Általános kérdések

Started by belldandy, 2003-10-18, 17:10:20

Previous topic - Next topic

Darkstar

#2250
Thx a helpet.
Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-03-14, 20:40:19
in b4 cap'n obvious
cap'n obvious
in after cap'n obvious
...
Most lehet félreértettem valamit, de az határozottan a laptoba csatlakoztatandó vége a kábelnek (ennyire nem vagyok hülye :p). A táp "másik oldalán" ott a(z egyébként cserélhető) villásdugó, azzal nincs gond.

Zsiga, köszi a felajánlást, de még ma jönnek vissza, úgyhogy feltehetően megmondom nekik, hogy mi a helyzet és (remélem) ki tudják cserélni. Bár nem tudom, hogy lehetett ezt így elhozni, de inkább hagyjuk. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

#2251
Quote from: Zsiga on 2009-03-14, 20:45:08


dell oldalán is csupa hengeres tápcsatis táp van

milyen elborult állatnak jut eszébe ilyen tápcsatit rakni laptopra...
néhány őskövületet kivéve az összes laptop amit eddig láttam, mind
hengeres tápcsatival rendelkezett.

jah és:
Quote from: Zsiga on 2009-03-14, 20:45:08
hülyevagy
fasz vagy.

TurboK

Quote from: Én on 2009-03-14, 12:45:41
Van ez a Sennheiser MX360 típusú füles. Imádom, nagyon szeretem ahogy szól, de még sosem bírta 2-3 hónapnál tovább, az egyik füle mindig elromlik. Mivel 2600 Ft nem nagy cucc venni egyet, de inkább most rááldoznék egy kicsivel többet és vennék egy hosszabb távút :P Szóval tudtok jó fülest ami nem döglik meg legalább egy évig, és az ára is elviselhető?
Nekem AKG K26P van, sokkal jobban szól mint az összes füldugó amit eddig használtam. Én is pont azért vettem mert a régi Panasonicom gyakran behalt, a modell amit szerettem az meg kifutott és már nem lehetett kapni (volt rajta egy kibicsakló fülpiszkálós "mélynyomó).
A k26p-re visszatérve, gyönyörűen szól, viszonylag apróra össze lehet hajtogatni, szabadon méretezhető dupla-acélpánt, és van rajta egy közepes méretű fülpárna. Nem akkora nagy mint a studió füleseken, de ahhoz elég hogy sok zajt kiszűrjön. Télen még fülmelegítünek is nagyon jó, pláne mert sapkán keresztül is nagyon jól lehet hallani (jobban mint egy kétezres füldugót).
Legfeljebb annyi rosszat tudok rá mondani hogy ha sokáig viselem, akkor elég kényelmetlenül kezdi nyomni a fejemet/fülemet. De eddig még nem hordtam olyan fülhallgatót ami ezt nem okozta volna, ugyhogy lehet hogy bennem van a hiba.

Ja, és a kábele túl hosszú ha mp3 lejátszóra teszed (belegabalyodsz a zsebedben), de túl rövid ha mondjuk hifit vagy PCt akarsz vele hallgatni.

Zeneileg viszont nagyon jó, jobbat még nem hallottam (fülhallgatót).

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Darkstar

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-03-14, 20:54:00
Quote from: Zsiga on 2009-03-14, 20:45:08


dell oldalán is csupa hengeres tápcsatis táp van

milyen elborult állatnak jut eszébe ilyen tápcsatit rakni laptopra...
néhány őskövületet kivéve az összes laptop amit eddig láttam, mind
hengeres tápcsatival rendelkezett.

Ha érdekel, itt a táp
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Quote from: Darkstar on 2009-03-14, 20:50:30
Most lehet félreértettem valamit, de az határozottan a laptoba csatlakoztatandó vége a kábelnek (ennyire nem vagyok hülye :p). A táp "másik oldalán" ott a(z egyébként cserélhető) villásdugó, azzal nincs gond.

Ok, ránézésre a fali konnektorba dugandó végére asszociáltam, UK-ban
van valami hasonló elcseszett elrendezésű, amire néha néhányan szoktak
átalakítót keresni. De ezek szerint rosszul gondoltam, és egy nem hozzá
tartozó tápot adtak hozzá.

Moha

Most egy elég hülye kérdés jön asszem, de:

- Szerintetek anime plüss-t mivel lehet tisztítani?

Kuroi Tenshi

Mit akarsz róla eltávolítani? :angyali:

Zsiga

Quote from: Moha on 2009-03-15, 19:41:19
Most egy elég hülye kérdés jön asszem, de:

- Szerintetek anime plüss-t mivel lehet tisztítani?

0:17?

Szerk.: Asszem hivemind. :D

Moha

No de fiúúúk! Nem kéne annyi hentai-t nézni!  :ejnye: Mire gondoltok egyből?  ::)

Mindösszesen annyiról van szó, hogy szegény Osaka itt ül már a polcomon 2 éve és sajnos elég szépen összeszedte a port és a fehér ruhája helyenként szürke lett...

Kuroi Tenshi

Quote from: Moha on 2009-03-15, 20:03:38
Mire gondoltok egyből?  ::)

a.) sperma
b.) vér

:angyali:

nagy fújással, porolással, rázással, vagy ez túl egyszerű? :)

Xzone


Moha

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-03-15, 20:08:44
nagy fújással, porolással, rázással, vagy ez túl egyszerű? :)
Porszívót már próbáltam, az nem sokat használt.
Quote from: Xzone on 2009-03-15, 20:11:50
Mosógép.
Na nem! Osakát én be nem teszem a mosógépbe!

NLZ

Vidd el a tisztítóba és mondd, hogy Osaka drágádat szeretnéd tisztán látni. :D
[reserved]

Moha

Quote from: NLZ on 2009-03-15, 20:41:14
Vidd el a tisztítóba és mondd, hogy Osaka drágádat szeretnéd tisztán látni. :D
:lol:

A tisztítóban szerintem úgy néznének rám, mint valami marslakóra, de ahogy látom, ti is...
Igen, ekkora Osaka plüss ül a polcomon. Na és? Otaku vagyok és büszke vagyok rá! :D
Komolyan, amúgy, a mosógépbe nem merem berakni, attól drágább volt, hogy tönkretegyem.

Xzone

Quote from: Moha on 2009-03-15, 20:58:32
de ahogy látom, ti is...

Ugyan már... kétlem, hogy itt bárkit is meg lehetne lepni ilyesmivel :)

Kvikveg

Quote from: NLZ on 2009-03-15, 20:41:14
Vidd el a tisztítóba és mondd, hogy Osaka drágádat szeretnéd tisztán látni. :D
:lol:

Aranyos.  :smile:
Es milyen mosasi utasitas van rairva? Csak hogy a trivialis informacioforrasokat felterkepezzuk.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: Kvikveg on 2009-03-15, 21:10:47
Es milyen mosasi utasitas van rairva? Csak hogy a trivialis informacioforrasokat felterkepezzuk.
Mindösszesen ennyi infó van: papir címke , bevarrt címke
Jelenlegi szerény japán tudásommal sajna nem értem, max szótárazással tudnám kiböngészni.

Kvikveg

A bevarrt cimke masik oldala ezekszerint ures... pech.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Papír címke: -ne tekerd az ujjad köré a szalagot vagy mit, mert elzárhatja a vérkeringést az ujjadban (LOL)
-ne tedd ki közvetlen napfénynek, magas hőmérsékletnek vagy nedvességnek

A másik címke csak annyi, hogy exkluzív termék, kereskedelmi forgalomba nem hozható.

Olyan nem volt egyiken sem, hogy 精液染みの場合の洗濯方法.
Failure is the default option

NLZ

Quote from: kikuchiyo on 2009-03-15, 21:58:59
Olyan nem volt egyiken sem, hogy 精液染みの場合の洗濯方法.
:ejnye:
[reserved]

.Attila

Quote from: kikuchiyo on 2009-03-15, 21:58:59
Olyan nem volt egyiken sem, hogy 精液染みの場合の洗濯方法.

:D

Kvikveg

Google fordito -> jajj.  :lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

Quote from: Kvikveg on 2009-03-15, 23:32:37
Google fordito -> jajj.  :lol:
+1



Amúgy sima vizes kendővel, vagy valami puha vizes ruhával?  Ha már nem akarod mosógépbe rakni. :D

Nakedape

Quote from: Cloud on 2009-03-16, 13:01:14
Quote from: Kvikveg on 2009-03-15, 23:32:37
Google fordito -> jajj.  :lol:
+1



Amúgy sima vizes kendővel, vagy valami puha vizes ruhával?  Ha már nem akarod mosógépbe rakni. :D
najó de ha szobájában van amkior vizes lesz a fehér ruhája, akkor jóeséllyel újra alakul a a foltosodási probléma :__devil:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Damnatus

Normális szemtakrót keresek a bal szememre, mert a doki azt mondta, hogy napi 1-2 órát takarnom kellene. Lehetőleg bőr kéne, olyasmi, amit Tom Crusie visel a Valkürben. Tudtok segíteni, hogy hol tudnék ilyet venni?

TurboK

Quote from: Damnatus on 2009-03-19, 10:31:19
Normális szemtakrót keresek a bal szememre, mert a doki azt mondta, hogy napi 1-2 órát takarnom kellene. Lehetőleg bőr kéne, olyasmi, amit Tom Crusie visel a Valkürben. Tudtok segíteni, hogy hol tudnék ilyet venni?
Gyógyászati segédeszközök botjában kérdezz rá.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Ramiz

Mi a legolcsóbb megoldás, ha elegem van belőle, hogy a sötétebb színárnyalatokkal operáló játékokat és filmeket (sok horrort és krimit nézek ==> a legtöbb ilyen :D) nem látom jól az LCD-n (a fekete nem fekete, hanem sötétszürke - vagy pedig MINDEN (majdnem)fekete, ha leveszem a világítást), viszont a CRT-től kikészül a szemem?

Gondolkoztam CRT+LCD kombón (olcsó, de kényelmetlen dugogatni - bár erre van switch gondolom - és sok helyet foglal), projektoron és tévé + TV-kártya kombón is. Ha már szarozok, legyen nagyobb is a "képernyő" - ez szól a második és harmadik választás mellett.


Quote from: Damnatus on 2009-03-19, 10:31:19
Normális szemtakrót keresek a bal szememre, mert a doki azt mondta, hogy napi 1-2 órát takarnom kellene. Lehetőleg bőr kéne, olyasmi, amit Tom Crusie visel a Valkürben. Tudtok segíteni, hogy hol tudnék ilyet venni?

Ilyen pólót vegyél hozzá:

vagy: ilyet

:D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: Ramiz on 2009-03-31, 19:36:46
Mi a legolcsóbb megoldás, ha elegem van belőle, hogy a sötétebb színárnyalatokkal operáló játékokat és filmeket (sok horrort és krimit nézek ==> a legtöbb ilyen :D) nem látom jól az LCD-n (a fekete nem fekete, hanem sötétszürke - vagy pedig MINDEN (majdnem)fekete, ha leveszem a világítást), viszont a CRT-től kikészül a szemem?
PVA/MVA paneles TFT. Az összes TFT monitor típus közül azon a legszebb a fekete, általában a színhűsége is jó és a betekintési szöge az olcsó TN panelekhez képest sokkal jobb. Az overdrive miatt pedig a mai daraboknak a válaszideje is rendben van, bár ez igazából a legutolsó szempont.

Zsiga

Quote from: Moha on 2009-03-31, 21:08:13
PVA/MVA paneles TFT. Az összes TFT monitor típus közül azon a legszebb a fekete, általában a színhűsége is jó és a betekintési szöge az olcsó TN panelekhez képest sokkal jobb. Az overdrive miatt pedig a mai daraboknak a válaszideje is rendben van, bár ez igazából a legutolsó szempont.
Azoknak sem annyival jobb a feketéje hogy csak amiatt megérje váltani. Projektor mégrosszabb ötlet, azon még annyi fekete se lesz mint egy LCD-n. A megoldás a plazma, csak abból nincs egy méter alatt...

Cobra

Nekem elég fekete a fekete az SPVA-s Samsungomon.
Ramiznak gondolom nincs 250k-ja egy FullHD plazmatv-re.
Hide and fear, Cobra Commander is here !