Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Quote from: Prof. William on 2007-02-03, 23:23:08
Egyáltalán rajzolt már nem hentait? Mert amit láttam tőlle az csak H volt. Sora no... meg a Genmukan... Pedig nagyon jól rajzol a fickó.

A Shining Tearsról csak Tony képeket láttam. Pomtosan mi is ez?  Fantasd?

Ez egy 2D-s PS2 rpg, Tony Taka artworkökkel. Nem hentai.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zsiga

Hát, ahogy utánanéztem a játék nem kapott túl jó kritikákat...

Prof. William

No problem. Csak az anime legyen jó. ÉS a jó rajzoló mellé egy jó szori is dukáljon. Azt se bánom ha valami "Legkisebb fiú tápos hősként megmenti a világot, és megszerzi a nőt" sztorit adnak be mart a karakterdesing gyönyörű...

Mellesleg a Blue Dragon is jön a Death Note készítőjétől. Bár sztem az a manga nagyon az elején van de biztos kitalálnak valamit...

Solid Snake

Quote from: Prof. William on 2007-02-03, 23:49:37
Mellesleg a Blue Dragon is jön a Death Note készítőjétől. Bár sztem az a manga nagyon az elején van de biztos kitalálnak valamit...

Ilyen előfordulhat? Mármint hogy egy kezdeti mangát animésítenek meg?

via_mala

A Hellsing OVA 3. része nem február 9-én, hanem csak március 31-én lát napvilágot.

Quote from: animenewsservice.com1-31-07 (7:22AM EST)---- Hellsing Ultimate OVA Release Suspended
The Japanese R2 DVD release of Hellsing OVA volume 3 has been suspended by Geneon Entertainment. An update to the official Japanese website broke the news, citing that animation production has fallen behind. The previously announced street date of February 9, 2007 will not be met and at this time a new release date is not yet known. The move could easily affect International release as well, Hellsing Ultimate's American version has closely mirrored the Japanese release pattern. For America, Vol. 2 is expected to hit on 03/31/2007. The first OVA volume also saw a release delay due to production.
:morci:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Damnatus

Cowboy Bebp moviet mely részek között kell megnézni? vagy a sorozat után?

Solid Snake

Quote from: Damnatus on 2007-02-06, 19:38:06
Cowboy Bebp moviet mely részek között kell megnézni? vagy a sorozat után?

Teljesen mindegy szerintem, mivel a film története a CB eseményei között játszódik (konkrét időpontra azonban úgy tudom, nem esik utalás).

Jómagam is a sorozattal vagyok el jelenleg, a filmet majd utólagosan tekintem meg.  :tezsvir:

Prof. William

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-02-04, 20:39:49
Quote from: Prof. William on 2007-02-03, 23:49:37
Mellesleg a Blue Dragon is jön a Death Note készítőjétől. Bár sztem az a manga nagyon az elején van de biztos kitalálnak valamit...

Ilyen előfordulhat? Mármint hogy egy kezdeti mangát animésítenek meg?


Ezek szerint...  A Blue Dragont nem rég olvastam, és akkor volt vagy 1 kötet, és ha tényleg ez az a  BD az akkor ez lessz animésítve...


Akkor ennyi alapján a High School of The Deadból is lehetne. Azt már nagyon várnám. De abból biztos megvárják amig vége lessz...

Solid Snake

Quote from: Prof. William on 2007-02-06, 19:58:28
Akkor ennyi alapján a High School of The Deadból is lehetne. Azt már nagyon várnám. De abból biztos megvárják amig vége lessz...

Hmm. A cím alapján ilyen horror-zombis anime?  :morci:

kikuchiyo

CB movie: asszem a 22. és 23. rész között játszódik, de szerintem jobb a sorozat után megnézni.
Failure is the default option

Damnatus

ok, akkor a sorozat után nézem meg! Bár már láttam :D

Prof. William

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-02-06, 20:02:11
Quote from: Prof. William on 2007-02-06, 19:58:28
Akkor ennyi alapján a High School of The Deadból is lehetne. Azt már nagyon várnám. De abból biztos megvárják amig vége lessz...

Hmm. A cím alapján ilyen horror-zombis anime?  :morci:

Itt a leírás...

http://manga.hu/index.php?id=692&content=ismerteto

A megjegyzésekben, pedig ott a link, hogy honnan lehet letölteni.

Nézz bele! Szerintem nagyon jó! Igazi túlélő horror a legjorr Resindent Evil, Dawn of Dead stílusban, oylan utalásokkal (Resident evil, Dawn of Dead, Shaun of dead) hogy leesel a székről. :)

Cobra

HSotD egyik részébe belenéztem, de elég béna a grafikája, meg ez is ilyen össze-vissza stílus, találd ki melyik cell melyik után következik. Mondjuk ha csinálnak belőle anime-t, akkor remélhetőleg 18+ -osat csinálnak, különben a lényeg elveszik belőle (és itt most nem elsősorban a zombikra gondolok)  :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Prof. William

"melyik cell melyik után következik"

Ezt nem nagyon értem. A rajzolással nincs nagy baj sztem. De igazad van télyeg 18 as besorolással kéne.

Cobra

cell=képkocka
Tehát hogy melyik kép szövegét olvassam előbb :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Solid Snake

Quote from: Prof. William on 2007-02-06, 20:26:11
Itt a leírás...

http://manga.hu/index.php?id=692&content=ismerteto

Huhú, ez nagyon jó! Az utalások tényleg fergetegesek!  :jee:

Felkerült a wishlist-re. :tezsvir:

chilip

#1366
kinn a kiba 44. része.

edit: és a Code Geass 16. része is

chilip


Zsiga

Quote from: chilip on 2007-02-12, 21:05:01
tud vki valamit erről? : http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4147
elsőre jónak ígérkezik...
Én szerettem, szerintem érdemes végignézni. Asszem topicja is van, nézz körül. :)

chilip


hamtaro69

Hali,

Nem tudnä vki megmondani,hogy azon a bizonyos  fnt levö :Fist of the North Star(1986)hoz honnan lehetne egy angol feliratot össze szedni?

(illetve ha semmi esely angolra akkor magyar is jöhet)
Elöre is nagyon köszönöm

Zsiga

Quote from: hamtaro69 on 2007-02-13, 23:32:09
Hali,

Nem tudnä vki megmondani,hogy azon a bizonyos  fnt levö :Fist of the North Star(1986)hoz honnan lehetne egy angol feliratot össze szedni?

(illetve ha semmi esely angolra akkor magyar is jöhet)
Elöre is nagyon köszönöm
AniDB szerint angol szinkronos, az nem elég?

hamtaro69

Na szegyelem magam o_O
Ahogy beleneztem hirteleln Japän-nak titulältam o_O csodälkoztam is mert ti soha nem csinältok ilyet!
Nagyon köszi a segitseget!!


Manitu

Quote from: Zsiga on 2007-02-13, 23:45:56
AniDB szerint angol szinkronos, az nem elég?
Valamit elnéztél. Japán szinkron, angol hardsub. Ettől függetlenül felírat még mindig van benne.


Zsiga

Quote from: Manitu on 2007-02-13, 23:50:55
Quote from: Zsiga on 2007-02-13, 23:45:56
AniDB szerint angol szinkronos, az nem elég?
Valamit elnéztél. Japán szinkron, angol hardsub. Ettől függetlenül felírat még mindig van benne.
:eek: :confused:
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=211&expand=2499#eid_2499
Három van aminek megegyezik a mérete a fentlévővel, mindhármat felirat nélküli angol hangosnak jelzi.

Manitu

Eh, my bad, zsozso mylistjében az első van bent, a méretet nem is néztem :redface:


Hiei-sama

Hat akkor tudatom ,hogy a Fist of the Northstar movie 2x van fent.Ugyanis japan audioval+angol subbal a majdnem 2GB-as moviet en toltam fel mar nagyon regen.az pedig a hokuto no Ken mappaban van...Nemtom zso miert lusta es nem torli mar le az angol audios kulon mappaban levo moviet,eleg megteveszto mar nagyon regota...

hamtaro69

Ugy lätom eleg nagy port kavart a kerdesem,
köszönöm a välaszokat!

Bishop

http://www.saiyaman.info/gallery/displayimage.php?album=1&pos=123
meg tudná mondani valaki ennek az anime-nek a címét ami a képen van név kipróbáltam animedb-n és nem talált semmit
kösz

Zsiga

Quote from: carfanatic on 2007-02-15, 15:03:22
http://www.saiyaman.info/gallery/displayimage.php?album=1&pos=123
meg tudná mondani valaki ennek az anime-nek a címét ami a képen van név kipróbáltam animedb-n és nem talált semmit
kösz
Nem csoda hogy nem találod, ez nem anime. :rolleyes: http://en.wikipedia.org/wiki/Maken_X