Általános kérdések

Started by belldandy, 2003-10-18, 17:10:20

Previous topic - Next topic

Cobra

ACD-ben kell kivenni a pipát a videók elől, különben visszaveszi magának..
Hide and fear, Cobra Commander is here !

minuszmiki

Létezik valahol a Macskafogóhoz angol felirat? Bevetettem a gugli skillemet, de nem értem vele sokat.

Kuroi Tenshi

Quote from: minuszmiki on 2008-06-13, 01:53:53
Létezik valahol a Macskafogóhoz angol felirat? Bevetettem a gugli skillemet, de nem értem vele sokat.
Nekem egy nagyon régi vhs-en van, magyar + angol felirat...
létezik, de nem tudom, hogy digitális formában is megvan-e vhol...

Fazék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-06-13, 01:55:07
Quote from: minuszmiki on 2008-06-13, 01:53:53
Létezik valahol a Macskafogóhoz angol felirat? Bevetettem a gugli skillemet, de nem értem vele sokat.
Nekem egy nagyon régi vhs-en van, magyar + angol felirat...
létezik, de nem tudom, hogy digitális formában is megvan-e vhol...
felkutattam érte anno a netet egyik szegletibül a másikba, de sehol nem leltem.
digitális formában csak angol szinkronos változat található, de az is ritka...

minuszmiki

Azt se találok, pedig a montenegróinak, aki érdeklődött felőle, valószínűleg megfelelne.

Fazék

Quote from: minuszmiki on 2008-06-13, 02:07:20
Azt se találok, pedig a montenegróinak, aki érdeklődött felőle, valószínűleg megfelelne.
ed2k-n találtam anno. talán havernak, aki kedvéért leszedtem még megvan, majd megkérdezem.
amúgy nem érdemes különösebben küzdeni érte. az angol szinkron gyenge színvonala kicsit megöli a filmet. nagyon nem az igazi.

minuszmiki

Megírtam neki, azt mondta, nem ér annyit, lemond róla. Köszi azért. :) (Viszont rábeszéltem a Byousoku 5 cm-re.)  :haha:

Ramiz

Egy hóanpja én is feltúrtam Macskafogó feliratért a netet... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

original trixi

nem tudom, jó helyre írom-e, de feltételezem.

tehát a gondom a következő: nem tudok bejelentkezni, mert a honlap azt mondja, hogy be kell kapcsolnom hozzá a cookie-kat, viszont engedélyezve vannak és úgy sem enged be. próbáltam mozillával és explorerrel is :confused:

Próféta

Quote from: original trixi on 2008-06-25, 09:48:06nem tudok bejelentkezni
Hová ???
Ide minden látszat szerint bejelentkeztél, original trixi néven.

Ramiz

Quote from: original trixi on 2008-06-25, 09:48:06
nem tudom, jó helyre írom-e, de feltételezem.

tehát a gondom a következő: nem tudok bejelentkezni, mert a honlap azt mondja, hogy be kell kapcsolnom hozzá a cookie-kat, viszont engedélyezve vannak és úgy sem enged be. próbáltam mozillával és explorerrel is :confused:

Your fortune: bad luck.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

chilip

magyarázza már el nekem valaki, hogy miért kell túlbonyolítani az IRC klienseket? eddig ChatZillát használtam, mert kurva egyszerű volt azt kezelni, de kifagyogat (csakis akko, mikor 300 fölé megy a letöltési sebesség  :zomg: ) erre kipróbálom a mIRC-t és a leafchat-et és fél óra alatt nem tudok rájönni HOGY A TETVES FENÉBE CSATLAKOZZAK EGY CHANNELHEZ!!!!!!!!! megvan a cím és a Chatzilla simán megnyitja de akárhogy trükközök, meg új ablakokat nyitogatok a másik 2be, kurvára nem sikerül  :ejj:

Manitu

Meg kéne tanulni az irc parancsokat :ejnye:


chilip

rájöttem leafchat-en rájöttem.... és az a tetves szar kiakasztotta a net-et a gépen (újraindítás segít) 2 MP ALATT!!!!!!! Chatzilla legalább 40%ig eltöltötte 400-al, ez meg 80nál kifagy  :gyagya:

Rounin

mIrc... Egy alt+j vagy /join #channel mióta bonyolult..? :3x3: (+van help file :hehe:)

chilip

#1965
nemtom, elhalmozott mindenféle ablakkal, meg lehetőséggel, néztem hova kéne írni a címét a channelnek... és nem találtam/láttam. Chatzillában kicsit egyszerű, meg az teljesen bele van építve a mozillába ugye, kedvencek közé lementve az IRC channelek nekem...

ed.: valaki mondja már meg nekem mért van az hogy egy sikertelen fájlfogadás teljesen kilövi az internetet ezen a gépen és csak újraindítás segít?

