Darker Than Black /Spoiler!/

Started by Solid Snake, 2007-04-15, 14:28:50

Previous topic - Next topic

Venom

A kék izék a vezetékeken nem megfigyelő szellemek? Mint amit a kislány csinál a vizen keresztül.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Gregory

Van már sub hozzá,[csak mert én még nem láttam] vagy a raw-ot nézted?

kikuchiyo

raw, 1920×1080 rulz.

Valóban megfigyelők, de az is kiderül, hogy pontosan micsodák és ki alkalmazza őket.
Failure is the default option

Venom

Feliratos verzió általában hétfőn érkezik (én akkor szoktam szedni Shinsen-subs verziót). Bár még subosat nem láttam HD felbontásban, pedig érdekelne.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Solid Snake

Quote from: kikuchiyo on 2007-04-28, 22:37:03
Ep 4: lol iz dat sum elfen lied?

Annyira ecchi vagy annyira véres?  :haha:

kikuchiyo

Majd meglátjátok.
Hint: gondoljatok a néger contractor képességére...
Failure is the default option

Venom

Láthatatlan kezek és sok csonkolás! (tipp)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Solid Snake

Quote from: Venom on 2007-04-29, 02:31:00
Láthatatlan kezek és sok csonkolás! (tipp)

Pontosan ez a néger Contractor képessége (lásd EP3 sörbontós jelenet :)), így valószínűleg lesz benne egy kis vagdalkozás.

Venom

Negyedik rész is megvolt, nagyon kellemes epizód volt. Valószínűleg személyes perverzió, de [spoiler]nagyon tetszett, amikor a kislány akaratán kívül felgyújtotta a barátnőjét és annak édesapját.[/spoiler] És szerencsére nem maradtak el a csonkolások sem, hál'stennek nem fél ez a sorozat a cenzúrától, igazi felnőtt történetet kínál. Már csak arra lennék kíváncsi, hogy mégis mi a fene Li képessége?


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Solid Snake

4. rész

Uhh, elfogultság nélkül állíthatom, hogy klasszikus lesz még ebből, akárki meglássa.  :hehe:
A történet az epizodikus mesélés mellett lassan, de biztosan bontakozik ki. A Csillagászai osztály vezetője (az a trónuson helyet foglaló nyanya) durva, a Megfigyelők pedig eléggé Mátrix-feeling-et árasztottak azokban a tartályokban fekve.

Mai története kiteljesedett és befejeződött. Végül is a csaj életben maradt, csak a papa halt hősi halált.
A pirós és véres jelenetek valóban cenzúrázatlanok és naturalisztikusak voltak.  :lazza:

Amúgy a csapatot illetve úgy vettem észre, hogy csak Hei/Li és Yin Szerződők, Huang és Mao csupán közvetítő közegek, vezetők, összefogó személyiségek.

Bottom line: I can't wait until the DTB 05!  :hopp:
Please someone, create a DTB team wallpaper!

Quote from: Venom on 2007-05-01, 00:01:35
Már csak arra lennék kíváncsi, hogy mégis mi a fene Li képessége?

Úgy vettem észre, hogy elektromos sokkolás. A drótokkal elkapja az áldozatot, majd BZZZZ!  :_piszka:
A szerződés ára pedig a töménytelen evés.

balu0

Quote from: Solid Snake on 2007-05-07, 21:05:03
4. rész

Uhh, elfogultság nélkül állíthatom, hogy klasszikus lesz még ebből, akárki meglássa.  :hehe:
A történet az epizodikus mesélés mellett lassan, de biztosan bontakozik ki. A Csillagászai osztály vezetője (az a trónuson helyet foglaló nyanya) durva, a Megfigyelők pedig eléggé Mátrix-feeling-et árasztottak azokban a tartályokban fekve.

Mai története kiteljesedett és befejeződött. Végül is a csaj életben maradt, csak a papa halt hősi halált.
A pirós és véres jelenetek valóban cenzúrázatlanok és naturalisztikusak voltak.  :lazza:

Amúgy a csapatot illetve úgy vettem észre, hogy csak Hei/Li és Yin Szerződők, Huang és Mao csupán közvetítő közegek, vezetők, összefogó személyiségek.

Bottom line: I can't wait until the DTB 05!  :hopp:
Please someone, create a DTB team wallpaper!

Quote from: Venom on 2007-05-01, 00:01:35
Már csak arra lennék kíváncsi, hogy mégis mi a fene Li képessége?

Úgy vettem észre, hogy elektromos sokkolás. A drótokkal elkapja az áldozatot, majd BZZZZ!  :_piszka:
A szerződés ára pedig a töménytelen evés.

De most nem úgy van hogy Li meg a csapata, meg most már a Tüzes kiscsaj is nem sima Contractor-ok, hanem valami más ? és korlátlanul tudják használni az erejüket.. csak ép nem tudják rendesen irányítani + nincsenek teljesen tudatuknál mikor használják (szemeik megváltoznak) ??!

Inkább mondom mint kérdezem... de lehet rosszul...

na ezt megaszondtam

Venom

Quote from: Solid Snake on 2007-05-07, 21:05:03
Úgy vettem észre, hogy elektromos sokkolás. A drótokkal elkapja az áldozatot, majd BZZZZ!  :_piszka:
A szerződés ára pedig a töménytelen evés.

A szerződéses dolog nekem is feltűnt, bár szerintem jól oldották meg, baromira nem feltűnő mondjuk az ujjtörögetéshez képest. :)

Viszont az elektromos sokkolás nem tudom mennyire pontos. Én is erre gondoltam, de a negyedik epizódban hogy löki hátra a két csávót az ajtó mögött?


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

kikuchiyo

Quote from: Solid SnakeBottom line: I can't wait until the DTB 05!

Lehet örülni, szerintem az 5. rész lett eddig a legjobb.

Főleg a rendezés terén emelkedik ki ez a sorozat. A jelenetek felépítése, kompozíciója nélkülözi a megszokott animés kliséket, ehelyett igényes, film noirokban előforduló eszközöket használ.
Failure is the default option

balu0

Quote from: Venom on 2007-05-08, 01:26:05
Quote from: Solid Snake on 2007-05-07, 21:05:03
Úgy vettem észre, hogy elektromos sokkolás. A drótokkal elkapja az áldozatot, majd BZZZZ!  :_piszka:
A szerződés ára pedig a töménytelen evés.

A szerződéses dolog nekem is feltűnt, bár szerintem jól oldották meg, baromira nem feltűnő mondjuk az ujjtörögetéshez képest. :)

Viszont az elektromos sokkolás nem tudom mennyire pontos. Én is erre gondoltam, de a negyedik epizódban hogy löki hátra a két csávót az ajtó mögött?

10.000 V a kilincsbe ?  :lol:

Venom

Quote from: balu0 on 2007-05-08, 09:18:10
10.000 V a kilincsbe ?  :lol:

És mind a ketten éppen rámarkoltak a kilincsre? ;)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

balu0

Quote from: Venom on 2007-05-08, 12:40:09
Quote from: balu0 on 2007-05-08, 09:18:10
10.000 V a kilincsbe ?  :lol:

És mind a ketten éppen rámarkoltak a kilincsre? ;)

Eég közel áltak egymáshoz... IMHO

kikuchiyo

Hmm... Ep 6 hidegrázósan jó.

A 7-8. részek előzetese viszont  :wtf:
Failure is the default option

Solid Snake

#47
Quote from: kikuchiyo on 2007-05-11, 02:34:35
Hmm... Ep 6 hidegrázósan jó.

