Main Menu

Bakuman

Started by kada, 2010-10-02, 16:56:02

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

A 17, rész szerintem elég jó volt! :jee:

SaiyaGin

Csak most, a legutóbbi rész (21.) alatt tűnt fel, hogy az animéből szépen kihagyták annak az emlegetését, hogy a fiúk a középiskolában töltendő napjaik nagyját bizony ellógták. (Vagy az igazi lógások még csak ezután kezdődtek?)

kelvor

#32
Nekem is úgy rémlik, hogy elég gyakran találtak valami kifogást, hogy ne menjenek be.  :smile: Főleg, mikor a 2 hetes deadline-okat kapták a Golden Future Cup előtt. Sőt, volt, hogy Kaya is ellógott 1x 2x, hogy segítsen a srácoknak.


kelvor

Nah, közben lement az utolsó rész az első évadból. Furcsa lesz, hogy vasárnaponként nincs Bakuman adag, remélhetőleg hamar jön a season 2 mert most fognak beindulni az események. + Kazuya is végre szerepelni fog, mangában rajta röhögtem a legtöbbet.

kada

Ki az a Kazuya...
Jahogy Hiramaru! :D
Egész szépen becsempészték azért 1-2 jelenetbe.

A sorozat nem hozta azt amit vártam, na de így járok amikor kivételesen nem csak "ez vajon milyen?" felkiáltással nézek meg egy sorozatot.  :ejj:
Folytatás azért jöhet :P

kelvor

Ez volt a felvezető szakasz.  :D

LuckyDingo

Én valahol a közepe felé elfelejtettem az animét. Már ha meghallom az openinget kerülget a hányinger. Kicsit tálalhatták volna izgalmasabban is a dolgokat.

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2011-04-04, 03:46:01
Én valahol a közepe felé elfelejtettem az animét. Már ha meghallom az openinget kerülget a hányinger. Kicsit tálalhatták volna izgalmasabban is a dolgokat.

Pedig pont a közepe felé válik sokkal jobbá a sorozat.
(Az openinggel kapcsolatban  :tezsvir: )

kelvor

Quote from: LuckyDingo on 2011-04-04, 03:46:01
Én valahol a közepe felé elfelejtettem az animét. Már ha meghallom az openinget kerülget a hányinger. Kicsit tálalhatták volna izgalmasabban is a dolgokat.

Ja, az opot én is átpörgettem mindig, remélhetőleg s2-ben valami ütősebbel állnak elő. Azért nézd végig, ha nincs jobb dolgod, nem rossz anime.

kada

Quote from: kelvor on 2011-04-04, 16:32:05
Quote from: LuckyDingo on 2011-04-04, 03:46:01
Én valahol a közepe felé elfelejtettem az animét. Már ha meghallom az openinget kerülget a hányinger. Kicsit tálalhatták volna izgalmasabban is a dolgokat.

Ja, az opot én is átpörgettem mindig, remélhetőleg s2-ben valami ütősebbel állnak elő. Azért nézd végig, ha nincs jobb dolgod, nem rossz anime.
Op reflexből volt pörgetős, bár ez egy sokszor művelt randa szokásom.

LuckyDingo

Quote from: kelvor on 2011-04-04, 16:32:05
Quote from: LuckyDingo on 2011-04-04, 03:46:01
Én valahol a közepe felé elfelejtettem az animét. Már ha meghallom az openinget kerülget a hányinger. Kicsit tálalhatták volna izgalmasabban is a dolgokat.

Ja, az opot én is átpörgettem mindig, remélhetőleg s2-ben valami ütősebbel állnak elő. Azért nézd végig, ha nincs jobb dolgod, nem rossz anime.

Thx inkább maradok csak a mangánál. :D

Brasszikoszteroid

Nekem meg pont h az opening nagyon bejött.

A befejező részek(kb 20-tól-25ig) pedig fenomenálisak voltak.Imádom ezt az animét, egyszerűen nem bírom kivárni a második szezont.

Asszem jó lesz bele kezdenem a mangába is, főleg h vannak "kimaradt" jelenetek, amik animébe nem kerültek be.xd

Kijelenthetem kedvenc animémmé nőtte ki magát a Bakuman. 10/10. Mindent felülmúl nálam.

SaiyaGin

Kijött az új sorozat első része.

Zelda

QuoteKijelenthetem kedvenc animémmé nőtte ki magát a Bakuman. 10/10. Mindent felülmúl nálam.

Én két napja végeztem ki, és már nagyon régóta halogattam a megnézését, ami hatalmas hiba volt. Mivel történetesen grafikusnak tanulok, nekem ez a mű jó kis tanulás volt, hamarosan előveszem a mangát is.
És hozzá kell tegyem, mostanában nem nagyon volt már anime, melybe bele tudom élni magam, ez viszont az egekbe röpítette a fantáziám, amiért nagyon hálás vagyok. Nálam is 10/10, jöhet a S2!

SaiyaGin

S2_4. rész: voltak benne jó pillanatok, de már megint nagyon elhúzták az egész részt. Nem értem, miért ilyen lassú a tempó, ha egyszer nem kell félni attól, hogy beérik a mangát. ::)

kada

Quote from: SaiyaGin on 2011-10-24, 22:30:34
S2_4. rész: voltak benne jó pillanatok, de már megint nagyon elhúzták az egész részt. Nem értem, miért ilyen lassú a tempó, ha egyszer nem kell félni attól, hogy beérik a mangát. ::)
Murai nagyon jól meg van csinálva, még jobban rühellem mint a mangában.
Húzzák valamennyire, én is így éreztem, de valahogy a rész végére jól jött ki a tempó és a hatás, úgy éreztem. Lehet hogy csak úgy akartam   ^^"

SaiyaGin

Quote from: kada on 2011-10-24, 23:15:35
Miura nagyon jól meg van csinálva, még jobban rühellem mint a mangában.

Ezzel sajnos egyet kell értenem.

Zelda

s2 06: Nem értem, hogy miért hagytak ki annyi jelenetet, meg változtattak meg annyi szöveget...
Őszintén szólva a mangának ez a része sokkal jobban bejött.

SaiyaGin

Quote from: Zelda on 2011-11-05, 15:19:30
s2 06: Nem értem, hogy miért hagytak ki annyi jelenetet, meg változtattak meg annyi szöveget...
Őszintén szólva a mangának ez a része sokkal jobban bejött.

Még nem láttam a részt, de ez nem hangzik jól.

Zelda

Subbolt változat még nincs, én is csak a raw-t néztem, de azt kell mondjam, hogy csalódtam benne. Egyszerűen feleslegesnek érzem a változtatásokat.

kada

Quote from: Zelda on 2011-11-05, 15:49:54Egyszerűen feleslegesnek érzem a változtatásokat.
+1
Túl korán vetítik és ezért lett egy picit kevésbé borus/stb (pl kimaradt egy adag állítsuk meg) se indok arra, hogy a két anyuka miért lett megfosztva a soraik nagyrészétől (nagybácsit emlegetni csak-csak nem tabu, két szereplő találkozása kis szégyenlősködésre pedig tuti nem).

Átsiklottam még valami felett?

SaiyaGin

Quote from: kada on 2011-11-06, 13:05:51
Quote from: Zelda on 2011-11-05, 15:49:54Egyszerűen feleslegesnek érzem a változtatásokat.
+1
Túl korán vetítik és ezért lett egy picit kevésbé borus/stb (pl kimaradt egy adag állítsuk meg) se indok arra, hogy a két anyuka miért lett megfosztva a soraik nagyrészétől (nagybácsit emlegetni csak-csak nem tabu, két szereplő találkozása kis szégyenlősködésre pedig tuti nem).

Átsiklottam még valami felett?

A nagybácsi emlegetése még csak ezután fog jönni. De az valóban kimaradt, amikor Mihónak megengetde az anyja, hogy egy napot ellógjon az iskolából. :D

SaiyaGin

Elég jók lehetnek a japán mobiltelefonok, ha Takagi és Aoki át tudtak beszélgetni egy egész éjszakát. :D

SaiyaGin

17: most már nem csak az opening :lame: hanem az ending is. 
Maga a sorozat egyébként jobban tetszik, mint az első széria, annak ellenére is, hogy időnként kihagynak belőle jeleneteket. (Mondjuk ez valszeg azért nem zavar, mert már elég rég olvastam a mangának ezeket a részeit ahhoz, hogy az apróbb részletekre ne emlékezzek. ^^")

LuckyDingo

Quote from: SaiyaGin on 2012-01-31, 19:36:53
17: most már nem csak az opening :lame: hanem az ending is. 
Maga a sorozat egyébként jobban tetszik, mint az első széria, annak ellenére is, hogy időnként kihagynak belőle jeleneteket. (Mondjuk ez valszeg azért nem zavar, mert már elég rég olvastam a mangának ezeket a részeit ahhoz, hogy az apróbb részletekre ne emlékezzek. ^^")

Triple post? :D Már szerintem csak te nézed az animét.. XD Vagy lehet hogy más is, csak nem talál benne újdonságot? :D Ugyanúgy jártam ezzel, mint az első szériával.. elkezdtem, aztán abbahagytam, mert elég a manga nekem hetente.. :D

kada

#55
Quote from: LuckyDingo on 2012-02-01, 00:07:09Triple post? :D Már szerintem csak te nézed az animét.. XD Vagy lehet hogy más is, csak nem talál benne újdonságot? :D Ugyanúgy jártam ezzel, mint az első szériával.. elkezdtem, aztán abbahagytam, mert elég a manga nekem hetente.. :D
^^"
Fenekek és Seggek című eszmecsere meg társairól kéne írni például?  :angyali:

Nem rossz a sorozat, csak nem hoz semmi olyan szintű meglepetést hogy írni akarjak róla, meg nem is rontanak el semmit annyira hogy idejöjjek panaszkodni, olyan kellemes "na lássuk a heti adagot" sorozat nálam per pill. Ja és Hattori arca mostanság a mangában sokkal viccesebb.  :rotfl:

SaiyaGin

Quote from: kada on 2012-02-01, 15:14:13
^^"
Fenekek és Seggek című eszmecsere meg társairól kéne írni például?  :angyali:

:D

Quote from: kada on 2012-02-01, 15:14:13

Nem rossz a sorozat, csak nem hoz semmi olyan szintű meglepetést hogy írni akarjak róla, meg nem is rontanak el semmit annyira hogy idejöjjek panaszkodni, olyan kellemes "na lássuk a heti adagot" sorozat nálam per pill.

Nálam is hasonló a helyzet.

kada

#57
Sót hintek fejemre, nem néztem meg a 17. rész második felét.

Niizuma + Hattori(1) +Hattori(2) = InstantWIN
Azok az arcok...
Was this all according to your Keikaku?!

[Edit:] Mert még volt belőle egy perc.

kada

Biztos jele hogy kada beteg:
nem tud belekötni különösebben az aktuális részbe

na majd ha kialszom magam megpróbálkozom vele újra

SaiyaGin

Quote from: kada on 2012-03-03, 19:25:14
Biztos jele hogy kada beteg:
nem tud belekötni különösebben az aktuális részbe

na majd ha kialszom magam megpróbálkozom vele újra

A 22. részt még nem láttam, úgyhogy arról még nem nyilatkoznék, viszont a múlt heti részbe bele tudok kötni: úgy tűnik, az animéből kihagyják Shizukát.
[spoiler]Mondjuk nem rémlik semmilyen vele kapcsolatos történés, és ugye a mangából is már jó ideje kiírták, szóval...[/spoiler]