Main Menu

Code Geass /Spoiler!/

Started by nephotep, 2007-02-07, 04:04:18

Previous topic - Next topic

Prof. William

Idősebb Alien nőkhöz akiket egyszer már fejbelőttek. :)

Perverz tartalom következik: [spoiler] Minnél több a lyuk annál jobb. :)   [/spoiler]

Puru²

Sztem is tuti CC-Zero páros lesz a  végén ,másik ami még tuti befutó lehet az a Suzaku-Karen páros ,Shirley-t meg kiírják a végére (vagy már elötte)   :hehe:

balu0

17.. grrr.. kell .. rgg most.. 17.. 17 .. 17  :bruhuhu:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

Quote from: White SeeD on 2007-02-14, 13:31:15
Nekem kétségeim vannak, hogy a végén összejönnek-e.. már ha megélik a végét :D

Azért csak megérik. Zero legalábbis. Hisz ha megölik a végén ki fog majd uralkodni? :whoah: Persze kisebb szereplők hullhatanak. Én monjuk Suzakura gondolok, hogy az emózással felhagyva művel valami hősieset, majd meghal.

Prof. William

Ja ő csak Britanniát akarja elpusztítani.

Suzaku meg ha átáll vigye magával a űbermecháját is. :)

chilip

Quote from: Prof. William on 2007-02-14, 18:11:56
Ja ő csak Britanniát akarja elpusztítani.

Suzaku meg ha átáll vigye magával a űbermecháját is. :)

nem britanniát, hanem az apját, egyébként a 2 übermechával az oldalán kicsit megállíthatatlan lenne Zero :D

Prof. William

Már most is majdnem az. Mivel apuci Britannia királya, azért elék komnoly lene a birodalom szemszögéből is a dolog. :)

Azért reméllem japán felszabadul. És a felaszabadulásuk történetét elkezdik kiadni animében, aminek a neve: Code Geass. :)

Cobra

Bár még nem láttam a 17. részt, de a preview alapján Toudou új mechje se egy olcsó tömegmodell, pedig már a Burai Kai-okkal a 11. részben is simán ledarálták az átlag brit pilótákat. A Guren MkII meg Toudou új gépe együtt szerintem lazán leszedné a Lancelotot, már a 11. részben is egyértelműen egy szinten volt a Guren meg a Lancelot.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Dreamcleaver

Suzaku ne álljon át. Suzaku haljon meg, lehetőleg hosszas szenvedés közepette...és tompa kiskanalat használnék...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

A technikai fölény lassan egyértelműen Zeroék javára fordul. Die Britannian scums!

Reméllem nem lessz valami nagy csavar benne és Zero szépen végigviszi amit elkezdet...

Még az amnéziás csajra leszek kíváncsi. Reméllem a amnézia után nem áll vissza a brittekhez. Az túl amcsi lenne. 

Dreamcleaver

Quote from: Prof. William on 2007-02-14, 20:08:16

Még az amnéziás csajra leszek kíváncsi. Reméllem a amnézia után nem áll vissza a brittekhez. Az túl amcsi lenne. 

Sztem pont fordítva lenne amcsis, de én is remélem, hogy nem áll vissza. Végtére is a legszebb nő a sorozatban :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

#72
Lényeg hogy nem raknának be egy amnéziát, csak úgy ha aztán semmi sem történik. Reméllem bemutatják Zeronak, Zero felismeri míg a nő nem így megint lehet egy kis taktikázás. :)  Aztán összejön azzal aki megmentette majd boldogan élnek és lessz egy csomó kis japó-britt gyerekük. :)

Azért a Code Geas egy kicsit amcsis. :) De épp csak annyira ami még nem árt neki.

Meg ugyebár ha visszajönnek az emlékei akkor a régik megmaradnak. :)

Pl. Berverem a fejem aztán azt sem tudom ki vagyok, befogadnak megisrek egy társaságot megszeretem őket, azán a fejemre esik egy virágcserép és eszem,be jut hogy én vagyok Prof. William Mandarin de Britannia  aki eddig vadászott rájuk. Adva van a régi emlékeim + az újjak, hogy azért nem olyan alávalóak ezek. A legkevesebb hogy hezitálni kezdek. :)

Bár az emlékvisszanyerésről. Fiygelem Death Note Spoiler

[spoiler] Az emlékei visszatérte után, miután sokáig dolgozott együtt L -el Light ugyanolyan rohadék lessz mint volt. [/spoiler]

De ez a másik véglet.

Tényleg szép nő, föleg mióta elhagyta a Britt modort és japógyűlöletet. Meg a régi gönceit. :)

Manitu

Quote from: Prof. William on 2007-02-15, 13:34:03...azán a fejemre esik egy virágcserép és eszem,be jut hogy én vagyok Prof. William Mandarin de Britannia  aki eddig vadászott rájuk. Adva van a régi emlékeim + az újjak...
Vagy megint elfelejtesz mindent  :muhahah:


Dreamcleaver

De az is lehet, hogy mikor a csajszi visszanyeri a régi emlékeit arról, hogy ő egy "tiszta" felsőbbrendű brit, akkor napokig csak fürdeni fog meg szájat mosni, hogy levakarja magáról a "mocskot".  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

#75
Az poén lenne de sajna ez nem a Exel Saga. De azért  :lol: :tezsvir: :jee: :lol:


Felhívás. Nem akar valaki beszálni/segíteni ennek a remek animének a fordításában?  Ha igen a www.animeaddicts.hu ki mit fordít fóruma/Code Geass topicjában, vagy Mócinak (az AA-n) pm-ezve ajálnhatjátok fel.

Ez saját kezdeményezés de biztos fognak örülni némi segítségnek. :)

Puru²

Hát ez a GG csapat nem sieti el a subbolást ,már vagy napok óta QC/TC szintel áll a 17. rész .Még a végén ráfanyalodok én is a  Narutóra  :bsd:

Darkstar

Végülis a MS-on is dolgozniuk kell valamennyit. :D De szerintem holnap legkésőbb kiadják. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

#78
Spoilereznél valamit belőlle? Nem bírom ki a várakozást. 

Monjuk mikor volt Zero épelmélyű? :) Azért aki ennyire Iqcsászár + haművészeti stratéga az azért már zakkant egy kicsit. De legalább nem néz úgy ki mint L. :)

C.C. = Cumós Cafka, Ci Ci, Chi Chi, Cickány Csilla stb... Elég sok lehetőség van.

Én az igazság szerint már nem szeretnék túl nagy meglepetést, max 1 részen át tartókat, és nézném végre hogy paterolja ki végleg a britteket a japánból. :) bár a 17 -től még van 8! rész!  Úr isten mi minden történhet ez alatt! + a ha az utolsó rész tényleg dupla lessz. :) Abba nagyon faja végső leszámolást lehet beletenni. :)

balu0

Quote from: White SeeD on 2007-02-16, 13:55:40
Gonosz leszek és nem.
Mondjuk úgy, hogy kiderül benne néhány dolog :ejnye:

arghhh......  :Eztneked:  subos 17-et .. most kell nekem nagyon szubos 17... most...  :bruhuhu:

Puru²

Talán ma lesz ,viszont utána megint 2 hét éhség .Mível ezen a héten csak recap epizód jön .  :morci:

Prof. William

#81
Majd csak kibírjuk valahogy... Még jó hogy a 25 be nem tartozik be...

Addig is térdre mindenki a nagy Zero és bájos kisérője előtt!

http://usteam.hu/pictures/a/pics/1171667368009.jpg

SpawnOfHell

Elég régóta nem voltam fenn és nagy örömmel vettem észre ezt a topicot, ugyanis a Code Geass nekem is nagy nagy kedvencem. :cool: Elképesztő, nem gondoltam volna soha, hogy ennyire szeretni fogok egy animét, ami mechás. :D Talán azért mert Clamp, talán azért mert a sztori is irtó jó, vagy a gyönyörű zene miatt, nem tudom... :)
És ha már itt tartunk készül egy fanartom, remélem még ma be is fejezem! :D (De ahogy magam ismerem majd holnapra talán ::))

Alkyra

Quote from: Prof. William on 2007-02-17, 01:10:56
Majd csak kibírjuk valahogy... Még jó hogy a 25 be nem tartozik be...

Addig is térdre mindenki a nagy Zero és bájos kisérője előtt!

http://usteam.hu/pictures/a/pics/1171667368009.jpg

Haha. Ez a kép már tök régóta megvan.^^ Teljes s ilyen vágott képben is.:) C2 RULZ! :whoah:

chilip

vki nagyon összebaszhatott valamit a fordításnál, ha az állapothoz ez van kiírva:
"Code Geass
Ep 17: Re-Time/Re-Kara Styling/RC2"

:frown:

remélem azért hamar lesz...

Alkyra

Nyu, itt a CC gyűjteményem amit eddig sikerült összeszedni.^^
Ha esetleg vlknek lenne még más képe is az kérem ossza meg velem.:)

http://iris-games.uw.hu/CC.rar

Alkyra

Quote from: White SeeD on 2007-02-18, 15:31:13
* White SeeD sóhajt

jaj de lassan jön ki a fansubos rész...

inkább lassan, de jó minőségben jöjjön ki...

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip


Puru²

SZVSZ nagyon jó kis rész volt  ,már kezdtek hiányozni a jó kis mech csaták. :cool:

[spoiler]
Most  hogy egyre többen akarják kicsinálni Suzakut eléggé lecsökkentek a túlélési esélyei .Illetve úgy nézz ki Japánon kívül is mozgolódni kezdtek  a népek , lehet hogy már küszöbön áll a totális háború .
[/spoiler]

Most megint várhatok másfél hetet a következő részig .   :bruhuhu: