Main Menu

D.Gray-man

Started by Alkyra, 2006-10-03, 19:54:29

Previous topic - Next topic

Kira

QuoteMennyi mindent kellett szegény Allennek megtanulnia Cross miatt XD
Jaja. Azt nagyon bírtam, még valahol a Crow-chanos részek eleje felé, mikor Allen levágta a hisztit, hogy ő márpedig nem akar a mestere után menni XDD

A 26. rész címe viszont bíztatóan hangzik: Shuumatsu e no makuake, avagy Beginning to the End.

LuckyDingo

A 25. rész is nagyon jó volt :D bár ha jól emlékszem nem mangarész, de akkor is kúúl :D A General jó fej volt benne :D De az egész epizód legjobb pilanata, mikor Rhode énekel a végén :) Tiky meg mellette áll :D 

Apropó.. nincsen valami hivatalos arról hogy hogy írják a neveket? :XD Mert egy halom szereplő neve több verzióban is látható és így nem tom ki hogy írja :D
Példa: Lavi-Rabi-Labi; Road-Rhode-Rhodes-stb; Linalee-Linali-Rinali-Rinari; Krokky-Kroly-Crowley-Krory-stb; Ticky-Tiki-Tiky  Nah szal eddig ezek jutottak eszembe :D

Kira

Nekem annyira nem tetszett ez a rész :S Talán mert KICSIT megint megváltoztatták az eredeti sztorit. (ugye, Allen sosem találkozott Yeegar Generallal -__-)

Nevek...nos igen. Én, mivel a Timcanpy által fordított mangába szerettem bele, ragaszkodom az ő neveikhez, mégha mindenhol máshogy írják őket, akkor is. Valahol asszen találkoztam olyan oldallal, ahova felírták, hogy maga Hoshino sensei hogy írta le ezeket a neveket nem katakanásan, de már meg nem tudnám mondani, merre volt :/
A Black Ordert is nehéz volt megszokni a Dark Religious Organization után >< Talán annyival jobb, hogy rövidebb... ja, és a Hebraska-Helvaska is ilyen... báántja a fülem ^^;

chilip

3-as szintű Akuma mikor lesz? elvileg lessz benne egy nem?

Kira

Quote3-as szintű Akuma mikor lesz? elvileg lessz benne egy nem?
Lesz az majd. Szegény Rinalinak gyűlik meg vele először a baja... De ha ilyen tempóban haladunk majd csak a 30. rész után lesz valamikor -____-

LuckyDingo

Sztem nem kell vele sietni.. hamar kezdték el az animét sztem.. és alapszabály hogy nem érheti el a mangát :D Így most lehet választani, hogy leadják rendes ütemben, aztán meg másfél év spoiler, vagy közben bespoilereznek néha /nekem ez kevésbé zavaró, pedig olvasom a mangát/
Lesz majd 3as szintű akuma.. egyszer ^^

Kira

Hát nem tudom. Azt írják, hogy 52 részes lesz, és még alig történt valami, pedig már félúton járunk... kíváncsi leszek mindenesetre hogy oldják meg :) (és hogy milyen lesz a 26. részre beígért új opening X3)

Didico

Quote from: Kira on 2007-04-01, 14:42:03
Hát nem tudom. Azt írják, hogy 52 részes lesz, és még alig történt valami, pedig már félúton járunk... kíváncsi leszek mindenesetre hogy oldják meg :) (és hogy milyen lesz a 26. részre beígért új opening X3)

Ehhez hozzá szólnék, ugyan is a 26. részben voltak 3.-as szintű akumák, legalábbis ha jól néztem őket. Ők szoktak páncélban víritani... de jó lenne ha több részes lenne 52-nél mert ha úgy járunk minz az FMA-ban én beleverem a fejem a falba!!! ><


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

LuckyDingo

Hát ne mtom.. ahhoz hogy több részes legyen, sztem később kellett volna elindítani az animét... Bár az meg hülyeség hogy 52rész és méf így is tesznek bele fillereket..

Kira

QuoteEhhez hozzá szólnék, ugyan is a 26. részben voltak 3.-as szintű akumák, legalábbis ha jól néztem őket. Ők szoktak páncélban víritani...
Gondolod? Szerintem arra felhívták volna a nézők figyelmét, ne? Vagy majd csak a következő részben derülne ki? Szerintem gyengék voltak 3-as szintűhöz ^^; De ki tudja :)

QuoteHát ne mtom.. ahhoz hogy több részes legyen, sztem később kellett volna elindítani az animét... Bár az meg hülyeség hogy 52rész és méf így is tesznek bele fillereket..
Egyetértek. Valószínűleg sokminden ki fog maradni belőle, ami a mangában benne van :(

Ééééés király lett az új opening és ending ^o^ Legalábbis nekem nagyon bejön  :D

chilip

Quote from: Kira on 2007-04-08, 10:13:17
Ééééés király lett az új opening és ending ^o^ Legalábbis nekem nagyon bejön  :D

jaja, nekem is tetszik. kiváncsi vagyok, mit tud a heart majd. mangában előkerült már?

Kira

Quotekiváncsi vagyok, mit tud a heart majd. mangában előkerült már?
Nem, a mangában totál elfelejtődött Oo;; A 4. kötetben megemlítik, hogy létezik, és hogy milyen szuper, de utána semmi...
Nekem van egy olyan megérzésem, hogy Allennél van, hamár mindenki szerint ő fogja megállítani a világvégét ^^; Vagy, az lesz a végső harc kimenetelének eldöntő eleme :D

LuckyDingo

Van egy rossz érzésem.. mivel télleg 52 részre van kiírva úgy érzem, hogy most végleg elkanyarodik a story a mangától.. az openingben láttam egy a számomra eddig ismeretlen Noaht is, ami aggaszt.. lehet hogy mégis csak úgy járunk, mint az FMAval?: o.O!!


Kira

Jaj, annyira jó számok vannak rajta *___* Főleg a Happy Days, nekem az a kedvencem X3

chilip

Quote from: Kira on 2007-04-10, 14:27:57
Jaj, annyira jó számok vannak rajta *___* Főleg a Happy Days, nekem az a kedvencem X3

sztem is ^^ jó még az első - Exorcist, Black Clergyman, a God' Crystal, meg a Lala's Lullaby...

Kira

Quotesztem is ^^ jó még az első - Exorcist, Black Clergyman, a God' Crystal, meg a Lala's Lullaby...
Haaaaai *_________* És a Jean and Leo is nagyon ott van! Nyán, király az egész X3 Kíváncsi vagyok a második milyen lesz :D

Didico

Quote from: LuckyDingo on 2007-04-08, 14:41:24
Van egy rossz érzésem.. mivel télleg 52 részre van kiírva úgy érzem, hogy most végleg elkanyarodik a story a mangától.. az openingben láttam egy a számomra eddig ismeretlen Noaht is, ami aggaszt.. lehet hogy mégis csak úgy járunk, mint az FMAval?: o.O!!


Nos... mi lesz? Felakasztom magamat!!!! Pláne, ha kiderül, hogy mindenki meghal és KANDA VOLT AZ ELSŐ!!!!!!!!!!!!!!! Nah most pedig... az új op, és edning tényleg nagyon, jó. És a Noah-ra rátérve.... Ugye senki nem tud róla, semmit. Engem is aggaszt. Pláne, h eccer szőke a másik pillanatban meg fekete.... De hát nem érdekel addig, amíg Kandát nem bántja... Még egy változás, tudom, hogy nem segít semmit, de az FMA 51 részes. :P Nah jó leállok, a mangától már rég eltértünk, ujabb filler jön.... én ezt az egészet már nem vágom.... Még Kirácska segítségével sem.... -.-


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Kira

QuoteNos... mi lesz? Felakasztom magamat!!!! Pláne, ha kiderül, hogy mindenki meghal és KANDA VOLT AZ ELSŐ!!!!!!!!!!!!!!! Nah most pedig... az új op, és edning tényleg nagyon, jó. És a Noah-ra rátérve.... Ugye senki nem tud róla, semmit. Engem is aggaszt. Pláne, h eccer szőke a másik pillanatban meg fekete.... De hát nem érdekel addig, amíg Kandát nem bántja... Még egy változás, tudom, hogy nem segít semmit, de az FMA 51 részes. Tongue Nah jó leállok, a mangától már rég eltértünk, ujabb filler jön.... én ezt az egészet már nem vágom.... Még Kirácska segítségével sem.... -.-
Pedig én mindent elkövetek X3

