Main Menu

D.Gray-man

Started by Alkyra, 2006-10-03, 19:54:29

Previous topic - Next topic

SpawnOfHell

Quote from: Didico on 2006-11-13, 22:38:07
Öhm... ők engem nem érdekelnek.... ^^" :__devil: :angyali:
Hát persze, minket se, te egymagadban kiteleszel vagy 1000 fangirlt! :lul: :jee:

Didico

#61
Quote from: SpawnOfHell on 2006-11-13, 22:40:07
Quote from: Didico on 2006-11-13, 22:38:07
Öhm... ők engem nem érdekelnek.... ^^" :__devil: :angyali:
Hát persze, minket se, te egymagadban kiteleszel vagy 1000 fangirlt! :lul: :jee:

Nah... az lehet.... ^^" :lol: :angyali:

Nah ha Lala dala télleg a Lacrimosa tétel volt Mozart Requiemjéből akkor én azt betanulom, és elénekelem nagy közönség előtt. De persze szólók előtte. ^^ Nah és most... DGM nézés!!! 7.rész!!!!

:eek: Vagy mégsem.... nem találom torrenten... :eek:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Yakumo

Quote from: SpawnOfHell on 2006-11-13, 22:40:07

Hát persze, minket se, te egymagadban kiteleszel vagy 1000 fangirlt! :lul: :jee:
Kedves barátom, az aláírásod több, mint 2 mega. Ezen változtass kérlek. Köszönöm.
Ajánlom figyelmedbe a Szabályzatot. Az aláírásomban is van link, ha gondolod.

Lythis


Didico

Quote from: Lythis on 2006-11-16, 14:09:47
7-edik rész

Jajj istenem!!!! Allen-kun olyan cuki olyan kicsin!!!!! :rotfl: :muhahah: :D :lol:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Alkyra

A mangában sokkal jobban meg volt csinálva a dolog...kár hogy az animében így "leegyszerűsítették".

lásd manga:
http://iris-games.uw.hu/D1.jpg
http://iris-games.uw.hu/D2.jpg

SpawnOfHell

Quote from: Alkyra on 2006-11-30, 09:34:33
http://iris-games.uw.hu/D2.jpg
OMG... Imádom ezt a csajt! XD Mondjuk számomra kicsit furi volt, hogy ennyire magas lett a hangja az animében, de akkor is ő a kedvencem a Noah-k közül. :)

Christian

Mi történt az SD honlapjával? Nem tudom leszedni az új részt pedig elméletileg már kint van :(

Christian

Ezt már csak én nézem vagy mi van? SD miért nem subolja normálisan? Két résszel el vannak maradva :S Az Order fordítócsapatról tud valaki valamit?

chilip

én azt szedem most (Order), én meg vagyok elégedve vele...

kinn a 18. rész

Lythis

Order is tűrhető, jah, bár 15 rész SD után fura volt váltani...

chilip

ez is SD-s verzió amit belinkeltem  :hehe:

LuckyDingo

Szvsz az Order jobb :D Amúgy lehet hogy kihagyom a fillereket, mert Manga után már nem jó ez így nekem.. Crowleyt akarook :O /azaz Krokky-t mert a mangaka így írja -hogy miért azt nem tom lol XD-/

Lythis

chillip: nemtudom nem néztem hogy mit linkeltél, a korábbi postokra írtam :)

LuckyDingo: mert nem egy az egyben azt az Aleister Crowley-t ábrázolja elvben, csak afféle "homeage" annak, aki a koncepciót adta.

chilip

kurva jó volt a 18. rész :D eszméletlen, frenetikus, baró, szétröhögtem rajta az agyam... Komurin III bazzeg, még egy kis gundamat is beleraktak...  :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

chilip

#75
19. rész  :angyali:

edit: ez is jó rész volt, bírom ennek a sorozatnak a humorát  :D

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-02-14, 09:54:14
19. rész  :angyali:

edit: ez is jó rész volt, bírom ennek a sorozatnak a humorát  :D
Télleg jó volt :) És végre lesz Crowley :D Csak nem tom meddig fogják ezeket a részeket húzni :O
Mert nagyon hamar utólérik a mangát ha most nem húzzák el  :S
Én meg fillert nem szeretnék.. megint #>>

chilip

marha jó volt a 21-es  :eek: Allen-kun újra kapott egy kis fejlesztést :D dúrva lesz a 22-es  :jee:

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-03-03, 11:32:13
marha jó volt a 21-es  :eek: Allen-kun újra kapott egy kis fejlesztést :D dúrva lesz a 22-es  :jee:
nekem személy szerint a következő fejlesztése jobban bejön :D Ez a "monokli" cseppet gááz XD

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2007-03-03, 13:14:54
Quote from: chilip on 2007-03-03, 11:32:13
marha jó volt a 21-es  :eek: Allen-kun újra kapott egy kis fejlesztést :D dúrva lesz a 22-es  :jee:
nekem személy szerint a következő fejlesztése jobban bejön :D Ez a "monokli" cseppet gááz XD

nem a monokli tetszett, hanem a keze, pontosabban az ágyú ami lett, nagyobb, szebb, jobban néz ki...

chilip


LuckyDingo

Jó volt ez a rész :D Bírom ahogy Lavi aszondja hogy Kuro-chan XDDD A másik meg Eliade visszaemlékezése :D Rhode /vagy Road, de én már megszoktam Rhodenek XD/ a millenium nyakába ugrik, azt nem lehet megunni :D

chilip

#82

chilip

ez a rész is marha jó volt  :jee:

Venom

Hmmm... csak torrent van? Mert szerveren sehol nem találtam. (AHQ-t nem néztem, mert oda elfelejtettem a belépéshez az infót.  :oops: )


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Kira

Ha valaki lát egy darab letölthető DGM OST-t lécci postolja, már 3 napja figyelem a nipponsei odalát és ott még mindig semmi T_T

LuckyDingo

Hmm kijött a 24es és még semmi hozzászólás nem volt? :D Pedig iszonyat jó rész a mangában ez egy kedvencem volt :D Főleg mikor elnyerik Tickyék Krory ruháit. És végre megint lesznek Noah-kXD Bár a kövi rész nekem elég filleresnek tünik, de ha izgalmas lesz akkor kit izgat :D
Jah és Komurinból kezd elegem lenniXD

Kira

Igen, kíváncsi vagyok, hány komurin lesz még -_- Nem kéne ennyire túlzásba vinni szerintem ^^; Az egy dolog, hogy Komuinak néha elborul az agya, de hogy megfőzi az ördögűzőket, ez már nekem sok(k) @_@
A legjobb a kártyázós jelenet volt valóban X3 (Allen a kis csaló XD)

chilip

milyen képet vágott, amikor csalt - újra kellett néznem azt a jelenetet, mert a röhögés miatt lemaradtam pár dologról...

LuckyDingo

Hát asszem a mangában jobb volt az arcifejezése, de itt is állat :P Mennyi mindent kellett szegény Allennek megtanulnia Cross miatt XD