Request/ Igénylések

Started by .Attila, 2005-08-23, 20:18:52

Previous topic - Next topic

Darkstar

Yakumo: thx, mindjárt nézem.  :merci:

Próféta: Most már a dombornyomott kártyákhoz is szinte mindenhol kell pin. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-01-04, 00:27:20
Milyen diákszámlához? Amúgy hívd fel őket, és kérdezd meg.
copypasta: "A terméket bármely 18. életévét betöltött devizabelföldi illetve devizakülföldi természetes személy igényelheti, aki K&H lakossági bankszámlával vagy K&H devizaszámlával rendelkezik,"

Fazék: miért, mi a gond vele? Mondjuk én már évek óta a KHB-nél vagyok (családi testület szintúgy) és eddig nem volt gond vele. (KHB-nál van a dombornyomott, CIB-nél meg Visa electron és netkártya :))
K&H Trambulin 18. Amikor legutóbb érdeklődtem azt mondták hogy dombornyomott kártya kb. 5-6k/év és talán 100k fedezetnek kell folyamatosan a számlán lennie ha nem érkezik rá rendszeres átutalás (fizetés). Jót mosolyogtam rajta. :)
Egyébként én is szívből utálom őket és csak a lustaságom tart vissza hogy váltsak. Megbízhatatlanok, lassúak, az ügyintézés a legközelebbi bankfiókban kritikán aluli, nincs netkártya, évek óta vonják le az évek óta megszűnt havi számlavezetési díjat (leszarom mert 50Ft, de asszem ez jól jellemzi az egész K&H színvonalat...) stb.

Próféta: Nem gáz a dombornyomott sem, elektronikus fizetésnél kér PIN-t ha úgy állíttatod be a bankban, offline (papíros) "lehúzásnál" meg fényképes igazolvány kell hozzá.

kikuchiyo

A múltkor rákérdeztem, hogy mik a feltételei a domornyomott kártyának, és hasonló árakat mondtak (/me @ OTP).
Azt ajánlotta viszont a nő, hogy ha interneten akarok vásárolni, arra talán kedvezőbb American Express hitelkártyát kiváltani.
Failure is the default option

Darkstar

#183
Hitelkártyához rendszeres havi jövedelem kell, vagy nem? Nem ismerem az AE-t.

Ezek így egész jók, bár nem tudom, miért nem lehet nagyobb méretben is megnézni. Na mind1.

Card1

Card2
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Próféta

Quote from: Zsiga on 2007-01-04, 00:59:19Próféta: Nem gáz a dombornyomott sem, elektronikus fizetésnél kér PIN-t ha úgy állíttatod be a bankban, offline (papíros) "lehúzásnál" meg fényképes igazolvány kell hozzá.
Én elhiszem, hogy neked kell fényképes igazolvány hozzá. A gond az, hogy egy szervezetten működő tolvaj olyan boltoshoz megy, akivel jóban van, és nem fog kelleni neki se a szem. igazolvány, se a PIN.

Cobra

Ds az első verziónál pont jó helyen van a chip  :D
Egyébként a K&H az egyik legdrágább bank sajnos. Zsiga te meg ne legyél ennyire paranoid, ha hamarabb el is jut a tolvaj olyan helyre, ahol tud pénzt levenni róla, minthogy DS észrevegye, hogy ellopták a kártyát, akkor is vissza lehet szerintem igényelni a banktól a pénzt, mivel aki levette az öszeget, az nem tudja igazolni, hogy te valóban ott vásároltál. PIN kód nélkül meg nem fog tudni levenni összeget (illetve ha aláírós, akkor tud, de akkor meg ott az aláiratlan igazolás bionyítékként).
Én csak a magas költségek miatt nem használok bankkártyát.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zsiga

Quote from: Próféta on 2007-01-04, 11:09:17
Quote from: Zsiga on 2007-01-04, 00:59:19Próféta: Nem gáz a dombornyomott sem, elektronikus fizetésnél kér PIN-t ha úgy állíttatod be a bankban, offline (papíros) "lehúzásnál" meg fényképes igazolvány kell hozzá.
Én elhiszem, hogy neked kell fényképes igazolvány hozzá. A gond az, hogy egy szervezetten működő tolvaj olyan boltoshoz megy, akivel jóban van, és nem fog kelleni neki se a szem. igazolvány, se a PIN.
Cobra jól mondja (azt leszámítva hogy összekevert minket :)), ha a boltos úgy húzza le a kártyát hogy nincs aláírva azt nagyon csúnyán megszívja utólag. Egy kártyaletiltatás meg kb. 2 perc, és onnantól a bank állja a költségeket.

Draconire

Quote from: Darkstar on 2007-01-03, 23:39:56
Érdekes kérdéssel fordulok hozzátok. [...]
Remélem még nem döntöttél, mert itt van pár kép tőlem is:
01
02
03
04
05
06
07
08
09

Darkstar

 :merci: Gmer!

Quote from: Gmer on 2007-01-04, 16:43:20
07
Argh, ezzel most jól megnehezítetted a dolgomat, imádom ezt a képet, jódarabig a hátterem is volt és még a kártyán is nagyon jól néz ki
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

noriko

a három közül én a legutóbbira szavazok :D
a sig-es képednél én is a chip helyét konstatáltam először :P
a két kislányka pedig cuki, de a jobboldalinak kissé furán fordul a karja szerintem..
"I wish I could, but I don't want to."

Próféta

Nincs véletlenül valakinek felirata a Terry Pratchett's Hogfather második részéhez?
feliratok.hu, mysubtitles, opensubtitles nem segített.

via_mala

Quote from: Próféta on 2007-01-06, 14:09:51
Nincs véletlenül valakinek felirata a Terry Pratchett's Hogfather második részéhez?
feliratok.hu, mysubtitles, opensubtitles nem segített.
Nem hiszem, hogy vigasztal, de sem a http://subscene.com/-on sem a http://www.divxsubtitles.net/-en sincs hozzá felirat.  :szemuveges:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Darkstar

Rothadjon meg a KHB, visszadobták a kártyaigénylést, nem megfelelő kép miatt... Most próbálhatom valahogy elintézni, h mégis fogadják el. Indoklást nem írtak, de gyanítok egy pontot, amire sztem hivatkozhatnak. Ha működne az oldaluk, idézném szó szerint, de erre várni kell...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Yakumo

Quote from: Darkstar on 2007-01-11, 18:00:42
Rothadjon meg a KHB, visszadobták a kártyaigénylést, nem megfelelő kép miatt... Most próbálhatom valahogy elintézni, h mégis fogadják el. Indoklást nem írtak, de gyanítok egy pontot, amire sztem hivatkozhatnak. Ha működne az oldaluk, idézném szó szerint, de erre várni kell...
Ha nem fogadják el, meg kell mondani,h baxák meg, akkor majd megcsinálja más. Akinek kell az ügyfél.

Melyik pont? Erre azért kiváncsi lennék. Mert az anime perverz? :rolleyes:

Darkstar

Máshol egyenlőre nincs ilyen lehetőség...   :frown: :mad:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Yakumo

Quote from: Darkstar on 2007-01-11, 19:15:20
Máshol egyenlőre nincs ilyen lehetőség...   :frown: :mad:
?^^ Mintha amikor múltkor voltam a Raiffeisen-ben, láttam ilyen reklámot,h egyedi kártya, etc. meg K&H-nál is mintha. Amúgy azt se tudom pontosan minek a rövidítése a KHB. ^^

Selmo

Kereskedelmi és Hitel Bank?

A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Quote from: Yakumo on 2007-01-11, 19:17:52
Quote from: Darkstar on 2007-01-11, 19:15:20
Máshol egyenlőre nincs ilyen lehetőség...   :frown: :mad:
?^^ Mintha amikor múltkor voltam a Raiffeisen-ben, láttam ilyen reklámot,h egyedi kártya, etc. meg K&H-nál is mintha. Amúgy azt se tudom pontosan minek a rövidítése a KHB. ^^
Selmo jól mondja, KHB=K&H.
Máshol még én se láttam ilyen egyedi kártyát, bár nem is kerestem igazán.

Yakumo

#198
Quote from: Zsiga on 2007-01-11, 19:21:01
Quote from: Yakumo on 2007-01-11, 19:17:52
Quote from: Darkstar on 2007-01-11, 19:15:20
Máshol egyenlőre nincs ilyen lehetőség...   :frown: :mad:
?^^ Mintha amikor múltkor voltam a Raiffeisen-ben, láttam ilyen reklámot,h egyedi kártya, etc. meg K&H-nál is mintha. Amúgy azt se tudom pontosan minek a rövidítése a KHB. ^^
Selmo jól mondja, KHB=K&H.
Máshol még én se láttam ilyen egyedi kártyát, bár nem is kerestem igazán.
Ahha. :) (de legalább, akkor a K&H-ra jól emlékeztem. :D )

Oké, ha következőleg megyek, megnézem a Raiffaisenben. ;)

Dark: továbbra is érdekelne,h melyik pontra hivatkozhattak ezek a majmok. :D Ha lesz működő oldaluk ugye. ;)

Darkstar

Elvileg a Raiffeisen OKOS (vagy milyen) kártyájára is lehet pakolni, most néztem. Csak épp arról nem tudok semmit.
Ezt a hülye raiffeisen-t állandóan copypastáznom kell, mert magamtól nem tudom leírni :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Yakumo

Quote from: Darkstar on 2007-01-11, 19:25:06
Elvileg a Raiffeisen OKOS (vagy milyen) kártyájára is lehet pakolni, most néztem. Csak épp arról nem tudok semmit.
Azaz! Na, csak nem jutott az eszembe. :jee:

Zsiga

Quote from: Yakumo on 2007-01-11, 19:25:56
Quote from: Darkstar on 2007-01-11, 19:25:06
Elvileg a Raiffeisen OKOS (vagy milyen) kártyájára is lehet pakolni, most néztem. Csak épp arról nem tudok semmit.
Azaz! Na, csak nem jutott az eszembe. :jee:
Tényleg igazad volt, csak szerintem ugyanolyan feltételeket szabnak mint a K&H, vagyis valószínűleg ők se csinálnak lolis kártyát.
https://www.raiffeisen.hu/rai/raiportal/okos/cleverCardEditorial.jsp?content=2&BV_SessionID=@@@@0936822535.1168536499@@@@&BV_EngineID=cccdaddjlighfmgcefecghkdghkdffi.0
QuoteAz OKOSkártyára™ szánt fénykép kiválasztásakor kérjük, ügyeljen arra, hogy az megfeleljen a lent leírt feltételeknek. Az OKOSkártyákon™ szereplő fényképekkel kapcsolatos legfőbb tiltott tartalmak az alábbiak*:

1. Szexuális tartalmú üzenetet hordoz;
Szerintem ebbe belefér egy hiányos öltözetű tizenéves kislány.

Yakumo

Quote from: Zsiga on 2007-01-11, 19:32:02
Quote from: Yakumo on 2007-01-11, 19:25:56
Quote from: Darkstar on 2007-01-11, 19:25:06
Elvileg a Raiffeisen OKOS (vagy milyen) kártyájára is lehet pakolni, most néztem. Csak épp arról nem tudok semmit.
Azaz! Na, csak nem jutott az eszembe. :jee:
Tényleg igazad volt, csak szerintem ugyanolyan feltételeket szabnak mint a K&H, vagyis valószínűleg ők se csinálnak lolis kártyát.
https://www.raiffeisen.hu/rai/raiportal/okos/cleverCardEditorial.jsp?content=2&BV_SessionID=@@@@0936822535.1168536499@@@@&BV_EngineID=cccdaddjlighfmgcefecghkdghkdffi.0
QuoteAz OKOSkártyára™ szánt fénykép kiválasztásakor kérjük, ügyeljen arra, hogy az megfeleljen a lent leírt feltételeknek. Az OKOSkártyákon™ szereplő fényképekkel kapcsolatos legfőbb tiltott tartalmak az alábbiak*:

1. Szexuális tartalmú üzenetet hordoz;
Szerintem ebbe belefér egy hiányos öltözetű tizenéves kislány.
:lol: ahha. De volt az a másik, amelyik vízben feküdt és full fel volt öltözve. Azt csak bevenné a gyomruk, nem? ;) (Dark biztos az aláírásában is szereplő képet küldte be :D )

Ez e: http://i58.photobucket.com/albums/g279/Gmer/20060823-1156334533668.jpg  :)