Eeto... nekem teccet a 27. rész :D Kicsit szomorkás is volt, meg lehetett rajta nevetni is, szal jó ^^ Lassan de biztosan azért követjük a mangát, hisz Allen és Rinali (végre) alindultak felkutatni Crosst. Aztán, hogy majd a többiek hogy csatlakoznak hozzájuk az más kérdés ^^;


chilip


Christian

Van már valami info arról,hogy akkor elkanyarodik -e a mangától vagy sem? Csak mert akkor lehet elkéne kezdenem belőle a mangát :S

Kira

#111
QuoteCsak mert akkor lehet elkéne kezdenem belőle a mangát :S
Szerintem mindenképp érdemes elkezdeni a mangát ^^ (bár abban is vannak furcsa dolgok >_> 80. fejezet környékén totálisan megváltozik a rajzstílus :S ) Ha tetszik a sztori, már csak azért is megéri olvasni, mert sok jó jelenet kimarad az animéből :(

chilip

és ím prezentálom, D.Gray-man manga összes (elvileg, még nem néztem a végéig), le se kell tölteni, nézheted a neten keresztül ^^ http://groups.msn.com/D-Gray-ManManga/vol01ch001007.msnw

Lokids

Emlegetitek, hogy úgy járunk mint az FMA-nál... Miért, ott hogy jártunk? FMA nekem befejezettnek tűnt. Mégha elég idétlenül is.

Christian

Quote from: chilip on 2007-04-14, 17:00:40
és ím prezentálom, D.Gray-man manga összes (elvileg, még nem néztem a végéig), le se kell tölteni, nézheted a neten keresztül ^^ http://groups.msn.com/D-Gray-ManManga/vol01ch001007.msnw


ÓÓó thx, akkor azt hiszem neki állok mangát is olvasni. Bár várok , hátha nem kanyarodnak el a mangától teljesen.

chilip

addig elolvasom, ameddig az anime tart... utána meglátom ellen tudok-e állni a csábításnak ;)

Kira

#116
QuoteEmlegetitek, hogy úgy járunk mint az FMA-nál... Miért, ott hogy jártunk? FMA nekem befejezettnek tűnt. Mégha elég idétlenül is.
Ott úgy jártunk, hogy az eleje még nagyjából követte a mangát, de a vége már ebszolút nem. Nehéz is lett volna, mert ugye a manga még most is fut. És úgy fest, hogy a DGM is ilyen lesz  O_o


Didico

#117
Quote from: Lokids on 2007-04-14, 17:42:12
Emlegetitek, hogy úgy járunk mint az FMA-nál... Miért, ott hogy jártunk? FMA nekem befejezettnek tűnt. Mégha elég idétlenül is.

Befejezettnek???????:eek: Hol élsz te ember??????!!!!!!??????????

Quote
Ott úgy jártunk, hogy az eleje még nagyjából követte a mangát, de a vége már ebszolút nem. Nehéz is lett volna, mert ugye a manga még most is fut. És úgy fest, hogy a DGM is ilyen lesz  O_o

No comment....


Quote
ÓÓó thx, akkor azt hiszem neki állok mangát is olvasni. Bár várok , hátha nem kanyarodnak el a mangától teljesen.

Szerintem se... várj még egy kicsit... mert nem poén így sztem... olvasom a mangát és így, h tudom, h a mangában más van mint az animében én érzem magam hülyén....


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

chilip

[ :_off: ][spoiler]jézusom  :eek: elkezdem leszedni a Fullmetal Alchemistet, ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, mit hagytam ki, dobjon vki linket, ahonnan gyorsan le lehet szedni az egészet[/spoiler] [/ :_off: ]

Cobra

Chilip, majd ha megint megy a 2. szerver, akkor onnan :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !