Main Menu

D.Gray-man

Started by Alkyra, 2006-10-03, 19:54:29

Previous topic - Next topic

Draconire


Lythis

#31
Quote from: Gmer on 2006-10-11, 16:09:23
2. rész
van egy raklapnyi ügyfél, és nem akar 37-nél gyorsabban jönni   :grrr: :morci:

Edit: kicsit néhol már nagyon erőltetett volt a marhulás szerintem. Ettől eltekintve viszont tetszett.

Sancho

Hát tényleg erőltetett volt... Remélem több ilyen erölködés nem lesz. Bár 1-2 helyen azért röhögtem...

Lythis

Hát jah, remélhetőleg itt, meg még 1-2 rész alatt kiélik magukat. Nem mondom, hogy ne legyen benne, de ne legyen ennyire beleerőltetve...

Kira

Csak kíváncsiskodom ^^ Mit tartottatok benne eröltetettnek? :)

Lythis

Én személy szerint kicsit sokalltam benne a poénkodást, és néhol már kicsit erőltetettnek tűnt... főleg a főnök dolgai. Ellenben szép kontraszt volt, amikor tényleg komolyan viselkedett. Ettől eltekintve továbbra is tetszik a stuff, szal kiváncsian várom a következő részt.

Dreamcleaver

#36
Hááát az első rész alapján ez egy eléggé 12 egy tucat anime. Majd később alkotok véglelges véleményt. Mellesleg nem D.Gray-Man a címe? Én csak úgy találtam torrentet.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

#37
De az a címe, szóvá is tettem, de semmi válasz... valami modi volna szíves?
egyébk jah, nem valami iszonyat egetrengető eddig, de nem is várom ezt tőle

noriko

Megjegyezném, hogy Allen engem is emlékeztetett Edward-ra az FMA-ból. Legalábbis így az első két rész alapján. (a mangát én sem olvastam)
"I wish I could, but I don't want to."

Hiei-sama

Hat igen ez is klon szeruseg,mint a mostanaban kijott Busou Renkin fma koppintas ; ) De azert sztem nezhetoek.

Draconire

3. rész
Remélem egy kicsit komolyabb hangvételű lesz...

Kira

Nos... én a harmadik részben kicsit csalódtam...
Bár az eleje nagyon ott volt, az utolsó 10 percben (a mangához képest) összekutyulták a dolgokat, és nagyon húzták az időt ><
Aztán, ami még nem tetszett, hogy elvileg az akumáknak nincsenek érzéseik... ahhoz képest vigyorgó és rémült akumát is láttam... namost... remélem a következő részben ilyen nem lesz  :frown:

Lythis

Attól, hogy vigyorog, meg hogy képeket vág, lesznek neki? btw: szerintem az elején a szalács agyatlan marhulását leszámítva egész jó volt a cucc (habár nem fogom fel, h az ok, hogy van "innocence"-ük, de ennyire alapjáraton táposak lesznek tőle, hogy háztetőkön ugrálnak, meg átkenik őket pár falon, és nem is véreznek? whatev, legalább látványos...)

chilip


chilip


Kira

oké, ezen kisírtam a szemem T____T
ritka szép rész volt, és Lala dala is annyira gyönyörű .OO.

Lythis

Na majd ha lejött... az a dal mondjuk - feltéve ha ugyanaz - már a 4. részben is nagyon tetszett. Ha jól vágom, akkor a Lacrimosa tétel volt Mozart Requiemjéből (azért néztem rajta, hogy azt adja elő altatódal címen...)

Kira

QuoteHa jól vágom, akkor a Lacrimosa tétel volt Mozart Requiemjéből (azért néztem rajta, hogy azt adja elő altatódal címen...)
Biztos vagy te ebben? Oo

Lythis

Quote from: Kira on 2006-11-05, 22:04:08
QuoteHa jól vágom, akkor a Lacrimosa tétel volt Mozart Requiemjéből (azért néztem rajta, hogy azt adja elő altatódal címen...)
Biztos vagy te ebben? Oo
Szövegileg nekem annak tűnt, de biztosra nem mondom. Ha az is, akkor átdolgozták rendesen.


chilip

nekem a link sajna nem működött... ITT (6.rész) egy másik.

Didico

Nah hali... nos amennyit én járok usteam-re... csak privátolni, de nem maradhatok ki én sem ha már drága Kira és Spawn... nem írom ki mert hosszú... :P barátosnéim és Member-kun az a... is írt ide. Nekem nagyon tetszik a D.Gray-man, és személyszerint kannácskát imádom. Bár... member-kun-re nem kell figyelni, nagyon DGM ellenes... pláne mert nekem tetszik. Olvastam a mangát is és kíváncsian várom a 7. részt is. Bár... én felháborítónak tartottam (én a nagy Kanda fanatikus), hogy nem tették be azt a részt, amikor Kanda kórházban volt, és nem mutatták a tetkóját. Mert elmagyarázhatták volna, hogy miért gyógyul olyan gyorsan a drága... Dehát... vajszínű ettől csak én kaptam herótot, de... idegesített... meghát... személyszerint az FMA-t is nagyon szeretem... És... engem Allen-kun nem emlékeztetett Ed-re. De... megint lehet, hogy csak én nem vok normális. (Ez tény...XD)


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Member

Quote from: Didico on 2006-11-12, 00:30:02
member-kun-re nem kell figyelni, nagyon DGM ellenes...
Ahhoz semmi köze, micsoda előítéletek... Na mind1, én már ki is szálltam ebből a topicból.
[spoiler]Bár bennem továbbra is elég erős gyanú él, ugyanis nem létezik olyan Ed/Hitsugaya fan, aki vhogy ne vált volna D.Grayman fanná.[/spoiler]

SpawnOfHell

Quote from: Member on 2006-11-12, 00:38:00
[spoiler]Bár bennem továbbra is elég erős gyanú él, ugyanis nem létezik olyan Ed/Hitsugaya fan, aki vhogy ne vált volna D.Grayman fanná.[/spoiler]
Én személy szerint ismerek egyet... :D Barátnőmmel megnézettem az 1. részt, és érdekes nem ájult el tőle, mert ő is rikta válogatós anime téren.
És tudtommal egy topic nem azért van, hogy csak a rajongók tárgyalják meg a fanatikus dolgaikat, ugyanúgy helye van itt a kritikáknak is. ::) (Max nem örülünk neki, dehát ez van...:D )

Didico

Reménytelen... Nah mind1. Kíváncsian várom a 7. részt!  :D :angyali:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Alkyra

Quote from: Didico on 2006-11-12, 00:30:02
én felháborítónak tartottam (én a nagy Kanda fanatikus), hogy nem tették be azt a részt, amikor Kanda kórházban volt, és nem mutatták a tetkóját. Mert elmagyarázhatták volna, hogy miért gyógyul olyan gyorsan a drága...

[spoiler]Egyszerű. Az életét csökkenti vele(konvertálja), hogy jelenlegi sebeit begyógyulja.  A mangában kanda épp most halt meg.XD(egy Noah ot legyőzött de túl sokat használta a regenerálódási képességét s meghalt(elérte azt az "életkort" amikor már meghal s nincs miből szívnia a "gyógyító" erőt))
[/spoiler]

Didico

Quote from: Alkyra on 2006-11-12, 17:53:08
Quote from: Didico on 2006-11-12, 00:30:02
én felháborítónak tartottam (én a nagy Kanda fanatikus), hogy nem tették be azt a részt, amikor Kanda kórházban volt, és nem mutatták a tetkóját. Mert elmagyarázhatták volna, hogy miért gyógyul olyan gyorsan a drága...

[spoiler]Egyszerű. Az életét csökkenti vele(konvertálja), hogy jelenlegi sebeit begyógyulja.  A mangában kanda épp most halt meg.XD(egy Noah ot legyőzött de túl sokat használta a regenerálódási képességét s meghalt(elérte azt az "életkort" amikor már meghal s nincs miből szívnia a "gyógyító" erőt))
[/spoiler]

Micsoda????? Jól láttam amit írtál???? Ugye nem???


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Kira

[spoiler]Nem hinném, hogy meghalt! Csak a mangaka kelti itten a feszültséget X3 [/spoiler]

SpawnOfHell

Quote from: Kira on 2006-11-13, 17:31:36
[spoiler]Nem hinném, hogy meghalt! Csak a mangaka kelti itten a feszültséget X3 [/spoiler]

Naja, nem meri megtenni szerintem.^^ Azért mégis ő az ügyeletes bishonen az egészben! :hopp: Garantálom, hogy több 1000 fangirl sírna utána. :haha:

Didico

Quote from: SpawnOfHell on 2006-11-13, 20:23:18
Quote from: Kira on 2006-11-13, 17:31:36
[spoiler]Nem hinném, hogy meghalt! Csak a mangaka kelti itten a feszültséget X3 [/spoiler]

Naja, nem meri megtenni szerintem.^^ Azért mégis ő az ügyeletes bishonen az egészben! :hopp: Garantálom, hogy több 1000 fangirl sírna utána. :haha:

Öhm... ők engem nem érdekelnek.... ^^" :__devil: :angyali:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^