Kérdések anime(k)-ről

Started by Nevl, 2003-12-02, 21:01:15

Previous topic - Next topic

Det-chan

Szóval...az őszi és a Tavaszi Animeconon is levetítették azt a gumicsirkés....bigyót....nem tudja valaki honnan lehetne megszerezni?  :D Fontos lenne....plíííííz? :smile:

Cobra

FTP-n fent van :)
Jobbat meg nem találsz.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Predalien

Hi!
Nem tudjátok honnan tudnám letölteni a Yu-Gi-Oh-t 42. résztől? (lehetőleg nem torrent) Angol vagy neadjisten magyar felirattal? Előre is thanks!!!!
:merci:

Damnatus

Még mindíg a sima dragon ball első 13 részét keresem, japán hangon, angol felirattal.
Ha valaki tud konkrétat, írja le, ide, vagy pm-be. Köszi! ;)

Necrid^

#154
Keresem mind a 291 DBZ episodok. lehetőleg nem torrent, jó minőségü és japán angol felirattal vagy angol szinkron is jó. akinek esetleg megvan pls PM Me.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Mattanja

Quote from: Nec^ on 2006-05-18, 23:55:53
Keresem mind a 291 DBZ episodok. lehetőleg nem torrent, jó minőségü és japán angol felirattal vagy angol szinkron is jó. akinek esetleg megvan pls PM Me.
Vagy egyszerűen csak postolja ide, engem is érdekelne, és talán mást is.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Hiei-sama

Ritkasag megtalalni a 1-13-ig a Dragonball reszeit japan hanggal es felirattal,de nem lehetetlen ugyhogy sztem irc-n probalkoz.En regen meg szenvedtem veluk es az egesszel...

DBZ 291 epizodot mashol mint torrent nem nagyon fogsz talalni,kiveve ha vlki kegyes lesz hozzad es meg nem irja neked.

Selmo

Quote from: Damnatus on 2006-05-18, 23:48:40
Még mindíg a sima dragon ball első 13 részét keresem, japán hangon, angol felirattal.
Ha valaki tud konkrétat, írja le, ide, vagy pm-be. Köszi! ;)
Sajna egy hónapja SHIFT+DEL áldozata lett és valami innen-onnan kapodd DVD-ről volt, tehát még csak segíteni sem tudok. :frown:

A tökéletesség unalmas.

Predalien

Quote from: Predalien on 2006-05-18, 20:05:03
Hi!
Nem tudjátok honnan tudnám letölteni a Yu-Gi-Oh-t 42. résztől? (lehetőleg nem torrent) Angol vagy neadjisten magyar felirattal? Előre is thanks!!!!
:merci:

Lécci! Nem tudtok segíteni?

Manitu

Quote from: Predalien on 2006-05-20, 01:09:29Lécci! Nem tudtok segíteni?
Valahova már linkeltem neked egy torrentet, seed is volt hozzá, nem tudom mit reklomálsz. Máshol úgysem találod meg, a magyar felíratot meg nyugodtan verd ki a fejedből, mert nincs.


Damnatus

Sikerült megtalálni a db 1-20-at japánul.
Már csak a moviek kellenek. Azokhoz van valami tippetek?

Damnatus

torrentet (élőt) tud valaki adni a dragon ball movie 3-hoz? Japán címe: Makafushigi Daibouken, angol címe Mystical Adventure. A torrentspyon, boxtorrentsen, torrentreactoron és a torrentportal-on már néztem nincs. (megnéztem dc-n és emulon is). Előre is kösz a segítséget.

Hiei-sama

Quote from: Damnatus on 2006-05-27, 08:09:40
torrentet (élőt) tud valaki adni a dragon ball movie 3-hoz? Japán címe: Makafushigi Daibouken, angol címe Mystical Adventure. A torrentspyon, boxtorrentsen, torrentreactoron és a torrentportal-on már néztem nincs. (megnéztem dc-n és emulon is). Előre is kösz a segítséget.


Sztem max irc-n talalod meg ott kene korbe nezned.

Damnatus

irc-et nem használok, nem is tudom, hogy hogyan kell. De ha nem marad más...

Predalien

Quote from: Damnatus on 2006-05-27, 08:09:40
torrentet (élőt) tud valaki adni a dragon ball movie 3-hoz? Japán címe: Makafushigi Daibouken, angol címe Mystical Adventure. A torrentspyon, boxtorrentsen, torrentreactoron és a torrentportal-on már néztem nincs. (megnéztem dc-n és emulon is). Előre is kösz a segítséget.

http://www.dbz-media.nl/en/main.php?page=moviesdb

Hát nem torrent de itt fennt van, nem tom RM-be jó-e.

Damnatus

Hát ennek sajna elég gyenge a minősége, de azért köszi!
Elvileg emulon megtaláltam, de rendszertelenül, és nagyon lassan jön.

melondies

Sziasztok! Keresek egy anime-t, a címe Haibane Renmei, idáig az első részt láttam és nagyon tetszett, viszont sehol nem találom a folytatást :bruhuhu:....aki tud segíteni, kérem írjon! Köszi

Hiei-sama

Quote from: melondies on 2006-05-30, 15:12:03
Sziasztok! Keresek egy anime-t, a címe Haibane Renmei, idáig az első részt láttam és nagyon tetszett, viszont sehol nem találom a folytatást :bruhuhu:....aki tud segíteni, kérem írjon! Köszi



Latom te is jol korbeneztel....Fent van ftp-n de semmi gond.

melondies

Aham....és mi a címe az ftp-nek? :confused:

sirtomi

Nézd meg Moha aláírásában levő linket. Onnan mindent megtudhatsz.

Szerk: Fejből nem tudom :)

melondies

Nagyon nagyon nagyon köszi :merci:

Relunx

Keresem a Lady Death című animé! Tud vki vmit róla? Esetlegesen Torrent?

Relunx

Hiei-sama

Ha jol emlekszem a Lady Death nem anime...Amugy nemtom honnan lehetne leszedni en meg regen leszedtem vlhonnan ki irtam es zat se tudom hol van mar :D

Ryxus

Hi all!
Segtség kéne! A Bird of Fire (The Phoenix) c. anime részeit keresem jó minőségben angol subbal és nagyon hálás lennék, ha valaki meg tudna dobni egy link-el a részekről (torrent link is jó lenne csak legyen seed). + fontos!!!  ha torrent link-et sikerülne szereznetek akkor úgy kéne, hogy minden egyes résznek külön torrentje legyen, mert kegyetlen kicsi a winyóm (most veszek 250 GB-sat) és így nem férne el egybe. Mindenesetre előre is kösz, ha tudtok segíteni.
Fullmetal Alchemist and Bleach 4ever

"If you get close to the sun you just get yourself burnt" - Edward Elric

"Under the mask there is another mask" - Hatake Kakashi

"All of your opinions are rejected!" - Kurosaki Ichigo

Fazék

#174
Quote from: Ryxus on 2006-06-16, 13:19:52
Hi all!
Segtség kéne! A Bird of Fire (The Phoenix) c. anime részeit keresem jó minőségben angol subbal és nagyon hálás lennék, ha valaki meg tudna dobni egy link-el a részekről (torrent link is jó lenne csak legyen seed). + fontos!!!  ha torrent link-et sikerülne szereznetek akkor úgy kéne, hogy minden egyes résznek külön torrentje legyen, mert kegyetlen kicsi a winyóm (most veszek 250 GB-sat) és így nem férne el egybe. Mindenesetre előre is kösz, ha tudtok segíteni.
nocsak, valaki egy kiváló anime után érdeklődik :) ilyen jóembereknek feltétlenül segítenem kell :D

boxtorrents-en ha regisztrálod magad, akkor itt van a torrent hozzá, és úgy nézem seed is van hozzá

de ha nem akarsz regisztrálni, akkor itt is van egy torrent a sorozathoz

sztem a részenkénti letöltést egyszerűen meg tudod úgy oldani, hogy elindítod, csak 2-3 file-t engedélyezel, vagy amennyi helyed van, a többire azt mondod, hogy ne töltse le, majd miután végeztél vele, lejött, vissza is osztottad azokat a részeket a kellő mértékben, utána újraindítod a nulláról a torrent-et, immár más file-okat bejelölve letöltésre ill. letiltva.

(mondjuk eleve nem értem, hogy miért nem került át AHQ-ról az UST szerverre a vinyók meghalása előtt, a biztosabb elérhetőség miatti)

Ryxus

Fullmetal Alchemist and Bleach 4ever

"If you get close to the sun you just get yourself burnt" - Edward Elric

"Under the mask there is another mask" - Hatake Kakashi

"All of your opinions are rejected!" - Kurosaki Ichigo

Bandita ^^

#176
Mivel minden általam ismert forrást lecsekkoltam, és nem találtam semmit, ezért hozzátok fordulnék segítségért, hátha.
Történetesen a Moero! Top Striker (TV) nevű anime után kutatok. Letöltésileg. Régen azt hiszem a "pálya ördögei" v. mi a fene néven futott. Ha vki tud vmit, ne tartsa magában....  :hehe:  :smile:


Szerk: Tudom nem ide tartozik, de az a Tsubasa captain az jo?
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Hiei-sama

#177
Quote from: Bandita ^^ on 2006-06-28, 20:18:19
Mivel minden általam ismert forrást lecsekkoltam, és nem találtam semmit, ezért hozzátok fordulnék segítségért, hátha.
Történetesen a Moero! Top Striker (TV) nevű anime után kutatok. Letöltésileg. Régen azt hiszem a "pálya ördögei" v. mi a fene néven futott. Ha vki tud vmit, ne tartsa magában....  :hehe:  :smile:


Sztem beszerezhetetlen ahogy igy utana neztem....

A Tsubasaval szinten ez a gond....amit mondjuk nalunk tv-ben adnak az beszerezheto az se konnyen 1-12-ig van angol sub utana 13-52-ig francia sub ;)

Zsiga

Quote from: Hiei-sama on 2006-06-28, 20:27:53
Quote from: Bandita ^^ on 2006-06-28, 20:18:19
Mivel minden általam ismert forrást lecsekkoltam, és nem találtam semmit, ezért hozzátok fordulnék segítségért, hátha.
Történetesen a Moero! Top Striker (TV) nevű anime után kutatok. Letöltésileg. Régen azt hiszem a "pálya ördögei" v. mi a fene néven futott. Ha vki tud vmit, ne tartsa magában....  :hehe:  :smile:


Sztem beszerezhetetlen ahogy igy utana neztem....
Én is erre a következtetésre jutottam. AniDB szerint nem készült hozzá fansub.

Bandita ^^

Valahogy ettől tartottam... azért köszike...
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."