Darkstar

Quote from: Yakumo on 2007-01-11, 19:34:27
:lol: ahha. De volt az a másik, amelyik vízben feküdt és full fel volt öltözve. Azt csak bevenné a gyomruk, nem? ;) (Dark biztos az aláírásában is szereplő képet küldte be :D )

Ez e: http://i58.photobucket.com/albums/g279/Gmer/20060823-1156334533668.jpg  :)
A-a, ez volt az első, amelyiket visszadobták. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

A raiffeisenes szabályokat olvasva, alig van olyan kép, ami megfelel a feltételeiknek. És még ha meg is felelne, akkor is visszadobhatják, ha olyan kedvük van, legfeljebb arra fognak hivatkozni, hogy jogvédett kép.
Failure is the default option

Darkstar

Quote from: kikuchiyo on 2007-01-11, 20:26:09
A raiffeisenes szabályokat olvasva, alig van olyan kép, ami megfelel a feltételeiknek. És még ha meg is felelne, akkor is visszadobhatják, ha olyan kedvük van, legfeljebb arra fognak hivatkozni, hogy jogvédett kép.
Én erre gyanakszom a KHBnál is. Mellesleg meg lehet nézni az eddig elkészült kártyákat, 99%on vagy az illető gyereke látható (ez esetemben ugye problémákba ütközik) vagy a saját arcképe... Tipikusan egyedi, de mégis mind ugyanaz.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Yakumo

Quote from: Darkstar on 2007-01-11, 20:28:15
Quote from: kikuchiyo on 2007-01-11, 20:26:09
A raiffeisenes szabályokat olvasva, alig van olyan kép, ami megfelel a feltételeiknek. És még ha meg is felelne, akkor is visszadobhatják, ha olyan kedvük van, legfeljebb arra fognak hivatkozni, hogy jogvédett kép.
Én erre gyanakszom a KHBnál is. Mellesleg meg lehet nézni az eddig elkészült kártyákat, 99%on vagy az illető gyereke látható (ez esetemben ugye problémákba ütközik) vagy a saját arcképe... Tipikusan egyedi, de mégis mind ugyanaz.
Arcképpel is hirdetik, úgyhogy nehezen fognak belemenni ilyen anime-s kislányos cuccba, az biztos. Eh, frigók. :lol:

Selba

Sziasztok!

Ide fordulok végső menedékként :P
Nincs meg valakinek a Gravitation manga? Vagy egy ötlet, hogy honnan szerezhetném meg? Mint mindenből, ebből is hiányoznak részek T____T  Muszály végig olvasnom.

Fazék

ezt keresném: House.S03E03.PROPER.HR.HDTV.AC3.5.1.XviD-CTU.avi
ez egy 700 MB-os változat, és jelenleg 1 torrent-et találtam belőle, amire egyik oldalon azt írja, hogy van hozzá párszáz seed, egy másik gyűjtőoldalon pedig, hogy 24 seed-et ír hozzá. szóval két helyen is fönt ugyanaz a torrent.
1. forrás, 2. forrás
természetesen seed egy sincs, mert a tracker aszondja, hogy "Nem hozható létre kapcsolat, mert a célszámítógép már visszautasította a kapcsolatot."
tracker-nek ezt írja a torrent: http://torrentteam.eu:6969/announce
nem gond, hogy gyanúsan eltér mindkét oldal címétől?
ötlet? tanács? köszi.

szerk: még azt is kipróbáltam, hogy a 2. forrásnál regisztráltam magam, hátha úgy már jó lesz, vártam pár napot, hogy új ip-címem legyen, hátha előzőt letiltotta a tracker, de így se megy...

Manitu

Azzal semmire nem mész, hogy a gyűjtőoldalon regisztrálsz. A két forrásod csak magát a .torrent fájlt hostolja, de trackerük nincs. A tracker az a bozonyos harmadik. A tracker oldalán kéne regisztrálni, ami lengyel vagy cseh vagy hasonló csúnyaság, ráadásul nem is lehet. Adott egy szép kis hibaüzenetet, gyanítom arról, hogy a regisztráció átmenetileg szünetel. (vagy elküldött a búsba a maga ízes nyelvén :D) Ezt nem fogod letölteni.

Próbáld meg ezt, bár másik release, 400 mega de elvileg ez is HD, lehet kapcsolódni a trackerhez és még seedet is láttam... igaz nem sokat...