Main Menu

K-on

Started by Darkstar, 2009-03-28, 12:30:32

Previous topic - Next topic

Darkstar


Mivel néhány nap (pontosabban) múlva kezdődik és elég sokakat érdekel és különben is awesome, gondoltam időben nyitok neki egy topicot. Mivel Kyoani produkció és a manga is elég népszerű szép kis hype várható körülötte. Kategóriáját tekintve a manga alapján (már ameddig jutottam benne) egy szórakoztató, lightos és humoros slice-of-life féleség a zene(klub(tagok)) köré fonva.

Még nem tudom, hány részes lesz, de nagyon remélem, hogy 12+. 12 + 1 rész, ami érzésem szerint kevés, 2nd season inc.

A 4koma RAWot minimális google-fu val meg lehet találni.
Scanlationt pedig errefelé lehet keresni. Mostanában gyakran jött ki új rész, úgyhogy megéri rendszeresen ellenőrizni.

TL;DR: Fuck year, this can't come fast enough OH GAWD, MORE MORE MORE, MIO IS MAI WAIFU, AN AZUNYAN IS FINE TOO


Letöltenivaló:

[spoiler=Subz]


Colaguys
Batch
                Frostii
BD batch
               

[/spoiler]

[spoiler=Music]
OP Single(Nipponsei)
ED Single (Nipponsei)
K-on OST (Nipponsei)
Character Image Song Series - Hirasawa Yui (Nipponsei)
Character Image Song Series - Akiyama Mio (Nipponsei)
Insert Song Single - Fuwa Fuwa Time (Nipponsei)
[/spoiler]

[spoiler=Stfuffz]
OP ('HD') - Youtube
ED ('HD') - Youtube
Wallpapers
Wallpapers (torrent)
HCG pack
[/spoiler]

K-on!!
(けいおん!!)



És végre itt van a season 2 (ugye megmondtam :D), tervek szerint 26 új résszel. Magyar idő szerint kedd 19:30kor jön ki az új rész (ha valaki nagyon HC, TBS streamen már akkor megnézheti, az /a/n elég jó live watching threadek szoktak lenni), sub utána valamikor.
Ugyanúgy, mint az első seasonben, sokan subolják, lehet válogatni a Chihiro, TroalGuys és Frostii verziója közül, illetve lehet, hogy ShiN felveszi.



Latest add.: s2 added
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

motifator

Jól tetted, hogy nyitottál neki topikot, biztos nagy lesz az érdeklődés, és még a végén úgy járna, mint a Toradora!, hogy a sorozat 80%-át az Új sorozatok topikban tárgyaltuk ki, mire nyílt neki saját.
Amúgy én is hihetetlenül várom, 2 dolog miatt kihagyhatatlan számomra ez az anime: gitáros moe csajok és persze KyoAni. Lehet ezt elrontani? Remélem nem, de nem is igazán aggódok :)
Kb. olyannak képzelem el, mintha a Lucky Star stábja a Haruhi Live Alive epizódját élné át egy egész sorozaton keresztül, csak talán kicsit kevésbé otakuorientáltan (ok, ez hülyeség, a KyoAni az otakuorientáltság szinonímája). Ha meg kicsit komolyabban fogja venni magát, közelítve egy Beck szinthet, az meg egyenesen óriási lenne, de erre nem sok esélyt látok.
Mindegy, biztos jó lesz, szeretni fogjuk, csak ne azzal kezdődjön, hogy a shoko koronetto-t melyik végéről kell enni :D
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

KeLa

#2
Van egy másik, feliratos PV is.

Darkstar

Quote from: KeLa on 2009-03-28, 13:02:32
Van egy másik, feliratos PV is.
Van többféle is, de ehhez minek felirat? :) Meg amit linkeltem, azt nem kell letölteni. De azért beteszem.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

KeLa

#4
Quote from: Darkstar on 2009-03-28, 13:23:19
Van többféle is, de ehhez minek felirat? :) Meg amit linkeltem, azt nem kell letölteni. De azért beteszem.
Talán mert ebben van szöveg is^^
És lehet h valaki arra is kiváncsi ;)

* Ed: Bár igaz h ez is fent van YT-on, erre nem figyeltem, na mind1 -.-"

bimanc

#5
Quote from: motifator on 2009-03-28, 12:48:46
Mindegy, biztos jó lesz, szeretni fogjuk, csak ne azzal kezdődjön, hogy a shoko koronetto-t melyik végéről kell enni :D

Ez azzal fog kezdődni, hogy a gitárt melyik végén kell fogni, és ezzel el is megy majd az első rész háromnegyede.  :__devil:

Egyébként az a 00. rész akkor a PV vagy az valami más? bocs elnéztem

Moha

Bár én általában nem szoktam éppen készülő animékbe belekezdeni, de ez érdekel! :) Fel is raktam magamnak wish listre, bár amennyi egyéb animém és amilyen kevés időm van, már úgyis rég kint lesz a teljes sorozat, mire elkezdeném nézni...

Member

Most elfilóztam, amúgyis minden végetér hamarosan, amit eddig néztem. Adok egy esélyt neki.

Darkstar

Kevesebb, mint 1 nap hátra  :hopp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Bár én pár kivétellel annyira nem rajongok KyoAni-ért (back with dem stones, niggers), de ez érdekesnek tűnik témáját tekintve :) Pár részig tuti belenézek, csak nehogy megint az legyen, hogy lesz egy ügyetlen, lesz egy morcos, lesz egy okos, és lesz egy kedves.

motifator

Basszus Én, akkor mégis milyen legyen? :D KyoAni-féle moe animéről beszélünk, és ne legyenek benne a szokásos moe archetipusok? Na jó, persze ha volna egy kis egyedi karakterük is emellett, annak azért örülnék, de nem félek, hogy laposak lennének a szereplők jellemei. De arra mérget vennék, hogy a szokásos moe csaj kategóriákból fognak kikerülni.

