Main Menu

School Days /Spoilers/

Started by minuszmiki, 2007-07-16, 01:39:48

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Quote from: Prof. William on 2007-08-02, 17:19:37
Quote from: Manitu on 2007-07-30, 22:29:41
Hajnali kettőkor megy. Mint az animék nagytöbbsége. Délutáni mesékben nem erőszakolnak meg looser srácok ártatlan kislányokat az iskola tetején :__devil: :muhahah:
Lassan ideje lesz Kotonohának is bekattania végre. Ha szavazni kell, szerintem [spoiler]fejesugrás lesz :)[/spoiler]

Ilyen is van benne? Mikor?

One of the happiest endings.  :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

minuszmiki

Ep. 5. megnézve, elég komoly szarkeverés megy itt. Eddig Sekait sajnáltam, most Kotonohát kezdem. Határozottan tetszik. :D[spoiler]Egyébként amint kiderül, Sekai nem kapta meg a raepet, csak most.[/spoiler]

Prof. William

Ha a lány benen van akkor nem raep. :)

Lokids

Nem úgy írják, hogy rape? Vagy a raep valami új dolog? Ez az, amikor a lány bene van? :D

Zsiga

Quote from: Lokids on 2007-08-02, 22:37:16
Nem úgy írják, hogy rape? Vagy a raep valami új dolog? Ez az, amikor a lány bene van? :D
lurk moar

Manitu

Quote from: Lokids on 2007-08-02, 22:37:16
Nem úgy írják, hogy rape? Vagy a raep valami új dolog? Ez az, amikor a lány bene van? :D
Megint kérsz egy slowpokeot?  :muhahah:


minuszmiki

Quote from: Prof. William on 2007-08-02, 22:35:42
Ha a lány benen van akkor nem raep. :)
Valamit nyavalygott Sekai, de igazából lényegtelen. :)

Lokids

Quote from: Zsiga on 2007-08-02, 22:42:13
lurk moar

Na jó, én nem vagyok lelkes 4chan olvasó, le vagyok maradva ilyen sleng terén. Mit jelent ez? Mi az a moar, nem láttam a szótárba. Megbújó micsoda? Egyátalán a lurk itt bújót jelent, vagy az is valami mást?

Manitu: Minezek ellenére megnepróbáld. :D

minuszmiki

Akkor pont neked találták ki ezt az oldalt: http://www.urbandictionary.com/ :)

Lokids


minuszmiki

Akkor nem neked találták ki... ::)

Lokids

Nem lenne sokkal egyszerűbb, ha leírnád?

(Még mielőtt alaki keresőket ajánlana: google nem a barátom, és a wiki sem a barátnőm! értve?)

minuszmiki

Ej de lusta...
lurk (≈browse)
moar (=more)
raep (=rape)

Zsiga


Lokids

Jó, eljutottm odáig, hogy nem értem mit olvasok... Asszem alvásra van szükségem... Talán majd holnap felfogom mi van.
Amúgy szép kis offot hoztunk össze...

minuszmiki

Quote from: Zsiga on 2007-08-03, 00:57:17
FAIL ;)

Szerk.: http://www.encyclopediadramatica.com/Lurk_Moar
No, az meg nekem nem jutott eszembe, hogy egybe és helyesen betűzve írjam be a keresőbe... Thank you, Sir, now I humbly retire.  :redface:

Én

Késve, de megnéztem az 5. részt.
[spoiler]JUHHÉÉÉ EZZAAAAAAZ JEEEEEEEEEEEEEE KIRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁLY :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :szemuveges: :szemuveges: :szemuveges: :szemuveges: :szemuveges: :D :D :D :D :Kiraly: :Kiraly: :Kiraly: :Kiraly: :Kiraly: :Kiraly: :Kiraly: :Kiraly: :Kiraly: :cool: :hopp: :lazza: :appl: :jee:[/spoiler]

minuszmiki

#77
[Anonymous] School Days - 06.ass

edit: Egész szépen alakulnak a dolgok...  :hopp:

Én

#78
Ep 6.: Oh lawd  :hopp: :lazza: Azért ha bedobnának egy stukkert a tömebe, már lehet történnének érdekes dolgok  :lul: WIN
Látszik a H-Game feeling, belecsapnak a lecsóba rendesen :D

Lokids

Vohhohóóó.
namost ezt hogyleeht folytatni? Elvileg most az jönne, hogy pofon(/bökő), és szakítás. De mivel még van hátra pár rész gondolom ennyivel még nincs vége.

Én

Most bérelik majd fel a bérgyilkosokat :D
Egyébként szerintem Katsura eljátsza még egy ideig a tudatlan, aztán majd kitalál valamit (visszahódítás, etc), vagy csak simán visszaszeret Makoto (ami dine in hell+assraep-ért kiáltana)

Lokids

Quote from: Én on 2007-08-08, 19:44:43
Most bérelik majd fel a bérgyilkosokat :D
Egyébként szerintem Katsura eljátsza még egy ideig a tudatlan, aztán majd kitalál valamit (visszahódítás, etc), vagy csak simán visszaszeret Makoto (ami dine in hell+assraep-ért kiáltana)


Végülis... De mennyivel egyszerűbb lenne, ha az emberek megbeszélnék a dolgukat. Persze akkor nem lenne mit nézni.
De tuti adja a tudatlant mégpedig a 3. sajszi miatt, hogy ne égjen már be előtte.

minuszmiki

Amit Makoto eddig csinált, már simán assraepért kiált. Az egészben engem az zavar, hogy teljesen szerencsétlen, mégis ragadnak rá a lányok. Jobban tetszene, ha lenne valami személyisége is, nemcsak annyi, hogy megk*rja, aki szembejön.

Ivan_Ho

Olyan lesz mint a higurashi, minden 4-5 rész után valaki megkéseli a srácot. Elég ellenszenves a figura, de Sekai sem teljesen ártatlan. Nem tudom miért nézem tovább, nem bírom ezt a feszültséget:P

Christian

Ez a Makoto tényleg unszimpatikus, ráadásul elég gyökér :D  Igazából nem vágom,hogy ilyen karakterrel megáldott figura,hogy hozhatta így össze a dolgokat . Végtére is ahogy látom elég levágós mit csinál. Sekaial mindig csak lakásra járnak, ebből nem egyértelmű,hogy csak arra kell neki? :D Hát...ez kicsit....furcsa. A másik meg,hogy Kotonoha is gyps. Na de komolyan, ebben a sorozatban képtelen bárki rákérdezni a dolgokra konkrétan? :S

smash++

Éppen most kezdtem el a sorozatot 5. percnél tartok.De elkövettem két nagy hibát...
1: Megtetszett a főszereplő csaj (hosszú hajú,akit a srác meglátott a vonaton),vagyis így alapvetően neki szurkolnék.
2: Beleolvastam a postokba és egy kicsit elrémített.Lehet nem nekem való ez :).Kőkemény dráma,idegesítő szerencsétlenkedések és valszeg nem happy end...
Pedig az anidb szerint Ecchi, Romance, School -ilyenben nem lehet "bad end"...vagyis egy lánnyal már csak összejön.Többel való összejövetel pedig kizárva...

Azért teszek vele egy próbát,habár előre látom,nem fogok tudni nyugodt marani utánna

Én

Quote from: smash++ on 2007-08-12, 22:01:29
Kőkemény dráma
Öhm...igen.
Bár lehet az lesz :D
Quote from: smash++ on 2007-08-12, 22:01:29
Megtetszett a főszereplő csaj (hosszú hajú,akit a srác meglátott a vonaton),vagyis így alapvetően neki szurkolnék.
Igen, az elején én is így voltam vele :D

Manitu

Quote from: smash++ on 2007-08-12, 22:01:29Pedig az anidb szerint Ecchi, Romance, School -ilyenben nem lehet "bad end"...
Ó, dehogy nem! De még milyen :D


smash++

Quote from: Manitu on 2007-08-12, 22:15:55
Quote from: smash++ on 2007-08-12, 22:01:29Pedig az anidb szerint Ecchi, Romance, School -ilyenben nem lehet "bad end"...
Ó, dehogy nem! De még milyen :D
Nah szép.De ez még akkor is csak 50/50.Gondolom a játékból indulsz ki.Minek csinálnának hasonló véget...Legalábbis remélem nem akarnak.
Szerintem én be is fejezem :).Megnéztem az első részt és megkaptam a happy end-emet  :redface:
[spoiler]Sajnos az a tipus vagyok aki nem hagy félbe egy animet és inkább megnézi még a "vacak" fillert is vagy végig idegesíti magát egy animen (főleg ha romantikus).De akkor is előre látom,nem lesz jó vége ennek a dolognak  :ejj: .Megint kifogtam egy olyan animet ami mindenkinek tetszik csak nekem nem fog,mert(kis különc happy ending-es fan vagyok).De a remény hal meg utoljáta.No bad end  :whoah: [/spoiler]

Solid Snake

Maga a játék is pontosan a bad endingjeinek gyomorig hatoló hatásai miatt vált híressé (vagy hirhedtté  :lazza:).
Személy szerint nagyon remélem, hogy pont egy ilyen lezárást adnak neki és nem cseszik el egy tipikus happy enddel.  :ejnye:

Amúgy mindenütt 13 részesnek látom kiírva. Ezek szerint csupán egy történeti szálat mutatnak be és aztán vége?  :confused: