Darker Than Black /Spoiler!/

Started by Solid Snake, 2007-04-15, 14:28:50

Previous topic - Next topic

minuszmiki

Igen, még egy, a címe Nervous Breakdown, hasonló stílusú, mint a Howling, elég jó   :whoah:

KeLa

Quote from: chilip on 2007-05-15, 20:00:04
ed.: marha jó a másik szám az albumról :whoah:

Quote from: minuszmiki on 2007-05-15, 21:29:03
Igen, még egy, a címe Nervous Breakdown, hasonló stílusú, mint a Howling, elég jó   :whoah:
Egyetértek. Mind2 nagyon jó  :whoah:

Solid Snake

Quote from: minuszmiki on 2007-05-15, 21:29:03
Igen, még egy, a címe Nervous Breakdown, hasonló stílusú, mint a Howling, elég jó   :whoah:

Első hallásra megijedtem, hogy esetleg OP2-nek akarják majd. De önmagában jó kis szám (annak ellenére, hogy tipikus akcentussal éneklik az angolt :smile:).  :whoah:

Draconire

A preview ijesztő volt, ugye ezt nem akarják így el***ni? O_o
Tetszik az anime hangulata, és minden eleme ami ahhoz hozzájárul, de ha átmennek ökörködésbe az kb. a végét jelenti majd...

kikuchiyo

A következő két rész lesz csak ökörködés.
Failure is the default option

minuszmiki

Engem is kicsit megijesztett, poénoknak semmi helye ebben az animében. Bár mondjuk azt mondja a csaj, hogy "The audience won't take you seriously unless you make a memorable first impression" (sudo-féle fordítás), remélhetőleg csak az érdeklődést próbálják ébren tartani ezzel a húzással.

edit:
Quote from: kikuchiyo on 2007-05-15, 23:30:43
A következő két rész lesz csak ökörködés.
Kár érte, de majd kiderül milyen lesz.

chilip

Quote from: Solid Snake on 2007-05-15, 21:27:03
Quote from: chilip on 2007-05-15, 20:00:04
ed.: marha jó a másik szám az albumról :whoah:

Több szám is van rajta az OP-on kívül?

még 1

Draconire

Quote from: kikuchiyo on 2007-05-15, 23:30:43
A következő két rész lesz csak ökörködés.
Hát remélem, hogy csak azok, és később majd nem lesz ilyen "félrelépés".

kikuchiyo

Egész jó volt a 7. rész, egyáltalán nem volt annyira elborult, mint amennyire az előzetesből sejteni lehetett. A rózsaszín hajú loli kivételével semmilyen zavaró elem nem volt, jó kis bizarr humorral megspékelt film-noirt kaptunk.

A korábbi részekben is éreztem, de ezúttal különösen erősen: mintha Murakami Haruki írta volna a forgatókönyvet.

lol screenshot is loool
Failure is the default option

minuszmiki

Ezt örömmel hallom, reméltem, hogy nem rontják el fölösleges hülyéskedéssel.

Solid Snake

#70
6. rész (Shinsen-Subs)

Igaza volt kikunak: hidegrázósan jó rész volt.  :cool:
Bár a gyerekkori Hei-en kicsit meglepődtem, egyáltalán nem fedeztem fel semmi hasonlósági jegyet a felnőtt énjével.
Azonban a kedves hugicát már nem fogja tudni megtalálni most, hogy Havoc meghalt?  :frown:
(Talán később megtalálja, véleményem szerint a hugi látható az OP-ban, mikor Hei haját megigazítja a "Sun will rise. Close your eyes." résznél -- bár lehet, hogy most hülyeséget mondtam, de ki tudja  :smile:)

November 11-nek, Pandora-nak és a kissrácnak is lehetséges további szereplés, hiszen életben maradtak, az MI6 főnöke pedig engedélyezte a további nyomozást (bár a preview-ben nem láthatóak).

Maga a preview valóban  :wtf:, azonban kiku véleményét figyelembe véve már nem aggódom.  :lazza:

Quote from: kikuchiyo on 2007-05-19, 00:47:08
lol screenshot is loool

Kell a reklám, na.  :angyali:


Venom

Quote from: minuszmiki on 2007-05-23, 16:22:27
[sudo] Darker Than Black 07 [29154075].​mkv

Reggel óta kinn a link, csak nincs se seeder, se leecher. Azaz nem jön lefelé. Lehet tracker a hibás.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

minuszmiki

#73
Nálad lehet a hiba, nekem két óra alatt ugyan, de lejött.

edit: Ja, meg is néztem, nem volt veszélyes az ökörködés, ez a nyomozó nagyon hülye. Mondjuk annyira nem volt jó ez a rész, mint a korábbiak.

