Main Menu

Clannad /Spoiler!/

Started by Solid Snake, 2007-10-05, 15:24:55

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2009-03-09, 20:49:23
Miért ennyire inaktív ez a topic? Mindenki végigtolta a játékot az anime meg nem izgatja annyira? Én halálra fosom magam most is, látom h az uccsó rész jön :S Remélem nem lesz baj. (nagyobb -_-)
Én spec várom hogy kijöjjön végig, aztán Clannad marathon  lesz XD Ha már kibírtam eddig, akkor csak jó lesz egyszerre nézni az After Storyt.

Soul

Quote from: Liquid Snake on 2009-03-09, 20:49:23
Én halálra fosom magam most is, látom h az uccsó rész jön :S Remélem nem lesz baj.

Nem csak 1 rész van hátra, az lesz gondolom mint az elsőnél hogy lesz +1 tv special és +1 dvd special, mivel megint 24-esnek van jelezve.
Én happy endingben kezdtem erőssen reménykedni mikor az ovodában Kyo-val poénkodnak, gondoltam össze jön Tomoya-val stb, de úgy néz semmi ilyesmi.De nincs semmi veszve mivel még így is simán lehet happy end  :smile:.


Upd.:
Afterstory befejező rész letudva.Nagyszerű volt, tízpertíz, teljesen meglepett és végre értelme is lett a misztikus szálának amit már az elejétől fogva láthattunk.Elégedett vagyok, jöhet a +2 bónus rész  :smile:.

motifator

#452
Nem merek beleolvasni a topikba, mert még az After Story közepén vagyok, de 大ニュウスです!
A DVD special nem más lesz, mint a *dobpergés* Kyou arc!!!!!
Fuck yeah! :whoah: Fuck yeah! :whoah: Fuck yeah!  :whoah:

Edit:
Na jó, és most akkor hangulatváltás. Most láttam az after story 17. részét.
Bazz, láttam én már az összes Key adaptációt, számítanom kellett volna rá, hogy be fog ütni a ménkű, de ez most akkor is kicsinált. Ez. Így. Most. Nagyon. Durva.
Basszus, nem lehetne inkább mégis valami csoda? Mondjuk Tomoya hollóvá változik, és kezdjük az egészet előről? Vagy nem tudom, de ez így most nagyon kemény. Még akkor is, ha most rögtön el is kezdték oldani a feszültséget ezzel a kirándulás dologgat. Attól ez még nagyon durva. Kiváncsi vagyok rá, hogy mi következik, de asszem inkább nem most.

Na mindegy, csak ezt most le akartam írni. Asszem most megpróbálok aludni.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Maron

Quote from: motifator on 2009-04-15, 18:13:19
Na jó, és most akkor hangulatváltás. Most láttam az after story 17. részét.
Bazz, láttam én már az összes Key adaptációt, számítanom kellett volna rá, hogy be fog ütni a ménkű, de ez most akkor is kicsinált. Ez. Így. Most. Nagyon. Durva.
Basszus, nem lehetne inkább mégis valami csoda? Mondjuk Tomoya hollóvá változik, és kezdjük az egészet előről? Vagy nem tudom, de ez így most nagyon kemény. Még akkor is, ha most rögtön el is kezdték oldani a feszültséget ezzel a kirándulás dologgat. Attól ez még nagyon durva. Kiváncsi vagyok rá, hogy mi következik, de asszem inkább nem most.

Na mindegy, csak ezt most le akartam írni. Asszem most megpróbálok aludni.

Nézd végig, akkor is, ha fel akarsz állni valamelyik résznél, megéri, innen már közel a vége, amit direkt nem lövök le.  ;)

motifator

Nyugi, eszem ágában nincs nem végignézni, arról szó sincs. Csak ez most nagyon váratlanul ért. Vagyis benne volt a levegőben a dolog, de valamiért egészen biztos voltam benne, hogy végül nem lesz semmi baj. Hát lett.
De kiváncsi vagyok rá, hogy mi lesz a vége, mindenképp meg fogom nézni, de most úgyis tartanom kell egy kis pihenőt, mert megyek Hajdúszoboszlóra inni 3 napig :D
Ja, és még úgyis csak a 22. részig van kint widescreenben, bár valószínű, hogy ha hamarabb eljutok a végéig, akkor letöltöm a 4:3-as változatot.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Én


motifator

Old old is old. De Ryounak :3 szája van, tetszik :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

LuckyDingo

Antenna-girls rulz :XD Ha mr ennyire komolyan vették a frizurát, lehetett volna a hajuk is hasonló színű, mint az animuben :D

Soldier

#458
yah old meg épp oly gyenge is.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


motifator

I've found this awesome in a disturbing way...
Amúgy rohadt jó lett, de 0:58-nál hangosan felsírtam  :zomg:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.


Soldier

#463
ohh , cool. bar többször nem hallgatom meg  ::)

motifator

Kyou chapter
Nem tudom, hogy milyen ez a Perfect Blue Fansubs, szerintem én még kivárom a hétvégét, hátha az eclipse is megcsinálja, addig legalább megnézem az új Eureka seveN mozit meg van még egy rakás néznivaló, de gondoltam hátha valakit érdekel.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Soldier

Quote from: motifator on 2009-07-03, 13:53:05
de gondoltam hátha valakit érdekel.
engem is érdekel de majd inkább én is várok pár napot még.

nikici

Quote from: Darkstar on 2009-06-29, 11:42:01
http://www.youtube.com/watch?v=ofRlbwJ6tlM&fmt=18

Jáj. :lol: Egyszerre jó és rossz. XD

Az animehoz meg annyit, hogy imádom. Látatlanban mindig sokkal rosszabbnak hittem, nagyon kellemeset csalódtam benne. Nagyon nem is akarok áradozni róla, mert elfogult vagyok ezzel a sorozattal kapcsolatban, és akkor nem tudnám abbahagyni. :D