Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

egwen

Oh a Kiba tényleg nagyon klassz!!!
Imádom az anime-ket!

Darkstar

#391
Mivel egyeseket érdekel, pár kép a legújabb (márciusi) Megamiból a Strikers-el kapcsolatban. Még mindíg Hayate Armour-ja a legjobb. :)
1
2
3
4
5
6
7

Fene, még legalább 1,5 hónap, mire kézhezkapom... -.-
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

Kicsit megnőttek a lánykák. Reméllem a sztiori is nő velük eggyüt. Bár arra eddig sem volt panasz. :)

Mikor kezdik adni?

Darkstar

#393
Az AniDB szerint ápr. 1. Nézd meg, hátha a Nanoha.com-on fent van már pontosasn.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fubenalvo

Ha nem is anime, de igencsak sok köze van hozzá... Készül a GIS élőszereplős filmváltozata.
Nemtom, hogy mit várnak ettől de érzésem szerint azok körében akik ismerik az eredetit tuti bukta lesz...

kikuchiyo

OMGWTF...
Strike Witches

Egy jó jellemzés, amit olvastam róla:
"For When You're Not Really Sure What Genre Of Anime You Like And Figure You Might As Well Just Watch Them All At Once"

Lolik macska- és egyéb-fülekkel, nagy fegyverekkel és repülő mechákkal (inkább exoskeletonokkal), egy félig WW2-meido-steampunk, félig mágikus-Stonehengés háborús világban, drámával, akcióval, humorral - egy 8 perces trailerben!  :lul: :rotfl: :Kiraly:

Ezt mindenkinek látnia kell!
Failure is the default option

Shuhants

Hm, valaki már írta hogy nem egyszerű ez a "mű", és lám, milyen igaza volt...

chilip

az én voltam, leszedtem az első részt, szétröhögtem az első felén az agyam és komolytalan játékért lefújtam a mecset. (magyarán letöröltem)

kikuchiyo

Ja, szerintem is nagyon szórakoztató cucc, de ami felirattal elérhető, az csak egy 8 perces promó.
Az egész is csak egy 30 perces OVA, nincs több belőle.
Failure is the default option

sasukexec

Quote from: kikuchiyo on 2007-02-13, 00:51:27

Lolik macska- és egyéb-fülekkel, nagy fegyverekkel és repülő mechákkal (inkább exoskeletonokkal), egy félig WW2-meido-steampunk, félig mágikus-Stonehengés háborús világban, drámával, akcióval, humorral - egy 8 perces trailerben!  :lul: :rotfl: :Kiraly:

Ezt mindenkinek látnia kell!


Nem egyszerű mű, az biztos. Mostanában ez a loli+mecha kombó nagyon népszerű (lásd még Sky Girls) De szerintem mindkettő (Strike Witches is meg a Sky Girls is) megérdemelné a folytatást. Nem azok a világmegváltó alkotások , de céljukat (a szórakozatást) teljesítik.

Darkstar

Anonymous  véleménye, hogy ezek olyan show-k (Saint October-rel együtt), amiket ha az ember nem vesz komolyan, akkor szórakoztatóak, de különben jó nagy marhaságok. :) Viszont a Manabi Straight üt. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

I agree with Anonymous.
Bár ezzel a Strike Witches-zel kapcsolatban érdekes, hogy a szereplők híres pilótákról kapták a nevüket, és a fegyverük, illetve a mecha-izéjük festése is illeszkedik ahhoz a repülőgép-típushoz, amivel a névadójuk repült.
Failure is the default option

sasukexec

Quote from: kikuchiyo on 2007-02-14, 22:56:16
Bár ezzel a Strike Witches-zel kapcsolatban érdekes, hogy a szereplők híres pilótákról kapták a nevüket, és a fegyverük, illetve a mecha-izéjük festése is illeszkedik ahhoz a repülőgép-típushoz, amivel a névadójuk repült.

Huh, ez fel sem tűnt... úgy tűnik, nem voltam elég figyelmes  :redface:

kikuchiyo

Shinkai Makoto várva várt 5 Centimeters Per Second-jának első része megjelent!
Pontosabban valami sz*ros fizetős Yahoo Japan accountról lehet letölteni, de jómunkásemberek gondoskodtak róla, hogy mi is elérhessük.
Failure is the default option

Kayama

#404
Kösz Kiku!  :merci:

Gyönyörű...

chilip


Solid Snake

Quote from: kikuchiyo on 2007-02-19, 03:05:33
Shinkai Makoto várva várt 5 Centimeters Per Second-jának első része megjelent!
Pontosabban valami sz*ros fizetős Yahoo Japan accountról lehet letölteni, de jómunkásemberek gondoskodtak róla, hogy mi is elérhessük.


Úgy látom, ez még "csak" RAW. Megvárom, amíg fansub-os verzió lesz belőle, aztán természetesen felkerül a nézettek listájára.  :smile:
A Wallpaper topic-os postodon lévő linken a képek látványának személyemre gyakorolt hatása is megerősíti a sorozat megtekintése iránti szándékomat.  :jee:

chilip

kijött a Kiba 46. része

Alkyra

Quote from: chilip on 2007-02-21, 00:17:22
kijött a Kiba 46. része


Az most akkor Noa?oo vagy nem ő az...nem értem..XD érdekes fordulat a sztoriban)

LuckyDingo

Quote from: Alkyra on 2007-02-21, 09:39:53
Az most akkor Noa?oo vagy nem ő az...nem értem..XD érdekes fordulat a sztoriban)

Ha jobban megnézed, az Noa.. de hogy hogy lett olyan Tuskan kinézete, azt nem tom :S Talán a köv epizódban kiderül :D Amúgy Zed most nagyon kemény volt :whoah:

Bandita ^^

Gyors kérdés...

Vki nem tudja h mikor jön az Avatar 3. évadja? A Book of water és a Book of earth után asszem a Wind saga lesz...

:P
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Darkstar

#411
Duh, miért megy ilyen lassan az idő... Még mindíg legalább egy hónap van a StrikerS-ig.  :frown:

Ed.: De legalább a To Heart 2 OVA elő része kintvan.  :hopp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

Karas -ról tudni valamit? Akkor már tutio hogy cancel lett a vége? Azt a maradék 3 részt már igazán kinyomhatnák. És pont a legjobb résznél félbehagyni...

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

#414
Kissé erős ez a felhozatal... Van vagy öt, ami biztosan érdekel, és még legalább tíz, amibe érdemes belenézni.

Szerk: Spring 2007 wiki - Hogy lehessen tudni, mit mikortól érdemes várni.
Failure is the default option

Solid Snake


Manitu



Darkstar

2007 spring - Updated bekerült még két cím a fehér sáv helyére.

Quote from: Manitu on 2007-03-03, 14:08:23
Végre Hayate  :hopp: Csak el ne b*sszák :redface:
Pont így állok a StrikerS-hez. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Új, vagy készülő animék, amik nem érdekelnek:

Evaneglion@School
Failure is the default option

Darkstar

Quote from: kikuchiyo on 2007-03-07, 23:42:46
Új, vagy készülő animék, amik nem érdekelnek:

Evaneglion@School

Nem tudom eldönteni, hogy sírjak vagy röhögjek...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん