Main Menu

Nodame Cantabile

Started by Lazzaret, 2007-08-18, 16:37:34

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2008-10-19, 11:40:23
Megtanulta, hogy ha jó teljesítményt akar kihozni egy zenekarból, akkor vidámmá kell, hogy tegye az együttest, hogy jó legyen a morál. :)

Persze, persze. Benyugtatózta magát, mint állat. :D
(Mellesleg kezdünk chatesedni, nem?)

NLZ

Neeem, Nodame segítségével "lazult" az este. :D
(Igen, ez szörnyű. :S)
[reserved]

SaiyaGin

Kijött a HG-F-féle 3. rész, ha valaki nagyon türelmetlen:
http://tokyotosho.com/details.php?id=166709

NLZ

#33
Azért annyira nem vészes a köcsögök felirata. :)  Szedem is le. :D

Tűrhető rész volt, de nem ájultam el tőle. A másik szomszéd bemutatása eléggé sekélyes lett. Meg eléggé elnagyolt az egész történetszál. Ez a drámázás se kéne már az elején. Reméljük a következő jobb lesz.
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2008-10-26, 09:42:35
Azért annyira nem vészes a köcsögök felirata. :)  Szedem is le. :D

Tűrhető rész volt, de nem ájultam el tőle. A másik szomszéd bemutatása eléggé sekélyes lett. Meg eléggé elnagyolt az egész történetszál. Ez a drámázás se kéne már az elején. Reméljük a következő jobb lesz.

:tezsvir:
Az eddigiekhez képest elég gyenge volt. Most érkezett meg Párizsba és máris elhúztak a fenébe hónapokra??  :gyagya: A másik meg, hogy ebből a világkörüli útból 5 percnél többet kihozhattak volna. Persze ha nem most, hanem részekkel később történik az egész.
Nodame feje meg egyre kerekebb lesz. ::)

NLZ

Reméljük ennyire kerek sosem lesz:
[spoiler][/spoiler]

:D
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2008-10-26, 18:52:57
Reméljük ennyire kerek sosem lesz:
[spoiler][/spoiler]

:D

Határozottan egyetértek.


NLZ

Még mindig nem az igazi... :S
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2008-11-01, 12:42:37
Még mindig nem az igazi... :S

:tezsvir: De Nodame most már talán abbahagyja a szenvedést. Már kezdett elegem lenni az állandó depizéséből.

NLZ

Kár, hogy HGF nem subbolja az "előzetest", BBS pedig egyszerűen ki is vágja. Hosszú egy hét, nagyon. :D
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2008-11-06, 19:14:52
Kár, hogy HGF nem subbolja az "előzetest", BBS pedig egyszerűen ki is vágja. Hosszú egy hét, nagyon. :D

Jaa, hogy van előzetes, csak kivágják!  :szemuveges:

NLZ

Nem igazán előzetes, csak egy nem sokat mondó állókép alatt Chiaki mondd egy mondatot, amire aztán Nodame reagál.
[reserved]

NLZ

[HG-F] - 05 már van, de ez a rész sem volt valami brilliáns. :/
[reserved]

SaiyaGin

#44
Quote from: NLZ on 2008-11-08, 00:59:50
[HG-F] - 05 már van, de ez a rész sem volt valami brilliáns. :/

Egye fene, leszedem.
Szerk.. most látom, hogy kijött a Xam'd 13. része is, inkább azt töltöm le előbb.


NLZ

Csak a szokásos... :S
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2008-11-15, 17:14:00
Csak a szokásos... :S

Nekem jobban tetszett, mint az előző részek.

NLZ

Kicsit jobb volt, de nem eléggé.
[reserved]

blackman

Nekem ez a rész is tetszett. Nodame hatalmas volt, meg Nissan Toyota rulez.  :lol:

SaiyaGin

Quote from: blackman on 2008-11-16, 01:46:04
Nissan Toyota rulez.  :lol:

Ja igen, az tényleg nagyon nagy volt! :lol:

blackman

Quote from: SaiyaGin on 2008-11-16, 09:31:49
Quote from: blackman on 2008-11-16, 01:46:04
Nissan Toyota rulez.  :lol:

Ja igen, az tényleg nagyon nagy volt! :lol:
"You have the same name as my car."  :lol:

smash++

Én csak annyit fűznék hozzá, hogy ez a sorozat  :whoah:!!!!!!!!!
Eszement jó  :jee:
Minden rész tetszik és mindig túlzottan várom már a következőt.

Az első évadból is tetszett minden rész.

A második évad új része (6) is ott volt: nagyon tetszett amikor összevesztek  :rotfl: és Chiaki milyen egyszerűen próbálta magát kivágni... "Kezdjük újra"  :muhahah:


motifator

Bepótoltam a lemaradásomat a második szériával, épp most néztem meg a hatodik részt. Bár nem egy soha-nem-látott zseniális fergeteges akármi, attól még egy kellemes sorozat. Az első széria is csak a "tetszett" kategóriába esett bele. Jó volt nézni, de semmi egetrengető, nem valószínű, hogy valamikor is újranézném. Nem is igazán értettem, hogy hogy landolhatott az anidb első helyén, kellemes sorozat volt, de messze nem egy BEST ANIMU EVAR.

A második sorozat is ilyennek tűnik. Jó kis anime, de semmi extra. Bőven megüti az "érdemes nézni" szintet, főleg, ha az első széria tetszett, de csak ennyi, és nem több.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

NLZ

#55
Azért az első évad fényévekre van ettől. Persze az első nem volt a világ legjobbja, de az élvonalban van mindenképp.
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2008-11-23, 21:03:41
Azért az első évad fényévekre van ettől. Persze az első nem volt a világ legjobbja, de az élvonalban van mindenképp.

:tezsvir:

A 7. rész jobban tetszett (nem volt annyira emo), de azért még mindig nem az igazi.


NLZ

Csak a szokásos. :/
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2008-12-11, 19:47:01
Csak a szokásos. :/

Nem vót olyan rossz. Ha másig még nem is, de legalább  közös ágyig eljutottak. :D