Venom

Rossz trackerrel próbálkoztam (Datorrents), viszont Isohuntról jön ezerrel. Még 5 perc. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

kikuchiyo

8. rész

Ez is jó volt. Aki esetleg attól tart, hogy elmegy az ökörködés irányába a sorozat, az megnyugodhat: majdnem olyan sötét tónusú volt ez a rész, mint az első hat. Főleg az özvegy motivációival kapcsolatban derülnek ki zavaró dolgok.

Azért poénos jelenetek is akadnak, főleg Maonak köszönhetően, akiről sok mindent megtudhatunk. Jó fej az a macska. :) Azt a kacsintást a rész végén meg berakom az avataromba, ha találok belőle gifet.
Failure is the default option

Venom

#76


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

minuszmiki

Nem nagyon pörög ez a topik, pedig a nyolcadik rész valóban elég jó volt, a kilencest meg most néztem meg és ez is szintén jó volt. Kirihara jól nézett ki a qipang-ban, Hei mint pincér elég vicces volt, főleg a belépője, és a maffiás sztorival sem volt semmi gond.
Mondjuk kíváncsi vagyok, hova fog kifutni a sorozat, mi fog összeállni az egymástól eléggé különálló epizódokból, mert egyelőre ezt nem látom (talán az 5-6. rész nyújthat némi támpontot). Mindenesetre jobb sorozat ez annál, hogy ennyire hanyagoljuk. :)

Solid Snake

Quote from: minuszmiki on 2007-06-09, 02:27:23
Mindenesetre jobb sorozat ez annál, hogy ennyire hanyagoljuk. :)

Egyetértek. Én egy picit lemaradtam, még a 7.-8. felvonást be kell pótolnom. Annyiból valóban igaz, hogy a fejezetek között egyelőre valóban nicsen összekötő kapocs, mindegyikből csupán csipetnyi információk derülnek ki a csapatról, valamint a világról (5.-6. rész alapján a csapat egy szindikátusnak dolgozó, kormánytól független szervezet, akik Szerződőket gyilkolnak).

Gregory

Second... vagy inkább már third
Nah mind1, sztem a legnagyobb probléma az, h nem mindenkinek viszi a gépe a sudo-s verziót [pl. az enyém], a többi fansub pedig kib...ott lassú, ezért időben elcsúsznak a véleménynyilvánítások.
Nekem a 2k7 tavaszi animék közül ez tetszik eddig a legjobban, szép rajzolás, jó történet és remek a zenei aláfestés is...
Perpill a 9. rész non-sudo subját várom.
A 7.-8. rész tényleg nem volt olyan vészes, sztem jól oldották meg, és a sorozat viszonylag komor keretei között maradtak

Solid Snake

Quote from: Gregory on 2007-06-09, 15:25:47
Nah mind1, sztem a legnagyobb probléma az, h nem mindenkinek viszi a gépe a sudo-s verziót [pl. az enyém], a többi fansub pedig kib...ott lassú, ezért időben elcsúsznak a véleménynyilvánítások.

Ott a pont.

kikuchiyo

Csak hogy tovább csússzanak a véleménynyilvánítások:
Megnéztem (némi késéssel) a 10. részt, jó volt ez is.
Különösen a Hei és az elf-vámpír közötti harc (eszméletlen jó zene ment alatta) és a Hei és Misaki diszkrét duettje a vécében emelkedett ki.
Failure is the default option

minuszmiki

A preview alapján én is ezekre fentem a fogam.  :D

Lokids

Én még a 9-est sem tudom megnézni, nem bírja a gép. :P (Bár lenet nem kéne mellette játékot futtatni.)

Szerk: Hogy nézted meg a 10-est mikor nincs is kint még raw se?

Solid Snake

Quote from: Lokids on 2007-06-09, 23:47:50
Szerk: Hogy nézted meg a 10-est mikor nincs is kint még raw se?

He probably has Japanese broadcast. :P

Draconire


Lokids

Jó, csúnyán benéztem. :D A többi meg igyekezhetne már, mert nem most fogok gépet újítani.

Gmer: Avid? kapásból azt mondanám Yuki, de nem vagyok benne biztos. Esetleg valami most futó cucc?

kikuchiyo

I HAS DARK MAGIC
(Japán P2P)

BTW mplayer -lavdopts fast:skiploopfilter=all
Failure is the default option

Lokids

Quote from: kikuchiyo on 2007-06-10, 00:04:44

BTW mplayer -lavdopts fast:skiploopfilter=all

Na ha ezt lefordítod nekem, hogy mit jelent, éshogy mire jó, hálás leszek.

Solid Snake

Quote from: Lokids on 2007-06-10, 00:04:06
Gmer: Avid? kapásból azt mondanám Yuki, de nem vagyok benne biztos. Esetleg valami most futó cucc?

You are correct.

Quote from: kikuchiyo on 2007-06-10, 00:04:44
BTW mplayer -lavdopts fast:skiploopfilter=all

Mplayerrel szoktál animézni?  :smile: