Main Menu

Black Lagoon /Spoiler!/

Started by death_scythe, 2006-04-13, 11:36:09

Previous topic - Next topic

Necrid^

Quote from: Project_2501 on 2006-05-17, 21:15:51
A Black_Lagoon_04 már elérhető :jee:
és jón is neked? mert nekem connctált a sok seeder/leecher-hez de nem 0/0 a sebesség. :confused:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Project_2501

Quote from: Nec^ on 2006-05-17, 21:27:12
Quote from: Project_2501 on 2006-05-17, 21:15:51
A Black_Lagoon_04 már elérhető :jee:
és jón is neked? mert nekem connctált a sok seeder/leecher-hez de nem 0/0 a sebesség. :confused:
[off]A uTorrent 1.5 kliensemmel igaz, hogy csak 10kB/s - al de működik a dolog :)[/off]
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Necrid^

Quote from: Project_2501 on 2006-05-17, 21:39:18
[off]A uTorrent 1.5 kliensemmel igaz, hogy csak 10kB/s - al de működik a dolog :)[/off]
Azóta megindult igaz hogy 25k/s jón de már átlépte az 62% :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Project_2501

A 4. rész megtekintése után :
[SPOILER]Nekem végülis tetszett, hogy behozták ezt a Náci :uzi: vonalat, természetesen elitélem a cselekedeteiket :fuk-u: viszont azt meg kell hagyni, hogy a külsőségekhez volt érzékük :lazza: Meglepett volna ha Rock csak úgy minden ok nélkül, ajándékba kapja azt a búvárszerkót. Nem hittem volna, de valóban létezik olyan orosz vízalatti gépfegyver mint amilyet Revy kapott :eek: Utálom ha egy epizódnak úgy van vége mint ennek, hogy egyszer csak a történet közepén elindítják a záróképsort :grrr: [/SPOILER]
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Nimlot

Van már 5 is a Shinsen csapad jóvoltából
Még mindig keresem az intro zenéjét ha tudja valaki az elárulhatná :P
Ha valakit érdekel a dolog visszább olvastam h akar e valaki fordítani: kérdés: japánról angolra a rawokat , vagy a kész angolokat magyarra? Mert az utóbbit be tudnám vállalni. de csak a fordítás részét! az időzítéshez nem értek :P
"Being too kind is also... cruel!"

Fazék

Quote from: Nimlot on 2006-05-18, 20:28:37
Még mindig keresem az intro zenéjét ha tudja valaki az elárulhatná :P
Nem kerested úgy néz ki eléggé :) Itt a torrent hozzá.

Vegetto

Tipikus butítunk-cenzorálunk dolog,a manga megvan majdnem a 6. kötetig,jóval több és megkoreografáltabb akció és vér miután Levi kilyugatta az enemyt  :smile:
Egyébként szerintem jó (agyzsibbasztónak)  :D

Fazék

Quote from: Vegetto on 2006-05-20, 22:40:34
Tipikus butítunk-cenzorálunk dolog,a manga megvan majdnem a 6. kötetig,jóval több és megkoreografáltabb akció és vér miután Levi kilyugatta az enemyt  :smile:
no igen, ezt sajnos rohadtul érezni az anime-n... :frown:
egyszerűen kiszúrja a rohadt cenzúra az ember szemét, mert amúgy a stílusból lejön, hogy ennek milyennek kéne ténylegesen lennie... gyűlölöm ezt a korhatár dolgot. esküszöm néha kedvem lenne az egészet eltöröltetni, nem érdekel ha a következő generáció elcseszett lesz emiatt, de legalább hadd lássam úgy a dolgokat, ahogy az alkotó eredetileg gondolta :D

Prof. William

Akkor nézzünk Tokko-t. :) Úgy látom ott nem nagyon van cenzúra. :)

Manitu

Quote from: Prof. William on 2006-05-21, 12:38:37
Akkor nézzünk Tokko-t. :) Úgy látom ott nem nagyon van cenzúra. :)
De értelem sem. Elcseszett egy sorozat az... már bocs a kifejezésért. Maradok inkább ennél :)


Vegetto

Először el se hittem,hogy a Tokko a Great Teacher Onizuka alkotójának munkája,sikertelenségét az is mutatja,hogy a második kötet után a kiadó abba is hagyta a manga publikálását érdektelenség címén de,hogy ebből minek csinálnak egy 13 részes sorozatot ezek után az kérdőjel számomra.
Elnézést  az :_off: hozzászolásért.

kikuchiyo

QuoteElőször el se hittem,hogy a Tokko a Great Teacher Onizuka alkotójának munkája

Ja, ez engem is meglepett egy kissé. Az első részről írtam is egy lelkes ajánlót a Mit láttál...-ba. (most nincs kedvem megkeresni)

De most off off:
A Black Lagoon 7. része rohadt jó volt! Alig várom, hogy a SHS végre összeszedje magát és kiadja a fansubot hozzá.
Még úgy is nagyon izgalmas és élvezetes volt, hogy szokás szerint kb. egynegyedét értettem a szövegnek.

Nedvcsináló: megtudhatjuk, hogy Levy igazi neve Rebecca, találkozhatunk egy harcos apácával, valamint végignézhetjük, ahogy Rokku totálisan pwn-olja Levyt. Character development rulez!
Failure is the default option

Nevl

Honnan a francból van meg neked a 7. rész?! :D
Én is belekezdtem és igencsak jónak találom, nem korszakalkotó ebben igazatok van, de eddig rendkívül szórakoztató és érdekes kis története van.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Manitu

#43


Project_2501

"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Nevl

ÖÖÖ na azért érteni is szeretném, hogy mi történik, szal a raw annyira nem izgat :) Azért thx a linket.
Viszont nekem csak az első 5 rész van meg subosan, tud valaki a 6-hoz linket?!
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Manitu

Nem, mert azt még nem subolta senki :) kikuchiyo rawban nézi ;)


Nevl

Néhny dolgot már rendesen megértek, de azért ennyire nem megy jól :D
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Alkyra

 Remek jellemmel ellátott csaj két pisztollyal?Miért nem ezzel kezdtétek?? :cool:
Rögtön megnéztem az első 5 részt s nagyon bejönn. Olyasmi mint a One Piece csak a valóságban...Vlhogy így nézne ki, ha vlk kalóz akarna lenni ebben a világban.
Az a szöveg amit a csaj lenyomott a tengealattjáróban a srácnak, mikor az ot szipogott neki, hogy ezeket nem vihetek el, mert az milyen tett lenne, az rohadt nagy volt.:) Meg mikor még az elején megtámadják azt a nagy szállító hajót:
Srác:"Kérem álljanak meg, mert különben nagy baj lesz..."
Csaj:"Ne szórakozzzáá má vazze"*előveszi a rakétavetőjét s szétlövi a hajó elejétXDXD*

Hol van a 6. s 7. rész? Nem láttam sehol a neten? Ilyen ritkán fordítják? Már elméletileg 9 rész is kijött...

Nevl

Egyik nagy csapat se vállalata el a fordítást, szal elég lassan jönnek a részek, remélem azért valamelyik nekiáll dolgozni rajta, mert nagyon ott van eddig.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

kikuchiyo

A Shinsen-subs fordítja, de kissé lassan.

A 7. rész a legutolsó, amihez van raw. Pénteken vagy szombaton várható a következő rész.
Failure is the default option

Fazék

Ez a 4-es rész meglepően jó volt. Mégiscsak végignézem ezt a sorozatot.

Fazék

#52
5-ös rész pár perc után. kérdés:
az eltelt 50-60 év alatt feltöltődött újból friss lélegezhető levegővel a tengeralattjáró?  :confused:

szerk: hogyan látnak? (szerk: mármint persze van náluk vmi reflektor, de több jelenetben is a használata nélkül lazán mozognak és látnak)
na mindegy, azt hiszem ez a tipikus, "ez egy anime, ne kötözködj" kategória :)

Prof. William

Ez inkább az "ez egy amcsi akciófilm ne kötözködj" kategória.  :lol:


De tetszik. Jó végre egy ilyen nemgondolkodós animét is látni,ami még jó is.

Nevl

ja, hát 1-2 ilyen bakin kívül azért nem rossz az anime :)
Egyébként nem tom mennyire figyeltetek fel Benny beszólására a 4. részben, mikor lemerül Levi és Rock elsüt egy ilyet, hogy "Megnyerted Levy-t egy megborotvált Rockal és egy automata fegyverrel" :) (gondolom valami érzelmi szál is lesz, lehet annak az előszele, vagy csak képzelgek?!)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Manitu

Quote from: Fazék on 2006-05-25, 23:45:38
5-ös rész pár perc után. kérdés:
az eltelt 50-60 év alatt feltöltődött újból friss lélegezhető levegővel a tengeralattjáró?  :confused:
Látod, ez bennem is fölmerült, de gyorsan ki is kapcsoltam az agyam gondolkodó részét, nehogy elrontsa a fílinget :D Egyenlőre még élvezem ezt az animét, jó lenne, ha így is maradna :)


Alkyra

Quote from: Fazék on 2006-05-25, 23:45:38
5-ös rész pár perc után. kérdés:
az eltelt 50-60 év alatt feltöltődött újból friss lélegezhető levegővel a tengeralattjáró?  :confused:

szerk: hogyan látnak? (szerk: mármint persze van náluk vmi reflektor, de több jelenetben is a használata nélkül lazán mozognak és látnak)
na mindegy, azt hiszem ez a tipikus, "ez egy anime, ne kötözködj" kategória :)

A levegő beszorult még 60 évvel ezelőttről s azóta ott van.^^Igaz egy kicsit büdös-s ezt azthiszem a karik meg is jegyzik-, de attól még semmi baj nincs azzal a levegővel. Nem változott a kémia felépítése. De ez nem garantált mivel nem vagyok vlm jó kémiábólXD

Nevl

A probléma azzal van, hogy a tengerészek is megfulladtak, mivel a levegőztető rendszer nem működött (no áram, no levegő, illetve akkoriban még elég gyakran frissíteni is kellett levegőztetéssel). Ezért már nem nagyon lehetet használható oxigén a hajótestben.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

kikuchiyo

Ezt a "hogy lehet belélegezhető levegő egy 60 éve elsüllyedt tengeralattjáróban"-dolgot én is felvetettem korábban, de helyesen rendre utasítottatok, hogy ez egy ilyen anime, a fizika (meg a logika) törvényei a főhősöknek kedveznek. Bruce Willis se élhette volna túl a Die Hard 3-at a valóságban, így viszont jól szórakozhatunk.

A Black Lagoon ezen felül azért is jó, mert a szereplők meglepő mélységet kapnak és bizony jellemfejlődés is van/lesz.

A Rock/Levy shipperek pedig bizonyára élvezni fogják a 7. részt. ^^
Failure is the default option

Nevl

Quote from: kikuchiyo on 2006-05-26, 12:54:51
Ezt a "hogy lehet belélegezhető levegő egy 60 éve elsüllyedt tengeralattjáróban"-dolgot én is felvetettem korábban, de helyesen rendre utasítottatok, hogy ez egy ilyen anime, a fizika (meg a logika) törvényei a főhősöknek kedveznek. Bruce Willis se élhette volna túl a Die Hard 3-at a valóságban, így viszont jól szórakozhatunk.

A Black Lagoon ezen felül azért is jó, mert a szereplők meglepő mélységet kapnak és bizony jellemfejlődés is van/lesz.

A Rock/Levy shipperek pedig bizonyára élvezni fogják a 7. részt. ^^

Csak legyen már subolva :D
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!