Végülis csak pénzt akarnak keresni, nem?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Én

Ha el tudják érni, hogy ugyanazok a karaktertípusok újra és újra szórakoztassanak, akkor semmi gond, de ez kezd egyre nehezebb lenni.

motifator

A KyoAninak ez eddig mindig sikerült, kivétel nélkül.
Mondjuk a MUNTOból még semmit se láttam, szal lehet, hogy az az első kivétel. De az azért is kivétel, mert saját ötlet, szal ha szar is lenne, az csak annyit jelentene, hogy jobban járnak a feldolgozásokkal. Mert feldolgozásokat zseniális módon csinálnak.
Ja, hogy a K-on is az? Akkor nem aggódok :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Én

Quote from: motifator on 2009-03-31, 22:51:22
A KyoAninak ez eddig mindig sikerült, kivétel nélkül.
Na nálam ez bukik sajna :D Dehát nem gáz, [obvious]ha nem tetszik, max nem nézem.[/obvious]

NLZ

http://tokyotosho.info/details.php?id=202101
Ki ellenőrzi le, hogy ez nem-e fake? Ma valahogy nem bízok vakon mindenben. :D
[reserved]

motifator

Nekem már a kísérőszöveg is gyanús. Ha tényleg kiszivárgott volna, hogy a crunchyroll liszenszelte a a K-On-t, azzal biztos találkoztam volna a mai animés blogpostok között, de egy büdös szó sem esett róla sehol. Meg ez tipikusan nem olyan dolog, amiről titkolóznának, már hónapok óta ezt reklámoznák, ha igaz lenne.
Persze ettől még van rá esély, hogy tévedek, de szerintem kamu az egész.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Darkstar

#16
TBS stream
mms://hinamizawa.jp/livejptv

Ed.:
Gentlemen, this was

FUCKING AWESOME
Also, topless end FTW

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

KeLa

Yay! Meg vagyok vele elégedve... mondjuk engem már a manga magával ragadott  :D
És ez az ending... hawt ;3

Én

Subs fucking yet?

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

Um...ezt is előbb valami gagyi cropolt 4:3-ban adják, és csak később jön a WS?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

Quote from: Dreamcleaver on 2009-04-02, 23:10:39
Um...ezt is előbb valami gagyi cropolt 4:3-ban adják, és csak később jön a WS?
Sajnos
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

Quote from: Darkstar on 2009-04-02, 23:15:19
Quote from: Dreamcleaver on 2009-04-02, 23:10:39
Um...ezt is előbb valami gagyi cropolt 4:3-ban adják, és csak később jön a WS?
Sajnos

Na akkor ezt a KyoAni cuccot megint nem velem fogjátok kitárgyalni a fórumon. :(

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

Kólgájz K-on 1 subbed

Egyébként az első postba egy spoilerben be fogom tenni a legújabb torrentetek, aztán ha végleges lesz hogy kik/hogyan subolják, csinálok egy pollt, hogy melyik maradjon.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Quote from: Darkstar on 2009-04-03, 09:42:20
Kólgájz K-on 1 subbed

Egyébként az első postba egy spoilerben be fogom tenni a legújabb torrentetek, aztán ha végleges lesz hogy kik/hogyan subolják, csinálok egy pollt, hogy melyik maradjon.
:merci:
Jó lassan jön, remélem mire megjövök suliból, leér.

chilip

jó rész volt, manga hangulata nagyon átjött :D sokat nevettem a részen

bimanc

Woaah, az a szemöldök majdnem vastagabb volt, mint a lányok combja.  :cool:
És tényeg jó, legalábbis sokkal jobb, mint reméltem, ezt mindenképp nézni fogom.
Yomi meg nagyon aranyos volt, a gitár is jól áll a kezében.  ^^

Én

Quote from: Én on 2009-03-31, 22:18:21
Bár én pár kivétellel annyira nem rajongok KyoAni-ért (back with dem stones, niggers), de ez érdekesnek tűnik témáját tekintve :) Pár részig tuti belenézek, csak nehogy megint az legyen, hogy lesz egy ügyetlen, lesz egy morcos, lesz egy okos, és lesz egy kedves.
Disregard that, I suck cocks. Haha, megvettek kilóra :D Vigyorogtam az egész alatt, mint a vadalma :D
[spoiler][/spoiler]
Also, that ending + Mio pwns yo mama.

Xzone

Quote from: Én on 2009-04-03, 19:35:08
Quote from: Én on 2009-03-31, 22:18:21
Bár én pár kivétellel annyira nem rajongok KyoAni-ért (back with dem stones, niggers), de ez érdekesnek tűnik témáját tekintve :) Pár részig tuti belenézek, csak nehogy megint az legyen, hogy lesz egy ügyetlen, lesz egy morcos, lesz egy okos, és lesz egy kedves.
Disregard that, I suck cocks. Haha, megvettek kilóra :D Vigyorogtam az egész alatt, mint a vadalma :D
[spoiler][/spoiler]
Also, that ending + Mio pwns yo mama.

Szerintem ez a sorozat kb Hyakko zenével (meg kicsit olyan is, mint a Toradora). De igen, én is jól szórakoztam rajta, ezt biztos végig fogom nézni.

Darkstar

#29
Quote from: Xzone on 2009-04-03, 20:19:20
[spoiler](meg kicsit olyan is, mint a Toradora)[/spoiler]
Vegyük úgy, hogy ezt most nem is láttam.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん