip, 2008-04-10, 17:59:28

Previous topic - Next topic

NLZ

Dehogy nincs dolga. Tanul, fejlődik, csinál missziókat a papinak. A kulcsot is ő hozta el. Simán tudja azt csinálni, mint a többiek, nem kell neki különleges elbánás.
[reserved]

bimanc

Utolsó rész:

Vazz, én egész eddig azt hittem, hogy Soul a főszereplő. Nem baj, végülis nem volt rossz, még úgy se, hogy kicsit Evangelionosra vették a figurát.
Ja és megkaptam, amit szerettem volna, harcoltak, igaz máshogy, mint képzeltem, de Maka elbűvölően nézett ki azokkal a pengékkel.  :cool:
Ja és ezzel választ adtak arra a kérdésre is, hogy mi ez a kavar a meisterekkel meg fegyverekkel (t.i.: fegyvernek meister gyereke születik pl).
Egyszóval: jó volt.  :smile:

KeLa

#362
Quote from: bimanc on 2009-03-31, 22:43:51
Ja és megkaptam, amit szerettem volna, harcoltak,
Ja, kb 13 percig utánna csak ment a szöveg a bátorságról és csak álltak. Maka szövegelt, Ashura meg csak pánikolt, mint egy hülye. És persze a végén az egy-ütéses győzelem, mert h Maka nem más, mint Captain Courage, a szuperhős... O_o :rotfl:
Quote
Ja és ezzel választ adtak arra a kérdésre is, hogy mi ez a kavar a meisterekkel meg fegyverekkel (t.i.: fegyvernek meister gyereke születik pl).
Ez nem válasz semmire, sztem csak kitaláltak vmi hülyeséget a végére h meg tudják magyarázni, miért lett egy időre Makából is fegyver... majd ha a manga normálisan elmagyarázza h miként is van ez akkor elfogadom, de sztem így nem sok értelme volt.

"t.i.: fegyvernek meister gyereke születik pl"

De Maka apja fegyver, az anyja meg meister, szal ez nem így műxik sztem. Ebből nem egyértelmű h Maka miért pont meister lett. De az lett és az anyjától örökölt képességeket... Ráadásul a mangából kiderül h
[spoiler] bár Soul családjában megvolt a "fegyver-vér", de nem tudtak róla, ahogy arról sem h Soul előtt bárki fegyver lett volna a családból[/spoiler]

bimanc

Quote from: KeLa on 2009-04-01, 17:46:10
Ja, kb 13 percig utánna csak ment a szöveg a bátorságról és csak álltak. Maka szövegelt, Ashura meg csak pánikolt, mint egy hülye.

Attól még a harc jó volt.

Quote from: KeLa on 2009-04-01, 17:46:10
Ez nem válasz semmire, sztem csak kitaláltak vmi hülyeséget a végére h meg tudják magyarázni, miért lett egy időre Makából is fegyver... majd ha a manga normálisan elmagyarázza h miként is van ez akkor elfogadom, de sztem így nem sok értelme volt.

"t.i.: fegyvernek meister gyereke születik pl"

De Maka apja fegyver, az anyja meg meister, szal ez nem így műxik sztem. Ebből nem egyértelmű h Maka miért pont meister lett. De az lett és az anyjától örökölt képességeket... Ráadásul a mangából kiderül h
[spoiler] bár Soul családjában megvolt a "fegyver-vér", de nem tudtak róla, ahogy arról sem h Soul előtt bárki fegyver lett volna a családból[/spoiler]

Ja nekem csak azzal volt problémám, hogy Maka miért meister. Szerintem csak ezt választotta. De lehetett volna fegyver is.
A mangát nem olvastam, ha ott máshogy van valami, akkor bocs.

A befejezés nem egy nagy szám, de jó lett, és nekem legfőképp az előtte lévő harc tetszett.

KeLa

Úgy az egészet az elejétől nézve sztem sem volt rossz. Az még nem is zavart annyira h eltértek a mangától, mivel éreztem h így lesz de ahogy eltértek az néhol elég gáz lett és a befejezés lehetett volna ennél sokkal jobb is.

Prof. William

#365

"Ja, kb 13 percig utánna csak ment a szöveg a bátorságról és csak álltak. Maka szövegelt, Ashura meg csak pánikolt, mint egy hülye. És persze a végén az egy-ütéses győzelem, mert h Maka nem más, mint Captain Courage, a szuperhős... O_o :rotfl: "



Legalább nem a "2 perc bunyó és aztán 18 percen át szövegelünk és visszaemlékszünk valami tökéletesen érdektelen dologra" - sémát követték hanem korrektül végigharcolták a felét az epizódnak.
Bár azért lol volt hogy amit Sinigami-sama nem tudott elérni azt megtette Maka egy jókora balhoroggal. :) tudom tudom magic word.  :grrr:

bimanc

Ez a befejezés talán egy mangába jobban illene (elgondolkodtatóbb), mozgóképen nem olyan hatásos. Ugye mindenki akciót várt el. Epic fight-al a végén persze, hogy jobb lett volna.
Mindegy, majd megnézem normális subbal is, lehet akkor máshogy fogom gondolni

Darkness

http://www.youtube.com/watch?v=BDpllVjoqx0

Itt a 1:54-től a 2:03-ig nem vágom.
Van ennek OVA-ja, vagy vmelyik részből van?

KeLa

Az egy videó a Soul Eater: Monotone Princess játékból...
[spoiler]Csak ebben nem Noah a fickó neve hanem Grimoire[/spoiler]