Próféta

Quote from: chilip on 2008-06-25, 22:40:00ed.: valaki mondja már meg nekem mért van az hogy egy sikertelen fájlfogadás teljesen kilövi az internetet ezen a gépen és csak újraindítás segít?
Nem fordítva? Nem az internet megszakadása teszi sikertelenné a fájlfogadást? Csak próbálok racionálisan gondolkozni.

chilip

nem, mert akkor megszakadna állandóan a net függetlenül mit csinálok épp. csak IRC-nél jön elő! egyébként kérdeztem fenn is, valami p2p countermeasure-t emlegetnek internetszolgáltató részéről...

original trixi

Quote from: Próféta on 2008-06-25, 11:37:14
Quote from: original trixi on 2008-06-25, 09:48:06nem tudok bejelentkezni
Hová ???
Ide minden látszat szerint bejelentkeztél, original trixi néven.

nem a fórumra, hanem a honlapra szeretnék bejelentkezni :eek: tudod, user's login, stb.

amúgy ez durva, nem változtattam, semmin, csak egyszerűen próbálkoztam belépni és egyszercsak beengedett :zomg:

szóval már tárgytalan.

Manitu

Quote from: chilip on 2008-06-25, 23:17:40
nem, mert akkor megszakadna állandóan a net függetlenül mit csinálok épp. csak IRC-nél jön elő! egyébként kérdeztem fenn is, valami p2p countermeasure-t emlegetnek internetszolgáltató részéről...
Kétlem. Először is, a szolgáltató nem akadályozza a kapcsolatot, csak lassítja az adatátvitel sebességét. Másodszor ezt semmiképpen nem az irc protokollal teszi. Különösen, hogy az nem is p2p.


chilip

hát nemtom, talán router, talán mikor szakadt a netem valamit művelt apám/öcsém a másik 2 gép valamelyikén/mind2őn :D na majd holnap délelött...

Próféta

Quote from: Manitu on 2008-06-25, 23:28:08Másodszor ezt semmiképpen nem az irc protokollal teszi. Különösen, hogy az nem is p2p.
Az IRC nem is, de gondolom chilip az irc alatt DCC-t ért, az meg tulajdonképpen p2p (ha nem is olyan, mint amire asszociálunk erről a szóról). Ettől függetlenül nem túl valószínű, hogy a szolgáltató depriorizálná.

Manitu

Quote from: wikiThe DCC SEND exploit is an IRC related bug in some Netgear, Linksys, and D-Link routers. Replacing [character argument] with a string of 14 or more characters (not including spaces) will cause users to forcefully disconnect if they are affected. This is likely directly associated with the smart firewalling feature of these routers; disabling it may resolve the issue. This exploit is confined to port 6667, so a temporary fix is to connect to your desired IRC server on a different port.

Erről még nem is hallottam, de eléggé úgy hangzik, mintha ez lenne a ludas...


chilip

hmm, megnézem másik porton mit produkál...

ed.: másik port nem jó, mivel alapból portforwardolva van egy másik portra amit csak ez a gép használ...

Soldier

ha Widescreent nezek "sima" monitoron, az gázos ? vagy meglehet szokni vagy inkabb lese töltsem ?!

Cobra

Jobb, mint wide-on nézni 4:3-at :)
Egyébként mi a bajod a 2 fekete csíkkal?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Soldier

Quote from: Cobra on 2008-06-26, 13:27:25
Jobb, mint wide-on nézni 4:3-at :)
Egyébként mi a bajod a 2 fekete csíkkal?

neem nem semmi, csak egy animeböl csak wide screen release jött ki eddig subbal ezert kerdem. ty majd megnezem milyen akkor

Darkstar

Quote from: Cobra on 2008-06-26, 13:27:25
Jobb, mint wide-on nézni 4:3-at :)
Szerintem meg nem. :D
Engem legalábbis jobban zavar, hogy egy 16:9es film "magassága" nagyon kicsi lesz 4:3as monitoron. Szélesvásznú monitoron nem olyan vészes a két csík a szélén.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Quote from: Darkstar on 2008-06-26, 17:02:47Szélesvásznú monitoron nem olyan vészes a két csík a szélén.
Márha kirakja, és nem a képet nyújtja 16:9-esre :D


Cobra

Plusz normál wide film a wide monitoron is ad alul-felül fekete csíkot.
Hide and fear, Cobra Commander is here !