Csak az 5-höz készülne már végre sub.  :ejj: Szerk: visszaszívom, most látom, hogy a Shinsen Subs már kiadta az 5. részt két napja! Esti program megvan!  :hopp:
A részről részre jobb felállás mellesleg nekem is imponál.  :cool:

minuszmiki

#48
Már a Shinsen is meg a sudo is lesubolta.
Shinsen avi,
Shinsen mkv,
sudo

edit: Most nézem, mire ezt beírtam, Soild Snake editelte a hsz-ét.

Venom

Én mostanában a [sudo]-féle verziót szoktam szedni, három ok miatt. 1) Sokkal hamarabb kinn van. 2) Baromi jó a minősége, szerintem HD (legalábbis Shinsenhez képest dupla olyan éles és szép). 3) A fordítás is teljesen rendjén van.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Solid Snake

Quote from: Venom on 2007-05-11, 15:18:42
2) Baromi jó a minősége, szerintem HD (legalábbis Shinsenhez képest dupla olyan éles és szép).

És dupla annyi procit + memóriat is igényel. :rolleyes:

Venom

Quote from: Solid Snake on 2007-05-11, 20:21:04
Quote from: Venom on 2007-05-11, 15:18:42
2) Baromi jó a minősége, szerintem HD (legalábbis Shinsenhez képest dupla olyan éles és szép).

És dupla annyi procit + memóriat is igényel. :rolleyes:

Ehhe, bocsi, a saját konfigomból indultam ki.  :hehe:


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Solid Snake

5. rész tovább csavarta a dolgokat. Érdekes párosítás a rendőrség + az MI-6 Szerződőcsapat párosítása, valamint megtudhattuk, hogy Hei-ék szervezete sem biztosan a jó oldalon áll. A legnagyobb csavar mégis Hei utolsó mondata volt.  :wtf:
[spoiler]"My sister! Where is Pai?" -- 6. rész előzetesét látván úgy tűnik, Hei barátunk nem fogja kímélni a hugicát, beveti majd a Jack Bauer-repertoárt.  :__devil:[/spoiler]

KeLa

Quote from: Solid Snake on 2007-05-11, 22:38:46
5. rész tovább csavarta a dolgokat. Érdekes párosítás a rendőrség + az MI-6 Szerződőcsapat párosítása, valamint megtudhattuk, hogy Hei-ék szervezete sem biztosan a jó oldalon áll. A legnagyobb csavar mégis Hei utolsó mondata volt.  :wtf:
[spoiler]"My sister! Where is Pai?" -- 6. rész előzetesét látván úgy tűnik, Hei barátunk nem fogja kímélni a hugicát, beveti majd a Jack Bauer-repertoárt.  :__devil:[/spoiler]
[spoiler]Lehet h tévedek, de sztem nem Carmine a huga, hanem a másik kislány lesz az, akit az előzetesben láttunk :3x3:[/spoiler]

kikuchiyo

[spoiler]Valóban nem a húga. És igen, előkerül a Jack Bauer-módszer. :)[/spoiler]
Failure is the default option

Gregory

Annyit kérhetnék, h a spoilerekhez kikerüljön, h meik részhez tartozik? csak mert személy szerint én még az 5-öt néztem meg, az tetszett, a többit már leírta Solid Snake.


Quote from: Solid Snake on 2007-05-11, 20:21:04
Quote from: Venom on 2007-05-11, 15:18:42
2) Baromi jó a minősége, szerintem HD (legalábbis Shinsenhez képest dupla olyan éles és szép).

És dupla annyi procit + memóriat is igényel. :rolleyes:
:tezsvir:

chilip


minuszmiki


chilip

#58
Quote from: minuszmiki on 2007-05-15, 17:14:59
Darker Than Black OP Single booklettel, borítókkal.

ááá köszi :D

ed.: marha jó a másik szám az albumról :whoah:

Solid Snake

Quote from: chilip on 2007-05-15, 20:00:04
ed.: marha jó a másik szám az albumról :whoah:

Több szám is van rajta az OP-on kívül?